לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879118,791 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'"דברים שאנחנו שונאים באיפור"'
"דברים שאנחנו שונאים באיפור"
<< ההודעה הנוכחית
18/12/2006 | 09:58
91
154
אני מציעה לרענן את הקישור הזה.
וכבר יש לי משהו שיושב לי בבטן הרבה זמן..
אני שונאת שבנות שמות עיפרון שחור בתוך העין, אבל הרבה עיפרון, וגם בקו הריסים והעפעף התחתון, ולא שמות מסקרה.
זה נראה לא טוב, אין איזון, ונדמה שאין להן בכלל ריסים!
אני רואה את זה ה-מון בנסיעותיי היומיומיות לעבודה.
אז בנות, בבקשה... גם ככה קשה בבוקר..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שבנות שמות סומק'
שבנות שמות סומק
18/12/2006 | 10:33
4
54
איפה שההצללה אמורה להיות.
זה יכול להטריף אותי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אבל עם איזה מוצר עושים את ההצללה?'
אבל עם איזה מוצר עושים את ההצללה?
18/12/2006 | 10:43
3
49
את מתכוונת להצללה עם קוקה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן'
כן
18/12/2006 | 10:45
2
40
היתה לי מורה אחת ששמה סומק ורוד נוצץ מתחת עצמות הלחיים כאילו איפה שהשקע בלחי
וזה היה נראה נורא
כי היא מאוד יפה והיא התאפרה מזעזע הרסה את עצמה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב מורות (וסליחה עם יש כאן אחת)'
טוב מורות (וסליחה עם יש כאן אחת)
19/12/2006 | 21:51
1
35
זה עם שבד"כ מפגין יכולות איפור מדהימות (לרעה)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הייתה לי מורה שקראנו לה ה"מוקיון"'
הייתה לי מורה שקראנו לה ה"מוקיון"
20/12/2006 | 07:44
35
תוחם כהה יותר מהשפתון שמצוייר רחוק מהשפתיים
כמויות אדירות של סומק
והגבות "ויידה מיני"
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דברים ש*אני* שונאת באיפור '
דברים ש*אני* שונאת באיפור
18/12/2006 | 10:39
27
52
-תוחם שפתיים שכהה יותר מגוון השפתון. אין מה לפרט.
- שפתיים בצבע עור הפנים. זה הורס את כל המראה הכללי לדעתי.
- שמשקיעים המון בלאפר את העיניים ומתעלמים מהשפתיים.
- אייליינר עקום! אם הוא לא ישר לגמרי ואחיד עדיף לא לשים, זה ממש לא אסתטי. ראיתי גם איילינרים עקומים בצילומי איפור מקצועי, לעיתים רחוקות אני רואה ששמו את זה באופן מושלם.
- צלליות סגולות או כחולות בעין. לרוב זה נותן מראה פרחי או 'מאופר מדי' לדעתי. כמובן יהיו שיחלקו עליי. ויצא לי לראות צילומי איפור בצבעים האלה שהם דווקא מאד מעניינים, אבל על הממוצע זה נראה לא משהו (אולי יש לי טראומה כשהייתי קטנה הייתי מופיעה הרבה והיו מאפרים אותי בצבעים כאלה לאיפור במה וזה היה זוועתי). אבל זה נטו עניין של טעם אישי. סגול שזיף אני דווקא אוהבת.
בטח יש עוד הרבה אבל זה מה שעולה לי עכשיו...

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הזכרת לי משהו'
הזכרת לי משהו
18/12/2006 | 13:25
5
37
הכי זוועה - כשבעלות עיניים כחולות שמות צללית כחולה! אני מתכוונת כחולה ואפילו טורקיז (גם מקרים קשים כאלה ראיתי) על כל העין.
הן חושבות שזה מדגיש את הכחול שבעין.
הן לא מבינות שזה נראה כמו פנס...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי יש עיניים כחולות'
לי יש עיניים כחולות
18/12/2006 | 13:39
1
30
ואני נמנעת מזה... אבל גם על עיניים חומות זה מכוער לדעתי.
אבל עם עפרון כחול בתוך העין (שהוא ב-ד-י-ו-ק בגוון של העין שלי) דווקא אין לי בעיה, אני שמה הרבה וזה באמת מבליט את הכחול.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, זה סבבה...'
כן, זה סבבה...
18/12/2006 | 13:41
21
התכוונתי לצללית.
וגם אני לא אוהבת כחול באופן כללי... יש לי עיניים חומות. לפני עשר שנים בערך הלכתי למולה סנטר זצ"ל ושם איפרו אותי ב... כחול מזעזע...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי יש ירוק כחול- ולחתונה של אחותי'
לי יש ירוק כחול- ולחתונה של אחותי
19/12/2006 | 12:07
2
22
איפרו אותי בכחול מעושן- זה דווקא נראה מדהים!!!
אני יחפש תמונה ויראה שגם כחול יכול להתאים :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כחול יכול להיות מדהים, רק צריך'
כחול יכול להיות מדהים, רק צריך
19/12/2006 | 12:16
1
18
לדעת לעבוד איתו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בדיוק! לדעתי כל צבע יכול להראות'
בדיוק! לדעתי כל צבע יכול להראות
19/12/2006 | 14:10
12
מדהים על כל אחד(99 אחוז) השאלה איך ומה עושים אותו...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני באמת לא מצליחה להבין'
אני באמת לא מצליחה להבין
18/12/2006 | 17:04
20
41
לאיזה כחול אתן מתכוונות שכל כך מזעזע אתכן.
במיוחד לאור העובדה שבקנייתי האחרונה קניתי שתי צלליות כחולה וטורקיז/תכלת של איל מקיאג' ואתן קצת מבאסות אותי
ואם כבר, אני גם אשתף באילו בדיוק:
Recycled Blue - שעשו לי איתה איפור ערב עם סי חיצוני ויצא מדהים - אני רק מקווה להצליח לשחזר את זה, אני לא מתכוונת לשים אותה על כל העפעף..
ו - Oceanic שנראית לי בלתי מזיקה בעליל לשים על כל העפעף (ואני לא מתכוונת עד הגבה )

