פורומים חדשים בתפוז אנשים

July84

New member
יאללה ../images/Emo13.gif

שם: יולי עיר: נהריה ( בצפון הממש רחוק
) מזל: סרטנית טיפסית ...
גיל: אוטוטו (ביולי ) 23 ואני לחלוטין מדחיקה את זה תחביבים: כל סוגי האומנות, לרקוד,להתאמן, לטייל , להתאפר/לאפר/לקנות איפור השפעת הפורום : התאהבות באיפור ואפילו הדבר הראשון אני מסכלת בבחורה זה איך היא מאופרת ... אני כבר יחסית מזמן בפורום אבל לא תמיד באופן רצוף . והפורום השפיע עלי גם מבחינה כספית ( אוי מאק לא משנה כמה ביזבזתי תמיד אני רוצה עוד!!) וגם שאני הרבה יותר משקיעה ומאפרת את עצמי/אמא/חברות יותר יפה ומושקע . תעסוקה : אני סטודנטית לביולוגיה שנה שנייה וכרגע עובדת במתן שיעורים פרטיים באנגלית ( מקווה למצוא משהו טוב יותר בזמן הקרוב)

גם אני רוצה ! ../images/Emo3.gif

למי שעדיין לא יודעת, אני אירה.
אני בת 19 וגרה בתל אביב כל חיי. בימים אלו אני עוסקת בהשלמת בגרויות אחרי התיכון.
אני אוהבת לראות סרטים עם חבר שלי,
לשתות בירה
, לעשן נרגילה [בגלל הטעם
], ולשבת בבתי קפה עם חברתי הטובה.
אה ! ואני מאוהבת באירופה !
[ואני בכלל לא מתלהבת מהאייקונים של תפוז
] הגעתי לפורום הזה לפני קצת יותר משנה [בערך במרץ 2006]. זה סיפור די מצחיק: אני קונה "קוסמופוליטן" כל חודש, ולפני שנה ראיתי שם את סומק הפרחים של מאדינה מילאנו, וממש התלהבתי ממנו ויש מתחת לבית שלי סניף של מאדינה מילאנו, אז הלכתי לשם. הכרתי את אוסי [אוסנת], שהיא אחת המאפרות שם, והיא פשוט מקסימה ! בכל אופן, כשבאתי פעם ראשונה היא עשתה לי התאמת איפור מלא [מייק אפ, קונסילר, ברונזר.. כל הטררם] והסתובבתי עם זה יום שלם עד הערב ואהבתי את ההרגשה של זה על הפנים, וגם פגשתי באותו יום חברה שלי והיא החמיאה לי על האיפור, אז קניתי משם כמה מוצרים, ואז איכשהו הגעתי לפה בגלל שיש לי חברה שהייתה קוראת סמויה של הפורום הזה, וכשהיא הייתה אצלי והסתכלה בפורום התחלתי להתעניין, ונכנסתי. משם הכל היסטורה
מה שכן, אלו לא ההיתקלויות הראשונות שלי עם איפור. בפעם הראשונה שהשתמשתי במייק אפ הייתה בערך בכתה ד [כן כן...], אבל השתמשתי בו רק לעפעפיים ! בגלל שאני מאוד בהירה, הורידים בעפעפיים היו מאוד כחולים ובולטים לעין וזה היה נראה לי מוזר, אז הייתי משתמשת במייק אפ כדי להסוות את זה, והייתי מבסוטה. מה גם, שלפני כמה זמן נזכרתי שכשהייתי קטנה [עוד בגיל שהיינו הולכות לקייטנות בקיץ], הייתי בקייטנת קיץ של איפור ואפקטים ! אז כנראה שהאהבה לאיפור נמצאת אצלי כבר הרבה מאוד זמן...

shlomitmp

New member
טוב, נראה לי כבר יודעים עלי פה הכל

אבל בכ"ז... אני שלומית עוד מעט בת 24 גרה כבר שנתיים בבת ים עם החבר היפיוף עולם שלי אלכסיי, ואני במקור מקרית מוצקין. חוץ ממנו, אהבת חיי הגדולה זה הכלב המתוק שלי מיקי, שכל יום אני אומרת תודה שיש לי כזה כלב מדהים! (אין, הוא פשוט התינוק שלי..). ויש לי גם 5 תוכונים. אני מאפרת וקוסמטיקאית טבעית, בעבר הייתי מעצבת אפנה, והאיפור לאט לאט דחק את זה הצידה.. ככה שכיום זה הדבר היחידי שאני עושה. הממ.. מה עוד? חייבת מוסיקה 24 שעות ביממה (הרדיו אצלנו דולק נונסטופ עד הלילה על 88FM, גם כשאנחנו לא בבית), אוהבת לקרוא ספרים קצת פסיכיים בד"כ, ויש לי פטיש רציני לאינדיאנים.. אה, ואין לי טלויזיה בבית. זהו נראה לי :.)

Zoharrr

New member
סופר מדהים:)

קניתי היום ספר מגניב לאללה... יש לי קטע עם פנזיה... קניתי ספר שנקרא good faeries bad faeries תלוי מאיזה צד את מסתכלת... יש בו ציורים מדהימים של פיות מסוגים שונים ומשונים ביותר עם פירוטים ושמות ותפקידים...משו מגניב לאללה!! :)

Zoeiii

New member
אוי של brian froud אמן מדהים

חסר לי ספר אחד להשלים את כל הסדרה הזו של הfearies שלו ספרים יקרים!!

Zoeiii

New member
בגלל שהם כל כך רבים..

דיי קשה לעקוב.. ישנם גם כל מיני "סדרות" של הספרים שלו , בהוצאתו המקורית במקום מישהו שבא ולקח את כל הספרות שלו והוציא אותה כסדרה אחת מה גם שלא כולם הגיעו לארץ.. באץ קניתי רק 2 את הרוב קניתי בחול , ישנם משהו בסביבות ה15 ספרים שלו לדעתי , הערכה גסה אבל יש לי עוד של אמנים אחרים מאותה נישה בדיוק , יש כל כך הרבה כאלו פה יש מידע על ההוצאות השונות של פראוד http://www.worldoffroud.com/www/store/books/index.cfm#item2

pie and cactus

New member
והנה אני

יפעת מראשון, בת 26 נשואה + 4 (חתולים, נו מה??) סטודנטית לתואר שני בפיטופתולוגיה תחביבים: איפור, בלט, חתולים, פורומים (חחח נחשו אילו) וזהו בערך

למעלה