לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1878718,787 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'הכי מעצבן זה '
הכי מעצבן זה
<< ההודעה הנוכחית
28/04/2007 | 17:24
70
108
- לשים 4 שכבות לק, לחכות שיתייבש טיפ טופ, ואז לגלות ששכחתי לעשות כלים לפני..
- אחרי מריחת המסקרה, לגלות ששכחתי את האיליינר קודם (כן, ברור שאפשר גם אחרי, אבל עם הריסים שלי ממש לא קל..).
- להוציא ולהכניס את העדשות 7 פעמים במהלך האיפור, לתקן 20 אלף פעם, ואז - איך שאני יוצאת מהבית, עוד פירור נזכר שגם הוא רוצה להציק..
- ללכת לשירותים במהלך בילוי, ואז לגלות שבעצם שכחתי לנקות את המסקרה שנמרחה לי טיפה..
- לשים שפתון ואז לגלות שזה לא באמת הגוון שרציתי..
- לפדר את הפנים ואז להיזכר, שבעצם רציתי להניח סומק קרמי.
- לגלות, שהמסקרה הסופר יקרה הפכה לגושית ושכנראה הגיעה זמנה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וגם...'
וגם...
28/04/2007 | 17:34
1
28
-כשהמוצר הכי אהוב נגמר בלי אזהרה
-כשאני הולכת לחנות לקנות משו מסוים במבצע והוא נגמר במלאי
-כשהחבילה מהתות מתעכבת גרררר
-כשאני מתאפרת ואחר כך רואה במראה שלא התאפרתי כל כך יפה בעצם
-כשהעור עייף ולא חלק

והכי הכי: כשאני כבר במיטה ורק אז נזכרת שהלבלו נמצא על השידה רחוק מהישג יד וחייבים לקום... זה באמת

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וגם'
וגם
28/04/2007 | 17:41
22
- כשאת מגלה ששמת יותר מדי מייק אפ
- כשהמייק אפ יצא מושלם אבל אז הכל נהרס כי הסומק לא יצא יפה
- כשאת באה למאק רמת אביב עם תחושה כייפית והמוכרות המעצבנות מצליחות לקלקל לך אותה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הממ'
הממ
28/04/2007 | 17:39
22
- שאני מורחת אייליינר ואז מישהו בא ומזיז אותי והכל נמרח ..
- להתאפר לפי הגוונים שהתאמתי לחולצה, ואז להחליט שהחולצה לא יפה עליי וצריך לחפש משהו אחר שיתאים למה שכבר עשיתי...
- כשבא לי נורא לקנות משהו אבל הוא יקר מדי!!!
- שאין בארץ מאק פרו ונארס.. ובובי בראון .......
- כשצללית אהובה נופלת ונשברת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' הזכרת לי את עצמי...'
הזכרת לי את עצמי...
28/04/2007 | 17:55
21
עם הלק (זה בד"כ קורה כשיש לי פתאום פיפי אח"כ...לכי תורידי עכשיו ג'ינס עם 7 שכבות של פרנץ')
עם האיילינר (ונראה לי שאני יכולה להתחרות איתך בריסים... ככה שגם אצלי אין את האופציה של לשים אחרי המסקרה)
עם המסקרה שמתגלה כז"ל (זה תמיד קורה אחרי שאני משקיעה יומיים באיפור ואז המריחה שלא לא משהו והורסת הכל, שחוץ מהבאסה על המסקרה עצמה זה גם מבאס).
ועם הבדיקה השגרתית בשירותים וגילוי המסקרה כמובן... וזה כמובן קרה לי כבר כמה פעמים מאז שגיליתי את השיטה של לחכות שיתייבש ולנקות.. אני פשוט ממשיכה להתאפר ושוכחת מזה! ואז מגלה שהסתובבתי עם זה כמה שעות טובות... לא נעים.

וגם-
כשאני בדיוק בשלב של המסקרה (וזה בד"כ כשכבר מתחילים לזוז מהבית) אז מתחיל גל של טלפונים שאני חייבת לענות לכל אחד מהם מהר (אחרת זה יעיר את כל הבית- הצלצולים של היום..) אז מרוב כל המריחות והתיקונים את מגלה שזה לקח לך זמן בערך כמו כל האיפור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הכי מעצבן זה...'
הכי מעצבן זה...
28/04/2007 | 18:04
4
37
* שהכי ממהרים בעולם ואז צללית האבקה מתפזרת לכל עבר וחייבים לנקות ולהתעכב.

* שלוקחים טישו שמים מתחת לעין כדי לא להתלכלך מנצנצים אבל שמורדים הכל נשפך על הלחי ונראים כמו פייט אחד גדול.

* שהמסקרה יוצאת מושלמת ואז בשטות אחת מוסיפים עוד מריחה ואז הכל נדבק והורסים הכל.

* שיוצאים מהבית מתוקתקים לגמרי ואז באה הרוח ומעיפה לך את כל השיער על הליפגלוס עוד לפני שנכנסת לרכב.

* שהאיפור יוצא פיקס אבל את לא מצליחה להפסיק לדמוע.

