שרשור שאלות 23.8

makeupbybar

New member
שלום לך:) להבא אשמח אם תשרשרי הודעה שמכילה שאלה לשרשור השאלות וכך עוד בנות יוכלו לראות את ההודעה ולהתייחס לעניין:)

עכשיו, בעניין הפריימר-
לסמאשבוקס יש מספר פריימרים שונים לסוגי עור שונים אז יכול להיות שאולי רכשת אחד שלא משתלב טוב עם העור שלך כיוון שזה פריימר שלרוב אין תלונות עליו.
אם זה לא המצב, את יכולה ליצור קשר עם שירות לקוחות כי אולי אכן קיבלת מוצר פגום.
מקווה שעזרתי:)

makeupbybar

New member
שלום לך:)
אני שמחה שבחרת לשתף פה את השאלה שלך. כדי שיהיו יותר תגובות לשאלה וכדי שיותר בנות יהיו חשופות אליה והיא לא תעבור לעמודים הבאים, אשמח אם בפעם הבאה תשרשרי את השאלה לשרשור השאלות השבועי

&nbsp
ולשאלתף- מה שקרה כאן זה שבעצם שילמת מחיר מלא על חיקוי. יש המון חיקויים בשוק האיפור, בעיקר לפלטות האלה שהן ממש מפורסמות ואני בכללי הייתי ממליצה לא לרכוש אותן במקומות כמו איביי כי אם אין לך הרבה ניסיון, את יכולה ליפול על רמאים- כמו שקרה לך.
אם בפרסום הוא טוען שזאת הפלטה המקורית ואז הוא חייב אותך במחיר של פלטה מקורית ואז רק אמר לך שזה זיוף- את יכולה להגיד לו שאת משאירה לו ביקורת מאוד שלילית ומעבירה את זה להנהלה של איביי. את יכולה לחכות לתגובה שלו או לפנות לאיביי בנוגע לעובדה שהוא מפרסם סיופים ואומר שהם מקוריים- שזה פרסום כוזב.
&nbsp
מקווה שעזרתי.

קשכפית

New member
שאלת פודרה (לא יודעת היכן לשרשר לפוסט שאלות)

פעם היתה לי כמו זו שמוכרים במאק אבל יותר בזול
שקופה מינרלית בתפזורת, אשמח לדעת היכן רוכשים כזו? מה המחיר? האם מתאים לעור בוגר (אני מעל גיל 50). או אם יש המלצה אחרת לפודרה, מטרת השימוש שלי מעל מייקאפ שלא יראה מבריק ולקבע.

Ronnie O

New member
בק טו מאק

ליפ סטיק מינרלי? אפשר לקחת בבק טו מאק? או שגם אותו לא?
+ יש לכן המלצות לליפסטיק פופולרי שכדאי שיהיה?

makeupbybar

New member

שרשור שאלות חדש נפתח כל 10 ימים בערך אבל את תמיד יכולה ללכת לשרשור האחרון (שנמצא בעמוד הזה) ולהגיב בשרשור עצמו ככה השאלה שלך לא תעבור לדפים הבאים בלי שיראו אותה:)
&nbsp
בהקשר לפודרה- אני מאוד אוהבת את של איל מקיאג'.. אני מעדיפה פודרה אבקתית על פודרת אבן כי היא יותר קלילה. טווח המחירים משתנה- הכל תלוי באיזה חברה את מעדיפה ובאיכות כמובן.
יש גם פודרה של מייבלין שאני אוהבת אבל אני לא חושבת שמוכרים אותה בארץ:\

קשכפית

New member
הי. תודה על התגובה, התשובה, ההערה וההמלצה.

אני אכן מעוניינת בפודרה אבקתית שקופה, לפני הרבה שנים שהייתי פעילה גם כאן בפורום היתה מישהי שמכרה איפור מינרלי והזמנתי ממנה כזו, שנראתה ממש כמו הפודרה האבקתית השקופה שמוכרים במאק, אני לא יודעת איך לאתר אותה. בכל מקרה אבדוק את זו שהמלצת עליה של איל מקיאג׳. תודה !

makeupbybar

New member

להבא אשמח אם תשרשרי את השאלה שלך בשרשור השאלות ככה שההודעה תזכה ליותר התייחסות מהגולשות ולא תיעלם לעמודים הבאים:)
&nbsp
לשאלתך- מן הסתם אלו מברשות מזוייפות כיוון שאין לNAKED של URBAN DECAY סט מברשות.
אני תמיד אומרת שכשזה מגיע למברשות- אני תמיד מעדיפה לשלם יותר בשביל איכות כי אחר כך הן גם נשארות יותר זמן (שנים על גבי שנים) וגם עושות את העבודה כדי להגיע לתוצאה שאנחנו רוצות.
אם את עדיין מעוניינת בסט מברשות זול וטוב אני אמליץ לך על REAL TECHNIQUE שהן פשוט מעולות ולא יקרות!

קשכפית

New member
תודה על התגובה, קיבלתי את ההערה לגבי השירשור. סליחה

מאז שהייתי בתפוז דברים השתנו במערכת. חח
הבנתי שענית לי שהסט שהעלתי בקישור הוא מזוייף. אהבתי את המארז שהן באות בקופסת הפח. לא בגלל המחיר. אבל אם את חושבת שהן לא איכותיות כנראה שארד מהרעיון. יש לי סט שלם שרכשתי לפני מספר שנים של סיגמה, וגם שם שנחשב איכותי יש מברשות שעדין משירות שער, זה מעצבן. וזה לאחר חפיפות בשמפו ויבוש וטיפול נאה.
יש לי גם מספר מברשות של ״מאק״ שרכשתי פה ושם במשך השנים.
אני אתעניין ואסתכל על הפירמה שהמלצת לי בתגובתך. דרך איזה אתר מומלץ לרכוש אותן אם אחליט שכן? תודה רבה.
אגב, המברשות של קרליין מומלצות?

למעלה