לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879618,796 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'סקר תחילת הדרך'
סקר תחילת הדרך
<< ההודעה הנוכחית
13/05/2013 | 10:50
44
1909
הסקר השלילי של שבוע שעבר (שהיה מוצלח ביותר!) גרם לי לתהות על טעויות שעשיתי בתחילת דרך איפורית שלי, לא בהכרח מבחינת טכניקה אלא רכישות, מחשבות וכו'.
ולכן רציתי לשאול האם כיום, כשרובכן כבר מתאפרות ו"מכירות" את השטח, הייתן עושות משהו אחרת?

לדוגמה - אני מתחרטת שלפני ארבע שנים למשך תקופה של שנה -שנה וחצי התמקדתי כמעט באופן בלעדי במאק ובזבזתי המון כספים על כמה מברשות שהיום נראות לי כלא ממש חיוניות או רכשתי גלוסים שאני פשוט לא סובלת...

אני מקווה שהסקר יעזור לכולנו להימנע מטעויות ולהעביר קצת חומר למחשבה לאלו בינינו שמתחילות באיפור
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
13/05/2013 | 12:46
389
כמובן שכשהתחלתי להתעניין באיפור לא היו הרבה אופציות לקבל מידע ערכי בנוגע לטכניקות, מוצרים ובכלל מידע בכללי....במיוחד לא באינטרנט ובסביבתי.
הייתי אומרת שאם הייתי יכולה לשנות משהו אז הייתי קוראת יותר את האותיות הקטנות של מוצרי האיפור והטיפוח ומתעניינת יותר בנושא, גם הנושא של הניסויים בבע"ח הייתי שמחה לשים בעדיפות ראשונה..... אהההה והייתי מוותרת על רכישת צלליות בתכלת וכחול.... מה חשבתי לעצמי אז?! טוב שאין לי תמונות שממחישות את הזוועה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש שני דברים שהייתי עושה אחרת'
יש שני דברים שהייתי עושה אחרת
13/05/2013 | 13:08
6
767
פעם לא הייתי מעלה בדעתי לעשות סווטצ'ים לפני הקניה והייתי קונה אך ורק על פי המראה באריזה וכתוצאה מזה נתקעתי עם ימבה צלליות שנראות יפות אבל לא פיגמנטיות בכלל!
הדבר שעד היום עושה לי חלחלה וחבל שהייתי עושה את זה המון בזמנו - להשתמש בטסטרים! בתיכון היה מן קטע של להכנס לפארמים להתאפר כזה היום רק מלחשוב שהייתי מקרבת לעיניים מסקרות שעשרות אם לא מאות נשים השתמשו בהן, ושפתונים וכ"ו.. the horror!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי ואבוי! בושה וחרפה '
אוי ואבוי! בושה וחרפה
13/05/2013 | 13:16
201
לצפיה ב-'הא נכון!'
הא נכון!
13/05/2013 | 22:56
2
503
להשתמש בטסטרים! שכחתי את זה, גם אני הייתי עושה את זה כשהייתי בתיכון.. כולל מסקרות, עפרונות עיניים, שפתונים אררר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' נראה לי שכולנו נפלנו בזה...'
נראה לי שכולנו נפלנו בזה...
13/05/2013 | 22:59
1
380
איכס, רק המחשבה על זה היום עושה לי חלחלה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נואפ. אמא שלי אסרה עלי...'
נואפ. אמא שלי אסרה עלי...
15/05/2013 | 16:45
202
עוד לפני שהבנתי כמה זה דוחה אמא שלי אמרה לי שלא להעז לגעת בשפתונים וכאלו, כי מלא ניסו אותם קודם...

פעם הלכתי עם חברה לפארם, ואמרתי לה לא לנסות כדי לא לחטוף הרפס, והמוכרת אמרה "אנחנו לא נותנות לנשים עם הרפס לנסות." וכמעט דפקתי את הראש בקיר.

