פורומים חדשים בתפוז אנשים

ToryMaster

New member
../images/Emo6.gif

וגאס רחוקה! אני אמצא לי אזרח האיחוד האירופאי ואתחתן איתו בנישואין אזרחיים שם
. אגב, אני בטוחה שכבר שאלתי אותך בעבר, אבל יש בעצם סיבה שאת והדוביל לא התחתנתם עדיין, או שזה פשוט לא משהו שאתם מרגישים שצריך? את לא צריכה לענות אם זה לא מתאים, כמובן, סתם סקרנית, כי זכרתי משהו על בעיה עם חוסר באזרחות, שמשליך על מציאת עבודה.

tokit

New member
אנחנו לא נתחתן בשביל ניירת

ומצד שני, אנחנו לא רואים סיבה אחרת להתחתן. אגב, בעיית האזרחות כנראה הולכת להיפטר בקרוב..

ToryMaster

New member
התכוונת להיפתר? ../images/Emo3.gif

אח, ההבדל של מילה אחת. לגמרי מסכימה עם מה שאמרת על הנישואין, אגב.

בלונד23

New member
כן והנה פירוט של הסיפור

אני פתחתי בלוג וגם הוא פתח בלוג כמה חודשים אחריי לאחר שנפרד מחברתו באותה התקופה שנינו היינו בקהילה של ישראבלוג (נענע) הוא התחיל לקרוא אותי קבוע ולהגיב ולכן ביקרתי בבלוגו כדי לראות מיהו הגבר המעניין הזה שקורא אותי קבוע ראיתי עליו מידע מעניין ואהבתי את הכתיבה שלו אז שלחתי לו מייל התחלנו לדבר, עברנו לטלפון, נפגשנו
ומאז לא נפרדנו
ואני אוהבת אותו יותר ויותר כל יום שעובר

tokit

New member
מקסים!

ולחשוב שגם לפני 20 שנה אנשים הכירו והתחתנו, בלי עזרה וירטואלית..

hilala20

New member
אחרי שכמה סמויים פתחו את הפה

ושקדו על המקלדת, מה דעתכם - סמויים יקרים שעדיין מוגדרים סמויים - לצאת לאוויר הפורום ולכתוב מילה א שתיים?

ביקשת יפה אז...

גם אני סמויה פה... אני "רורי האחת" מהמרכז, בת 21 בקרוב וכרגע עובדת במוקד שירות לקוחות של בנק. אוהבת לשמוע מוזיקה, לגלוש באינטרנט ויש בי גם צד אומנותי - אני ממש אוהבת להכין מוביילים, כרטיסי ברכה ולקשט כל מיני חמסות וכו (מה שנקרא "אומנות שימושית"). כמובן שאני גם אוהבת להתאפר, אבל עדין.. מתישהו נכנסי לפה כדי לקבל המלצות לצלליות או משהו כזה ואז פשוט התחלתי לקרוא ואני קוראת פה די הרבה.. ויצא לי עוד איזה פעמיים או שלוש לשאול שאלה. בשנה האחרונה התחלתי יותר להתעניין באיפור ולקנות.. וזה ממש כיף! (כאילו שאתן לא יודעות את זה לבד
) אני גם מתכננת גיחה למאק בסביבות היומולדת כדי לפרגן לעצמי. בעקרון נראה לי שאני עדיין אשאר פה סמויה כי פשוט אין לי יותר מדי מה להגיד במה שקשור לאיפור
וגם אין לי בדיוק נסיון בזה.. אבל בכל אופן הפורום ממש נחמד וכיף לקרוא שיהיה חג שמח!

tokit

New member
את מוזמנת לכתוב מתי שבא לך ../images/Emo140.gif

בסוף כולן מתמכרות..

1מטקה

New member
אפשר גם?

