הכי מעצבן זה

יש לי יש לי

- לקבל כוויה כימית בעיניים ממסיר איפור שטוב לכולם ולהיות עיוורת 4 ימים, הלקח נלמד.... - שמתפזרת צללית אבקה -לגלות ששכחתי את הבליסטקס דווקא בתיק השני -שהעור מתקלף בעונה הזאת אז המייקאפ לא יושב טוב לא משנה כמה פריימרים אני אשים -כשמישהו יושב לידי בדיוק כששמתי מסקרה מזיז את היד והמברשת עם החומר נכנסת לעין.....

tokit

New member
איזה מסיר זה היה?

ולגבי הבליסטקס - בגלל זה צריך אחד בכל תיק..

בי-פאזי של ג'יג'י- אבל משולב

בניתי ציפורניים למישהי בבוקר של אותו יום וכנראה אדים מהחומר נכנסו לי לעיניים בשילוב עם המסיר איפור זה היה נורא. והבי-פאזי של קרליין לא גורם לי נזק אגב....מוזר. מכורה לבליסטקס ...

סנאית10

New member
עוד כמה../images/Emo46.gif

- כתבו כבר? שנופלת צללית אבקה מתחת לעין בבוקר כשאני ממהרת וצריך לתקןהכל...הכי מחרפן זה עם פיגמנטים, כי כלום לא מוציא אותם (גם לא כשאני מתאפרת בשיטה הרטובה וגם לא כשאני מתחילה קודם עם איפור עיניים...) - לראות זוועות איפור אצל בנות שעובדות איתי אבל אי אפשר להעיר כי לא נעים. למשל: אייליינר עבה שנעצר אחרי שני שליש העין, שרטוט השפתיים עם תוחם כהה - רגע - ובצורה עקומה! צד ימין גבוה בהרבה מצד שמאל! אז אל תתאפרי וזהו...

tokit

New member
אולי גם היא מיהרה..../images/Emo6.gif

כן, כתבו את הקטע עם צלליות האבקה. אגב, זו הסיבה, שכשאני ממהרת אני אף פעם לא משתמשת בפיגמנטים.

סנאית10

New member
אבל זה כל יום ככה...../images/Emo67.gif

אגב כתבתי על בנות שונות... וכל יום הזוועה חוזרת על עצמה..

אפשר להצטרף...? ../images/Emo9.gif

הכי מעצבן אותי...
מהדורות מוגבלות !!!
כשאני שמה לק, תמיד אח"כ אני הולכת לקרוא ספר (בשביל להעביר את הזמן עד לייבוש מלא) ואז כשאני הופכת דף הלק נהרס.
לקנות מוצר ולגלות אחר כך שהוא לא בצבע/המרקם וכו' שרצית.
כשהאיפור לא יוצא סימטרי (בעיניים/לחיים וכו')
בנות ששמות צללית כחולה בעעע (ויסלחו לי אלו שאוהבות את זה...)
כשלא מוצאים צבע של מוצר (נגיד ליפסטיק) שמדמיינים איך הוא נראה אבל הוא פשוט לא קיים...
שפתאום אחרי מריחת הלק השיער עף לפנים וצריך להעביר אותו אחורה וכמובן שהלק נהרס...
כשחומר איפור (מסקרה/צללית) נכנס לעין, ואני עם עדשות...
כשהחבר בכלל לא שם לב לכל ההשקעה שלך.
כשאת שומעת אינספור המלצות על מוצר מסויים, חוסכת מאה שנה בשביל לרכוש אותו, רוכשת אותו, פותחת אותו חגיגית בערב חשוב רגע לפני שאת יוצאת ואז מגלה שהוא ממש אבל ממש לא בשבילך.

למעלה