עשרת המוצרים שאי אפשר בלעדיהם

צונית

New member
עשרת הגדולים

שלי
1. קרם לחות אקווה פיוז'ן של לנקום. אף איפור לא מושלם בלעדיו... (והעור שלי כל כך קורן ומלא לחות שזה תענוג!) 2. אל תצחקו אבל.. מסקרה לאש ארט של קרליין. השתמשתי בהרבה מסקרות בימיי... אבל לא זוכרת שהייתי מרוצה ככה מאף אחת. משתמשת בה רק על עצמי, וכל מה שצריך זה 20 שניות של נגיעות קלות והריסים מושלמים. 3. צללית פוקסיה של בועז שטיין. 4. אבקת יהלומים זהב לבן של אטלייה. 5. פיינטים (אמנם עד עכשיו רכשתי רק אחד. אבל אני מרגישה שזה פשוט מוצר מנצח!). 6. מברשת 17 לטשטושים, של ירין שחף. 7. צלליות של מייקאפ פוראבר. הN9 היא המעודפת עליי (סגול מהמם שכזה) אבל כולן פשוט מצויינות. עוד לא ראיתיי צלליות שמחזיקות ככה על העין. 8. קונסילר נוזלי של אטלייה. כל מילה מיותרת. 9. עיפרון שחור. כרגע המועדף עליי הוא של סופט טאץ'- עם חידוד. אחרי שגם המקצועיים אכזבו. 10. צללית אבקה- זהב לבן של אטלייה. סוג של D24 אבל אני פשוט אוהבת אותה יותר. וזו העשירייה הפותחת שלי כרגע. אבל אני מאמינה שקצת יותר חשיפה למוצרים של מאק- ואני הולכת לשנות לפחות 6 סעיפים מתוך העשר.

hilala20

New member
אמממממ חייבים למקד?

טוב ננסה: 1. פלוידליין שחור של מאק (black track) 2. מסקרה שחורה high impact של קליניק 3. צללית אבקה ורוד-זהב clipso pink של א"מ. 4. מינרלייז סקין פיניש שמפיין של מאק - משדרג כל רקה, כתף, עצם בריח... 5. מברשת 182 של מאק - פשוט כי היא מאוד מלטפת
סתם, ברצינות, כי היא טובה להכל - מייק אפ, פודרה, סומק, שימר... 6. מברשת טשטושים blend של א"מ. 7. ליפ קונדישינר של מאק. נדלקתי. 8. juicy tubes של לנקום. פשוט כי הם כיפים ומריחים טוב. 9. צלליות קרם של מדינה מילאנו 10. אבקת יהלומים של יוסי ביטון

r e d o n e

New member
המוצרים שלי

1- מייק אפ פיקס פלואיד של מאק 2- המסקרה החדשה שלי פטאל- פשוט מדהימה 3- עפרון עיננים שחור של לוריאל- מחזיק לי ממש מעולה 4- המברשת איפור החמודה שלי מאיביי- מיני קבוקי 5- הפיינט בייר קנבס 6- פיגמנט פינק ברונז- פשוט יפה 7- פודרה של מדינה מילנו 202 ללא טלק 8- סומק אדמה אינדיאנית של ג'ייד 66 9- ליפ קונדישנר של בליסטיקס 10- קונסילר -של מייק אפ פור אבר, ליפט מס' 2

