קצת סדר בבלאגן

כ ו כ ב 7

New member
וגם קצת עליי....

עדיין לא מאפרת-אבל חובבת איפור מאוד גדולה מגיל 12 בערך...
מתכננת להתחיל את לימודיי בעוד שנה בערך, כרגע מחכה שמיכלי(תינוקת שלי בת 3 חודשים) תגדל,ויהיה לי זמן פנוי ללימוד. מקום מגורים:חיפה.... מוצר מומלץ:מייק-אפ מוצק של איל מקיאג'-מדהים בעיניי(לא מתאים לבחורות,המעוניינות ליצור מראה עור טבעי) תמונה שלי:

hilala20

New member
יפה! טוב לראות אותך אחרי שאת מעלה

כ"כ הרבה תמונות של אחרים/ות

כ ו כ ב 7

New member
כן-זה אחד התחביבים,אוספת תמונות../images/Emo41.gif

איפור מוצלחות מקטלוגים,ומהאינטרנט
יש לי קלסרים מפוצצים,צריך כבר לעשות סלקציה כדי לפנות מקום לתמונות חדשות... תודי שזה נותן המון השראה

כ ו כ ב 7

New member
כן-זה אחד התחביבים,אוספת תמונות../images/Emo41.gif

איפור מוצלחות מקטלוגים,ומהאינטרנט
יש לי קלסרים מפוצצים,צריך כבר לעשות סלקציה כדי לפנות מקום לתמונות חדשות...תודי שזה נותן המון השראה

כ ו כ ב 7

New member
כולם מעלים פה תמונות של בע"ח../images/Emo118.gif

הכלבים בעיקר :) אצלי יש חיה מיוחדת לא פחות-סליחה-לא חיה - ציפור(צחקוק)!!! תוכי ג'אקו מדבר (אומר לבעלי בעיקר:שלום מניאק-זה מה שהוא לימד אותו...)ועוד כל מיני קשקושים... קבלו תמונה:

לא ../images/Emo7.gif

היא היתה אצלי 15 שנה יום אחד היא הטילה ביצה והביצה נשברה
או שנתקעה לה עוד ביצה או שהיא מתה משברון לב
ההורים שלי עד עכשיו בדיכאון וכבר עברה שנה!

כ ו כ ב 7

New member
אוי מסכנה,האמת שקרה לי מקרה דומה עם

תוכים יותר קטנים. הם היו זוג במשך מספר שנים-והנקבה הטילה ביצה,ולאחר מכן מתה(כנראה שהיה קשר בין השניים-כמו במקרה שלך) התוכי נכנס לדיכאון-קנינו לו נקבה חדשה-והוא לא התקרב אליה,הפסיק לאכול-בקיצור לא היתה לנו ברירה ונאלצנו לתת את התוכים למקום שבו מגדלים אותם-ככה אולי הזכר הצליח למצוא אהבה חדשה ולצאת מדיכאון. כמובן שהביצה שהנקבה הטילה-לא בקעה
סיפור עצוב

hilala20

New member
../images/Emo124.gif עכשיו חשבתי על משהו

מאחר שיש כאן לא מעט שאזרו אומץ והעלו תמונות, ומאחר שרשת האינטרנט גלויה לכל אדם (שיש לו גישה לאינטרנט
) והשרשורים נשמרים בארכיון יחד עם הקבצים המצורפים, מי שירצה למחוק את התמונה שלו מהשרשור - מוזמן לשלוח לי מסר

TheSegal

New member
המממ אני שוקלת... כבר התחילו לזהות

אותי ברחוב.... מה את אומרת ? זה הרובה או החרב ???

אז ככה..

שם: דנה גיל: 30 מקום מגורים: חיפה מאפר/ת? גם. וגם עו"ס שהמציאה לעצמה מקצוע - אני משתמשת באיפור ככלי בקבוצה. המוצר הכי מומלץ שלכם? כרגע מכורה למרכך שפתיים שמביאה עדה לזורגן. יש לו ריח של שמנים ארומטיים, והוא כיפי ביותר.

lady mika

New member
באיחור קצת אבל בכל זאת

אני מיכל (לא מיקה, זה סתם הכינוי פה), בת 21 מחיפה. איני מאפרת, אני מאמינה שיום אחד אלמד, אבל מה שבטוח לא בארץ. המוצר הכי מומלץ - פלואידליין מסנג'ר: [email protected] תמונות שלי כבר היו פה לפעמים, אבל נשים משהו לא מאפיין.

לב אביב

New member
עכשיו אני!

שם: לבנת גיל: אוטוטו 39 - נראה לי שאני הכי זקנה כאן
מקום מגורים: ראשל"צ מאפר/ת? כן, אם כי לא במשרה מלאה... המוצר הכי מומלץ שלכם? יו, זה כמו להיות בתוך הסרט "בחירתה של סופי" (טוב, אולי אני מגזימה) - יש לי הרבה ולא יודעת מה לבחור... אולי הפריימר של מאק והפלואידליין ???!!!

נטליא

New member
קצת באיחור... אבל גם אני

אז ככה: קוראים לי נטלי בת 25 וחצי מתגוררת בכפר סבא מאפרת: כן. למדתי לפני שנתיים אצל ירין שחף והיום אצל יוסי ביטון. המוצר הכי מומלץ שלכם? יש הרבה אבל לעצי לעולם לא אוותר על פודרה כדוריות של גרלן... (התמכרתי) הוספתי תמונה של איפור ישן נושן שעשיתי... (היחידה שיש לי במחשב הנ"ל...)

lady mika

New member
מירין שחף עברת ליוסי ביטון?

מותר לשאול למה? בד"כ ירין יותר נחשב.

נטליא

New member
לא עברתי... המשכתי

למדתי לפני שנתיים בעיקר בשביל הכיף. אין ספק שירין שחף מספר 1. עכשיו חזרתי שוב ללמוד, כדי לרענן וללמוד בעיקר טכניקות אחרות. מבחינה מקצועית יש לי את הידע שרכשתי אצל ירין שחף.

למעלה