אז או שאני טועה, או שפשוט אני לא מבינה מה כל כך מזעזע..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
18/12/2006 | 18:24
11
אני חושבת שכחול מאוד יפה לעיניים גם חומות ! תלוי איזה גוון צבע.. כבר ראיתי בחורות שהתאפרו בכחול וזה היה באמת מהמם.

אפילו אילנית לוי התאפרה ככה בכחול אם אני לא טועה בבריתה של הבת שלה וזה נראה יפה !

כנ"ל לגבי סגול זה צללית יפיפיה ואחותי יש לה עיניים כחולות והיא שמה סגול עדין (של אסתי לאודר) וזה היה יפה.

ובכלל.. אלה שניים מהצבעים האהובים עליי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני חשבתי ככה בהתחלה'
גם אני חשבתי ככה בהתחלה
18/12/2006 | 19:51
13
12
ורכשתי את האושניק כי כל יצור חי העצים את היכולות הצבעוניות של הצללית הזאת ... רק חבל שגיליתי שהיא סתם תופסת לי מקום בפלטה.
אין לה ככ שימוש והיא אבקתית ביותר.

בכל אופן ניתן לעשות איפורים עם גוונים כחולים, פשוט צריך לדעת כיצד לשלב ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב שכתבת את זה'
טוב שכתבת את זה
18/12/2006 | 20:37
7
5
כי היא עדיין בקופסא ואני עוד יכולה להחליף אותה.
על איזו צללית אתה כן ממליץ ושימושית אצלך?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'צללית שהיא ממש אבל ממש שימושית'
צללית שהיא ממש אבל ממש שימושית
18/12/2006 | 20:43
6
8
היא צללית ברונזה חומה מנצנצת ... לצערי הרב אין לי את השם שלה אבל היא פשוט מדהימה, בין אם להניח אותה בתור הצללה או בין אם להניח אותה באופן מעושן על העין או רק באופן טשטושי על עצם הגבה ...
עוד צללית שימושית ומדהימה היא ה"טייגר איי" ואני בטוח שנעמונת תסכים איתי ... היא באופן אישי גוססת (אני לא מאמין שהשתמשתי במילה הזאת אבל שיהיה) על הצללית הזאת.

אני מציע לך ללכת על הצלליות היותר שימושיות של אל מקיאג' כמו החומים והטבעיים מאשר על הצבעים ה"נועזים" ... זה ישמש אותך הרבה יותר ליום יום ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באיזה צבע הטייגר איי?'
באיזה צבע הטייגר איי?
18/12/2006 | 20:47
5
3
ואני מקווה ששחר תקרא את ההודעה ותשפוך אור על הצללית החומה/ברונזה מנצנצת..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טייגר איי זאת צללית בגוונים של חום'
טייגר איי זאת צללית בגוונים של חום
18/12/2006 | 20:50
4
3
אדמה, משולב עם ירוק טחב כהה, משהו באמת מדהים.
עכשיו זאת צללית לעומת האושניק שהיא באמת בסכנת הכחדה ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לקחתי לתשומת ליבי'
לקחתי לתשומת ליבי
18/12/2006 | 20:52
2
2
לצפיה ב-'תמיד לשירותך '
תמיד לשירותך
18/12/2006 | 20:57
1
לצפיה ב-' מצטרפת להמלצה על הצללית'
מצטרפת להמלצה על הצללית
19/12/2006 | 07:34
4
לצפיה ב-'אני באמת גוססת על הטייגר איי'
אני באמת גוססת על הטייגר איי
18/12/2006 | 22:50
4
והכי אני אוהבת אותה עם פס כחול של בלו ג'ינס במעקה העין (אפשר לעשות אותו יותר מהמם עם אבקה כחולה של בועז שטיין)

