פורומים חדשים בתפוז אנשים

pie and cactus

New member
שם מפוצץ

ל"מחלות צמחים". השם השלישי הוא "הגנת הצומח" אבל אז כולם חושבים שאני אמורה לשמור על כך שלא יקטפו את פרחי הבר או משהו כזה...

Zoharrr

New member
אחי גם למד את זה...

בתואר בביוטכנולוגיה. היתי במגמת ביולוגיה,פרשתי שנה לפני הבגרות(עניין אותי בערך,הלך לי מאוד טוב אבל היו לי כבר 4 מקצועות מורחבים חוצמיזה אז וויתרתי)

ToryMaster

New member
../images/Emo2.gif

זה מגניב! כמו האנשים שבאו לבדוק את האורנים אצלנו, ואז הודיעו לנו שהם נורא חולים וצריך להרוג אותם?

ToryMaster

New member
שלומות ../images/Emo140.gif

הייתי בטוחה שכבר כתבתי את זה. אמ, אני יעל [או ויקי, או יולי, או יוליה, כל עוד זה לא יעלי או יעלה], אני בת 18 [לנצח!], ואני גרה במושב קטנטן ליד כרמיאל, meaning חור רציני. אני אוהבת איפור ושאר פעילויות "נקבתיות", אבל לא רק שאין לי כסף לממן הכל, אני גם יותר אוהבת לקרוא [או לכתוב]. אני רווקה +2 [כלבה וחתול], וגרה עם שני ההורים שלי [ועם אחותי כשהיא לא בבסיס]. עוד משהו?

מצטרפת רשמית

טוב אני פליטת פורום טיפוח ויופי, איכשהו כאן יותר מתחדש ומרענן לי. בגלל דביל מפגר אחד שעורך אחריי מצוד ברחבי תפוז, אני אמנע להגיד איך קוראים לי (עזבו סיפור ארוך), אני בת 24 ותקועה (לא לעוד הרבה זמן ) בנתניה. ויש לי עוד חצי סמסטר למנייאק עד לסיום לימודיי, משמע עוד חצי שנה יהיה לךי תואר מאת"א לנפנף בו מעל המנגל - במדעי מדינה ובניהול ותעודת גמר של בית ספר לעיתונאות. אני עובדת בעבודות מוזרות כמו לקוח סמוי, מתרגמת טקסטים לאתרי אינטרנט וחלטורות נוספות בסגנון. יש לי חבר מקסים וכלבה חמודה ,להתכרבל עם שניהם ביחד במיטה (במיוחד במקום ללכת ללימודים) זה הדבר שאני הכי אוהבת בעולם. היחס שלי לאיפור הוא קצת חשדני - איפשהו אני מאמינה שהכל עבודה בעיניים, ושמה שחשוב באמת זה עור נקי ותוים מוצלחים, אבל מדי פעם יש מוצרים שבאמת עושים הבדל עצום. חוץ מזה אני מכורה ללנסות כל מיני מותגים אפופי ביקורות טובות, במיוחד כאלו שאין בארץ (מים גנובים ימתקו):).

foggy night

New member
לקוח סמוי?

אלוהים שישמור! אחרי מעל שנתיים עבודה בשירות לקוחות סלולרי....

popolina

New member
הרבה זמן לא ביקרתי בפורום:)

שמי רימונה (כן, רימונה!). אני בת 21, ומאווווד אוהבת איפור...

popolina

New member
את פשוט מותק!../images/Emo140.gif

ואני לא מרבה להשתמש במילה הזו!

hilala20

New member
../images/Emo6.gif לומדת מהר.

רימונה - מה שהיא אמרה! וזו פקודה.

Black Fiary

New member
חיחיחיח אני תמיד תמיד פה:)

רק סמויה!! לא פיספסתי אף קולקצייה במאק...ההפך הוא...העבודה החדשה שלי שתי קומות מעל מאק

Black Fiary

New member
כן...עכשיו גם לזכור לענות../images/Emo9.gif

שם:קריסטינה(קריסה, קריס) גיל:אוטוטו 17 עיר מגורים:בת ים
תחביבים:לצייר,לאפר,לרקוד, לקרוא,לתרגם ולאסוף נעלייםXD משהו שאנשים לא יודעים:יש לי הרבה זוגות נעליים שאני בכלל לא יודעת לקיומם או ששכחתי...אתמול מצאתי זוג מאחורי המקרר
פדיחות?וול..לא שזכור לי:|

sivosh

New member
באמת לא היה אחד כזה...

שם: סיון עיר: זכרון גיל: 21 וקצת תעוסקה: שירות לקוחות ובייביסיטר להשלמת הכנסה :) תחביבים: איפור-התחביב היקר שלי, ספרים, מוסיקה וואלה לא עולה עוד דברים

SimplyMe1

New member
../images/Emo187.gifאז ככה

אני ענת בת 21 מהמרכז..חיילת משוחררת(ותודה לצה"ל על שחרורי). בינתיים אני משמשת כשפחת מלצרות
וחוסכת מזה כסף לטיול שלי. מתחילה תכף פסיכו' ולומדת אנגלית לבד בבית. מעבר לזה אני חיה,נושמת וישנה ספורט.מה שאומר שאני זו*ת חדר-כושר,ומתכננת לעשות קורס מדריכים בשנה הבאה. גם אוהבת מאוד לצלם ו............תתכוננו לזה............................................................................................... ...............................................................אוהבת איפור ואסתטיקה

למעלה