פורומים חדשים בתפוז אנשים

B612

New member
אוף...שכחתי...יצאתי קבוק

כמובן שאני חובבת איפור חובבנית שכמותי, חשבתי להתחיל קורס בגיורא שביט אבל כדי להחליט איפה הוא יהיה צריך קודם לבחור אוניברסיטה ומיקום כללי בארץ וכאלה :)

טוב אותי כבר מכירים נראה לי

שחר גפני הידועה בכינוי - שחר גפני בת 25 אשקלונית במקור לפני כ שנה וחצי עברתי לגור בנשר הסמוכה לחיפה יחד עם הבןן זוג הוא גם אשקלוני במקור והוא סטודנט בטכניון וזו גם הסיבה שעברנו. אני חברה בפורום כבר שנתיים + והנהנת מכל רגע אף על פי שמידי פעם נעלמתי עקב עומס בחיי. תחבביבים: אני כל יום מגלה שאני אוהבת לעשות עוד משהו - איפור , כתיבה , ציור , שירה (אני סופרן - זה ממש כיף :) ) אפייה ובישול - (כולם כבר מכירים את עוגיות הציאניד המפורסמות שלי :) ) משהו שלא יודעים עליי: כשהתחלתי להשתתף בפורום חשבתי על איזה כינוי לבחור ואז הבן זוג שלי אמר שאל אותי למה להשתמש בכינוי , ואני לא הבנתי מה הוא רוצה. לאחר שיחה קצרה הבנתי הבנתי שהאינטרנט נותן לנו את הזכות להציג דמות אחרת קצת ממי שאנחנו באמת ועל כן ניתן להתחבא מאחורי כינוי כמסכה. לבסוף כמו שאתם יודעים החלטתי ללכת על שמי האמיתי וזאת על מנת שאהיה חייבת לעמוד מאחורי כל מה שאני כותבת אין אפשרות להתחמק , זה השם שלי ומי שאני באמת. מעולם לא רשמתי משהו שאני מתחרטת עליו ואני תמיד חושבת פעמיים מה אני רוצה לומר ואיך לומר את זה נכון כי סך הכל מאחורי הכינויים מסתתרים אנשים אמיתיים ולפעמים יש לנו נטייה לשכוח

cherry 1

New member
עונה ../images/Emo194.gif

נעים מאוד, שמי שרית מהדרום הממש קרוב (גנבתי מדנה), שחוגגת בעוד חודשיים בערך את גיל 27 (בהכחשות קשות מאוד בנוגע לזה
) נמצאת במערכת יחסים כבר שנה עם חוזילטו, בנוגע לעיסוקי רובכן כבר יודעות שאני מלמדת תקשורת אז פה לא חידשתי הרבה. אהבתי לאיפור החלה עוד לפני הפורום בעודי ילדה שהתגנבה לחדר של אימא כבשה את פינת האיפור שמה עקבים ומחרוזת פנינים כמו של מארג' סימפסון ורקדה בין החדרים כמו מטורפת
גילתי את הפורום באמצעות פורום מקביל באתר אחר (שלא משתווה אליכן!) ואני פה בערך אהממ... חצי שנה (?) . התחביבים שלי הם: הצגות (אני חולת תאטרון), מוסיקה - כותבת שירים, החבר מלחין ואני מבצעת תמיד בתור "זמרת" רציתי חבר מוסיקאי ושהכרתי את חוזי והוא אמר לי שהוא מנגן על גיטרה מיידית עלו המניות אצלי :), תכשיטנות בעבר הייתי יותר בעניין של עיצוב תכשיטים ומאז שנכנסתי לעניין האיפור זה נדחק הצידה אבל עדיין תחום שאהוב עליי ויש לי חברה שמאיצה בי לפתוח עימה עסק בתחום אך אני מסרבת בנימוס. עכשיו שאני חושבת על זה כל התחביבים שלי קשורים באומנות וזה יוצר בעיה גדולה כי מצד אחד אני רוצה ללמוד איפור ומצד שני לנסות את מזלי ולהרשם ל"רימון", או אולי ללמוד תכשיטנות אין אני התפזרתי לגמריי עם התחביבים הללו לגמריי
משהו מעניין על עצמי... אהממ... לא עולה לי לראש משהו פיקנטי סורי (מסרי התנצלות נשלחו הרגע לכל אחת מכן) ולקראת סיום אציין שבמציאות אני הרבה פחות קוקו לוקו ממה שמצטייר שאני כאן
שיהיה לכן סופשבוע מקסים, שרי(ת)

foggy night

New member
מצטרפת

כמובן שרק אחרי שסיימתי לקרוא את מה שכווווווולן כתבו כאן....
אני עינב, בת 24 וחצי מקרית מוצקין. סטודנטית למשפטים. רווקה תפוסה. תמיד אהבתי איפור - יש לי המון המון ממנו ורק מאז עידן הפורום התחלתי לקנות גם פירמות מקצועיות ואפילו לזרוק דברים ישנים... אין ספק שגרמתן לי לחור בכיס...
מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד רציתי לעבור קורס של איפור מקצועי ואני מאמינה שזה יגיע... אני מתלבטת בעיקר בין יוסי ביטון לאיל מקיאג' אבל זה עניין לשירשור אחר... תחביבים:
בעלי חיים. אוהבת מאוד חתולים. מגדלת דגים (בערך 30 ב- 3 אקווריומים) ושבלולי מים ענקיים (כן כן...)
צמחים ובעיקר סוקולנטים (צמחים עם עלים בשרניים וקקטוסים) - אין לי מקום על החלון - מלא בכאלו. יש לי גם עוד כמה צמחים אחרים בחדר. בהזדמנות זו - נשארו לי זרעי בזיליקום - מישהי רוצה...? (כן, אני רצינית)
אומנות - אומנות שימושית ובעיקר תפירה, תכשיטנות (עשיתי לי המון תכשיטי כסף), ספרות ושירה ואני גם כותבת. לא עולים לי עוד כרגע.... אני בפורום רק כמה חודשים, אבל יש לי הרגשה שאני כאן כדי להישאר... מקווה להכיר גם במציאות בנות מהפורום ולרכוש כאן חברות חדשות