בקיצור - חובה חובה חובה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דווקא אני מאוד אוהבת את האושניק'
דווקא אני מאוד אוהבת את האושניק
18/12/2006 | 22:55
2
ויוצא לי להשתמש בה לא מעט...
אם אהבת איך שהיא נראתה עליך, אני לא חושבת שצריכה להיות לך התלבטות..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תדע לך, ש"אבקתיות" זה לא תמיד חסרון'
תדע לך, ש"אבקתיות" זה לא תמיד חסרון
18/12/2006 | 23:56
1
5
לדעתי הרבה יותר קל לטשטש צלליות אבקתיות ולרוב הן מתקבלות פשוט יותר יפה על העין.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש הבדל בין אבקתיות למתפוררות,'
יש הבדל בין אבקתיות למתפוררות,
19/12/2006 | 00:46
4
הצללית ממש מתפוררת ... עכשיו חשבתי שאולי זה בגלל הייצור אבל מסתבר שלא ... כל האושניק ככה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אושניק'
אושניק
19/12/2006 | 07:41
1
3
לדעתי צבע מדהים, ויכול מאוד להאיר את העין
אבל עדיף להשתמש בצללית הזו בכמות קטנה על גלגל העין ולהדגיש בננה או C חיצוני עם ירוק.
גם שילוב שלה עם זהב יכול להיות מהמם.
היא גם מהממת בתור תיחום תחתון של העין - משתלב עם כל צבע כמעט לדעתי.
כחול זה הצבע האהוב העלי, ואני גם מעטה להשתמש בו כי אם שמים יותר מדי זה נותן תחושה של בוקס בעין:)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכים איתך,'
מסכים איתך,
19/12/2006 | 11:04
2
נגיעות קטנות יכולות להוסיף המון ואכן המוצר משמש רק לנגיעות קטנות ותו לא.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא התכוונתי לבאס '
לא התכוונתי לבאס
18/12/2006 | 21:31
1
32
זה לגמרי עניין של טעם, מינון והסגנון האישי גם משפיע על איך שזה נראה.אני לא יודעת איך נראות הצלליות שקנית, אבל יש גם מעט גוונים בצבעים האלה שהם כן יפים לדעתי, כמו סגול מעושן וסגול חציל/שזיף או כחול על גבול האפור...לא הכל חד משמעי.
(אולי אני שונאת צללית כחולה כי ראיתי יותר מדי פרקים של "המופע של דרו קארי"? מי זוכר את מימי? )
אם קנית צללית מסוימת וחשבת שהיא יפה לטעמך ונראת עלייך טוב אין סיבה שתצטערי על זה.
בתמונה שמתי איפור עם צללית כחולה שנראה יפה לדעתי, כי זה מאד עדין (אבל אולי אני לא אובייקטיבית כי אני מתה על הזמרת הזו)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה בסדר'
זה בסדר
18/12/2006 | 22:01
16
הדבר היחיד שמבאס של שהאושניק לא טובה כנראה ואני אצטרך להחליף אותה - תודות למתן שהזהיר .
את הריסיקלד בלו - שזה כחול קלאסי כהה אני בכל מקרה משאירה כי היא באמת הייתה יפה בעיני כל מי שהסתכל והיא תשמש אותי לאיפור ערב קצת יותר "דרמטי".

אני בהחלט צריכה הכוונה עם צלליות כנראה כי כבר עשיתי לאחרונה כמה רכישות שאני די מצטערת עליהן - הדזרט רוז למשל, האושניק עכשיו, דזרט סנד גם עדיין לא הוכיחה את עצמה.
פעם התאימו לי את הצלליות צ'ורקוול בראון וספארי והן גם לא להיט..  

בקיצקצ... זה לא את, זה חוסר המזל שלי בבחירת צלליות

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את ממש לא טועה'
את ממש לא טועה
19/12/2006 | 22:00
2
8
לפני כמה שנים, היתה לי תקופה שהתאפרתי הרבה יותר. האמת? הייתי מתאפרת לא מעט בכחולים ועד היום אני לא מוצאת בזה שום פסול.
המון נשים סולדות מהצבע הזה וגם אני כמוך לא מבינה מה כ"כ מזעזע. יש כחולים מדהימים.
הבעיה היחידה עם כחולים היא שאם לא משתמשים בהם בצורה נכונה וראויה הם נראים כמו פנס בעין בצילומים (ולפעמים גם במציאות), אבל אם יודעים איך להשתמש ובטעם אין שום סיבה להמנע מכחולים ולחשוב שאת שוחה נגד הזרם (שאגב, הזרם  בים/נהר לפחות הוא כחול ).