סנאית10

New member
מנסה...../images/Emo194.gif

1. מייקאפ קולורסטיי של רבלון. 2. מייקאפ סטודיו פיקס פלואיד של מאק. 3. פודרה שקופה בתפזורת של מדינה מילנו. 4. פלואידליין frost וrich ground כצללית בסיס. 5. סומק בספריי של מאק. 6. lacquer לשפתיים של מאק. פשוט מאוהבת במוצר הזה. דחק הצידה את שאר הגלוסים שלי..
7. גלוסים kiss me של מדינה מילנו, למרות שנדחקו הצידה ע"י הנ"ל. 8.פיגמנט ונילה שנרכש השבוע (מתוך הסט החם). פשוט מקסים! 9. מברשות ספוגית (לשימוש אישי)...
10. ספוגיות מייקאפ של מדינה מילנו. לטעמי הכי טובות. משמשות אותי למריחת מייקאפ, סומק בקרם/ספריי (נו... כל אחת והשיטות שלה) ולניקוי שאריות צלליות שהתעופפו לאן שלא צריך בפנים. זהו פחות או יותר. המסקרה האידיאלית שלי טרם נמצאה... אני חושבת שבעוד שבוע הרשימה הזו תיראה אחרת...

סנאית10

New member
אני מניחה אותו עם האצבעות

על גלגל העין, ומעליו אני שמה צללית אבן בגוון דומה. רוב הצלליות שלי הן בוריאציות שונות על הצבע שלו... זה הצבע החביב עליי בצלליות. ה-rich ground מתחת נותן עומק יפה לצללית שמעליו וכמובן עמידות. אגב, לפעמים אני שמה אותו כצללית, בלי כלום מעל.

הרשימה שלי..

והיא מתעדכנת כל הזמן כי כל הזמן אני מכירה מוצרים חדשים: 1) מייקאפ מינרלי של ID לקיץ 2) מייקאפ קולורסטיי של רבלון לחורף 3) פריימר לעיניים של Urban Decay 4) שימר בריק בראוני של בובי בראון 5) ברונזר של מייקאפ-פוראבר - עושה את כל עבודת הטשטושים לקלי קלות 6) מברשת 182 של מאק - פשוט מברשת מעולה 7) טוש אקלה של YSL 8) צללית אבקה של מייקאפ פוראבר מס 926, מעין גוון טבעי מנצנץ שמתאים לכל אחת 9) פיגמנטים של מאק - אני אוהבת כמעט את כולם (יש לי המון)- הכי הרבה את Tan, SunnyDaze 10) Beauty Powder של מאק - תמיד מצילה אותי בלתת מראה זוהר גם כשאני מאד עייפה

cherry 1

New member
הרשימה שלי ../images/Emo63.gif../images/Emo22.gif

טוב לפני שאני מפרטת מה העשירייה המנצחת שלי חשוב לי לציין שמגירת האיפור שלי עברה מהפך הרבה בעקבות הפורום הזה תמיד אהבתי איפור אבל לאחרונה כל מוצר שאני קונה הוא מוצר מנצח כמעט כל המלצה שלכן כאן קלעה בול מבחינתי כך שאל תופתעו אם הרבה מוצרים ברשימה הם של mac
1. מייקאפ סטודיו פיקס פלואיד mac 2. פלואידליין שחור black trak מוצר מעולה על סף הגמרות אצלי מרוב שימוש. (תזכירו לי מה זה עיפרון שחור בכלל?!) 3. פריימר של קלרינס מוצר מדהים שליבי מלא געגועים אליו קניתי גם את הpip& prim של מאק אך לטעמי הוא לא משתווה לזה של קלרינס. (זו הנפילה היחידה שלי מההמלצות בפורום כל שאר הדברים מעולים רק הפריימר הזה!!) 4. מברשת 187 שתודות לה אני לא מאחרת יותר לעבודה ומתאפרת בצ'יק. 5. ליפ קונדישנר Petting pink שבא איתי לכל מקום. 6. מסקרה פאטל של לנקום (למדתי לחיות איתה אך היא תוחלף בקרוב!) 7. פודרה blot של mac 8.סומק הפרחים של מדינה מילאנו אני מאוהבת בעדינות של הסומק הזה משגע!!! 9. צללית אבקה מס' 04 של מדינה מילאנו בגוון חום בהיר עם נצנוץ עדין זו ה- צללית. אין פעם שאני מתאפרת עימה ולא שואלים אותי מה זה מד-ה-י-מ-ה! 10.הג'וסי טיוב של לנקום למרות שזנחתי לאחרונה את כל הליפגלוסים שלי הם תמיד היו ויהיו הפייבורטים שלי. זהו זה! (ולא אחרת מים סוף ועד כנרת בקיבוץ בכפר בקרת זהו זה! ולא אחרת אל תהיה הוזה אל ...) נסחפתי
צ'רי

