"דברים שאנחנו שונאים באיפור"

סנאית10

New member
"דברים שאנחנו שונאים באיפור"../images/Emo196.gif

אני מציעה לרענן את הקישור הזה. וכבר יש לי משהו שיושב לי בבטן הרבה זמן..
אני שונאת שבנות שמות עיפרון שחור בתוך העין, אבל הרבה עיפרון, וגם בקו הריסים והעפעף התחתון, ולא שמות מסקרה. זה נראה לא טוב, אין איזון, ונדמה שאין להן בכלל ריסים! אני רואה את זה ה-מון בנסיעותיי היומיומיות לעבודה. אז בנות, בבקשה... גם ככה קשה בבוקר..

L i o R s 28

New member
שבנות שמות סומק

איפה שההצללה אמורה להיות. זה יכול להטריף אותי.

L i o R s 28

New member
כן

היתה לי מורה אחת ששמה סומק ורוד נוצץ מתחת עצמות הלחיים כאילו איפה שהשקע בלחי וזה היה נראה נורא כי היא מאוד יפה והיא התאפרה מזעזע הרסה את עצמה

hilala20

New member
טוב מורות (וסליחה עם יש כאן אחת)

זה עם שבד"כ מפגין יכולות איפור מדהימות (לרעה)

TheSegal

New member
הייתה לי מורה שקראנו לה ה"מוקיון"

תוחם כהה יותר מהשפתון שמצוייר רחוק מהשפתיים כמויות אדירות של סומק והגבות "ויידה מיני"

scarlet moon

New member
דברים ש*אני* שונאת באיפור ../images/Emo3.gif

-תוחם שפתיים שכהה יותר מגוון השפתון. אין מה לפרט. - שפתיים בצבע עור הפנים. זה הורס את כל המראה הכללי לדעתי. - שמשקיעים המון בלאפר את העיניים ומתעלמים מהשפתיים. - אייליינר עקום! אם הוא לא ישר לגמרי ואחיד עדיף לא לשים, זה ממש לא אסתטי. ראיתי גם איילינרים עקומים בצילומי איפור מקצועי, לעיתים רחוקות אני רואה ששמו את זה באופן מושלם. - צלליות סגולות או כחולות בעין. לרוב זה נותן מראה פרחי או 'מאופר מדי' לדעתי. כמובן יהיו שיחלקו עליי. ויצא לי לראות צילומי איפור בצבעים האלה שהם דווקא מאד מעניינים, אבל על הממוצע זה נראה לא משהו (אולי יש לי טראומה כשהייתי קטנה הייתי מופיעה הרבה והיו מאפרים אותי בצבעים כאלה לאיפור במה וזה היה זוועתי). אבל זה נטו עניין של טעם אישי. סגול שזיף אני דווקא אוהבת. בטח יש עוד הרבה אבל זה מה שעולה לי עכשיו...

סנאית10

New member
הזכרת לי משהו../images/Emo2.gif

הכי זוועה - כשבעלות עיניים כחולות שמות צללית כחולה! אני מתכוונת כחולה ואפילו טורקיז (גם מקרים קשים כאלה ראיתי) על כל העין. הן חושבות שזה מדגיש את הכחול שבעין. הן לא מבינות שזה נראה כמו פנס...

scarlet moon

New member
לי יש עיניים כחולות

ואני נמנעת מזה... אבל גם על עיניים חומות זה מכוער לדעתי. אבל עם עפרון כחול בתוך העין (שהוא ב-ד-י-ו-ק בגוון של העין שלי) דווקא אין לי בעיה, אני שמה הרבה וזה באמת מבליט את הכחול.

סנאית10

New member
כן, זה סבבה...

התכוונתי לצללית. וגם אני לא אוהבת כחול באופן כללי... יש לי עיניים חומות. לפני עשר שנים בערך הלכתי למולה סנטר זצ"ל ושם איפרו אותי ב... כחול מזעזע...

sivosh

New member
לי יש ירוק כחול- ולחתונה של אחותי

איפרו אותי בכחול מעושן- זה דווקא נראה מדהים!!! אני יחפש תמונה ויראה שגם כחול יכול להתאים :)

sivosh

New member
בדיוק! לדעתי כל צבע יכול להראות

מדהים על כל אחד(99 אחוז) השאלה איך ומה עושים אותו...

אני באמת לא מצליחה להבין

לאיזה כחול אתן מתכוונות שכל כך מזעזע אתכן. במיוחד לאור העובדה שבקנייתי האחרונה קניתי שתי צלליות כחולה וטורקיז/תכלת של איל מקיאג' ואתן קצת מבאסות אותי
ואם כבר, אני גם אשתף באילו בדיוק: Recycled Blue - שעשו לי איתה איפור ערב עם סי חיצוני ויצא מדהים - אני רק מקווה להצליח לשחזר את זה, אני לא מתכוונת לשים אותה על כל העפעף.. ו - Oceanic שנראית לי בלתי מזיקה בעליל לשים על כל העפעף (ואני לא מתכוונת עד הגבה
) אז או שאני טועה, או שפשוט אני לא מבינה מה כל כך מזעזע..

abcd80

New member
מסכימה איתך

אני חושבת שכחול מאוד יפה לעיניים גם חומות ! תלוי איזה גוון צבע.. כבר ראיתי בחורות שהתאפרו בכחול וזה היה באמת מהמם. אפילו אילנית לוי התאפרה ככה בכחול אם אני לא טועה בבריתה של הבת שלה וזה נראה יפה ! כנ"ל לגבי סגול זה צללית יפיפיה ואחותי יש לה עיניים כחולות והיא שמה סגול עדין (של אסתי לאודר) וזה היה יפה. ובכלל.. אלה שניים מהצבעים האהובים עליי

blue eyes angel

New member
גם אני חשבתי ככה בהתחלה

ורכשתי את האושניק כי כל יצור חי העצים את היכולות הצבעוניות של הצללית הזאת ... רק חבל שגיליתי שהיא סתם תופסת לי מקום בפלטה. אין לה ככ שימוש והיא אבקתית ביותר. בכל אופן ניתן לעשות איפורים עם גוונים כחולים, פשוט צריך לדעת כיצד לשלב ...

טוב שכתבת את זה

כי היא עדיין בקופסא ואני עוד יכולה להחליף אותה. על איזו צללית אתה כן ממליץ ושימושית אצלך?

blue eyes angel

New member
צללית שהיא ממש אבל ממש שימושית

היא צללית ברונזה חומה מנצנצת ... לצערי הרב אין לי את השם שלה אבל היא פשוט מדהימה, בין אם להניח אותה בתור הצללה או בין אם להניח אותה באופן מעושן על העין או רק באופן טשטושי על עצם הגבה ... עוד צללית שימושית ומדהימה היא ה"טייגר איי" ואני בטוח שנעמונת תסכים איתי ... היא באופן אישי גוססת (אני לא מאמין שהשתמשתי במילה הזאת אבל שיהיה) על הצללית הזאת. אני מציע לך ללכת על הצלליות היותר שימושיות של אל מקיאג' כמו החומים והטבעיים מאשר על הצבעים ה"נועזים" ... זה ישמש אותך הרבה יותר ליום יום ...

באיזה צבע הטייגר איי?

ואני מקווה ששחר תקרא את ההודעה ותשפוך אור על הצללית החומה/ברונזה מנצנצת..

blue eyes angel

New member
טייגר איי זאת צללית בגוונים של חום

אדמה, משולב עם ירוק טחב כהה, משהו באמת מדהים. עכשיו זאת צללית לעומת האושניק שהיא באמת בסכנת הכחדה ...

למעלה