קצת סדר בבלאגן

nishlup

New member
אני אני....../images/Emo13.gif

שם : יעל דרוקמן מקצוע: מאפרת מקצועית 8 שנים. מראש העין.. ועובדת בכל מקום
המוצר הכי מומלץ שלי? הווו יש המון. דאבל וור, טינט, מברשת 180, 187 של מאק.... שימר בקרם של הלנה רובנשטיין (זו בעצם צללית נוזלית שאני עושה ממנה שימר).. אני נשואה שנתיים, ואני אמא של שמונה (כלבה) ושייע (חתול). יש לי אהבה עצומה לבישום, ואוכל טוב. וקניות

Jazz Singer

New member
עונה גם ../images/Emo9.gif

שם: עדי (בתפוז אני יותר מוכרת כדידי) גיל: 24 מקום מגורים: גני תקווה מאפר/ת? לא המוצר הכי מומלץ שלכם? כרגע אני מכורה לפיגמנטים של מאק ולעיפרון התורקיזי המהמם של make up for ever מסנג'ר / אייסיקיו? 301892396

loving angel

New member
גם אני ../images/Emo9.gif

שם:סיון גיל:21 מקום מגורים:אריאל מאפר/ת? לומדת ב IL MAKIAGE המוצר הכי מומלץ שלכם? מסקרה volum-express היא פשוט מעולה! מסנג'ר / אייסיקיו? איסי 232074881 יום מצויין שיהיה!

blue skies

New member
תורי?

* עינב * 24 וכמה חודשים (7.4) * גרה במרכז הארץ בקרוב בפילדלפיה
* למדתי איפור באיל מקיאג לפני שלוש שנים, מתעסקת עם זה בקטנה, לא באופן רציף, מאפרת בפורים את האחיות שלי ולפעמים את חברות שלהן, משפחה מזמינה אותי לאפר לפעמים ואפרתי כמה נשים לאירועים * מוצר? יש המון! הפלודוליין של מאק!!! הוא אחד מהם * מסנגר [email protected] ומוסיפה שאני אוהבת את החתימה שלך

Abibas Original

New member
טוב נו... ../images/Emo13.gif

עדי, 18, ירושלים... מאפרת עוד לא, אבל עוד מעט מתגייסת ותוך כדי אני אלמד, ואז מקווה להיות

blue eyes angel

New member
הנה אני בא !!!!!!!!

שם: מתן גיל: 21.5 מקום מגורים: חיפה מאפר/ת? עדיין לא, לומד איפור מקצועי במסגרת Master Mp במכללת Il-Makiage שבצפון המוצר הכי מומלץ שלכם? וואלה, אין לי מושג עדיין אני אגיב רק אחרי שאגיע לMAC ... חחחחח מסנג'ר : [email protected]

July84

New member
נעים מאוד ../images/Emo13.gif

שם : יולי גיל : 22 מקום מגורים : נהריה מאפר/ת : לא , אולי בעתיד אבל כתחביב... המוצר הכי מומלץ: יש הרבה אבל כרגע זה הפיגמנטים של מאק והפלודליין של מאק... מסנג'ר : [email protected]

dandusha18

New member
גם אני....

נעים מאוד.... שם: דנה מקום מגורים: נ"צ. מאפר/ת: לא בדיוק, כלומר לא למדתי מקצועי, אבל בהחלט מתכננת... המוצר הכי מומלץ: יש הרבה אבל אני ממש מרוצה מה- cocoa, של איל מקיאג'....!!!!! תמונה: אחת מעבודותיי...

היי היי גם אני ../images/Emo194.gif

שם : ניצן (נשואה+בעל שונא מאק) גיל :25 (באוגוסט) מאפר/ת : לא. סתם אוהבת איפור טיפוח וקוסמטיקה. גיליתי את הפורום הזה במקרה ומאז אני ממש נהנית פה. ו.....הנה תמונת איפור של החתונה שאני אוהבת במיוחד.

hilala20

New member
אחלה איפור!

לא מכירה הרבה כלות שהולכות על שילוב צבעים שכזה אז כל הכבוד על המקוריות (ויש שיגידו הנועזות)!

למעלה