Depotting של צלליות MAC

ק ר מ י

New member
סחטיין תוקית!

ותגידי, גם מנקה המברשות נחשב מוצר שניתן להחזיר אח"כ?

A נ י

New member
כל הכבוד על ההסבר המפורט

תמיד באמת התבאסתי לקנות את הצלליות בקופסא בסדרות המוגבלות מהסיבה הזו שתמיד אחר כך הן שוכבות לי בתיק ואני שוכחת מקיומן...

hilala20

New member
פייייי איזה הסבר!

אני אתוודה ואגיד שלא קראתי את כולו (אבל אני מבטיחה לקרוא ולהכניס למקום מועיל כשכוחי יחזור) אבל רק מהתמונות אפשר להבין יופי. שיחקת אותה!

tokit

New member
אם היתה לי מצלמה נורמלית

הייתי עושה גם "הדרכות" על איך מתאפרים, ממש כמו בספקטרה. אבל ניסיתי כמה פעמים והיה רע.

אבל....

לא יותר פשוט במקום לעבוד קשה ולהוציא את המדבקה מאחור , לקחת מדבקה עגולה לבנה ולרשום עליה בעט את השם של הצללית (כמו שעושים במאק עזריאלי) ? נראה לי פשוט נורא עבודה זיסיפית הקטע הזה.מילא להוציא את הצללית אבל על המדבקה לא הייתי טורחת כל כך הרבה.

tokit

New member
יש משהו בדבריך

אבל אני ייקית פוצית, שרוצה דווקא את המדבקה המקורית, עם כל הנתונים שעליה.. ברור שאפשר גם לקחת סתם מדבקה ולהדביק. אגב, הוצאת המדבקה לוקחת בדיוק שניה ואפשר לעשות את זה במקביל להוצאת הצללית.

SimplyMe1

New member
לא קראתי את הכול,כי לא הכי רלוונטי

עבורי,אבל כול התהליך הזה רק בשביל להוציא צללית בודדה מסדרה מוגבלת מה'בייס' שלה,ולשים בפלטה של 4\15 צלליות? אני מניחה שלמאפרות וסוחרות איפור כמוך;),זה מה שעושים כדי לשים צללית בפלטה.

SimplyMe1

New member
ושכחתי להוסיף לך ח"ח

על הסבלנות בלהפריד צללית מהבייס שלה לפלטה.נראית לי עבודה לידיים רציניות ולא לשלומיאליות כמוני

tokit

New member
זה לוקח בדיוק 2 דקות

ובצללית השלישית את כבר מומחית.. ממש ממש שטויות.

למעלה