לדעתי אם את אוהבת את הכחולים והרגשת טוב איתם, אין לך שום סיבה להסס. נכון שגם חומים זה טוב אבל כחול זה מיוחד, והרי לך דוגמא למשהו שלא כולם הולכים איתו.... מי יודע? אולי תתחילי אופנה חדשה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האמת'
האמת
19/12/2006 | 22:09
1
4
שאצלי העין היא שקועה אז אני יכולה להתפרע כמה שאני רוצה וזה לא ממש נראה כמו פנס - אולי בגלל זה כשאיפרו אותי בכחול חזק באיל מקיאג' זה נראה ממש יפה - והיא לא שמה מעט...
האמת שנראיתי כמו האחות החורגת של נינט רק בכחול   כשהיא איפרה אותי היא שילבה את הריסייקלד בלו החזק עם סנט מוריץ שאותה אני לא צריכה מאחר ויש לי את שרום של מאק והן דומות מאוד אם אני לא טועה.
אז אין לי ממש ניסיון עם האושניק ואם כבר נאמר פה שהיא רק לנגיעות קלות ולא הכי איכותית אז חבל לי על הכסף ואני מניחה שאני אלך על משהו יותר שימושי. לכן השאלה שלי (צלליות מומלצות) בשרשור השני...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כפי שכתבתי קודם-'
כפי שכתבתי קודם-
20/12/2006 | 18:18
4
לדעתי היא דווקא כן איכותית, ולא רק לנגיעות קטנות, אני אישית מאוד אוהבת לעבוד איתה, וזה בסופו של דבר עניין של טעם, והכי חשוב שאת אהבת איך שאיפרו אותך בה, במיוחד כשאת מציינת שיש לך עיניים שקועות והברק שלה יכול 'להקפיץ' אותן החוצה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דברים שאני שונאת באיפור '
דברים שאני שונאת באיפור
18/12/2006 | 12:04
7
42
כמישהי שמה כמויות אדירות של מייקאפ וזה נראה כאילו יש עליה מסיכת חימר.
שנשים שמות כחול בעיינים ואודם אדום בוהק זה יותר מידי שנות ה80 לטעמי אם כבר ככה שתשים טייץ וחגורה ענקית ותרקוד לצלילי השירים של "דיבור חדיש".
שמישהי מורחת על עצמה צללית בגוון אחד על כל העפעף עד עצם הגבה ונראית כמו רקון ללא ידיעתה. שילוב של גוונים וומן שילוב ועל חצי עין!
שמייצרים גבות אין אין אין זה הדבר שהכי דוחה בעייני לצייר גבות, זה אף פעם לא נראה טוב, זה אף פעם לא נראה טבעי, זה תמיד מושך תשומת לב שלילית. ואני לא מדברת על למלא את הגבה עם קצת צללית חומה או עיפרון גבות אני מדברת על אלה שממש מייצרות גבה ונראות כמו בנות פסיה על זה אני מדברת!
שנייה תנו לי להתאושש מעניין הגבות...
עוד דבר שאני שונאת אך לא קשור לצורת התאפרות אלא משהו אחר...
זו ההערה של אנשים "למה את מבזבזת כסף על איפור כזה יקר?"  כאילו מה כואב להם מה?! אני בדקתי למישהו באיזה מוצרים הוא משתמש? אני מסתכלת באיזה רכב הוא נוהג? על מה הוא מבזבז את המשכורת שלו? ממש לא! למה לעזאזל אנשים מרגישים נוחות להעיר הערות מסוג שכזה בכלל?! קבלו דוגמה טרייה בשבת האחרונה הייתי במסיבה של חברים ניגשה אליי חברה טובה דוקא שאני מאוד אוהבת והחמיאה לי על האיפור באותו ערב אבל אז הוסיפה עקיצה "טוב זה בגלל שאת תמיד קונה איפור יוקרתי ואני משתמשת באיפור פושטי" כאילו מה הקשר בכלל?! מה גם שהיא טעתה כי יחד עם הצללית של מדינה מילאנו הייתה שם גם צללית חומה של ביוטי קייר שעלתה לי "הון תועפות" (בדיוק חמישה שקלים) אז על מה כל הקישקושידה הזו? אם אין משהו טוב להגיד אז לא להגיד בכלל!!!

להית!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מסכימה עם ההערה האחרונה שלך'
מסכימה עם ההערה האחרונה שלך
18/12/2006 | 13:40
7
לצפיה ב-'ח ח הפלת אותי מצחוק צ'רי'
ח ח הפלת אותי מצחוק צ'רי
19/12/2006 | 13:02
16
לצפיה ב-'ובעניין הגבות -'
ובעניין הגבות -
19/12/2006 | 13:09
3
19
שמציירים אותן בצורת קשת.... נשים מבוגרות בד"כ...
יש כאן מישהי במשרד שמציירת אותן, אני לא יודעת עם איזה עפרון, זה נראה כמו צבע פנדה. ולא רק שהיא מציירת אותן בצורת קשת, היא מקרבת אותן מדי אחת לשניה....
אבל אני לא יכולה להגיד לה כלום... רק להזדעזע בשקט...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גבות'
גבות
20/12/2006 | 01:21
2
16
פגשתי פעם מישהי שציירה את הגבות שלה עבה עבה בצבע שחור כהה כהה וזה עוד הבריק והכל. עד היום יש לי טראומה קשה מזה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גבות'
גבות
20/12/2006 | 02:56
1
15
הכרתי אישה שעשתה קעקוע גבות.. לא רק שהצבע חום מזעזע.. גם הצורה של הגבות מוזרה ארוכה ודומיננטית
פיי, מי עושה גבות כאיפור קבוע?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי מזכיר לי..'
אוי מזכיר לי..
20/12/2006 | 18:21
13
לפני כמה זמן סידרתי למישהי גבות והיה לה את האיפור הקבוע הכי מזעזע שראיתי בגבות! כולו בכתמים ולא אחיד (עם חורים..) וגבה אחת צוירה בכלל מעל הגבה שלה! זה היה ממש קשה לסדר לה אותן שיראו איכשהו נורמאלי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמה נכון!'
כמה נכון!
19/12/2006 | 22:03
10
בעיקר עניין הגבות והמייק אפ, שאני אפילו ארחיב ברשותך את הזעזוע ואדגיש שלמסכות הנ"ל בד"כ נלווה קו הפרדה רצוף בקו הלסת, ממש כאילו אפשר להכניס יד ולמשוך בחתיכה אחת את המסיכה הזו מהפנים והיא תצא שלמה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שונאת את אלו'
שונאת את אלו
18/12/2006 | 12:18
24
שגם בסוף יום עבודה ב- 10 בלילה הן נראות כאילו רק עכשיו סיימו להתאפר..זה מעצבן ! (סתם,הלוואי עליי עם העור הזוועתי שלי)
וגם את אלה שנראות כמו פנינה רוזנבלום (תוחם כהה..כמו שסקרלט רשמה למעלה)
שונאת בנות ששמות יותר מדי מסקרה וזה נראה גושי ומכוער. ממש לא נשי ולא יפה.
שונאת כשבנות לא מטשטשות את המייק אפ לצוואר, ואז זה נראה כמו מסכה על הפנים.
שונאת את אלו ששמות עיפרון בבוקר, ולא טורחות להציץ במראה במהלך היום ולראות שהוא מרוח להן על חצי פנים..