פעם ראשונה שהייתי במאק בניו יורק וחיטאו לי את השפתון, הOCDיסטית הקטנה שבי די התענגה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא ייאמן, אך נכון - '
לא ייאמן, אך נכון -
14/05/2013 | 23:44
284
חמותי עדיין עושה את זה. עם שפתונים. כשהיא ראתה שאני מנסה על היד היא התפלאה, כי "ככה אי אפשר לדעת את הצבע האמתי"... אמרתי לה שנכון, אבל אפשר לפחות לדעת שתגיעי הביתה בשלום.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איך אפשר לקנות אחרת אם לא רואים איך "זה עובד"'
איך אפשר לקנות אחרת אם לא רואים איך "זה עובד"
17/05/2013 | 19:23
16
לצפיה ב-'פאשלות קטנות'
פאשלות קטנות
13/05/2013 | 13:14
5
681
בעיקר התלהבתי ממוצרים יוקרתיים שבפועל הם לא כאלו שוס ששווה את הכסף- לדוגמא הסטיין של איב סאן לורן.
וקניתי מייקאפים שקצת יותר כהים מהצבע שלי רק כי זה הכי בהיר שיש לחברה ובמילא קצת שזוף זה יותר יפה ופשוט צריך לטשטש טוב. זה בולשיט, זה אף פעם לא עובד. :]
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ודווקא אני מטורפת על הסטיינים שלהם ורוצה עוד'
ודווקא אני מטורפת על הסטיינים שלהם ורוצה עוד
13/05/2013 | 13:18
4
492
ועוד! מה שאומר שבאמת צריך לחקור ולנסות לפני רכישה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי יש אחד'
לי יש אחד
14/05/2013 | 18:29
3
271
ואני ממש אוהבת אותו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אולי אני לא מניחה כמו שצריך'
אולי אני לא מניחה כמו שצריך
14/05/2013 | 21:50
2
204
אולי אולי אני צריכה להניח אותו מעל משהו אחר.
אבל בפועל הוא דוהה לי בצורה לא אחידה ומדגיש לי לפעמים את החריצים בשפתיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זה גם ממש תלוי בגוון'
זה גם ממש תלוי בגוון
14/05/2013 | 23:09
153
אני לא יודעת למה, אבל יש הבדלים משמעותיים. יש לי 2 גוונים שאחד אני אוהבת ואת השני אני שונאת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חייבים להניח אותו על שפתיים יבשות ולא סדוקות'
חייבים להניח אותו על שפתיים יבשות ולא סדוקות
15/05/2013 | 23:09
94
ולא רטובות. אפשר עם עיפרון שפתיים אבל ממש לא חובה.
אני בדרך כלל מניחה שכבה אחת, מחכה לייבוש ואז מניחה עוד שכבה או שתיים, תלוי באיזה גוון אני רוצה כי ככל שמעמיסים ככה הם נהיים יותר כהים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סקר חשוב ומעניין!'
סקר חשוב ומעניין!
13/05/2013 | 13:24
1
507
אני חושבת שברגע שהתחלתי עם כל ההתמכרות הזו , התחלתי לבזבז ולרכוש דברים כי בנות המליצו עליהן וכי היה לכולן.. גם אם מדובר בדברים שסתם יושבים לי בשידת האיפור.  אני אני בהחלט רוכשת בצורה חכמה יותר .

בקשר למאק - היה לי את השיגעון הזה גם , והיום כבר קצת כואב לי לשלם כל כך הרבה על צללית בודדה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי לשמחתי הרבה מעולם לא היה שיגעון מאק.'
לי לשמחתי הרבה מעולם לא היה שיגעון מאק.
13/05/2013 | 13:47
354
נראה לי שהייתה משתגעת מכול ההיצע וריבוי הקולקציות המתחלפות..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חשבתי שיש הבדל בין '
חשבתי שיש הבדל בין
13/05/2013 | 13:48
1
508
עיפרון עיניים שחור, מושחר, שחור מאט, שחור עם 0 נטייה לכחול/ירוק....
למדתי שההסגל בסוף על הפנים הוא אפסי והחוכמה זה להוציא את המיטב עם אותו עיפרון שחור בסיסי.
פשוט עם טכניקות אחרות כמו צללית מעל, כי בינינו, אין באמת הבדל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גדול D-: גם אני התפתיתי לזה!'
גדול D-: גם אני התפתיתי לזה!
15/05/2013 | 13:55
45
לצפיה ב-'אני אומרת שמטעויות רק לומדים'
אני אומרת שמטעויות רק לומדים
13/05/2013 | 18:50
386
החיים הם ניסוי וטעייה.