* ומה שהכי מעצבן אבל הכי הכי מעצבן זה לנקות את העיינים עם מי פנים ולגלות שזה צורב כמו הגיהנום ואז להבין ששמתי בטעות את נוזל מנקה המברשות של מאק (אה, זה לא קורה לכן?! אז לי זה קרה חוויה לא נעימה בכלל!!!! מזלי שהעין הייתה עצומה :/)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ואי הקטע עם הגלוס והשיער מעצבן ומצחיק יחד'
ואי הקטע עם הגלוס והשיער מעצבן ומצחיק יחד
28/04/2007 | 18:29
25
כמעט כל יום זה קורה לי כשאני יוצאת מהחניון לכיוון המשרד (יש איזור מסוים עם רוחות חזקות). כמעט ולא יכולים לזהות אותי
פשוט רואים בחורה עם הרבה שיער על הפנים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי, הקטע עם הדמעות כל הזמן קורה לי!'
אוי, הקטע עם הדמעות כל הזמן קורה לי!
28/04/2007 | 19:22
22
אבל המוזר הוא, שרק בעין אחת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' לקטע עם הגלוס והרוח - כ"כ מעצבן !!!'
לקטע עם הגלוס והרוח - כ"כ מעצבן !!!
28/04/2007 | 19:37
13
לצפיה ב-' טרם התבלבלתי עם המנקה מברשות'
טרם התבלבלתי עם המנקה מברשות
28/04/2007 | 22:21
24
אבל בהחלט מזל!
כשאני שמה גלוס אני משתדלת לאסוף את השיער ככשאני בדרך לרכב או לשים קשת שתסיט את השיער כי אני מאוד לא אוהבת את הנזקים שזה יכול לעשות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
28/04/2007 | 18:20
1
24
וגם כש...

- מתים לקנות מוצר ספציפי, מגיעים עד לחנות במיוחד בשבילו ו.. מתאכזבים נורא.

- כשמתלהבים ממוצר ואחרים לא מבינים למה.

- כשמבינים שפירור קטן ותמים שנחת במקרה על הלחי בזמן האיפור, נמרח לאחר שעה-שעתיים על חצי לחי.

- חברות שלא מתריעות על עפרון שחור שנמרח (לאחר ששוחחת איתן דקות ארוכות פנים מול פנים).

- לנסות להבין איך לעזאזל בחורות מצליחות להגיע עם שפתון לשיניים ולהבין ביום בהיר שגם לי התפקשש.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חברות שלא מתריעות'
חברות שלא מתריעות
29/04/2007 | 07:36
26
על עפרון שחור שנמרח ועל גלוס שהגיע לשיניים הן לא חברות אמיתיות
איפור וציור גוף >>
הכי מעצבן זה...
28/04/2007 | 18:26
12
34
לגלות אחרי שסיימתי לשים את כל הבסיס (מייק אפ, ברונזר, סומק....), ששכחתי לשים קרם לחות ו/או פריימר והאיפור לא יושב טוב.

לגלות אחרי שניגבתי כבר את את המברשת של המסקרה על השפה של המיכל, שעוד לא עיגלתי ריסים.

עוד יותר מעצבן אחרי שהכנסתי חזרה את המברשת של המסקרה למיכל והתחלתי לעגל ריסים, להזכר שיכולתי להעמיד את המברשת על הפקק שלה במקום להתחיל לנגב אותה שוב...

להדביק למישהי ריסים, לגלות שזה לא נדבק טוב ושזה הרס את איפור העיניים.

לשמוע על מבצע מסוים יום אחרי שקנית את המוצר.

להסתובב ברחוב לא מאופרת והפנים נראים מוזנחים ולא זוהרים, ודווקא אז לפגוש אנשים מהעבר או מישהו שתמיד חשוב לנו להרשים.

להתחיל להתארגן לאירוע בסבבה, בידיעה שיש עוד 3 שעות שיספיקו למקלחת, בחירת (והחלפת) בגדים, סידור תיק, שיער, גבות ואיפור ואז, קצת לפני שמתחילים להתאפר מתחילים כל הטלפונים הכי לא צפויים בעולם והאיפור יוצא עקום מחוסר זמן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא לימדו אותך'
לא לימדו אותך
28/04/2007 | 22:08
9
31
שלא מנגבים את המברשת של המסקרה על השפה של המיכל?

