מוקדש לפריימר שלי!

cherry 1

New member
מוקדש לפריימר שלי!../images/Emo79.gif

כך לפתע פתאום ללא התראה מוקדמת, הפריימר האהוב שלי של קלרינס עומד להגמר אין לי שמץ איך זה קרה (אולי בגלל שהתמכרתי אליו ובכל הזדמנות שמתי אותו רק היה חסר שלפני השינה הייתי שמה וזהו :/ ) בכל אופן כתבתי לו שיר פרידה כואב שאנצור בליבי לעד . שיר לפריימר שעומד להגמר/ ע"פ הלחן של השיר "אם תלך" של פרוויקט רייכל אם תגמר מי יטשטש אותי ככה? מי ישדרג את מראה העור. מגע מלטף ממכר בזכותך פריימר שלי. אם תגמר לא אתאפר לעולם (טוב אולי בעצם קצת) לה לה לה לה לה... נה נה נה ניי היה גיליגלי בה אה בצ'ה איייי איייי איייי ( היא צועקת ככה באמהרית בשיר לא?
) תודה לכן על ההאזנה אני יוצאת למסע הופעות בדצמבר בלהיטים הנוספים שלי כגון: "אלף נשיקות פלואיד ליין שלי ", "רק שימי ליפ קונדשי- נר על החלון" ועוד! הודעה זו נכתבה בזמן אי שפיות זמנית כנראה, cherry

SimplyMe1

New member
או טעמה מסומק קרמי

כאשר חשבה שזה פודינג תות או משהו כזה

SimplyMe1

New member
אני אכלתי הערב הרבה אגוזי-מלך,

זה נחשב? נראה לי שהורעלתי מרוב הכמות. העיקר השמירה על הגיזרה,לא? אה,ועם החומרים המסוכנים סיימתי עם התגייסותי לצבא.עכשו אין לי כסף לזה,אז אני בהפסקה
(במאק,אולי,יש לי כמה גרושים להשקיע).

cherry 1

New member
שירה של מכורה! להיט חדש!!!

כשאתה קם/ צ'רי (על פי הלחן של נינט טייב "כשאתה כאן") כשאתה קם, אני מחביאה את כל מה שקניתי אתה תחרים לי ת'ויזה אני משתדלת לא לעבור ת'אלפייה. כשmac נפתח, זה אסון. הייתי קונה את הכל כשmac נפתח... כשאני שם, אני רוצה את כל מה שנמצא שם, אתה רוצה אותי ענייה. אני משתוללת שם על הרצפה. כשmac נפתח, זה אסון. הייתי קונה את הכל כשmac נפתח... בנות עשו טובה תזרמו ותשירו את השיר עם הלחן זה אותי הצחיק נורא זהו מצאתי עיסוק חדש! אפתח פינה חדשה בפורום סטייל קוטנר בזהו זה לבסוף חח

cherry 1

New member
להיט חדש שכתבתי ומוקדש לטוקית ../images/Emo79.gif

בוקר טוב בננות אני שמחה שאתן אוהבות את השירים ההזווים שאני ממציאה לכן קבלו עוד להיט מבית היוצר וחובה חובה לשיר את זה אחרת זה לא אותו דבר! תהנו
ללכת אל... /צ'רי ע"פ הלחן של החלונות הגבוהים לשיר "הבלדה על חדווה ושמוליק" הבוקר בא כ"כ מהר טוקית לmac לא תאחר (אה.. אה... אה...) אותה בסניף הם מזהים כמרוקנת המדפים (אה ... אה.. אה..) מהאיפור לה לא נמאס כי בגרמניה אין מס אההההה.... ללכת אל... ללכת מ.. ללכת כי יש מבצעים מה זה בעצם משנה כי כולנו מכורים. היא לבד בעיר זרה וזה לא מה שעושה לה רע (אה אה אה...) מרכישה לרכישה ולמיטה כבר אין גישה (אה... אה... אה...) ללכת אל... ללכת מ... ללכת כי יש מבצעים ואז בפורום איפור תדווחי בך כולנווווווו מקנאים! מוקדש לטוקית האחת והיחידה בהומור ובחביבות כמובן
נתראה בלהיט הבא בנות...
שבת שלום, cherry

למעלה