"דברים שאנחנו שונאים באיפור"

בונדית

New member
שונאת מייקאפ בגוון לא מתאים

שנראה כאילו יש מסיכה שונאת סומק בכמויות ועוד לא במיקום נכון

shlomitmp

New member
אוי, נזכרתי במשהו שראיתי פעם...

הייתי בסופר וחיפשתי עזרה מאחת המוכרות, כשלצערי מצאתי רק אחת שכל טעויות האיפור האפשריות היו עליה- אייליינר עליון+ תחתון עקום ובמרחק של קילומטרים מהעין, עומס צלליות סגולות עזות עד הגבה, גושים במסקרה, תוחם כהה שעבר מזמן את קו השפתיים ואודם ורוד זוהר (ובטח עוד כמה זוועות שהדחקתי..), לא היה לי נעים, אבל פשוט לא יכולתי להסתכל עליה!

צונית

New member
גם לי יש סיפור זוועה שכזה...

יצאתי מהמשביר, וקפצה מולי איזה אישה שעובדת כדיילת מכירה של איזה מוצר, אפילו לא היה ברור לי איזה, כי בשניה שלקחתי צעד אחורה לקלוט מי קפץ עליי ככה משום מקום ראיתי את האיפור המכוער ביותר שראיתי מיייייייימי!!! הבחורה לקחה עיפרון כחול וציירה לעצמה פינה+כפל+תיחום תחתון------> רק עם אותו עיפרון כחול! פשוט הררי כחול על העין, והיא עוד עשתה לעצמה פינה עצבנית ממש, כזאת שיש לה זנבות כמעט עד הרקות. כמובן שזה לא הספיק אז גם מסקרה כחולה על הריסים העליונים והתחתונים, ולסיכום- אודם אדום דם.

hilala20

New member
כחול כהה מאוד זה סבבה בעיני

אבל יש כחול בהיר יחסית וחזק מאוד, בד"כ נלווה אליו אייליינר כחול... אה, ובד"כ נלוות לזה מריחה כחולה מתחת לעין

בלונד23

New member
נכון, הרוסיות הבלונדיניות חובבות

את הסוג איפור הזה דווקא מושך למדיי...

TheSegal

New member
אמא שלי חובבת מסקרות צבעוניות

שמה מסקרה צבעונית - כחולה (לא כהה) ויש לה גם ירוקה מדהימה שתיהן של YVS כמובן שכשהיא שמה אותן היא לא מוסיפה לעיניים שום דבר, אבל זה נראה עליה עדין ויפה...

anush91

New member
אני שונאת...

כשבנות שמות המון המון המון עיפרון שחור בעין, שנמרח להן בטירוףף וזה נראה כמו פנס ענקי! אני גם שונאת שבנות שמות סומק חום או כל סומק אחר שהוא דיי כהה וההצללה יוצאת במקום הלא נכון וזה נראה כל כך לא טבעי ומגעיל.

hilala20

New member
אני שונאת...

שסידרו לי את המחשב אחרי שכתבתם כבר את כל הדברים שאני שונאת

hilala20

New member
אבל... אבל....

אתן ממש יסודיות! לא השארתן לי גרגר אחד של שנאה על רצפת הפורום
בכל מקרה, אני מבטיחה להקדיש לכך מחשבה...

L i o R s 28

New member
נתקלתי בעוד דברים מזעזעים לדעתי

אתמול הייתי במקום כל שהוא וראיתי אישה אחת שעזבו את העינים שאין יל מושג מה היא שמה שם והיא נראתה כמו דראג קווין היא שמה תוחם בשפתיים כהה כהה ושמה גלוס שקוף זהו כלום נאדה לא מילאה את השפתיים בשפתון
ואם כבר מדברים על מורות/בית ספר יש אחת שהיתה בשכבה שלי ששמה עיפרון לבן בעינים. אין יל בעיה עם עיפרון לבן גם אני שמה. אבל היא שמה שכבות היסטריות כמו ששמים עיפרון שחור
ואחת כהה כהה אצלנו ממש תימניה ממש כהה עיפרון תכלת שכבות שכבות שנמרחו לה והיא חשבה שזה כ"כ מגניב

anush91

New member
לי יש מורה...

שפשוט מתאימה את האיפור ללבוש באופן מזעזע. אני דווקא בעד להתאים את צבעי הצלליות לבגד, אבל היא הגזימה. פעם אחת למשל, היא לבשה חולצה כתומה, ושמה צללית כתומה מזעזעת על כל העפעף. הייתי בשוק...

במבה9

New member
ולי היתה מורה

לפני שנתיים ששמה שני עיגולי סומק בצבע כתום!!!! יאכסה זה היה נראה כמו שני תפוזים

מזכירה לי מורה בתיכון..

בלונדינית (צבועה כמובן חח ) ששמה צלליות בצבע צהוב , אולי להתאים לשיער מי יודע? זה פשוט נראה נורא !

TheSegal

New member
דוגמא לאיפור מזעזע לטעמי...

ולמי שתוהה מי הבחורה.... זאת אלאניס מוריסט

למעלה