ששהתחלתי להתאפר בגיל11-12 הייתי שמה מייקאפ של חברה לא ברורה בשם ליידי קר, שמה עפרון לבן/טורקיז בתור איליינר.סומק בכלל לא היה חלק מהפנתיאון שלי.בקיצור לא ידעתי להתאפר בכלל.

והיום מקריאה בפורום,צפיה בסרטונים, למדתי המון.

מצאתי את החברות שמתאימות לי ויש לי את המוצרים הקבועים שלי במשך שנים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היו כמה דברים שלמדתי..'
היו כמה דברים שלמדתי..
13/05/2013 | 20:59
334
לאו דווקא מה שנראה יפה באריזה יראה יפה גם עליי...צלליות לא מחמיאות ומייקאפים לא מותאמים לסוג עורי,סמקים וכו'.פחות נצנצים,ודברים "מבריקים",למדתי שאני אוהבת איפור נייטרלי,ונקי אך מחמיא.כמובן גם עניין המיתוג,היו כמה מוצרים שבשמחה הייתי מוותרת עליהם אז,שנרכשו אך ורק כי היו מYSL,LANCOME,MAC וכו'.איפור בהחלט יכול לרושש אותך.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מטעויות לומדים?!?! אז אני למדתי הרבה...'
מטעויות לומדים?!?! אז אני למדתי הרבה...
13/05/2013 | 21:09
371
או הו כמה טעויות:
נתחיל מזה שהייתי "סאקרית" של הסרטונים ביו טיוב שהראו כל מני דברים יפים על העיניים היפהפיות של הבנות שם.
ואני, לא טרחתי להבין את מבנה העיניים והפנים שלי ושהבנות המתאפרות שם הן בנות 20 עם עיניים גדולות ועור מתוח ולכן - לא כל הנוצץ זהב.
או בעברית שלי - כל צלליות השימריות שנראות מנצנצות ויפות על עור העיניים המתוח שלהן - לא רלוונטיות עבורי!
בנוסף - כל העפרונות עיניים בצבעים שונים שהן עשו איתם "פליק" בקלילות יתאים לקמטים שבצדי העיין שלי ששום "פליק" לא יכול לשבת עליהן מתוח.
מזה חטפתי פליק וגם בוקס כי ככה בראות עיניים של מישהי בת 40 שמנסה להתאפר כמו בת 20...
אז אחרי הרבה הוצאות (פלאטות רבות של צלליות מחו"ל, צלליות רבות רבות של מאק וכו') למדתי את הלקח שלי.
עכשיו אני צריכה למצוא מה לעשות עם כל הפאלטות המהוללות שלי מחו"ל כשאני נשארת עם צבעי הבסיס המאט הפשוטים...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, אני מצתערת שלא קניתי'
כן, אני מצתערת שלא קניתי
13/05/2013 | 21:17
382
את הפלטה הנייטרלית של סליק.
מצתערת שקניתי פודרה מינרלית ממינרלז בגודל מלא בלי לקנות דוגמית קודם.
מצתערת שקניתי מברשת משיער אמיתי מליידי קייר והאמנתי למוכרת:(
מצתערת על קנייה גדולה במיוחד שעשיתי בסופר פארם שנה שעברה ומלא ממנה החלפתי או העברתי הלאה:(

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'רעיון מעניין מאד!'
רעיון מעניין מאד!
13/05/2013 | 22:47
440
כרגע לא עולים לא יותר מדי רעיונות... אולי חרטות על התקופה, מזמן, שעוד לא גיליתי את הקניות באינטרנט ואת איביי, וקניתי דברים בארץ שאפשר לקנות במחיר כל כך הרבה יותר אטרקטיבי אונליין. (סתם זורקת דוגמא - הקולורסטיי של רבלון שקניתי כמות גדולה).
הסתובבתי היום עם דודים של בעלי שהגיעו לביקור מפרו. לקחתי אותה לסיבוב בקניון רמת אביב - היא הייתה בשוק מהמחירים בארץ!

