פורומים חדשים בתפוז אנשים

chiliz

New member
עכשיו אני!!!!!!

אהלן, אני נטע, אשקלון מוכחשת-שונאת את העיר הזאת, אבל בקרוב עפה מפה! בת 20, חיילת, משתחררת עוד 5 חודשים (פחות 5 ימים)- וכן, אני סופרת כל שנייה! איך התאהבתי באיפור?? אז היה היו לפני חצי שנה מהדורות מוגבלות לכריסמס של מאק, אז התאהבתי- התפרעתי עם הויזה וגיליתי מחדש את עולם האיפור, התחלתי להתעניין ברצינות, השקעתי באיפור וגיליתי שאני די טובה בזה והכי חשוב-שאני מתתתה על זה! אז נירשמתי לקורס מקצועי ובדיוק שלשום היה לי שיעור ראשון!! והכי מעצבן הוא שבשנייה שיצאתי משם והדלקתי את הפלאפון כמעט חטפתי שבץ כי הייתה הקפצת נכס לאומי!! חחח הם התקשרו גם הביתה וההורים נבהלו חחח- לפחות משהו 1 טוב יצא מזה!! מתכננת תוכניות לשיחרור..... מבלי מס' פעמים במאק עזריאלי מידי שבוע (משרתת בקרייה), ואני אעדכן כשיגיע למלאי פלואיד ליין שחור-אני שואלת את המוכרות על זה כמעט כל יום! תחביבים: סרטים, בפרים, לשבת בבתי קפה עם חברים וכמובן-שופינג!!

lady mika

New member
בכיף

מיכל, בת 22, לומדת באונ' חיפה לתואר בתקשורת, עובדת בעבודה ממש נחמדה ודי יצירתית (הדפסים על מוצרים), התחביב העיקרי שלי הוא החתול שלי שתמיד מעניק לי אקשן בבית, חוץ מזה תרבות פופולרית מעניינת אותי וכמובן איפור! אני מכירה את הפורום וקוראת בו שנים אבל רק בחודשים האחרונים הוא הפך לחלק בלתי נפרד מסדר היום שלי ותכלס בזכותו הכרתי את יוניקורן שדחפה אותי להרשם ללימודי איפור אז תודה לפורום ולמנהלות שדואגות לתחזק אותו!

צונית

New member
אתן מלכות!!! ../images/Emo47.gif

העברתן לי בהחלט משמרת בכיף! כל פעם שהאחראית זזה אפילו לשניה פתחתי את הפורום וקראתי אתכן בשושו... זו פשוט ההתמכרות הקטנה והסודית שלי. שתדעו שאני בן אדם מאוד לא מתמכר, עם משמעת עצמי בסך הכל די גבוהה. בחיים לא התמכרתי לכלום, לא בצורה טוטאלית בכל אופן. כל דבר ידעתי להפסיק. (סיגריות, אלכוהול, כסיסת ציפורניים וכו'. למרות ששוקולד אכן מאיים להיות הדבר שאני לא מצליחה להגמל ממנו לחלוטין). אבל אני לא יכולה להגמל מהפורום הזה! אפילו בעבודה אני מוצאת את עצמי מסתכלת. ויש לי עבודה. ויש לי דברים לעשות, ועדיין, לא יכולה לחשוב שקורים פה דברים מעניינים שאני לא שותפה להם. לפחות לקריאתם. אז אני מצטרפת לשרשור שלי- רונית (A.K.A- רונה, A.K.A פה כ- צונה), 22, נתנייתית גאה. מאפרת מקצועית בוגרת ירין שחף. חיבתי לאיפור התחילה בערך בגיל 15, אמא שלי תמיד הייתה בעד כל הקשקושים האלה, למרות שהיא לא מהמתאפרות. והאהבה הגדולה התחילה בתקופת הצבא- יחד עם האהבה לציפורניים. אז לפני השחרור החלטתי שאני חייבת לעשות קורס כלשהו בשביל עצמי. אז אחרי התלבטויות רבות בחרתי באיפור ולא בציפורניים, ואני לא מצטערת לשניה. האהבה לציפורניים הלכה ופחתה והאהבה לאיפור רק הולכת ומתעצמת. אני מתחילה ללמוד (בע"ה) באוקטובר הקרוב באוניברסיטת ת"א- לימודי מזרח אסיה ואנגלית. אני מזכירה רפואית במקצועי כיום, והאמת? אני כל כך אוהבת את זה, שלמרות שהשכר פשוט מחורבן והשעות תקועות, אני פשוט לא יכולה לראות את עצמי בלי המרפאה הזו. זהו פחות או יותר. אני בטוחה שאני אזכר בעוד דברים שרציתי לספר על עצמי. אבל הם לא עולים לי עכשיו ואני צריכה להכנס להתקלח... אז אני מפנה את הבמה...