nishlup

New member
הרשימה שלי ../images/Emo13.gif

הרשימה המקצועית- 1. דאבל וור אסתי לאודר 2. מייק אפ דואי סמוט (קליניק אנטי אייג') 3. אבקת ברונזר של מאדינה בצבע חום אפרסק 4. ליפט קונסילר של מייקאפ 4 אבר 5. כמובן מברשת מייק אפ של MAC (גם 190 וגם 187) 6. פלואיד ליין שחור +גרפיק בראון (חום ככה מטאלי) 7. מעגל ריסים MAC 8. עפרונות עמידים מהסדרה החדשה של קרליין (כל הצבעים שקיימים) 9. עיפרן שפתיים ניו קוקונט איל מקיאג' +הנטורל של ורטהיים 10.שפתון עמיד ל8 שעות מס' 11 של ג'ייד - צבע פשוט מושלם. רשימה פרטית- 1.דאבל וור-של בז' מס' 4 2.בלוט פאודר מדיום דארק 3. צללית shell איל מקיאג' 4.סומק MOCA של איל מקיאג' 5.מסקרה ווליום של מאדינה 6.קונסילר NW25 בטיובה של MAC 7.צללית אפורה מטאלית של בובי בראון 8.עיפרון עמיד קטיפתי של קרליין חום כהה - תיחום קו ריסים עליון . 9.עיפרון שפתיים מס' 9 שיסיידו (חום וורוד) 10.לאחרונה שפתון פושט מקסים הוורוד עתיק מבית היוצר של חברה דומת "ביוטיקר" שנקראים WOW?. (לא שוס השם הזה)...

1מטקה

New member
אוי נישלופ, בקשר למייק-אפ של קליניק

אני מחפשת מייק-אפ לעור יבש והמליצו לי המייק-אפ הזה, אז רציתי באמת לשמוע איך הוא, איך הכיסוי, איך הגימור שהוא נותן וכו' המייק-אפים של קליניק בד"כ ורודים לי, אך הוא בעניין הזה של הצבע? האם יש לו גם צבעים יותר בז'ים וצהבהבים? תודה.

nishlup

New member
מעולה מעולה מעולה.

הצבע האהוב עליי הוא 07 . (הוא בהיר צהבהב) כיסוי מעולה, מרקם חלומי. לטעמי הוא מנצח את שאר החברות בקטגוריית הצרכים ל- עור יבש / מקומט/ עייף/ כיסוי טוב. אני שומעת התלהבות מהלקוחות שלי בכל פעם. זה באמת מוצר שאני לא מוותרת עליו. מה שאני עוד אוהבת בו זה שאין לו פייה לחיצה, את פשוט הופכת אותו והחומר נוזל, לקראת הסוף פשוט העמידי אותו על הפקק, ככה תנצלי את כל הבקבוק.

1מטקה

New member
תודה, אני אלך לנסות אותו

זה נשמע ממש טוב ובדיוק מה שאני צריכה.

nishlup

New member
לדעתי...../images/Emo13.gif

אין דבר כזה מבוגר צעיר במוצרי איפור. יש מצב עור. בדרך כלל יש נטייה לומר יבש=מזדקן.. אני ממש לא מסכימה עם התאוריה, אולי כי אני יושבת מול מספיק סוגי עור בזמן איפור. יש נשים שעברו את גיל המעבר והן בעלות עור מאד שמן. אבל מסתבר שבמוצרי האנטי אייג'ינג יש כמויות גדולות יותר של חומרי ליחוח ומתיחה, אז הם מתאימים בגדול לעור יבש. אני אוהבת להשתמש במייק אפ הזה דווקא על עור מאד צעיר וחלק, הוא פשוט משדרג אותו בצורה מושלמת.