הא תוך כדי נזכרתי בעוד משהו! במשך תקופה ארוכה התעקשתי לקנות במאק רק סמקים עם קופסא (זאת אומרת, לא להרכיב פלטה). אין לי מושג למה, זה גם היה יקר יותר וגם תפס יותר מקום. באיזשהו שלב הבנתי שזה לא פרקטי ודיפטתי הכל, אבל זה היה זול יותר וחוסך לי עבודה אם מלכתחילה הייתי קונה בפאן בשביל פלטה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שנים בלי מסקרה'
שנים בלי מסקרה
13/05/2013 | 23:03
1
431
הייתי משקיעה באיפור מלא, ופשוט לא שמה מסקרה, כי שנאתי להסיר...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני עד עכשיו שונאת לשים מסקרה בגלל ההסרה'
אני עד עכשיו שונאת לשים מסקרה בגלל ההסרה
15/05/2013 | 16:24
171
אבל כשאנחנו יוצאים אני שמה...
אבל ממש לא כיף להוריד אח״כ.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני יכולה לחשוב על כמה '
אני יכולה לחשוב על כמה
14/05/2013 | 00:53
320
-השתמשתי בלא מעט מוצרי פנים שפשוט היו כהים מדי. ככה זה כשאת בהירה אמיתית (משהו כמו NW10).
-לא הייתה לי שום מודעות לניסויים בבע"ח. היום אני עדיין מנסה להיפטר בהדרגה מדברים שקניתי דאז בלי לדעת מה אני קונה ובמה אני תומכת. זה תהליך ארוך משנדמה
-השתמשתי לתקופה בדאבל וור של אסתי לאודר באופן יומיומי ועוד התפלאתי שהתמלאתי חצ'קונים
-דיפטתי את כל צלליות הניקס שברשותי (13?) ללא פלטה ייעודית, בצורה לא מאד "נקייה". מתחרטת שלא השארתי אותן בסינגלס
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת שיש לי הרבה כאלה אבל'
אני לא חושבת שיש לי הרבה כאלה אבל
14/05/2013 | 09:17
3
318
אני מתחרטת שלא התחלתי רכישות מהרשת קצת יותר מוקדם, כי עכשיו, אחרי 3 רכישות אני מאוד מרוצה ולא מבינה מדוע היו לי כל כך הרבה פחדים וחששות,

חבל לי שפיספסתי כמה שנים בלי זה אבל...עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

