פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

פורום ניהול לקוחות בהייטק מזמין אתכם ללמוד, לשאול ולהתייעץ איך לעבוד מול הלקוחות שלכם בדרך הנכונה ביותר http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forum.asp?forum=1737
אם גם אתם כבולים ללהקת הגראנג' אליס אין צ'יינס, הצטרפו עכשיו לפורום http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1740
חבר, תראה כמה אתה חסר לה. מדברים על זה בפורום חברות של חיילים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1741

צונית

New member
../images/Emo207.gifשרשור הכרות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

אין לי כוח ללכת לעבודה היום ובא לי לישון עד מחרתיים.
אבל אין לי כל כך ברירה... חשבתי לעצמי שמאחר ויש מלאאאא בנות חדשות בפורום, וגם שמאז שאני הגעתי לפה עוד לא היה איזה שרשור הכרות רישמי, אולי כדאי שנעשה שרשור הכרות חדש...?? (דרך אגב, האחראית על פינת "מי אני?" מתבקשת להתפקד, זו הייתה אחת הפינות האהובות לדעתי. יש ביקוש מהעם להחזירה!) אז שכל אחת תשרשר לפה כמה דברים על עצמה... מה שמתאים לה לחשוף. שם, עיר מגורים, גיל, תעסוקה, תחביבים וכו' וכו'... וגם עוד דברים מעניינים, פרטים על עצמכן שאנשים לא יודעים, פאדיחות ושאר ירקות. נראה לי שהבנתן את הרעיון. קיצר, אני מצפה מכן להעביר לי משמרת בכיף!!
אני הולכת עכשיו לעבודה, ובשושו אני אכנס משם לפורום לראות מה קורה פה.. אז יאללה, מי שוברת את הקרח??

Zoharrr

New member
בכיף אני אשבשור את הקרח :)

שם:זוהר אברהמי גרה ב:מושב נווה מיכאל(סוף העולם,שמאלה,ישר ישר,שלט קטן שכתוב עליו "נווה מיכאל",שם...) תכלס זה 5 דק' מבית שמש,חצי שנה מירושלים ו 40 דקות מתל אביב,אני סתם דרמטית... אני בת 17.5,אני נהגת חדשה(המלווה שנגמר אוטוטו!!!!) התחביבים שלי הם לצייר,לכתוב,לאפר ולהתאפר,לעשות שופינג,לשמוע מוזיקה,לשיר עם חבר שלי,ולישון כפיות עם הבחור...:) האהבות שלי הם החבר שלי(אלכס),הכלב שלי(פינוקי),החבר הכי טוב שלי,המשפחה המדהימה שלי. (אם יהיה ביקוש אני אעלה תמונות..) משהו שלא יודעים עלי:אני לא קשוחה כמו שאני נראית,אני רגישה ברמות על ואני בכיינית על... P:

אני שירה ../images/Emo13.gif

בת 25, נשואה+כלב (וילד בדרך
), עד שלשום הייתי תושבת ת"א, והיום גרה בראשל"צ מערב. אני קצינה בקבע בח"א, בעלי בהיי טק. חובבת סרטים ומוזיקה (בעיקר ישראלית מכל הסוגים). קוראת ספרים כשיש זמן.. במקביל סטודנטית למנהל עסקים וראיית חשבון (עכשיו באו"פ, ומאוקטובר במכללה למנהל) הגעתי לאיפור בזכות נישלופ- שאיפרה אותי לחתונה לפני מספר חודשים, ורק אז גיליתי שאיפור יכול לעשות פלאים אם יודעים להשתמש בו כמו שצריך..
, אז נרשמתי לקורס באיל מקיאג' ומאז אני גם פה.. האיפור הוא תחביב עבורי ולא מקצוע, אולי יום אחד אחליט להתפתח בעניין..
שיהיה חג שמייח לכולם
!

pie and cactus

New member
בשכונה שלי?!

מגניב! טוב, אם נחליף משהו נוסף בעתיד יהיה הרבה יותר פשוט...

שכונה ליד ../images/Emo24.gif

אבל ממש לא רחוק.. ואם יש דברים מעניינים באזור שכדאי לי להכיר- שלחי
.. חג שמח!

hilala20

New member
איזה יופי! מזל טוב

על הדירה כמובן!! מתי צפוי הילד אגב? אוטוטו לא?

Daniella 21

New member
שלום שלום

שם: דנה
עיר: פתח תקווה
מזל: דגים
תחביבים: לרקוד, לקרוא, לאפר ולראות טלנובלות
(לא כולם...) דברים שלא ידעתם עליי::פעם ראשונה שטסתי אי פעם היתה השנה לפריז
וחזרתי מאוהבת
תעסוקה אני עובדת בבית ספר ללמוד אנגלית ודוברת שלוש שפות

Marble Arch

New member
אבל למה לנצל"ש ../images/Emo3.gif

אני חושבת שזה אחלה רעיון!
אז ככה.. אני אפרת, אני בת 18, אני מתגייסת עוד 20 יום.
|הצילו| אני בפורום ממש מעט זמן, ורק בחודשים האחרונים התחלתי להתעניין באיפור שהוא מעבר למייקאפ+קונסילר+מסקרה... גרתי באילת עד גיל 16, ואז בהרצליה בדירה שכורה (כן, עם ההורים) שנה, ועכשיו השתקענו בבית מקסים בהוד השרון והוא שלנו לנצח נצחים ( =עד שההורים ילכו לבית אבות). התחביבים שלי הם (חחח): אלכוהול, להפסיק לעשן, לישון. כמו שאפשר לראות אני חיה חיים מלאים ועשירים!

muesli

New member
מרבל

ברמת אביב גם אין את השחור. אמרו שיהיה תוך שבועיים ככה.

hilala20

New member
בהצלחה בצה"ל

שיעברו מהר ובקלות ואם אפשר שיהיה גם מעניין!

1Unicorn1

New member
נעביר לך את המשמרת ../images/Emo13.gif

אני ליאת, בשבוע הבא בת 22
חיפאית, סטודנטית שנה ג' למשפטים וכלכלה .. המממ תחביבים ... שחייה, לישון!! אומנות, ולבזבז הרבה
מאז שהכרתי את הפורום, כמות האיפור שלי גדלה באופן משמעותי
הפורום הזה העשיר אותי מכל הבחינות, גם מבחינת הידע, גם מבחינת המוצרים שנרכשו, והכי חשוב - רכשתי חברות מקסימות!!!!!!!
אין כמו הפורום שלנו

yaelle25

New member
אני יעל

בת 26, מהוד השרון (ומאוד מקווה לעבור לת"א ברגע שאני אמצא עבודה ויהיה לי משכורת קבועה בשביל שכ"ד) במקצוע אני מעצבת פנים (כן, תואר קשה מאוד של 4 שנים), ומאז שפיטרו אותי מהעבודה לפני חודשיים אני מתבכיינת שאין עבודה. תחביבים: איפור (דההההה), סרטים, אומנות, להתכרבל במיטה עם הכלבה המדהימה שלי (שהיא התרופה הכי טובה לדכאון שאני שרויה בו כמה חודשים)... זהו לבנתיים...

אבל אותי את מכירה ../images/Emo3.gif

מיכל או מאור איך שבא לכם... בת 23 אוטוטו מחדרה תחביבים: דוקים, קלאס, טאקי וברביות
מצ'עמם בעבודה

למעלה