Zoeiii

New member
דווקא בגינה של אבא שלי הוא נותן

ונותן ונתן אבא זה בגלל שהגינה של אבא שלי היא הבייבי שלו והוא משקיע במיני חממות והשקיות מוזרות וזה.. ואם זיכרוני אינו מטעה אותי נראה לי שדווקא החורף זו העונה ה"חמה" של הבזיליקום

hilala20

New member
אבל, אבל, חייבים? ../images/Emo156.gif

(קרמי אמרה פעם שמתאים לי ככה
) טוב אז אני הילה, למי שעדיין לא הבינ/ה. רווקה תפוסה כבר 5 שנים ו-7 וחודשים (אבל עדיין גרה רשמית עם ההורים, האחות והכלב המושלם). גיל: 22 (עד 1 ליולי, שגם אז כנראה שאני עדיין אתבלבל ואגיד שאני בת 19). גרה בפרברי ת"א (שם יותר נחמד מ"צפון ת"א", כי נמנעים מהסטיגמות). תעסוקה: מאפרת. ובחודשיים הקרובים גם גרפיקאית במשרה מלאה. משלימה הכנסה כבייביסיטר (חולה על ילדים, כל זמן שהם לא שלי עדיין). תחביבים: איפור כמובן, צפייה בסרטים, צילום וידאו וסטילס, עריכת וידאו וסטילס
, ספרים, טיולים בחו"ל (אבל שונאת טיסות), ים והרבה - יום, לילה, העיקר לשמוע את הגלים ולראות כחול בעיניים, כדורגל (כן, כן, סוג של סטייה מהנורמה, אבל אני מאלה שמגיעות למגרש לא פעם ולא פעמיים). אני מאוד אוהבת אומנות - ליצור, מאחר שיש לי מחסום יצירתיות כבר כמה שנים טובות אני מציירת פחות, אבל מאוד אוהבת לפסל בפימו ובבצק סוכר (היתה לי גם תקופה של תכשיטים), גם מאוד אוהבת לבשל - גם זה בא מכיוון של אומנות ולא רק מאהבה לאוכל ולדברי מתיקה. טוב מספיק. משהו שלא ידעתן עליי... וואלה... לא יודעת. נראה לי שאתן יודעות כבר את כל הדברים החשובים. אז הנה כמה דברים שוליים: חסרות לי שתי שיניים בפה וזה עבר בירושה 4 דורות. אני מתה על אוכל מתובל, חבר שלי היה בשוק בהתחלה מכמה חריף האשכנזיה הקטנה יכולה לאכול בלי להחנק. לפני כמה שנים אמא שלי גילה שיש לי על הראש שערה אחת בודדה שעוברת באורך את התחת - איכשהו לא גזרו אותה כמה שנים כנראה. מספיק פרטים לא רלוונטים?

ToryMaster

New member
וואי ../images/Emo6.gif

הקטע עם הטיולים בחו"ל והטיסות כל כך מוכר לי, אני מתה על חו"ל אבל לפני כל טיסה אני נעשית חולה לגמרי מהחרדה למשך יום - יומיים.

אכן, גם אני חרדה בטיסות...

אני תמיד מאכילה את עצמי בסרטים עד הרגע שאנחנו נוחתים... ואם כבר מדברים על פחדים ואת דיברת על ים - יש לי פחד אסטרונומי ממים, אני חושבת שאפשר לקרוא לזה פוביה. והקטע עם השיערה מטורף ! זה מזכיר לי שהיה לי קטע דומה - עם ריס בודד שעבר את הגבה.

hilala20

New member
../images/Emo2.gif ומה עלה בגורלו?

ושלא תחשבי שלא שמתי לב שלשם שינוי אמרת נכון - צל"ש
יש לי עוד כמה פוביות - ממחטים (שבעקרון זה טופל אבל עדיין לא בדקתי על עצמי אם זה עבד, מה שכן בבי"ח, זה פחות מלחיץ אותי כבר), פחד גבהים סלקטיבי (תלוי אם אני מרגישה בטוחה באותו גובה או לא). פחד מג'וקים ושאר חרקים עוקצניים (כן, ג'וקים עוקצים) - אני פשוט אלרגית לעקיצות - הנה עוד דבר שלא ידעתן עליי. אלה העיקריים.

סופסוף הצלחתי ! ../images/Emo6.gif

האמת שהייתי תולשת אותו כל כמה זמן, והוא היה ממשיך לגדול - עד שהפסיק...

בזמנו לא ידעתי שזה לא טוב...

וגם לא קרה לי כלום ככה שלא הייתה לי סיבה לא להמשיך עם התלישה..

Zoharrr

New member
אח שלי גם היה תולש

מסיבה אחרת. תפרו לו את סוף העפעף התחתון הפוך(עזבי,סיפור ארווווווווך) ,השיער היה גודל לתוך העין. הוא שנים תלש את זה,היום הוא בן 28 וזה לא גודל...

למעלה