קצת סדר בבלאגן

האיפור הזה קצר מחמאות מטורפות

ד"א , מה בד"כ כלות בוחרות ? יותר עדין ?

הנה תמונה יותר ברורה

אני לא חושבת שזה היה נועז מדי (למרות שביום ניסיון היה ממש ממש עדין והרגשתי חיוורת כמו גופה). זו התוצאה הסופית

hilala20

New member
כלות הולכות על צבעים אחרים

אפשר לקרוא לזה יותר עדין, אם כי מה שעשו לך יצא עדין... כלות (ומאופרות בכלל) אוהבות את הסגולים/ורודים/זהובים/חומים בשילובים שונים. כמובן שזה לא הכלל. אבל אם תקחי מדגם, אלו יהיו הבולטים.

scarlet moon

New member
טוב, יאללה ../images/Emo3.gif

שם: טל גיל: 21 מקום מגורים: אזור מודיעין מאפר/ת? רק בתור תחביב
המוצר הכי מומלץ שלכם? זה קשה. מייק אפ true-match של Loreal אולי? מסנג'ר / אייסיקיו? 203556627

Bubble Girl 27

New member
או סופסוף משהו כזה גם פה!

מיכלי סחתיקה על הרעיון!
שם: מיקי או מיקמיק
מאפר/ת? כן כבר 7 שנים,סיימתי אצל ירין שחף ואיל מקיאג' ועשיתי השתלמויות אצל דובי שלנו... המוצר הכי מומלץ שלכם? פייי כלכך הרבה שאין לי כוח לרשום פה מסנג'ר / אייסיקיו? הרעיון הכללי הוא חמוד אבל תחשבו טוב לפני שאתם כותבים את זה פה לפני כל האינטרנט ואישתו.

נעים מאוד

למי שלא מכיר מיכל גיל : 23 מגורים: תל אביב ותק: 4 שנים עבודה: שנתיים הדרכה והוראה בירין שחף, טלויזיה (משחק מכור , אקזיט, הבוקר השביעי..) ,תיאטרון (צלילי המוזיקה , מניה, המפיקים) סטודנטים (בית צבי, סם שפיגל, קמרה אובסוקה, ספיר, אונ' ת"א...) וכמובן כלות. לימודים: ירין שחף השתלמויות : שלי גפני, יוסי ביטון, עדה לזורגן, דובי פריגר מוצר מנצח- יהלומים של חברת אטלייה

CLOUDIA

New member
../images/Emo24.gifהי מיכלי מקסימה-שלחתי לך מסר

הי מיכלי! שלחתי לך מסר המשך ערב נעים ושקט לכולנו

hilala20

New member
קודם כל, ראיתי שיש כאן כמה

שיצאו מהצלליות... אה סליחה מהצללים
אז ברוכים הבאים!
שם: הילה (או הילהלה או להלה או להלי או... טוב די) גיל: 22 וחודש (טכנית בעוד 11 וחצי שעות, אבל מי סופר?
) חיה ב"בועה התל אביבית" (עלק)
מאפר? לא. מאפרת? כן.
המוצר הכי מומלץ: פלוידליין של מאק. ככה גיליתי שלא באמת יש לי כהויות מתחת לעין, זה רק מהעפרון שנמרח...
מסנג'ר: אם זה באמת חשוב לכם, תתאמצו טיפונת ותכנסו לעולם שלי. ותמונה: טוב אז אני מאלה שתמיד אהבו להיות מאחורי המצלמה (בין אם זה להחזיק אותה ובין אם זה לפעול מאחורי קו הצילום) אבל הנה הנסיך הפוטוגני של הבית...

TheSegal

New member
יווווו כזה פילפלון !!!! למעוך למעוך

למעוך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hilala20

New member
אני תמיד "מאיימת" עליו שיום אחד אני

אמעך אותו בטעות מרוב אהבה שהוא מקבל...

TheSegal

New member
זה תמיד מזכיר לי את המפלצת הזאת

מהטייני טונס... זאת שמחבקת את כולם עד חנק

למעלה