Zoeiii

New member
אוי זה מזכיר לי את "שעת ריכוז"

מישהו זוכר את הקטע הזה? שהיה תמיד בכל גן חדש או משהו כזה מעגל שהיינו צריכים להציג את עצמינו ולהגיד איזה שם של חיה שאנחנו מזדהים איתה או משהו..? הממ... לא אה? .. אז אני הילה , בת 23 , גרה בתל אביב , עובדת כגרפיקאית במשרד פרסום בתל אביב חובבת חיות מושבעת, מגדלת את ג'וי , אוהבת מוזיקה , לנגן , אוכל , לטייל .. טיפוס אמנותי משהו מאז ומתמיד : בין היתר : מוזיקת בלוז ישנה, גרפיקה , צילום , עיצוב פנים , אופנה ואיפור תמיד היו קרובים לליבי הקטע עם האיפור התחיל בגיל ההתבגרות , איפה שהוא היתה הפסקה נטולת התלהבות ולאחרונה בערך משנה שעברה ההתלהבות חזרה אליי

pilpelet4u

New member
גרפיקאית ../images/Emo99.gif

איפה למדת ? מאוד רוצה ללמוד עיצוב גרפי...

Zoeiii

New member
ג'ון ברייס / שנקר

אם תצטרכי עזרה קצרה את מוזמנת לשלוח מסר.

r e d o n e

New member
אני עכשיו../images/Emo68.gif

אני דנה בת 26 (מהזקנות כאן חחח
) מהדרום הממש קרוב נשואה כבר שנה וחצי עם שתי חתולות קובבות
לומדת כרגע לתואר שני בביוטכנולוגיה ואחסון של צמחים
האהבה שלי לאיפור התחילה בגיל מאוד צעיר אבל רק בשנה האחרונה התחלתי ממש ממש להתעניין ולאחר ההיכרות עם הפורום המקסים הזה גם להרחיב את ידיעותי (ולרוקן את ארנקי
) מאוד אוהבת ביולוגיה בע"ח, לקרוא ספרים, לישון, לראות טלויזיה ולגלוש המוווווווווווווווווווון בפורומים וזהו, נעים להכיר

pilpelet4u

New member
כן, קראתי הכל... ועכשיו אני ../images/Emo68.gif

קוראים לי אורית, בת 20 וקצת.... מקרית ביאליק (ליד חיפה) תפוסה כבר 5 שנים (עם בן הזוג המקסים שלי) בחיי (המבולבלים מאוד יש לציין, נו אני בתקופה הזאת שאחרי הצבא שלא יודעים מה רוצים לעשות או רוצים הכל אבל אי אפשר הכל ביחד... אז אני שם) אני בעיקר עובדת (עבודה 24 שעות ביממה כולל לילות, סופ"שים וחגים) ולומדת אצל ירין שחף (שיעור מס' 6). תמיד אני שונאת כשמגיעה השאלה על התחביבים... אני אף פעם לא זוכרת אותם ולא יודעת מה בדיוק לרשום... אנסה לרשום מה אני אוהבת לעשות: לישון המון, לאכול המון, לראות סרטים וסדרות (לא טלויזיה), להיות במחשב (כמובן להיות מכורה לפורום - איך זה קורה ?!), לעשות המוווון קניות (מסתבר שלא משנה מה אני אקנה אהיה מאושרת פתאום בלי שום הסבר) כרגע זאת תקופה של קניית איפור והרבה איפור, לאהוב את כולם ולבלות עם חבר שלי... לא יודעת אף פעם לא הבנתי מזה בדיוק "תחביב", זה משהו שמגיל קטן אתה אוהב ומשקיע בו, משהו שאתה אוהב לעשות.... אף פעם אני לא יודעת מה לענות בקטע הזה... בכל מקרה נעים לי להכיר את כולכן... (למרות שאני כבר חצי שנה לפחות בפורום, לא בטוחה ששמו לב אליי... חח)

lady mika

New member
טוב לדעת שאת צפונית גם

וכל הכבוד על ההשקעה בנסיכות כל שבוע.

pilpelet4u

New member
../images/Emo6.gif וואי חחח עד שהבנתי למה התכוונת

רשמת "נסיכות" וקראתי את ההודעה שרשמתי מליון פעם ולא הבנתי על מה את מדברת חחחח עד שפתאום נפל האסימון והתכוונת לנסיעות... חחחחחחחח כן, זה רק פעם בשבוע וזה נחמד לנסוע להכיר קצת את איזור ת"א לעשות קניות בדרך וכו'... איפה את גרה ? בחיפה, בקריות ? (או שלא ממש בא לך לחשוף...) אנחנו הצפוניות כבר מתחילות להשתלט על הפורום

hilala20

New member
מצחיקה. בטח ששמנו לב אליך

אל תתני לעצמך קרדיט של דני דין

pilpelet4u

New member
../images/Emo2.gif איזה כיף לי !!

