בנות מאק פותחים בירושלים!!!

Ronis3

New member
../images/Emo124.gif בנות מאק פותחים בירושלים!!!

דפדפתי לי בעיתון ופתאום נתקלתי במודעה הזו
פשוט נידהמתי, איך אף אחת לא ידעה על זה?? דרך אגב, בדרך כלל סמויה אבל הייתי חייבת לשתף!!!

ToryMaster

New member
רואים רואים

תבדקי מה גודל התמונה, אולי היא גדולה מדי?

Ronis3

New member
איך אני בודקת מה הגודל שלה?

היא שמורה על jpg אז זה אמור להיות בסדר לא?

hilala20

New member
זה לא קשור לסוג הקובץ

אלא לגודל הקובץ. לחצן ימני על האייקון של הקובץ
מאפיינים (properties) יפתח לך את החלון הבא
(במלבן מסומן המקום שבו כתוב גודל הקובץ). אם הקובץ גדול מ500KB צריך להקטין אותו. ואם את לא מסתדרת עם ההקטנה, שלחי אותו אליי.

Ronis3

New member
מצטערת על ההצקה, אבל איך אני מקטינה

את התמונה?? כן, כן.. אני קצת טמבלית בכאלה דברים.

hilala20

New member
יש כל מיני שיטות

תלוי בתוכנות שיש לך. וכמו שאמרתי, את יכולה לשלוח את התמונה אלי ואני אקטין אותה עבורך.

tokit

New member
איך מקטינים תמונה?

השיטה הכי נוחה לדעתי היא עם הצייר. 1. פותחים תמונה עם תוכנת הצייר/PAINT. לחלופין, נכנסים לתוכנה ודרך FILE מעלים את התמונה. 2. לוחצים על IMAGE ושם בוחרים באפשרות השניה - STRECH/SKEW. 3. משנים את הגדלים בשתי השורות הראשונות בחלון שנפתח ל-50 או 60% ולוחצים על OK. 4. הולכים ל-FILE ואז ל-SAVE או SAVE AS ושומרים את התמונה. אם שומרים אותה באמצעות SAVE, התמונה המוקטנת תחליף את התמונה המקורית. אם שומרים באמצעות SAVE AS, אפשר לשמור את התמונה המוקטנת תחת שם אחר ואז גם התמונה המקורית נשמרת. יש גם שיטה בפוטושופ, באדיבות הילה..

tokit

New member
האמת, כבר שמעתי על זה ../images/Emo3.gif

בכל מקרה, זה יקח עוד קצת זמן. תודה לע העדכון ואת מוזמנת להפוך לפעילה.

מישוהית

New member
דדדדדייייי!! עשית לי ת`ערב!!!

הייתי מבואסת שאין בירושלים כלום, עכשיו אני נוסעת חופשי לת``א כי יש לי נסיעות חינם אבל זהו, בספטמבר זה נגמר (גומרת שנתיים של שירות לאומי!!!) לא יכלתי שלא לחשוב מה יהיה על מאק... (ועל מדינה! מקווה שגם הם יפתחו בירושלים! קראתי שהם פותחים איזה 5 סניפים אבל על ירושלים הם לא חשבו!...) איזה כיף! יש למישהי מושג איפה בירושלים הם יפתחו? במלחה?

Ronis3

New member
בנות אחרי כל כך הרבה טירטור והצקות

על דבר כל כך לא חשוב, התמונה נשלחה את הילה במסר ותעלה בקרוב לפורום!..

KERENCK

New member
מאק בירושליים

הבנתי שייקח עוד הרבה זמן עד שיפתח

למעלה