הכי מעצבן זה

hilala20

New member
רצינית?

דווקא המסקרות שלי מחזיקות יותר מחצי שנה מבלי להראות סימני קלקול ומאז ומתמיד אני מנגבת על השפה... ידעתי שאסור לפמפם וזה גם נשמע הגיוני אבל למה שניגוב על הקצה יעשה בעיות? על טישו זה באמת בעייתי כמו שפטל כתבה וזה גם מבזבז חומר, לא חבל?

lady mika

New member
הכל נכון

ותמיד מעצבן להתקל באנשים 'חשובים' כשאני לא מאופרת, אם השקעתי באיפור ואני במקרה נתקלת במישהו מהעבר אני נושמת נשימה עמוקה לרווחה אח"כ.

SimplyMe1

New member
ממש הזדיהי עם הסעיף האחרון של חוסר הזמן../images/Emo178.gif

הילה,אתמול יצאתי והאיפור היה כ"כ יפה בתחילת הערב,ובסופו כשחזרתי הביתה עייפה,נראיתי חיוורת כאילו אני מומיה,וזה כזה באסה:\ גם שמתי 3 פעמים סומק לפני שיצאתי,כי הוא ממש לא החזיק עליי בשעת ההתארגנות שלי,וגם זו הסיבה שנראיתי מומית למרות שהסומק בולט מדי לפעמים ואני מטשטשת:\

מזדהה

הכי מעצבן זה כאני שמה לק מחכה שיתייבש, ואז בשניה של הסחת דעת נוגעת במשהו והכל נהרס.. כשבבוקר לפני העבודה אני מנסה איפור חדש ומגלה שהוא לא יפה עליי ואין לי זמן לשנות. שלא משנה איזה מייקאפ אני שמה אני תמיד אראה מבריקה אחרי שעתיים שאני תמיד שומעת על המבצעים רק אחרי שכל המלאי נגמר..

pie and cactus

New member
הכי מעצבן

זה להתחיל להתארגן ליציאה כשיש מלא זמן, אבל להתקע בשלב האיפור ובסוף לאחר
לצאת מהבית, להעיף מבט מקרי באיזה מראה ולגלות ששכחתי לשים סומק/מסקרה/תיחום
לשים לב שיש פירור צללית שנפל על הלחי, לנסות להסיר אותו ורק למרוח אותו יותר במקום, וכמובן שכל הבסיס באיזור נהרס...
לעשות איפור עיניים מושלם, להעז לשים אייליינר ולא לשים אותו ישר
להתאפר בבוקר בלחץ של זמן, וכל רגע לבדוק אם החתולים לא מלקקים את המברשות או גונבים ספוגית
לנסות משהו חדש בעיניים, ולגלות שזה לא מתאים אבל כבר אין זמן לתקן

לב אביב

New member
כן, כן - מכירה את כל המקרים שהזכרתן מעלי,

גם לי זה קורה הרבה, אבל הכי מעצבן זה שאני דוחפת לעצמי בטעות את המסקרה לתוך העין וזה קורה תמיד אחרי שאיפרתי את העיניים בצורה מושלמת במיוחד, או כשאני ממהרת (או שניהם ביחד...), ואז לא רק שאני דומעת, גם העין כואבת לי כל היום

Mics

New member
גם אני!

ואז כמובן כל האיזור מתלכלך משחור וצריך לנקות ולשים את כל הבסיס מחדש...

pilpelet4u

New member
שרשור ע-נ-ק !!

אחלה רעיון טוקיתה... - להיכנס לאוטו ולגלות ששכחתי מסקרה (לא קשור אבל זה קורה לי גם עם בושם). - להגיע למאק לקנות צלליות וכל הצלליות שרוצים חסרות. - שאני שמה לק ואז בתנועה טיפשית קטנה וחסת משמעות פתאום נמרח !! - פתאום לקראת סוף יום העבודה את הולכת לשירותים ורואה במראה שיש לך פס של חוסר צללית בקפל המעצבן הזה של העפעף... - שאחרי ששמת את הצללית הראשונה את נזכרת ששכחת לשים פיינט מתחת (ואז צריך להוריד לחדש את המייק-אפ והקוניסלר באיזור העין).

