קצת סדר בבלאגן

קצת סדר בבלאגן../images/Emo64.gif

אפשר שרשור הכרות? מציק לי קצת לקרוא לאנשים בכינויים שלהם. אז מי שרוצה מוזמן לענות
שם: גיל: מקום מגורים: מאפר/ת? המוצר הכי מומלץ שלכם? מסנג'ר / אייסיקיו? ותמונה למי שבא לו לפנק אותנו :) שבוע נעים ושקט!

נעמהdj21

New member
נעים להכיר../images/Emo152.gif../images/Emo26.gif

שם: נעמה גיל: 24 בעוד חודש...30.8 מקום מגורים: חיפה מאפר/ת:כנראה שאני אלמד שנה הבאה-חברים שלא טוענים שזה מיותר שאני אלמד כי אני מאפרת לדעתם מהמם...התמונות שהעליתי פה לצערי לא משקפות בכלל -וכבר הרמתי ידיים מהמצלמה המעפנה שלי...
המוצר הכי מומלץ שלכם? צלליות צלליות!!!הכי אני אוהבת צלליות אבקה של ג'ייד.. כבר אתם יודעים לדעתי גם איזה אהובה עלי חחח מסנג'ר:[email protected] אני אוסיף כרגע תמונה של הכלב שלי רוקי-שגם נישלופ מכירה מפורום כלבים ובלו אייד איינג'ל מכיר מהמסנג'ר שלי...- אין לי תמונות עדכניות שלי-ומאחר והורדתי כ-8 קילו בשנה הנוכחית אני לא רוצה להתבאס על תמונת שומן חחח

anush91

New member
שלום....../images/Emo27.gif

שם: אנה גיל: 15 מקום מגורים: מרכז הארץ מוצר מומלץ: שפתונים של אנדראה))) פשוט נורא נחמדים וגוונים יפים.

TheSegal

New member
Greetings !!!!

שם : עדי גיל : 25 מגורים : ראשל"צ מאפרת ? לא, עקומה מידי
המוצר הכי מומלץ שלכם : מעגל ריסים - מאז שקניתי אותו אני רואה הרבה יותר טוב
מנסג'ר : [email protected]

../images/Emo85.gif../images/Emo119.gif../images/Emo107.gif../images/Emo109.gif משעמם...

שם:מיכל או מאור מה שבא לכם... גיל: 22 מקום מגורים: חדרה עיר הבורות מאפר/ת? מסיימת ממש בקרוב קורס אצל ירין המוצר הכי מומלץ שלכם? יש הרבה אבל מסקרה וכל מה שקשור בריסים בד"כ משדרג את האיפור 20 שלבים למעלה. מסנג'ר / אייסיקיו? [email protected]

niromy

New member
אני ../images/Emo13.gif

אפשר שרשור הכרות? מציק לי קצת לקרוא לאנשים בכינויים שלהם. אז מי שרוצה מוזמן לענות שם: רומי גיל: 18 מקום מגורים: יבנה מאפר/ת? לא מקצועית. חובבת איפור
המוצר הכי מומלץ שלכם? פלויידליין של מאק. מסנג'ר / אייסיקיו? 285811469 ותמונה למי שבא לו לפנק אותנו :) שבוע נעים ושקט!

גם אני..

שם:הדס כהן-אלבז גיל:31 מגורים:אשדוד מאפרת מקצועית:בדיוק שנה:) מוצר מומלץ שלכם:פלוידליין של מאק(מאוהבת בו) נעים מאוד..

TheSegal

New member
אמרתי בעבר ואני אומר שוב... את

פשוט בחורה יפה... יש לך עיניים מהפנטות

hilala20

New member
קוראים לה עדי...

אם כבר עשינו אאוטינג אז לפחות שיהיה נכון... ורומי - אני עוד אאפר אותך יום אחד... וזה לא איום

hilala20

New member
סליחה אבל לא ירדתי לסוף תשובתך...

מה הקשר צריך להתרגל? היא לא החליפה שם. היא תמיד היתה עדי. תסתכלי על הכינוי שוב - זה לא סיגל זה סֶגָל...

TheSegal

New member
זה בסדר, מישהו פעם חשב שהכינוי

שלי בתפוז זה the seagull והתחיל לדבר איתי על הספר (שאני מודה שלא קראתי מעולם) עד שהסברתי לו בעדינות שמדובר בשם משפחה שלי
ואז כמובן שהוא שאל אותי אם אני מקורבת לסטיבן סיגל... ואני עדיין מנסה להבין איך אנשים מגיעים לזה... ככה שהטעות של הדס היא מהתמימות שראיתי

hilala20

New member
../images/Emo6.gif לא חשבתי שהטעות לא היתה תמימה.

סתם תיקנתי במקומך...

למעלה