ושונאת איפור כבד בקיץ.. זה דוחה לראות את הכל נוזל..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה שאני שונאת'
מה שאני שונאת
18/12/2006 | 12:34
22
בחורות שבאמצע היום באות עם איפור כאילו הן הולכות למסיבת סילבסטר ..
בנות ששמות איפור כמו של דראג קווין ...
שיש כאלו שמאפרות את כל העין כולל עצם הגבה בשחור !!!!! זה מזעזע נראה כמו פנסים בעיניים.
ששמים אייליינר וממשיכים אותו הרבההההההה מעבר לאיפה שהעין נגמרת ... מראה חתולי זה מדליק אבל וואלה למסיבות מיוחדות וכו' - לא ליום יום!
והכי ג'יפה זה קו אייליינר עבה .. ועוד יותר גרוע - קו עבה רק על חצי עין!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ומה שלי יש להגיד....'
ומה שלי יש להגיד....
18/12/2006 | 13:46
1
26
אז קודם כל, לי אין משהו מיוחד שאני שונאת באיפור.
למה ?
כי דבר ראשון, איפור של בחורות אחרות פשוט לא מעניין אותי, שיעשו מה שהן רוצות עם הפרצוף שלהן...
ודבר שני, באיפור [כמו באומנות] אין חוקים, ולכן היופי הוא בעיני המתבונן [או המתאפר, במקרה הזה].

אבל אם אני באמת חייבת להעיד על משהו שאני לא אוהבת, זה עניין הבסיס.
חבל לי לראות בנות שלא ממשיכות את המייק אפ [או לפחות שמות ברונזר] על הצוואר, ככה באמת הראש נראה מנותק משאר הגוף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מסכימה עם כל מילה שלך !'
מסכימה עם כל מילה שלך !
18/12/2006 | 14:15
4
לצפיה ב-'אני דווקא אוהבת את כל אלה'
אני דווקא אוהבת את כל אלה
18/12/2006 | 15:54
21
הם אחלה חומר לפינה בפורום והם גם דואגות לנו לפרנסה :)

טוב טוב ברצינות עכשיו אם יש משהו שאני לא סובלת זה את אלה שהתלבטו
בבוקר אם לאפר את העיניים או השפתיים ולבסוף החליטו ללכת על הכל:
איפור מעושן כחול מזעזע עם איילנר קיאופטרה גם כתיחום עליון וגם כתיחום תחתון שנפגשים
קצת לפני האזניים ויוצרים שפיץ עצבני עם אודם אדום ותוחם בורדו כהה וכל זה על בסיס בהיר מהגוון
שלהן עם הצללות חומות כהות וסומק ורוד זרחני.

בעעעעההההההההההההההההההההההההההההההה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אם כבר תיחום תחתון מזעזע..'
אם כבר תיחום תחתון מזעזע..
18/12/2006 | 18:45
18
ראיתי כזה היום בכחול זרחני מזעזע! גם בתוך העין וגם מתחת, בלי מסקרה או צלליות או משהו שיכול להתחבר לזה, ואודם בורדו כהה! אישה כזאת יפה שפשוט כיערה את עצמה... ממש עצוב...
ועוד משהו ששנוא עלי במיוחד- בנות כהות שקונות מייק אפ בהיר יותר, ובנות בהירות שקונות מייק אפ כהה יותר.. זה לא ישנה לכן את צבע העור, זה פשוט יראה מסכה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דברים שאני שונאת'
דברים שאני שונאת
18/12/2006 | 21:28
23
- בתור לא מאפרת-

איילינר נוזלי, תמיד ניראה לי יותר מדי אייטיז,

כל ההצללות החומות האלו על בחורות שיש להן בלאו הכי עור כהה (תכל'ס הרוב בארץ), לא מבינה מה יפה בזה, אולי בצילומים ובמקצועיות רבה זה עושה את העבודה שזה אמור לעשות, אבל יותר מדי פעמיםפ זה פשו ניראה כמו כתמים חומים.