אבל כן, בהחלט מזדהה עם כל הסעיפים..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באמת? לא מנגבים? אני תמיד עושה את זה....'
באמת? לא מנגבים? אני תמיד עושה את זה....
28/04/2007 | 22:50
8
12
לצפיה ב-'מקצר את חיי המסקרה..'
מקצר את חיי המסקרה..
28/04/2007 | 23:45
7
25
עדיף לנגב על חתיכת נייר טישיו..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'והטישו לא נדבק לך למברשת של'
והטישו לא נדבק לך למברשת של
29/04/2007 | 11:55
3
22
המסקרה? פעם ניסיתי את זה וחתיכות טישו מעצבנות נדבקו למברשת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לוקחים משהו יחסית עמיד'
לוקחים משהו יחסית עמיד
29/04/2007 | 12:06
2
21
לא איזה משהו דקיק.. לי אישית לא נדבק - ניגוב קטן בקצה וזהו.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למה בכלל צריך לנגב על משהו?'
למה בכלל צריך לנגב על משהו?
29/04/2007 | 13:20
1
22
אני משתמשת בלי ניגובים והכל בסדר...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כי קצה המברשת יוצא תמיד עם יותר מדי חומר'
כי קצה המברשת יוצא תמיד עם יותר מדי חומר
29/04/2007 | 14:41
20
אז רצוי לנגב, כדי למנוע ג'יפיות יתרה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רצינית?'
רצינית?
29/04/2007 | 17:54
2
24
דווקא המסקרות שלי מחזיקות יותר מחצי שנה מבלי להראות סימני קלקול ומאז ומתמיד אני מנגבת על השפה...
ידעתי שאסור לפמפם וזה גם נשמע הגיוני אבל למה שניגוב על הקצה יעשה בעיות?
על טישו זה באמת בעייתי כמו שפטל כתבה וזה גם מבזבז חומר, לא חבל?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה מה קווין אוקווין אומר'
זה מה קווין אוקווין אומר
29/04/2007 | 18:01
1
21
ועוד רבים וטובים..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב אז הילה בכבודה ובעצמה טוענת אחרת! '
טוב אז הילה בכבודה ובעצמה טוענת אחרת!
29/04/2007 | 18:11
12
לצפיה ב-'הכל נכון'
הכל נכון
28/04/2007 | 22:17
21
ותמיד מעצבן להתקל באנשים 'חשובים' כשאני לא מאופרת, אם השקעתי באיפור ואני במקרה נתקלת במישהו מהעבר אני נושמת נשימה עמוקה לרווחה אח"כ.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ממש הזדיהי עם הסעיף האחרון של חוסר הזמן'
ממש הזדיהי עם הסעיף האחרון של חוסר הזמן
29/04/2007 | 07:40
19
הילה,אתמול יצאתי והאיפור היה כ"כ יפה בתחילת הערב,ובסופו כשחזרתי הביתה עייפה,נראיתי חיוורת כאילו אני מומיה,וזה כזה באסה:\
גם שמתי 3 פעמים סומק לפני שיצאתי,כי הוא ממש לא החזיק עליי בשעת ההתארגנות שלי,וגם זו הסיבה שנראיתי מומית למרות שהסומק בולט מדי לפעמים ואני מטשטשת:\
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
28/04/2007 | 18:52
23
הכי מעצבן זה
כאני שמה לק מחכה שיתייבש, ואז בשניה של הסחת דעת נוגעת במשהו והכל נהרס..
כשבבוקר לפני העבודה אני מנסה איפור חדש ומגלה שהוא לא יפה עליי ואין לי זמן לשנות.
שלא משנה איזה מייקאפ אני שמה אני תמיד אראה מבריקה אחרי שעתיים
שאני תמיד שומעת על המבצעים רק אחרי שכל המלאי נגמר..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הכי מעצבן'
הכי מעצבן
28/04/2007 | 19:27
19
זה להתחיל להתארגן ליציאה כשיש מלא זמן, אבל להתקע בשלב האיפור ובסוף לאחר

לצאת מהבית, להעיף מבט מקרי באיזה מראה ולגלות ששכחתי לשים סומק/מסקרה/תיחום

לשים לב שיש פירור צללית שנפל על הלחי, לנסות להסיר אותו ורק למרוח אותו יותר במקום, וכמובן שכל הבסיס באיזור נהרס...

לעשות איפור עיניים מושלם, להעז לשים אייליינר ולא לשים אותו ישר

להתאפר בבוקר בלחץ של זמן, וכל רגע לבדוק אם החתולים לא מלקקים את המברשות או גונבים ספוגית

לנסות משהו חדש בעיניים, ולגלות שזה לא מתאים אבל כבר אין זמן לתקן

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, כן - מכירה את כל המקרים שהזכרתן מעלי,'
כן, כן - מכירה את כל המקרים שהזכרתן מעלי,
28/04/2007 | 19:29
2
24
גם לי זה קורה הרבה, אבל הכי מעצבן זה שאני דוחפת לעצמי בטעות את המסקרה לתוך העין וזה קורה תמיד אחרי שאיפרתי את העיניים בצורה מושלמת במיוחד, או כשאני ממהרת (או שניהם ביחד...), ואז לא רק שאני דומעת, גם העין כואבת לי כל היום
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני!'
גם אני!
28/04/2007 | 21:07
17
ואז כמובן כל האיזור מתלכלך משחור וצריך לנקות ולשים את כל הבסיס מחדש...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זוועת עולם כשזה קורה!'
זוועת עולם כשזה קורה!
29/04/2007 | 17:56
7
לצפיה ב-'שרשור ע-נ-ק !!'
שרשור ע-נ-ק !!
28/04/2007 | 19:37
1
19
אחלה רעיון טוקיתה...

- להיכנס לאוטו ולגלות ששכחתי מסקרה (לא קשור אבל זה קורה לי גם עם בושם).

