פורומים חדשים בתפוז אנשים

hilala20

New member
../images/Emo6.gif גם הפוביה הזו מוכרת לי

אבל זה בעיקר בגלל הפוביה ממחטים. עד היום אין טיפול שיניים שאני עושה (חוץ משיננית) בלי גז צחוק. הרופא שלי כל פעם צוחק עליי אבל הוא יודע שאין לו מה להתווכח.

ToryMaster

New member
הידרופוביה זה נקרא ../images/Emo3.gif

לי יש את זה רק ממקווי מים פתוחים וטבעיים. מעין קטנטן יכול להכניס אותי לסרטים, ובריכה ענקית בכלל לא.

../images/Emo45.gif אצלי ככה בדיוק.

לכן, אני לא בטוחה שמדובר אצלי בהידרופוביה [פחד ממים], אלא בטאלאסופוביה [פחד מהים]. אני כבר לא יכולה לספור את מספר הפעמים שהתעוררתי באמצע הלילה מסיוט נוראי על צונאמי...

ToryMaster

New member
אני מפחדת להתקרב לים ../images/Emo6.gif

גג לטבול את קצות האצבעות ממש, ואז אני בורחת תוך צווחות היסטריות. אצלי זה כמעט טבעתי לפני כמה שנים [אע, הנה פרט שלא ידעתן עלי], ואני חושדת שגם בגלל שיט במימי מיין [צפייה בלוייתנים] ומפגש רחוק עם כריש.

בואי נפתח מועדון ! ../images/Emo6.gif

גם אני כמעט טבעתי לפני שנים שנים... והצונאמי שהיה לפני כמה שנים רק תיפקד כטריגר לכל העניין. את לפחות טובלת את האצבעות, אני בד"כ לא עוברת את הטיילת כדי לשבת על החול
גם בעינייך הסרט "עולם המים" הוא סרט אימה חולני ?

ToryMaster

New member
../images/Emo5.gif

שנאתי את הסרט הזה עוד לפני שפחדתי ממים. אבל עכשיו אני מרשה לעצמי לראו תאותו, את "ים כחול עמוק" ושאר סרטי כרישים, כי אני מפחדת גם ככה.

SimplyMe1

New member
ואני ההפך...חולה על הים

(גרה ליד,אז אני רגילה אליו)ושונאת ומפחדת מדגים.מתעבת אותם. באחד האירועים השבוע היתה הגשת סושי מסתובב בין האורחים וברחו בי כמצלרית להסתובב איתו. אחרי 2 גיחות עם הדבר הנוראי והמגעיל הזה נהייתה לי סחרחורת וזה חיזק את הטענה שאני ודגים פשוט לא מתאימים פוראבר&אבר
הצ'ופר של היום\אירוע הזה היה שהוצאתי 70 שח טיפים ממלצרות מזנון(בופה).

אוריים

New member
ועכשיו אני...

שמי כרמית גל אני גרה באילת כבר 12 שנה וממש אוטוטו אני עפה מפה ובכייף {אני עוברת לזיכרון יעקוב} אני בת 28 אמא ל 2 בנים מדהימים 5, 2.5 אני מאפרת אך לא עוסקת בזה הרבה אני מנהלת יחידה במסוף טאבה ובחודש הבא אני הולכת לתפקיד חדש במעבר הגבול החדש "ריחן" אני אוהבת לישון לישון ולישון אך שיש 2 שובבים בבית אין הרבה זמן לישון אני הגעתי לאיפור בחופשת לידה של בני הקטן כאשר המורה המדהים אשר כהן הגיע ללמד באילת מאז זו אהבתי השנייה אחרי המשפחה שלי אני מתרגשת לקראת המעבר מאילת לכיוון המרכז ומאמינה שיהיה לי שם מדהים אז זהו בערך... אני לא כותבת פה הרבה אבל אין יום שאני לא מציצה לפחות פעמיים במיוחד בעבודה שיהיה לכולנו שבת שלום

Zoharrr

New member
לי חסרות 8 שיניים:)

4 שיני בינה שעדיין לא גדלו, ו 4 שיניים שעקרו לפני יישור שיניים לפני כמה שנים(הפה שלי היה קטן מידי לכל השיניים שהיו בו...) ואני גיליתי לא ממן שערה על היד שלי באורך 7 ס"מ לפחות,בהירה שכזאת D:

hilala20

New member
לא הבנת...