תוחם ששונה מצבע השפתון, ובכלל תוחם שרואים,

מייקאפ שרואים - במיוחד כשיש שוני בין הצוואר לפנים,

יותר מדי איפור, כשהאיפור לא מתאים כלל לאירוע,

דברים מזעזעים שכבר תודה לאל לא באופנה - זוכרות את העיפרון/צלולית התכלת האלה שהקטינו את העיניים? כן כן את זה.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שונאת שונאת שונאת'
שונאת שונאת שונאת
18/12/2006 | 23:47
6
33
כמובן נושא התוחם שנטחן...

ועוד:

מסקרה כחולה +פס כחול, או כל שילוב של הכחול הפרחי הזה של שקל וחצי.... זוועת עולם.

עיפרון כחול פושטי כזה במעקה העין- כמו הסעיף הקודם....

כאלה ששמות איילנר כל כך עקום ועוד מוסיפות צללית שגם אותה הניחו כל כך עקום...

ממממ כאלה שעושות פס עם צללית על העפעף צמוד לקו ריס עליון... פשוט פס בלי טישטוש בלי תכלית (כן זה קיים).

אודם וורוד מסטיק... על זקנות למשל, יכול להטריף אותי, או גוון אדום דם על זקנות- הן לא מבינות שהקאמבק של האדום לא מתאים לכל אחת????????
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תגידי מה רע בפס של צללית'
תגידי מה רע בפס של צללית
19/12/2006 | 01:52
5
20
בלי טשטוש? אני לפעמים שמה פס במברשת של אייליינר בירוק כהה או חום, ובלי טשטוש כי זה בעצם על תקן עיפרון בצבע שאין לי, ולרוב אני גם לא אשים צללית בנוסף, סתם כי יותר יפה לי מתברר בלי. מה כזה נורא? או שלא הבנתי אותך או שדורשת הסבר:) סתם כי אולי מהצד זה באמת ניראה לא בסדר ורציתי לדעת מדוע.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא התכוונתי לפס אייליינר של צללית'
לא התכוונתי לפס אייליינר של צללית
19/12/2006 | 07:30
15
דק... אלא יותר עבה, משהו שהוא לא לפה לא לשם (עובי בערח חצי ס"מ) וחוצמזה לא אמרתי שזה רע! זה עניין של טעם אישי , ובעיניי זה מחריד! אולי על חלק מהבנות זה יפה, אבל על אלו שראיתי ממש לא אהבתי!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לוטוס'
לוטוס
19/12/2006 | 19:43
3
16
אני לא יודעת איך בדיוק את נוהגת להניח את ה"פס" שלך, אבל לא נראה לי שעל זה הייתה הכוונה.
יכול להיות שכן (אז תקפידי מעכשיו לעשות קו דק יותר), אבל לדעתי היא התכוונה לבחורות שמניחות פס עבה מאוד (שמכסה נניח חצי עפעף), ועוד בצבע מזעזע, ובייחוד כשזה כל האיפור שהן שמות!! למה!??! כבר עדיף בלי!! אני לא יודעת מי המציא את האופנה האיומה הזה של פס כחול/תכלת עצום על העפעף בלי שום איפור נוסף, אבל צריך לסקול אותו באבנים!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אה לא נרגעתי'
אה לא נרגעתי
19/12/2006 | 20:12
2
9
ממש לא התכוונתי לפס העבה,
גם אני לא אוהבת את זה, אם הפעם מדברים על אותו דבר,
רק שתמיד חשבתי שזה איילינר עבה או משהו , לא צללית.
בכל מקרה אני לא אוהבת פס עבה שרואים לא משנה איך הוא נעשה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
19/12/2006 | 22:45
1
6
זו בדיוק הייתה כוונתי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אייליינר...'
אייליינר...
20/12/2006 | 09:03
7
במשך שנים הלכתי עם אייליינר. העיניים שלי יורדות, כך שזה ממש לא מתאים. אז פשוט מאד, העליתי את הקו שלו... כך שהיה רווח בינו לעין.....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שנשים עדיין שמות עפרון לבן'
שנשים עדיין שמות עפרון לבן
19/12/2006 | 13:04
3
30
כפס בעפעף העליון. אוי זה כ"כ מגעיל... וישן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא נכון בכלל'
לא נכון בכלל
19/12/2006 | 14:06
2
22
אמא שלי שמה לבן וסגול בעיניים בכלמיני וריאציות שונות, ובין היתר גם לבן כתיחום עליון,
וזה יוצא עליה סוף הדרך.
וחסר לך אם אני אגלה לאמא שלי שאמרו עליה שהיא "ישן"
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'על טעם ועל ריח..'
על טעם ועל ריח..
19/12/2006 | 16:09
1
5
לצפיה ב-' אין ספק'
אין ספק
19/12/2006 | 17:01
2
לצפיה ב-'שונאת שמרוב צללית נראה שנתנו לך '
שונאת שמרוב צללית נראה שנתנו לך
19/12/2006 | 13:09
21
בוקס בעין. בבקשה, קצת יותר טבעי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שונאת מייקאפ בגוון לא מתאים'
שונאת מייקאפ בגוון לא מתאים
19/12/2006 | 16:09
17
שנראה כאילו יש מסיכה

