קצת סדר בבלאגן

ר V י ט ל

New member
יאללה..

שם: רויטל גיל: 24 מקום מגורים: חיפה היפה. מאפר/ת? לא המוצר הכי מומלץ שלכם? ברונזר של PUPA/ צללית ורוד-זהב של מייק אפ פור אבר. מסנג'ר / אייסיקיו? מי שרוצה מוזמן לפנות בפרטי :)

אוריים

New member
והנה אני

שם: כרמית גל גיל: 27 {+2} מגורים: אילת מאפרת מקצועית שנה וחצי בוגרת בית הספר לאיפור "מאי" עם המורה המדהים אשר כהן. השתלמויות: עדה לזורגן, איפור FASHION כמובן עם אשר כהן. כרגע לא עובדת באיפור למחייתי רק בשביל הכייף {וגם לזה לא נותר לי הרבה זמן} מוצר מומלץ: צללית אבקה מדהימה D24 של בועז שטיין. ופה בתמונה אהבת חיי הקטנה בני הקטן עידן

inbaris

New member
טוב לפי הניק אי אפשר לטעות

אז נעים מאוד להכיר.. שם: עינבר גיל: 36 מגורים: שערי תקוה מאפרת: כן (אבל לצערי לא רק), ו..איפה שצריך. תמונה: אין לי אפשרות לשים כרגע כי אני לא בבית. כשאני מגיעה הביתה יש השתלטות תמידית של הילדים על המחשב וכך חולפות להן השעות.... מוצרים מומלצים: אין משהו מיוחד.

tokit

New member
גמני..

שמי תוקית (בחיי, אני וחבר שלי מכנים אחד את השני "תוק" ו"תוקי"). בת 35 גרה בגרמניה אני לא מאפרת, אם כי כמות המוצרים שברשותי עשויה להעיד אחרת.. המוצר הכי מומלץ - ליפ קונדישנר של MAC.. ממסנג'ר ואייסיקיו נגמלתי, תודה..

עכשיו תורי...

אני חדשה מאד.. פה.. אבל מכורה ממזמן לאיפור... ולכל מה שקשור לטיפוח. שם: מיטל גיל: 23 וחצי מקום מגורים: חיפה מאפרת?: לא המוצר הכי מומלץ שלכם : מברשות איפור של מדינה מילאנו מסנג'ר : מי שמעוניין/נת יכול לבקש.. לגבי תמונה אני קצת מתביישת כרגע אבל אולי בהמשך! אבל קבלו את סושי הכלבה המדהימה שלי...

ר V י ט ל

New member
איזה שעירונת מקסימה

מה יהיה עם השרשור הזה? אני ממש מרגישה בפורום בעלי חיים

Final Cut

New member
שלום:)

אני רותם מראשון לציון בת 19... אני לא מאפרת והמוצר הכי מומלץ הוא המאקאפ של אי מקיאז.. והמסקה ווליום שוקינק של לוריאל פשוט מעולים! אבל עכשיו אני מחפשת גם סומק טוב, יש הצעות? אה כן ופעם הייתי rotemangie [email protected]

Final Cut

New member
תגידי נראה לך שככה סתם נעלמתי

מהפורום?! אני לפחות פעם ביום נכנסת לברר עם יש איזה טיפ שווה במיוחד:)

hilala20

New member
נו לזה התכוונתי, שלא עדכנת אותנו

שאת עדיין פה... בכל מקרה טוב לראות אותך

lady h

New member
עכשיו אני

שם: הדר גיל: 24 מקום מגורים: כרגע ת"א מאפר/ת? לא אבל הייתי מאוד רוצה לללמוד איפור. אולי מתיישהו אעשה זאת. המוצר הכי מומלץ שלכם? יש מלא: פלואיד ליין של מאק, דליקסי של מאק והאייליינר של הלנה רובינשטיין.

BlackUnicorn

New member
אני :)

שם: מורןגיל: עוד שבועיים פחות יום (נו, ב- 14/08 :) ) אהיה בת 22..מקום מגורים: מושב באיזור השרוןמאפר/ת? רק את עצמי
המוצר הכי מומלץ שלכם? כרטיס אשראי
(רמז, הנ"ל קשור למאק..)מסנג'ר / אייסיקיו? יש לי מסנג'ר אבל בקושי משתמשת בו. מי שרוצה יש בכרטיס שלי.. :)

למעלה