- להגיע למאק לקנות צלליות וכל הצלליות שרוצים חסרות.

- שאני שמה לק ואז בתנועה טיפשית קטנה וחסת משמעות פתאום נמרח  !!

- פתאום לקראת סוף יום העבודה את הולכת לשירותים ורואה במראה שיש לך פס של חוסר צללית בקפל המעצבן הזה של העפעף...

- שאחרי ששמת את הצללית הראשונה את נזכרת ששכחת לשים פיינט מתחת (ואז צריך להוריד לחדש את המייק-אפ והקוניסלר באיזור העין).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואי הסעיפים האלו ממש נכונים..כול מה שכתבת'
וואי הסעיפים האלו ממש נכונים..כול מה שכתבת
29/04/2007 | 07:45
15
אחד לאחד יכול לגרום לי למרוט את שערות ראשי

נראה לי אולי שהכי פחות מפריע הסעיף של מאק,כי לפעמים זה חסכון בכסף ואפשר לחכות עד המשכורת הבאה כדי לקנות גם את הצללית החסרה מאותה הפעם שהיית שם, וגם עוד דברים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כי מעצבן אותי'
כי מעצבן אותי
28/04/2007 | 19:45
2
17
כשאני שמה מייקאפ והגבות מתלכלכות לי ו"נעלמות" ואני לא מצלחיה לנקות אותן
כשפס השיער מתלכלך לי ממייקאפ
כשמורחים מסקרה ואז יש מצמוץ לא וולנטרי שגורם להכל להתלכלך
כשאני לא מצליחה לטשטש טוב את הצללית ואז נהיה לי פנס בעין
כשסומק בלחי אחת לא נראה טוב כמו בשניה או כששמים בטעות קצת יותר סומק בלחי אחת ופחות בשניה ואז מתקנים ומתקים עד שנראם כמו ליצן.
כשמתחילים להתאפר ואז נזכרים ששכחתי את הפרימר
כשהעיפרון בעין אחת יוצא עבה יותר מהשניה (יש לי מבנה עיניים כזה - לא משנה איך ומה עשים תמיד בעין אחת זה יותר עבה מהשניה)
כשתחמתי את השפתיים כ"כ יפה ואז השפתון/אודם התפספס לי קלות

אבל הכי מעצבן - הריסים:
כשהריסים לא מתעגלות יפה וצריך להשתמש שוב במעגל ריסים ואז יוצא שהריסים בעין אחת הרבה יותר מעוגלים מזו של העין השניה, ואז צריך לתקן גם אותה
כשמעגל הריסים לא תופס את כל הריסים ואז חלק מתעגל וחלק לא
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי אני כ"כ מזדהה עם הקטע של המצמוץ הלא'
אוי אני כ"כ מזדהה עם הקטע של המצמוץ הלא
28/04/2007 | 20:22
1
14
וולנטרי.. זה קורה לי תמיד!!!!

אבל יש לי טיפ למקרה  כזה שלמדתי מיעל דרוקמן: בעבר הייתי לוקחת ישר מקלון אוזניים ומנקה את המסקרה (איפה שהתלכלך), עוד לפני שהיא התייבשה ואז הכל היה נמרח, אבל נישלופ הסבירה שעדיף לחכות דקה שתיים ואז המקלון מנקה ביעילות את המקום שהתלכלך בלי ששום דבר נמרח.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מכירה'
מכירה
28/04/2007 | 20:42
13
אבל בשלב הזה אני כבר מאחרת ואין לי זמן ואז אני עוד יותר מתעצבנת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הכי מעצבן'
הכי מעצבן
28/04/2007 | 20:47
15
מצמוץ שמורח את המסקרה לכל עבר
לגלות ששמתי יותר מדי מייק אפ וזה לא נראה טוב
לגלות שאני חייבת עכשיו לשירותים - שניה אחרי שמרחתי לק..
להפסיק להתאפר כל חצי דקה בגלל טלפונים
להתאפר "סתם" ואז להזכר שדווקא רציתי להתאפר אחרת
לגלות שהסומק לא יצא טוב, ולא להצליח לתקן
לגלות שהגזמתי עם הברונזר בהצללות
לשים ליפסטיק ולגלות שהוא ממש לא זה, ואז צריך להוריד
להשקיע המון זמן ואנרגיה באיפור ואז לגלות שהוא לא משהו
לגלות שיש לי הצטברות צללית בכפלים
להרוס איפור עיניים עם אייליינר בצבע לא מתאים או במריחה לא יפה
להתאפר, לגלות שזה לא משהו אבל אין זמן לתקן
לדמוע אחרי שהשקעתי באיפור שיימרח בוודאות
לצאת מהבית ולגלות ששכחתי משהו (למשל למלא את הגבות)