שונאת סומק בכמויות ועוד לא במיקום נכון
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי, נזכרתי במשהו שראיתי פעם...'
אוי, נזכרתי במשהו שראיתי פעם...
19/12/2006 | 19:01
6
31
הייתי בסופר וחיפשתי עזרה מאחת המוכרות, כשלצערי מצאתי רק אחת שכל טעויות האיפור האפשריות היו עליה- אייליינר עליון+ תחתון עקום ובמרחק של קילומטרים מהעין, עומס צלליות סגולות עזות עד הגבה, גושים במסקרה, תוחם כהה שעבר מזמן את קו השפתיים ואודם ורוד זוהר (ובטח עוד כמה זוועות שהדחקתי..), לא היה לי נעים, אבל פשוט לא יכולתי להסתכל עליה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם לי יש סיפור זוועה שכזה...'
גם לי יש סיפור זוועה שכזה...
19/12/2006 | 19:48
5
24
יצאתי מהמשביר, וקפצה מולי איזה אישה שעובדת כדיילת מכירה של איזה מוצר, אפילו לא היה ברור לי איזה, כי בשניה שלקחתי צעד אחורה לקלוט מי קפץ עליי ככה משום מקום ראיתי את האיפור המכוער ביותר שראיתי מיייייייימי!!!
הבחורה לקחה עיפרון כחול וציירה לעצמה פינה+כפל+תיחום תחתון------> רק עם אותו עיפרון כחול! פשוט הררי כחול על העין, והיא עוד עשתה לעצמה פינה עצבנית ממש, כזאת שיש לה זנבות כמעט עד הרקות.
כמובן שזה לא הספיק אז גם מסקרה כחולה על הריסים העליונים והתחתונים, ולסיכום- אודם אדום דם.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אבל מה יש לכן נגד מסקרה כחולה?'
אבל מה יש לכן נגד מסקרה כחולה?
19/12/2006 | 22:07
4
18
זה יפה בעיניי (כחול נייבי)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כחול כהה מאוד זה סבבה בעיני'
כחול כהה מאוד זה סבבה בעיני
19/12/2006 | 22:09
3
17
אבל יש כחול בהיר יחסית וחזק מאוד, בד"כ נלווה אליו אייליינר כחול...
אה, ובד"כ נלוות לזה מריחה כחולה מתחת לעין
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה באמת נורא!'
זה באמת נורא!
19/12/2006 | 22:29
11
במיוחד שזה תפס כמו אש בשדה קוצים בקרב הדיילות של הסופר פארם!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נכון, הרוסיות הבלונדיניות חובבות'
נכון, הרוסיות הבלונדיניות חובבות
19/12/2006 | 22:32
15
את הסוג איפור הזה
דווקא מושך למדיי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אמא שלי חובבת מסקרות צבעוניות'
אמא שלי חובבת מסקרות צבעוניות
20/12/2006 | 07:43
16
שמה מסקרה צבעונית - כחולה (לא כהה) ויש לה גם ירוקה מדהימה שתיהן של YVS
כמובן שכשהיא שמה אותן היא לא מוסיפה לעיניים שום דבר, אבל זה נראה עליה עדין ויפה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני שונאת...'
אני שונאת...
19/12/2006 | 21:39
16
כשבנות שמות המון המון המון עיפרון שחור בעין, שנמרח להן בטירוףף וזה נראה כמו פנס ענקי!
אני גם שונאת שבנות שמות סומק חום או כל סומק אחר שהוא דיי כהה וההצללה יוצאת במקום הלא נכון וזה נראה כל כך לא טבעי ומגעיל.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני שונאת...'
אני שונאת...
19/12/2006 | 22:08
2
23
שסידרו לי את המחשב אחרי שכתבתם כבר את כל הדברים שאני שונאת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נו'
נו
19/12/2006 | 22:41
1
15
את בטוח יכולה למצוא עוד דברים אם ממש תתאמצי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אבל... אבל....'
אבל... אבל....
19/12/2006 | 22:45
12
אתן ממש יסודיות! לא השארתן לי גרגר אחד של שנאה על רצפת הפורום

בכל מקרה, אני מבטיחה להקדיש לכך מחשבה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נתקלתי בעוד דברים מזעזעים לדעתי'
נתקלתי בעוד דברים מזעזעים לדעתי
20/12/2006 | 11:19
3
25
אתמול הייתי במקום כל שהוא וראיתי אישה אחת שעזבו את העינים שאין יל מושג מה היא שמה שם והיא נראתה כמו דראג קווין
היא שמה תוחם בשפתיים כהה כהה ושמה גלוס שקוף
זהו כלום נאדה לא מילאה את השפתיים בשפתון

ואם כבר מדברים על מורות/בית ספר
יש אחת שהיתה בשכבה שלי ששמה
עיפרון לבן בעינים. אין יל בעיה עם עיפרון לבן גם אני שמה.
אבל היא שמה שכבות היסטריות כמו ששמים עיפרון שחור