זה היה חוסר הבטחון העצמי שלי שדיבר מתוכי... חחח

scarlet moon

New member
היה צריך לעשות כזה כבר מזמן ../images/Emo152.gif

והנה כמה פרטים עליי: קוראים לי טל, אני בת 21 (אני אהיה בת 22 באוגוסט
) אני גרה עם המשפחה ביישוב רעות (מישהו מכיר?
זה ליד מודיעין). השתחררתי לפני יותר משנה מהצבא, שיררתי בחיל המודיעין (סודי ביותר
), וכרגע אני עובדת בבלוקבסטר (כן, כן.. רואה סרטים כל היום ומקבלת על זה כסף. אבל לא הרבה לשם ההגינות), מעבירה חוג קרמיקה ואמנות לנערות, ולומדת איפור בירין שחף. ומקווה להתחיל ללמוד עיצוב גרפי באוקטובר הקרוב. יש לי 3 אחיות קטנות יפות, פודלית, ושלושה חתלתולים. ואני אוהבת סוגריימים (כן כן,. היכונו). תחומי העניין העיקריים שלי: *קולנוע(נו, אני עובדת בבלוקבסטר
) *תאטרון (הייתי בתיכון בנוער הבימה ובכל מיני קבוצות תאטרון ורציתי נורא להיות שחקנית. אבל פרשתי בשיא. בעצם הרבה לפניו) *איפור (אלא מה) *אמנות באשר היא - לצייר, לפסל, לעצב... והרבה אמנות עיונית ותולדות. *מוסיקה! מטאל...
*גותיקה.

scarlet moon

New member
ועוד משהו

*יש לי חבר חמוד כבר חמש שנים ואני לא מאמינה ששכחתי לרשום אותו

Zoharrr

New member
אני מכירה את הישוב הזה :)

(יש לי פול חברות בחשמונאים אז אני מכירה ככה את האזור...)

ר V י ט ל

New member
היכרות..

אז כפי שידוע לכולן, שמי רויטל ואני בת 25. מתעסקת (ועובדת) בהנהלת חשבונות וחשבות שכר בלשכה גדולה בחיפה. תחביבים : מטורפת על שעירונים הולכי על ארבע, טיולים, טבע, תיאטרון, מוזיקה ואפייה. הגעתי לפורום לפני מספר שנים טובות, די בטעות.. ובמהלך השנים הוא רק הלך והתפתח לטובה. מאז שאני זוכרת את עצמי בעצם אהבתי מאוד איפור. אמא שלי רק לפני מספר ימים סיפרה לי שכשהייתי תינוקת הייתי מסכימה לאכול רק כשמגירת האיפור שלה הייתה פתוחה לידי. אני הייתי פותחת מוצרים, מציירת, בודקת והיא בוא זמנית הייתה מצליחה להכניס לי את הכף לפה.
לא מצליחה לדמיין את עצמי מתעסקת באיפור כמקצוע, אבל כתחביב אני נהנית ממנו מאוד.

abcd80

New member
אני

ליאורה, בת 26 מהדרום (+בן זוג) וסטודנטית לתואר שני בלימודי מידע בבר אילן.וכרגע לא עובדת. התחביבים שלי הם קריאת ספרים (אני תולעת ספרים רצינית אבל לצערי אין לי כ"כ זמן לקרוא אותם, יש לי שפע ספרים שמחכים שאני אקרא אותם), לטייל, וכמובן איפור איפור ואיפור. אני לא רואה את עצמי עוסקת בזה כמקצוע אבל בהחלט יש מצב שיום אחד אעשה קורס איפור רציני בשביל לפתח את הידע ולהנות. כרגע אפשר להגיד שאני "עושה צעדים ראשונים" בתחום הזה ובנתיים אני נהנית מכל רגע !

B612

New member
אז גם אני

לא נראה לי שכזה כיף להכיר אותי יום אחרי הפסיכומטרי הארור אבל אם כבר נפתח שרשור אז.... שם: טל מקום מגורים: מושב קטן ומקסים בחוף הכרמל גיל: אני אהיה בת 23 במאי...סוף מאי...אבל עד אז 22! תחביבים: בעיקר לחיות על קו בית- נתניה(עבודה)-ירושלים (חבר), לראות המון הופעות, פאבים, קצת מסיבות כשכל הבנות מואסות בחברים הפדלאיים שלהןומחליטות להתאגד, טוחנת לאחרונה את הספרים של צ'אק פאלאניוק, לומדת ספרדית. משהו מעניין על עצמי...הממ...זה קצת מעניין...בגיל 18 וחצי נסעתי ללמוד רפואה באיטליה ובגיל 21 וחצי כבר חזרתי לארץ כי פתאום, בתחילת שנה שלישית, היכתה בי העובדה שאני לחלוטין לא הולכת להיות רופאה...סוג של הארה אני מניחה. היום (למעשה אתמול) אני משפרת פסיכומטרי כדי להתקבל באוקטובר הקרוב ללמוד הפרעות בתקשורת וברגעים אלו ולמשך החודש הקרוב אני מחזיקה אצבעות ל730
המיוחל. אני מתה על שפות ודוברת גם איטלקית בנוסף לאנגלית.
הייתי עם החבר חודש וחצי בגרמניה והתאהבתי בשפה...אבל קודם ספרדית ורק אז אני ארגיש מוכמה להתמודד עם האתגר הדידוקי של הגרמנית. פאדיחה יש לי בערך על בסיס שבועי כשהמבוגרים במושב רואים אותי במכולת ושואלים אם אני כבר רופאה
|

למעלה