לא הוציאו לי שיניים מחוסר מקום או שיש לי שיניים שעוד לא צמחו, לי הן חסרות מלידה. יש את השיניים שבאות מימין ומשמאל למרכזיות בלסת העליונה. אז גם לי, גם לאמא שלי, גם לסבתא שלי וגם לסבתא רבא שלי ז"ל היו רק את השיני חלב ומתחת לא היו שיניים. כשעשיתי ישור שיניים עקרו לי את שיני החלב (שמן הסתם לא התנדנדו כי לא היה מה שידחוף אותן) וקידמו לי את כל השיניים שאחריהן קדימה. זה אומר שעכשיו הניבים שלי נמצאים בקידמה במקומן.

Zoharrr

New member
הבנתי מותק,

רק ציינתי שלי חסרות 8 ו 4 מתוכן יחסרו לי כל החיים... אני מכירה כמה וכמה אנשים שהסיפור אצלהם הוא בידיוק כמו אצלך... זה מגניב לאללה... אגב,שייפו לך את הניבים נכון?הם לא נראים כמו ניבים.? ואני מכירה מישהי עם אותו סיפור שבמקום לקדם את השיניים,עשו לה כמו פלטה של שיניים תותבות עם שתי השיניים החסרות כביכול(קריפיי...) כי הבנתי שזה תלוי בצורה הניבים,אם לניבים יש צורה מסויימת(ניבים מאוד חדים ומסיביים)אי אפשר לעשות את זה. משהו מגניב :)

pilpelet4u

New member
גם אני אוהבת לפסל בבצק סוכר ../images/Emo212.gif

זה כזה כיף !! בעיקר כשזה גמור ורואים את התוצאה, בדרך זה יכול לפעמים להיו כ"כ מתיש (אני כ"כ פרפקציוניסטית שזה יכול להוריד לי לא מעט דמעות...)... לא עשיתי הרבה עוגות עד עכשיו (נראה לי משהו כמו 5) סתם בשביל הכיף מצרפת תמונה של העוגהה אחרונה שעשיתי ליום הולדת של גיסתי...

בלונד23

New member
וואוווו כמה יפה ומושלם!! כל הכבוד!

אם מותר לשאול היכן למדת לפסל ככה? זה בוויש ליסט שלי

pilpelet4u

New member
אמממ... בעקרון למדתי לבד

מספר שקניתי ויש פורום בתפוז שקראתי בו גם קצת... לומדים בעיקר מנסיון... יותר נכון מפאשלות... הלכתי גם בשביל הכיף לסדנא (הדבר הכי כיף בעולם!! אם תרצי המלצה את מוזמנת) וגם משם למדתי עוד קצת... העוגה שלי רחוקה מלהיות מושלמת.. הם עושים דברים מעלפים מבצק סוכר...

SimplyMe1

New member
ומה יש בפנים?קרם שוקולד?

אני יודעת שהבצק סוכר(מרציפן?)די כבד והוא חייב בסיס טוב כדי להיות עליו ולא לשקוע עם כול הבובות וההשקעה מעל. אני גם נכנסתי פעם לאותו פורום,סתם הצצתי איזו עוגה יהיה כדאי לי להכין,וזה היה נראה קשה אז ויתרתי. את הבובות גם הכנת בעצמך?או קנית צבעים שונים של בצק סוכר ואיתם פיסלת? עוגה מהממת ונראית טעימה ומאוד מרזה:))

למעלה