ואחת כהה כהה אצלנו ממש תימניה ממש כהה עיפרון תכלת שכבות שכבות שנמרחו לה והיא חשבה שזה כ"כ מגניב
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי יש מורה...'
לי יש מורה...
20/12/2006 | 11:32
2
13
שפשוט מתאימה את האיפור ללבוש באופן מזעזע. אני דווקא בעד להתאים את צבעי הצלליות לבגד, אבל היא הגזימה. פעם אחת למשל, היא לבשה חולצה כתומה, ושמה צללית כתומה מזעזעת על כל העפעף.
הייתי בשוק...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ולי היתה מורה'
ולי היתה מורה
20/12/2006 | 11:42
13
לפני שנתיים ששמה שני עיגולי סומק
בצבע כתום!!!!
יאכסה
זה היה נראה כמו שני תפוזים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזכירה לי מורה בתיכון..'
מזכירה לי מורה בתיכון..
20/12/2006 | 18:00
14
בלונדינית (צבועה כמובן חח ) ששמה צלליות בצבע צהוב , אולי להתאים לשיער מי יודע? זה פשוט נראה נורא !
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דוגמא לאיפור מזעזע לטעמי...'
דוגמא לאיפור מזעזע לטעמי...
20/12/2006 | 11:53
7
39
ולמי שתוהה מי הבחורה....

זאת אלאניס מוריסט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'במקרה הזה לא רק האיפור מזעזע'
במקרה הזה לא רק האיפור מזעזע
20/12/2006 | 12:24
19
מה עם הבגד? השיער?....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רצינית שזו היא?'
רצינית שזו היא?
20/12/2006 | 16:33
5
19
את בטוחה?
אני בשוק אני בהלם....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מי זו??? '
מי זו???
20/12/2006 | 18:30
3
4
לצפיה ב-'אלאניס מוריסט הזמרת ששרה ironic'
אלאניס מוריסט הזמרת ששרה ironic
20/12/2006 | 18:42
2
5
לצפיה ב-'מה?!?'
מה?!?
20/12/2006 | 19:31
1
14
בחיים (!!) לא הייתי מזהה אותה! אוי ואבוי. את בטוחה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חח'
חח
20/12/2006 | 19:32
7
רק עכשיו שמתי לב שכתבת את זה בהודעה.. פשוט לא ירדתי למטה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'התמונה מופיעה גם בפורום שלה...'
התמונה מופיעה גם בפורום שלה...
20/12/2006 | 18:42
3
לצפיה ב-'יש כאלה שיש להם ריסים כהים ומלאים'
יש כאלה שיש להם ריסים כהים ומלאים
2
26
טיבעי ומודגשים בעליל :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ולכן אני לא שמה מסקרה:)'
ולכן אני לא שמה מסקרה:)
5
לצפיה ב-'מתת אל '
מתת אל
20/12/2006 | 19:28
6
לצפיה ב-'הביקור שלי היום בסופרפארם'
הביקור שלי היום בסופרפארם
20/12/2006 | 20:22
22
עברתי היום בסופרפארם לקנות כמה דברים (זה נראה לי החלק שקשור לשרשור השני כבר), והדיילת שם היתה צבועה יותר מידי (עד פה כרגיל) אבל היא איפרה שם מישהי שרצתה לנסות מייקאפ חדש או משהו כזה, ואני הסתכלתי רק אחרי שהיא הייתה כבר עם מייקאפ וזה נראה היה נפלא, פשוט עור הפנים שלה היה חלק ומושלם ככה ומאוד טבעי. ואז היא עברה לסומק שבהתחלה נראה טוב, ובשלב הזה עזבתי.
קצת אח"כ בסופר הסמוך ראיתי את אותה המאופרת עם טונות של סומק עליה כשעכשיו רואים כמה שהיא מלאה בצבע.
תגידו אתם, לא חבל?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'פדיחה של פנינה רוזנבלום מהיום...'
פדיחה של פנינה רוזנבלום מהיום...
20/12/2006 | 21:50
2
31
בתכנית הכספת התארחה פנינה
כרגיל עם טיח על פניה
וכשהיא חיבקה את המנחה גבי גזית, נמרחה על מקטורנו כמות עצומה של מייקאפ!!!
אחרי שניה ראו אותו עם ג'קט אחר, שההפקה נאלצה להחליף לךו באמצע התכנית.

איזו פדיחה לה, הרי בתור בעלת חברת איפור היא היתה צריכה לדעת לשים מייקאפ ולקבע אותו כדי שהוא לא יימרח על כל עובר-אורח מזדמן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחח
20/12/2006 | 23:16
21
גם את קלטת את זה ?!?!?!? נראה לי שכל העולם קלט ... זאת היתה הפאדיחה של החיים ...
זה לא שנמרח מעט מייק אפ ... נמרח המון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ממש פנים שלמות נמרחות עליו ... רק מוכיח שהיא שמה כמויות של מייק אפ.
נורא !!!!!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עזבי לקבע אותו..היא בטוח שמה מייקאפ'
עזבי לקבע אותו..היא בטוח שמה מייקאפ
21/12/2006 | 00:13
21
מתוצרתה,ובגלל זה הוא ממש נמרח ככה על הג'קט
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