שלום לכולם- שאלת חברת איפור.

tokit

New member
בוחרים ע"ס המלצות בעיקר

אין יותר מדי פריימרים בשוק, כך שהבחירה יחסית קלה. מומלצי הפורום הם הפריימר של קלרינס ושל MAC. מורחים שכבה דקה מעל קרם הפנים ומתחת למייקאפ. אלו הוראות השימוש.

ggrrrWINTER

New member
אוקי.. תודה!

מי פנים וחלב פנים.. הבנתי שמי פנים הם בגדר חובה כמוצר שמנקה באופן יסודי ורצוי לא על בסיס אלכוהול, אך מה לגבי חלב פנים? ל-מה הוא משמש ומתי משתמשים בו.. לפני או אחרי מי הפנים? בקשר להסרת מסקרה.. כיצד מסירים נכון כדי למנוע נשירה של ריסים ועם מה הכי נכון להסיר מסקרה, שוב, על מנת למנוע נשירה של ריסים

tokit

New member
עניתי לך על השאלות האלו בפורום יופי

אבל אולי בנות אחרות יענו לך גם פה. מה שלא התייחסתי אליו זה - חלב פנים משמש להסרת איפור ומשתמשים בו לפני מי פנים.

ggrrrWINTER

New member
תודה לך המון המון המון!

מבטיחה שלאחר השופינג אעלה תמונות של המוצרים שיבחרו

foggy night

New member
ההמלצות שלי

מייק אפ לעור רגיל עד מעורב - לדעתי אין על הקולורסטיי של רבלון. עמיד. כיסוי גבוה. לא יקר. פודרה שקופה - יש לי ג'ייד ואני מרוצה. תפזורת כמובן. מסקרה - לדעתי קרליין מעולות ולא עושים ניסויים בבעלי חיים. מסיר איפור לעיניים - ג'ייד 2 שכבות - כנ"ל, לא עושים ניסויים. מה שלא עניתי - לא יודעת להמליץ...

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אכן יש איזושהי חלוקה בין חברות איפור מקצועיות וחברות איפור "רגילות". המקצועיות הן חברות איפור שכעיקרון המוצרים שלהן מיועדים למאפרים ולעוסקים בתחום (מאק, מדינה מילאנו, איל מקיאג', בועז שטיין, ועוד) וכל שאר החברות (בעיקר אלו שיש בפארמים למיניהם- לנקום, קליניק, רבלון, אסתי לאודר, לוריאל וכו') הן חברות איפור/קוסמטיקה שמיועדות לכולם. בתכל'ס- את יכולה לקנות איפה שבא לך..יש כמה יתרונות וחסרונות- - בחברות המקצועיות יש הנחה למאפרים, ובסופר פארם- לא. - בחברות האיפור המקצועיות הרבה פעמים יש מוצרים מצויינים, שזולים מאד ביחס למחירים בפארמים (כי הרי זה מיועד למאפרים שקונים הרבה מוצרים כל הזמן). - בחברות המקצועיות- יש מאפרות מקצועיות שיכולות להתאים לך מה שמתאים עבורך מתוך כל המגוון שבחנות. בפארם רגיל רוב המוכרות "משוייכות" לחברות קוסמטיקה ספציפיות, וינסו להמליץ לך על מוצר ספציפי של החברה, שלא תמיד יתאים לסוג העור שלך, למבנה הפנים וכו'. - מה שכן, בפארמים יש מגוון רחב של חברות ומחירים- מה שאין לך בחנויות המקצועיות. מה שהרוב עושות זה לקבל המלצות על מוצרים טובים (וכדאי לך להסתכל בפורום על שרשורי ההמלצות שלנו ב"טאגליינס") של כל מיני חברות, ואז ללכת ולבדוק אם זה מתאים להן- בין אם זה בחברה מקצועית ובין אם בפארם כלשהו. בגדול, בשביל מה שרשמת- הייתי ממליצה לך מייק אפ נוזלי סטודיו פיקס פלואיד של מאק (הוא מתאים בול לעור מעורב, אני גם משתמשת בו), ופודרה בלוט של מאק- שגם מומלצת פה לעור שנוטה להבריק. קונסילרים, מסקרות ומסירי איפור את בהחלט יכולה למצוא גם בפארמים במחירים זולים יותר, אם יש לך בעיה עם ניסויים בבע"ח- שלחי מסר לבחורה מקסימה בשם pie&cactus- יש לה רשימה של איזה חברות עושות ניסויים ואילו חברות לא. בהצלחה!

למעלה