אני זהר, בת 26 גרה אי שם בגבול הצפון,ליד קרית שמונה. כרגע אני מחוסרת עבודה(יש הצעות?), אפשר להגיד שאני מחפשת את עצמי ועדיין אין לי מושג מה אני יעשה כשאהיה גדולה... מתה על חיות ובעיקר על הכלבה שלי וחולת ספורט(בעיקר בצפייה בטלויזיה
)כדורסל,כדורגל,טניס(כן,אני קמה לראות את שחר פאר ב-4 בבוקר,עד כדי כך אני חולה), אתלטיקה, שחייה כל מה שאתם רוצים אני אוהבת ואפשר להגיד שאני די חולה בקטע הזה, פשוט לא מפספסת משחקים. ושלא תראו אותי ככה פדלאה שמסתכלת רק בטלויזיה, פעם הייתי מאוד ספורטבית, אבל בעקבות מחלה ארורה(קוליטיס,למי שמכיר)הפסקתי ואין ספק שאני צריכה לחזור לזה כי כבר הפכתי לפדלאה רצינית וזה חייב להסתיים... בכל אופן אם כבר נגעתי בעניין המחלה הזאת, אפשר לאמר שהיא שינתה לי את החיים ועוד לא הצלחתי להבין אם לחיוב או לשלילה, אבל מה שבטוח הם לא נראים אותו הדבר. אם נגיע לעניין האיפור, אז תבינו שאולי זה קצת מוזר שאני פה מכיוון שאני כמעט ולא מתאפרת ואם כן אז מאוד טבעי ועדין ובתיכון זה היה כ"כ רחוק ממני,אבל הנה אנשים משתנים. עדיין אני נהנת להכנס לכאן ולקרוא על כל האיפור, זה פשוט כייף,לראות דברים חדשים וכמובן שבזכות הפורום המופלא הזה גיליתי את מאק. בינתיים הייתי שם פעם אחת ומקווה לתת בקרוב עוד קפיצה למרכז,במיוחד עכשיו שזה בעזריאלי והרבה יותר נוח. זהו, זו אני ואני חייבת לציין שאני מאוד נהנת לקרוא כאן ומצאתי שיש כאן אחלה אנשים!

tokit

New member
משום מה

הייתי בטוחה שאת הרבה יותר צעירה, משהו באיזור ה-18.. נו, טוב שיש שרשורי הכרות. והכי חשוב - רפואה שלמה!

1מטקה

New member
האמת שאם הייתי רואה אותי

היית בטוחה שאני בת 18 או 16 אני פשוט נראית נערה. תודה על האיחול-בינינו זה מה שהכי חשוב לי בחיים-בריאות, כי שאין לך את זה שום דבר אחר בחיים לא חשוב.

yaelle25

New member
באמת מחלה ארורה!

אבא שלי סובל ממנה כבר 12 שנים, היא זוועתית ביותר! אני מקווה מאוד שאצלך זה לא בשלב מתקדם ושאין צורך בניתוח... תרגישי טוב ותהיי בריאה!

עכשיו אני...

שמי גלית בת30 אוטוטו(איזה פחד) ב-25 ליוני, נשואה + תאומים בני שנה וארבע (בת=הראל ובן =רותם), גרה בנתניה... סיימתי קורס איפור אצל ירין שחף, ולמדתי עיצוב גבות ושעווה אצל גיורא שביט.. כרגע אני עובדת בחברה לדלק (וממש ממש שונאת את העבודה..) מנסה להכנס לתחום באופן אינטנסיבי... יש לי תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, הבעלול מאוד מאוד מפרגן בתחום האיפור ובזכותו החלטתי ללכת ללמוד (פשוט נמאס לו שכולם באים להתאפר חינם...). אני בפורום כל הזמן, לא תמיד כותבת אבל תמיד קוראת.. לגבי הקניות הייתי רוצה שתהיה לי היכולת לקנות את כל מה שכותבים אבל U KNOW תאומים, לא פשוט... תחביבים: לקנות איפור, להתאפר ולאפר, ספורט והרבה, תולעת ספרים (מתחילה ספר וחייבת לסיים אותו כמעט באותו היום).. ובמפגש פורום האחרון היה לי ממש ממש כייף....

tokit

New member
לגבי השמות של התאומים

אני בטח לא הראשונה שמתפלאת שזה לא הפוך, נכון?

למעלה