זה בינתיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האמת שהכי הכי מעצבן זה שהחבר לא מפרגן'
האמת שהכי הכי מעצבן זה שהחבר לא מפרגן
28/04/2007 | 20:50
13
בניגוד לכל הבנות שמספרות על החברים המקסימים, גם לי יש אחד מקסים, אבל עם מרוץ החימוש שלי באיפור חדש, הוא פשוט לא מבין מה ניסגר איתי. הוא אוהב את האיפור ואת זה שפתאום אני ניראית שונה בכל פעם, פעם הייתי מתאפרת די באותו אופן תמיד, אבל לא מקשר את זה לאיפור. עכשיו סגרנו על זה שאני פשוט נהנית לאסוף איפור (מזל שיש לי את זה גם עם ספרים) וכיף לי לקנות את זה - כי את ההגיון של למה לקנות כל כך הרבה הוא לא מבין. חוץ מזה שאני מזמינה המון מאיביי וכל פעם שהוא אוסף מהסניף או שאני שואלת אם יש משהו בתיבת הדואר זה "נו מה שוב צללית?".
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בנות, אני מזדהה עם העצבים של כולכן..'
בנות, אני מזדהה עם העצבים של כולכן..
28/04/2007 | 22:12
15
אין סעיף אחד שכתבתן, שלא עיצבן אותי מתישהוא..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי יש אחד מקורי:'
לי יש אחד מקורי:
28/04/2007 | 23:27
1
24
לצלם את ה traincase שלי 3 פעמים במהלך שבוע אחד,
כי כל פעם נוספו קניות חדשות...
כן, כן, קניות זה כיף, אבל תנסו אתם לסדר לתצוגה 30 שפתונים פתוחים ולהתפלל שלא יפול עליהם כלום וימעך אותם...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נו, מצבך טוב.. לי יש לפחות כפול..'
נו, מצבך טוב.. לי יש לפחות כפול..
28/04/2007 | 23:47
15
לצפיה ב-'חחחחח!!! '
חחחחח!!!
28/04/2007 | 23:48
1
18
הכי מעצבן זה-

-כשאני מעגלת ריסים עם המעגל ריסים האהוב שלי, בשעה אחת עשרה וחצי בלילה כשכולם ישנים, ופתאום יש טלפון שמחריד את שלוות הבית, ואני בזינוק מטורף על הטלפון מרוב בהלה וחיפזון מהרעש- שוכחת קודם כל לפתוח את המעגל ורק אז להזיז אותו מהעין... ואז אני פשוט מזיזה...)  איייייי.

-כשאני שמה מסקרה ובטעות היד שלי מביאה איזה "טיק" והמברשת נוגעת לי בלבן של העין ואז אני גם מלוכלכת וגם דומעת כמו מטורפת.

- כשאני משתמשת ב187 ומנסה להסתכל טוב טוב מה אני עושה כדי לא להרוס הפעם את מראה המייקאפ- ודוקרת את עצמי בעין! (זה אמנם קרה רק פעם אחת עד היום, אבל זה עדיין מעצבן!)

-כשאני מסיימת איפור עיניים מלא (אחרי בסיס וסומק והכל..), עשר דקות לפני היציאה, ואני מחליטה שעוד טאץ' אחד של צללית או טשטוש יכול להוסיף המון- ובעצם זה רק גורע, אבל אין זמן לתקן!!

-כשאני מחליטה שהיום בטוח המייקאפ יראה עליי טוב (למרות שכל יום השבוע הוא היה נראה רע), אז אני משקיעה ביותר, וכבר לא נשאר זמן אפילו להוריד אותו, וכמובן שהוא לא נראה טוב, כי הוא לבן מידי עליי ולא מתאים לי בכלל (מה נראה לי?? שעברתי קילוף עור או משהו?? לפחות אם זה כהה אפשר להשתזף. אבל מייקאפ בהיר יותר לעולם לא יתאים לי, אני נראית כמו גופה) אז אני הולכת לעבודה כמו שאני, עם פרצוף לבן, וגוף כהה שמציץ מהחולצה...

-ולחלוטין העניין עם הלק!!! כל פעם לפני הלק אני הולכת לשירותים, כי אני כבר ידועה בעניין, חמש שעות קודם אני לא שותה כדי לא להצטרך אפילו, ותמיד אבל ת-מ-י-ד ישירות אחרי הלק פתאום מתחיל פיפי לוחץ כזה שחייבים ללכת לשירותים בגללו!
והכי מעצבן זה שתמיד יהיה עליי את המכנס הכי מסובך לפתיחה/הורדה.. כזה עם כפתורים ובלאגנים... מרפי הבן זו.......!

תוקה יא שרשור אליפות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני כוססת ציפורניים ולא שמה לק'
אני כוססת ציפורניים ולא שמה לק
29/04/2007 | 04:39
15
אבל אני חייבת להגיב בקטע של השרותים...
(אומנם לא קשור לאיפור)
אבל כל פעם (ואני מתכוונת כל פעם) שאני נכנסת לחנות של מנגו - תמיד אני צריכה את נאמבר 2!
לא יודעת למה! אבל תמיייייייד.... זה הורג אותי:)
ואני תמיד חושבת - עד שאספתי ערימה של בגדים למדוד אני צריכה לזרוק את זה באיזה פינה ולרוץ לחפש שירותים:)
והשרותים תמיד רחוקים מהחנות של מנגו:) ולא משנה באיזה קניון זה:)
איפור וציור גוף >>
הכי מעצבן זה...
29/04/2007 | 08:03
4
21
לצאת מהבית ליומיים של עבודה, כולל לינה בעיר אחרת, כשצריך להיראות הכי ייצוגית שאפשר, לארגן תיק איפור מלא ומושקע ו... לשכוח להכניס אותו לתיק. לגלות את זה כשכבר מאוחר מדי ולהיאלץ לנצל את השעה הפנויה היחידה ביום כדי לתפוס מונית ולרוץ בהיסטריה לקנות כמה מוצרי איפור בסיסיים, כדי שיהיה עם מה להתאפר בבוקר שלמחרת. וכמובן לקנות דברים שכבר יש לי כי אין זמן לבחור ולהתלבט וצריך "ללכת על בטוח".