A נ י

New member
MY LIST

אשתדל לחדש כי גם אני לא יכולה למשל בלי הדאבל וור, פלואיד ליין ועוד כמה מוצרים שצעדו בראש המצעדים פה! 1. גלוס 962 של מדינה מילאנו - גוון משגע של וורוד אפרסק 2. פיקס פאודר של אטלייה - גוון 2 - משמשת אותי המון לתיקונים, לא מכבידה ומוחקת כל אבקה שנשרה בטעות. 3. צללית בלאקברי של איל מקיאז' - בגוון חום חלודה - משמשת אותי בהמון שילובים - עם חומים, ורודים, כתומים, תיחומים ועוד 4. שפתון של אסתי לאודר בגוון פינקברי (אני מגלה פה סוד מקצועי!!! כי זה גוון מנצח) 5. ועוד שפתון על הדרך שמאד שימושי אצלי - בלאנקטי של מאק 5. פלטת צלליות של אטלייה בגוון שזיף 6. צללית קרם של מדינה מילאנו בגוון שחור 7. פיגמנט בלו בראון של מאק והמקבילה שלו בצלליות אבן - קלאב (דחפתי לכם שניים במחיר אחד!) 8. סומק קרם "LILICENT" של מאק - גוון אפרסק-ורוד 9. איך אפשר בלי להזכיר את הפריימר של קליניק - פור מינימייזר אינסטנט פרפקטור 10. ונפרגן לקליניק עוד אחד - לאחרונה התאהבתי במייק אפ מאותה סדרה של הפור מינימייזר והוא נקרא "SKIN SMOOTHER" המוצרים הנ"ל משמשים הן לשימוש אישי והן לשימוש מקצועי... למרות שלשימוש מקצועי הרשימה שלי הייתה טיפה שונה...

מנסה גם..

1. מסקרה שקופה לגבות של מאק - הרבה יותר טובה מעיפרון השעווה שדי היה בזבוז 2. עפרון שחור של קלארינס עמיד במים - עד שאני אמצא אחד אפילו יותר טוב 3. מייקאפ סופרבאלנסד מוצק של קליניק/ פודרה מייקאפ סטודיו פיקס של מאק 4. צלליות קרם של אלמיי/פיינט של מאק/צלליות קרם של קלארינס 5. 2 הערכות של צלליות האבן של מאק מהקולקציה untamed - מדהימות ושמישיות מאוד 6. מברשת 182 של מאק - שימושית ביותר, לא יכולה בלעדיה, מברשת בלנד ופלאפ של איל מקיאג' 7. ליפ קונדישינר - petting pink 8. טוש אקלה של YSL/ קונסילר סלקט מויסטרקאבר של מאק 9. מסקרה של איל מקיאג' - הדיור שואו עדיין מחכה לי , אז נראה מי תנצח
10. צלליות דזרט סנד ודזרט רוז של איל מקיאג' בתור סמקים - הן מדהימות! ויש עוד מוצרים מעולים...

ק ר מ י

New member
הרשימה שלי../images/Emo68.gif

1. מייקאפ סלקט NW20 2. קונסילר (סלקט נראה לי)- PEACH 3. קונסילר ORIGINS 4. בלוט פאודר מאק- מדיום דארק 5. ברונזר קליניק- BRUSH ON SUN מס' 1 6. סופר באלם קליניק- RESPBERRY TINT 7. ליפ גלוס ויקטוריה סיקרט, אין לי מושג מה השם או המספר. 8. LIP GLAZE- של STILA. צבע BERRY 9. מעגל ריסים מאק 10. עיפרון עיניים של מאק ב TEDDY ו PHONE NUMBER. 11. מה שבאמת אני לא יכולה בלי- ליפ קונדישינר של מאק - PETTING PINK והשקוף (בלי מקדם ההגנה).

למעלה