SimplyMe1

New member
וואי הסעיפים האלו ממש נכונים..כול מה שכתבת

אחד לאחד יכול לגרום לי למרוט את שערות ראשי נראה לי אולי שהכי פחות מפריע הסעיף של מאק,כי לפעמים זה חסכון בכסף ואפשר לחכות עד המשכורת הבאה כדי לקנות גם את הצללית החסרה מאותה הפעם שהיית שם, וגם עוד דברים

כי מעצבן אותי

כשאני שמה מייקאפ והגבות מתלכלכות לי ו"נעלמות" ואני לא מצלחיה לנקות אותן
כשפס השיער מתלכלך לי ממייקאפ
כשמורחים מסקרה ואז יש מצמוץ לא וולנטרי שגורם להכל להתלכלך
כשאני לא מצליחה לטשטש טוב את הצללית ואז נהיה לי פנס בעין
כשסומק בלחי אחת לא נראה טוב כמו בשניה או כששמים בטעות קצת יותר סומק בלחי אחת ופחות בשניה ואז מתקנים ומתקים עד שנראם כמו ליצן.
כשמתחילים להתאפר ואז נזכרים ששכחתי את הפרימר
כשהעיפרון בעין אחת יוצא עבה יותר מהשניה (יש לי מבנה עיניים כזה - לא משנה איך ומה עשים תמיד בעין אחת זה יותר עבה מהשניה)
כשתחמתי את השפתיים כ"כ יפה ואז השפתון/אודם התפספס לי קלות אבל הכי מעצבן - הריסים:
כשהריסים לא מתעגלות יפה וצריך להשתמש שוב במעגל ריסים ואז יוצא שהריסים בעין אחת הרבה יותר מעוגלים מזו של העין השניה, ואז צריך לתקן גם אותה
כשמעגל הריסים לא תופס את כל הריסים ואז חלק מתעגל וחלק לא

אוי אני כ"כ מזדהה עם הקטע של המצמוץ הלא

וולנטרי.. זה קורה לי תמיד!!!! אבל יש לי טיפ למקרה כזה שלמדתי מיעל דרוקמן: בעבר הייתי לוקחת ישר מקלון אוזניים ומנקה את המסקרה (איפה שהתלכלך), עוד לפני שהיא התייבשה ואז הכל היה נמרח, אבל נישלופ הסבירה שעדיף לחכות דקה שתיים ואז המקלון מנקה ביעילות את המקום שהתלכלך בלי ששום דבר נמרח.

foggy night

New member
הכי מעצבן

מצמוץ שמורח את המסקרה לכל עבר
לגלות ששמתי יותר מדי מייק אפ וזה לא נראה טוב
לגלות שאני חייבת עכשיו לשירותים - שניה אחרי שמרחתי לק..
להפסיק להתאפר כל חצי דקה בגלל טלפונים
להתאפר "סתם" ואז להזכר שדווקא רציתי להתאפר אחרת
לגלות שהסומק לא יצא טוב, ולא להצליח לתקן
לגלות שהגזמתי עם הברונזר בהצללות
לשים ליפסטיק ולגלות שהוא ממש לא זה, ואז צריך להוריד
להשקיע המון זמן ואנרגיה באיפור ואז לגלות שהוא לא משהו
לגלות שיש לי הצטברות צללית בכפלים
להרוס איפור עיניים עם אייליינר בצבע לא מתאים או במריחה לא יפה
להתאפר, לגלות שזה לא משהו אבל אין זמן לתקן
לדמוע אחרי שהשקעתי באיפור שיימרח בוודאות
לצאת מהבית ולגלות ששכחתי משהו (למשל למלא את הגבות) זה בינתיים.

האמת שהכי הכי מעצבן זה שהחבר לא מפרגן

בניגוד לכל הבנות שמספרות על החברים המקסימים, גם לי יש אחד מקסים, אבל עם מרוץ החימוש שלי באיפור חדש, הוא פשוט לא מבין מה ניסגר איתי. הוא אוהב את האיפור ואת זה שפתאום אני ניראית שונה בכל פעם, פעם הייתי מתאפרת די באותו אופן תמיד, אבל לא מקשר את זה לאיפור. עכשיו סגרנו על זה שאני פשוט נהנית לאסוף איפור (מזל שיש לי את זה גם עם ספרים) וכיף לי לקנות את זה - כי את ההגיון של למה לקנות כל כך הרבה הוא לא מבין. חוץ מזה שאני מזמינה המון מאיביי וכל פעם שהוא אוסף מהסניף או שאני שואלת אם יש משהו בתיבת הדואר זה "נו מה שוב צללית?".

tokit

New member
בנות, אני מזדהה עם העצבים של כולכן..

אין סעיף אחד שכתבתן, שלא עיצבן אותי מתישהוא..

תותיה1

New member
לי יש אחד מקורי:

לצלם את ה traincase שלי 3 פעמים במהלך שבוע אחד, כי כל פעם נוספו קניות חדשות... כן, כן, קניות זה כיף, אבל תנסו אתם לסדר לתצוגה 30 שפתונים פתוחים ולהתפלל שלא יפול עליהם כלום וימעך אותם...

למעלה