לכבס את החולצה הלבנה החדשה ולגלות רק אחרי הכביסה שיש עליה 2 נקודות של מסקרה, שאפילו לא שמת לב שהתזת יומיים קודם...

לבקש במאק רמת אביב "זום לאש חומה" ולקבל מהמוכרת "פרו לאש שחורה" - לשים לב לזה רק בבית (בי-ם). להגיע לעזריאלי ביום שפתחו שם את סניף מאק ולגלות שהם לא מוכנים להחליף לך משהו שקנית ברמת אביב (כי הם רק פתחו והייתה בעיה עם הקופות) להגיע שוב לאיזור ולגלות שהמסקרה שרצית להחליף נשארה בבית, לשלוח את הבעל לנסות להחליף רק כמה חודשים אחרי ולגלות שכבר לא מוכנים להחליף כי עבר יותר מדי זמן.

לשים מייק אפ ולהיזכר ששכחתי למרוח קרם לחות ו/או פריימר

להניח צלליות ולהיזכר ששכחתי לשים בסיס, שעכשיו כבר אין זמן לתקן ושהצלליות לא יחזיקו כל כך טוב עד הערב...

לשבת על הספה החדשה שהגיעה אתמול, למרוח לק בקפדנות ובזהירות ווכשאת עוברת לשלב השכבה המגינה/מייבש לק לעשות תנועה לא זהירה ולשפוך חצי בקבוק על הספה... (מזל שזה לפחות היה שקוף...)

לתכנן כל היום על איפור מושקע לערב חגיגי עם חברים ואז להתעכב בעבודה עד מאוחר/להסתבך עם איסוף הילדים מחברים ולגלות שלא נשאר בכלל זמן להתאפר וצריך לצאת מהבית עם מסקרה וגלוס...

למרוח מסקרה ולגלות ששכחתי לשים אייליינר

זה שאין מאק בירושלים (כן, כן, אני יודעת שעוד יפתחו, אבל זה בטח ייקח לפחות שנה...)

תוקית, אחלה שירשור!!!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וואו באמת מעצבן מה שקרה לך!!'
וואו באמת מעצבן מה שקרה לך!!
29/04/2007 | 13:17
3
18
הייתי מתה אם הייתי שוכחת תיק איפור לכנס חשוב. זה כאילוו הכי הכי חשוב!!!! זה כמו לשכוח את החליפה שבה את נואמת... הייתי רצה לפארם הקרוב ומרוקנת אותו מייד!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא שכחתי , אבל החברת תעופה שכחה'
אני לא שכחתי , אבל החברת תעופה שכחה
29/04/2007 | 17:01
1
16
כי המזוודה לא הגיעה, ואני הייתי צריכה לרוץ לקנות גם איפור וגם בגדים. סיוט!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בגלל זה אני תמיד(!) לוקחת את האיפור איתי'
בגלל זה אני תמיד(!) לוקחת את האיפור איתי
29/04/2007 | 21:26
14
בתיק היד ואף פעם לא במזוודה. מאז שחברות התעופה מגבילות את כמות המוצרים הנוזליים והקרמיים שמותר להעלות לטיסות זו ממש בעיה. צריך להעביר הכל למיכלים קטנטנים. מצד שני, זה גם חוסך מאוד במשקל שסוחבים, אז יש בזה גם יתרון מסוים.

וזה תמיד הסיוט שלי - שהמזוודה לא תגיע ולא יהיה לי מה ללבוש. בנסיעה האחרונה לקחתי חליפת עבודה וסט שלם של בגדים להחלפה בתיק היד. לפני שנתיים באמת קרה לי שהמזוודה לא הגיעה (הגיעה, אבל רק אחרי יומיים) ולמזלי זה היה בדרך חזרה הביתה. הילדים חיכו למתנות יומיים, אבל היה לי גיבוי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה בערך מה שעשיתי...'
זה בערך מה שעשיתי...
29/04/2007 | 21:29
15
רק שלא יכולתי להתחיל לקנות גם מברשות וכד'. אז הסתפקתי במייק-אפ, סט צלליות, סומק ומסקרה. שפתון היה לי כי יש לי אחד תמיד בתיק, בנפרד מתיק האיפור. קניתי גם ספוגיות ואיכשהו הסתדרתי. זה לא היה איפור מושלם כמו שאני אוהבת, אבל לפחות איפשר לי להיראות סביר ולהרגיש סביר. אבל אין ספק שזה הדבר בהא הידיעה שהכי עיצבן אותי אי פעם במה שנוגע לאיפור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הכי מעצבן- טרי טרי מהבוקר'
הכי מעצבן- טרי טרי מהבוקר
29/04/2007 | 10:21
1
19
להתאפר ממש יפה ומושקע ובדיוק אחרי ששמתי מסקרה
להתעטש ולמרוח מסקרה על כל העפעף
שהאיילנר לא יוצא זהה בשתי העיניים וצריך לתקן ותוך כדי נהרס לך כל האיפור גררררררר

שרשור ענק

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזדהה עם כולכן'
מזדהה עם כולכן
29/04/2007 | 10:45
15
בייחוד עם הקטע של הלק (מייד אחרי שמסיימים, והלק עדיין לא התייבש לגמרי, נתקלים במשהו ונהיה פס...).

אבל הכי מעצבן....כאשר צריך לצאת מהבית...כולם מתארגנים...צריך להלביש את הקטנות...הגדולים (גם הבעל) צריכים עזרה בבחירת הבגדים, מליון שאלות, ואני נשארת לסוף.
כולם מוכנים ומחכים לי. ואז הכל נעשה בלחץ. אין זמן והכל יוצא לא כמו שתכננתי, לא איפור, לא פן לא כלום.
ובסוף... אני לא בסדר כי אני מעכבת את כולם (לדוגמא...בליל הסדר יצאתי מהבית בלי להתאפר...לקחתי איתי כמה דברים והתאפרתי אצל גיסתי).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' כל מה שכתבתם!!!! ענק!'
כל מה שכתבתם!!!! ענק!
29/04/2007 | 11:35
13
זה חייב להיכנס לטאגליינס
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הכי מעצבן טרי טרי!!!'
הכי מעצבן טרי טרי!!!
29/04/2007 | 16:16
5
19
הכי מעצבן זה לקנות נעליים חדשות לבוא למדוד אותן בבית ולגלות שהמוכרת המעבולה הזו שמה לי שתי נעליים של רגל ימין בקופסא היא ממש $#@!&*& אוףףףףףף, עד שהתרווחתי בכיסא אני צריכה לצאת לקניון הזה שוב?!!! אוףףףףף! עפתי לקניון מישהי צריכה משם משהו? :/

להיתתתת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אל תשכחי את העציץ..'
אל תשכחי את העציץ..
29/04/2007 | 16:19
4
7
לצפיה ב-' מצחיקולה, חזרתי אין עציץ אבל יש'
מצחיקולה, חזרתי אין עציץ אבל יש
29/04/2007 | 17:51
3
14
אייס T זה מה שקניתי וזה מה שאביא לחנוכת הקומונה או.קיי? בטוח מישהו יהיה צמא שם מתישהו :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שמעי קטע חזק עם האייס T'
שמעי קטע חזק עם האייס T
29/04/2007 | 18:06
2
6
היום בארוחת צהריים אני קוראת במקרה את התווית של הבקבוק שהיה מונח על השולחן. מישהי שמה לב אי פעם שעל הבקבוק של נסטי כתוב "תה קר בטעם אפרסק/לימון"?
קר! זו הטעייה של הלקוח!!! הבקבוק לא נקנה קר בד"כ (אני מתכוונת לגדולים בעיקר שעומדים בשורות שורות בפינה של הסופר).
למה על בקבוקי קולה לא רשום "קולה קרה"?

קיצר זה מאוד הצחיק אותי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' חח אם כך אז מנה חמה זו גם הטעייה?'
חח אם כך אז מנה חמה זו גם הטעייה?
29/04/2007 | 19:26
5
לצפיה ב-'מצחיקולה.. '
מצחיקולה..
29/04/2007 | 20:01
6
אני בטוחה שאני לא צריכה להסביר שהכוונה ב"תה קר" היא - שאין צורך להגיש אותו חם ומהביל, כמו תה רגיל.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ליינר'
ליינר
29/04/2007 | 19:05
4
17
- לשים אייליינר בצורה סקסית ומושלמת ואז לעשות את הטעות הטפשית של להוסיף עוד קצת עובי לקו ולהרוס לגמרי את הצורה, ואז עוד לנסות להשוות את העין השניה.

- להפציץ באחד האיפורים היותר מוצלחים שהיו לך אבל להתקע עם BAD HAIR DAY וגם לגלות שבחוץ יש שמש מסנוורת וצריך לשים משקפי שמש, ואז אף אחד לא רואה איך התאפרת

- להגיע ללימודים ובשירותים לשים לב ששכחתי לעשות גבות (ואחרי שגילחתי רגליים לגלות ששכחתי לגלח כמה סנטימטרים)

-לשים צללית יפה ואז לייפות אותה עוד יותר עם צללית נוספת, עד שהצללית הראשונה נעלמת לגמרי ואת שואלת את עצמך למה בכלל שמת אותה ובזבזת עוד 2 דקות שאין לך לפני היציאה מהבית (קטנוני אבל נכון)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'או באמצע הנחת הליינר'
או באמצע הנחת הליינר
29/04/2007 | 19:08
13
כשהחולדה קופצת מהחור שלה ומזיזה אותך מהקו המושלם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'משקפי שמש זה בכלל מעצבן'
משקפי שמש זה בכלל מעצבן
29/04/2007 | 19:11
1
15
הורס את האיפור..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נכון,'
נכון,
29/04/2007 | 19:33
15
והכי פיכסה אם נשאר על המשקפיים סימנים של האיפור
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האחרון ממש נכון!'
האחרון ממש נכון!
29/04/2007 | 19:36
7
לצפיה ב-'איזה שרשור מעולה, אני ממליצה לטגלן ! '
איזה שרשור מעולה, אני ממליצה לטגלן !
29/04/2007 | 19:50
2
5
לצפיה ב-'טוגלן כבר מ-ז-מ-ן..'
טוגלן כבר מ-ז-מ-ן..
29/04/2007 | 20:09
1
6
לצפיה ב-'כנראה שאני ממש בעננים היום... '
כנראה שאני ממש בעננים היום...
29/04/2007 | 21:27
8
לצפיה ב-'יש לי יש לי'
יש לי יש לי
29/04/2007 | 20:21
2
17
- לקבל כוויה כימית בעיניים ממסיר איפור שטוב לכולם ולהיות עיוורת 4 ימים, הלקח נלמד....
- שמתפזרת צללית אבקה
-לגלות ששכחתי את הבליסטקס דווקא בתיק השני
-שהעור מתקלף בעונה הזאת אז המייקאפ לא יושב טוב לא משנה כמה פריימרים אני אשים
-כשמישהו יושב לידי בדיוק כששמתי מסקרה מזיז את היד והמברשת עם החומר נכנסת לעין.....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה מסיר זה היה?'
איזה מסיר זה היה?
29/04/2007 | 20:25
1
15
ולגבי הבליסטקס - בגלל זה צריך אחד בכל תיק..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בי-פאזי של ג'יג'י- אבל משולב'
בי-פאזי של ג'יג'י- אבל משולב
29/04/2007 | 20:38
16
בניתי ציפורניים למישהי בבוקר של אותו יום וכנראה אדים מהחומר נכנסו לי לעיניים בשילוב עם המסיר איפור זה היה נורא.
והבי-פאזי של קרליין לא גורם לי נזק אגב....מוזר.
מכורה לבליסטקס ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עוד כמה'
עוד כמה
29/04/2007 | 20:22
2
16
- כתבו כבר? שנופלת צללית אבקה מתחת לעין בבוקר כשאני ממהרת וצריך לתקןהכל...הכי מחרפן זה עם פיגמנטים, כי כלום לא מוציא אותם (גם לא כשאני מתאפרת בשיטה הרטובה וגם לא כשאני מתחילה קודם עם איפור עיניים...)
- לראות זוועות איפור אצל בנות שעובדות איתי אבל אי אפשר להעיר כי לא נעים. למשל: אייליינר עבה שנעצר אחרי שני שליש העין, שרטוט השפתיים עם תוחם כהה - רגע - ובצורה עקומה! צד ימין גבוה בהרבה מצד שמאל! אז אל תתאפרי וזהו...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אולי גם היא מיהרה..'
אולי גם היא מיהרה..
29/04/2007 | 20:28
1
15
כן, כתבו את הקטע עם צלליות האבקה. אגב, זו הסיבה, שכשאני ממהרת אני אף פעם לא משתמשת בפיגמנטים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אבל זה כל יום ככה...'
אבל זה כל יום ככה...
29/04/2007 | 21:53
14
אגב כתבתי על בנות שונות... וכל יום הזוועה חוזרת על עצמה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אפשר להצטרף...? '
אפשר להצטרף...?
29/04/2007 | 21:38
17
הכי מעצבן אותי...
מהדורות מוגבלות !!!
כשאני שמה לק, תמיד אח"כ אני הולכת לקרוא ספר (בשביל להעביר את הזמן עד לייבוש מלא) ואז כשאני הופכת דף הלק נהרס.
לקנות מוצר ולגלות אחר כך שהוא לא בצבע/המרקם וכו' שרצית.
כשהאיפור לא יוצא סימטרי (בעיניים/לחיים וכו')
בנות ששמות צללית כחולה בעעע (ויסלחו לי אלו שאוהבות את זה...)
כשלא מוצאים צבע של מוצר (נגיד ליפסטיק) שמדמיינים איך הוא נראה אבל הוא פשוט לא קיים...
שפתאום אחרי מריחת הלק השיער עף לפנים וצריך להעביר אותו אחורה וכמובן שהלק נהרס...
כשחומר איפור (מסקרה/צללית) נכנס לעין, ואני עם עדשות...
כשהחבר בכלל לא שם לב לכל ההשקעה שלך.
כשאת שומעת אינספור המלצות על מוצר מסויים, חוסכת מאה שנה בשביל לרכוש אותו, רוכשת אותו, פותחת אותו חגיגית בערב חשוב רגע לפני שאת יוצאת ואז מגלה שהוא ממש אבל ממש לא בשבילך.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:55 | 01.02.19 zoharhen239

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