לצערי זה הדבר היחיד שאני מתחרטת עליו

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את יכולה להמליץ לי על אתרים שאפשר לרכושו'
את יכולה להמליץ לי על אתרים שאפשר לרכושו
15/05/2013 | 16:26
2
113
מהם?
אף פעם לא קניתי מוצרי איפור וטיפוח מהרשת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש המון אתרים לרכישה באינטרנט! הכל תלוי'
יש המון אתרים לרכישה באינטרנט! הכל תלוי
15/05/2013 | 23:11
1
101
במה את מחפשת. אני תמיד עושה סקר שטח לפני שאני מתעניינת באיזשהו מוצר וכמעט ולא מגיעה לקניות בארץ ללא הנחות כלשהן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני מחפשת פריימר לעפעפיים שיפחית קמטוטי גיל'
אני מחפשת פריימר לעפעפיים שיפחית קמטוטי גיל
17/05/2013 | 19:31
19
המליצו לי על מק שעולה בסביבות 100 ש"ח וזה נראה לי יקר. אולי טני טועה. לא הצלחתי למצוא דרך להביא אותו מחו"ל כנ"ל ofra שאפילו יקר יותר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהחרטה הגדולה ביותר שלי היא:'
אני חושבת שהחרטה הגדולה ביותר שלי היא:
14/05/2013 | 10:57
1
380
שאחרי שנתקלתי בכתבה מפחידה מאוד על כמה שאסור לשמור צלליות ואיפור אבקות (פודרות סמקים וכו) למרות שאימי שמרה כאלו עשרות שנים.
היה לי התקף מטורף וזרקתי מוצרים בכמה מאות שקלים אם לא בסביבות האלפיים, שאמא שלי קנתה לי כנערה בוגרת......
כל מני פלטות מדהימות שכיום כבר לא קימות למכירה של פנינה רוזנבלום.
וחברות בסגנון.
איפור באמת איכותי ומדהים שפשוט הלך לפח, כשכל מה שהוא היה צריך זה חיטוי טוב עם ספרייר ואלכוהול .
מעבר לזה, לשמחתי כמישהי שלמדה המון המון ציור, כמעט ולא היו לי טעויות גדולות באיפור הפנים, אמא שלי הקפידה מאוד שאשתמש במייקאפים טובים ואני תמיד הקפדתי על שיגרת טיפוח איכותית.
והסרה של איפור.
אבל אני חושבת ששום דבר לא ימחק את איפור הצהרתי שלי ביום הראשון שהכרזתי שאני מתחילה להתאפר ללימודים.
שבסך הכול היה בנוי מאיפרון לבן בתוך העין (עם עיניים קטנות זו החלטה חכמה) אילנר שחור רציני, המון מסקרה שחורה. (עד פה לא נורא בכלל לילדה בת 12) אבל הבומבה של האיפור היה מריחה של ג'ל נצנצים בוורוד זוהר מאוד על כל שטח העין עד לגבות.........
כולם ידעו שהתאפרתי באותו היום, גם מהצד השני של הרחוב.
אני מודה שמאוד נהניתי מהתשומת לב שזה משך....
וקצת מתפלא שבבית הספר לא הכריחו אותי להסיר אותו.....
אבל זה בעיקר כי פחדו פחד מוות מההורים שלי.

אמא שלי לא הייתה ערה בשעות שאני יצאתי ללימודים באותה תקופה, אבא שלי לא היה בבית (כבר עבד) כך שלא היה מי שיעיר.
כששבתי הביתה אמא שלי שאלה אותי אם אני יודעת איך זה ניראה.
וזזעטוטה בת 12 אמרה לה שהיא הלכה על מראה של דראגקווין.
אז נאמר לי שהוא מאוד הצליח לי.......
והיא נתנה לי כסף ללכת לקנות לעצמי איפור קצת יותר טבעי.....
אחר כך היא כבר פשוט עברה ללקנות לי את האיפור בבתי מרקחת ופארמים, אני קצת חושבת שהיא השקיעה באיפור שלי כל כך הרבה כי היה לה חסך מעצמה, בשנים האלו היא כבר כמעט ולא התאפרה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סטנד אפ קומדי,כמה צחקתי שתהיה לך דרך מדהימה :'
סטנד אפ קומדי,כמה צחקתי שתהיה לך דרך מדהימה :
15/05/2013 | 02:24
59
לצפיה ב-'איזה כיף של סקר!'
איזה כיף של סקר!
14/05/2013 | 11:11
1
268
בנות אני ממש שמחה שאתן חולקות את כל הדברים שלמדתן עם השנים, כי אני יכולה בקלות ללמוד מטעויות של אחרים!
כמה בנות הזכירו שהיו קונות יותר אונליין. איזה אתרים הכי מומלצים בעיניכן?
וגם- זה בסדר אם אני ארשום את הווישליסט שלי ותמליצו לי על דברים שהתנסיתם בהם? יש הרבה דברים שחסרים לי בתיק איפור, ויכול להיות שאני בכלל לא צריכה אותם עדיין או שאני לא יודעת מה הכי טוב וכדומה.. גם טסה בקרוב לניו יורק אז אפשר להמליץ על חברות מחול או אתרים שלא שולחים לארץ. זה יעזור לי המון בתור מאפרת מתחילה!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את תמיד יכולה לשאול בשרשור שאלות יומי דברים'
את תמיד יכולה לשאול בשרשור שאלות יומי דברים
15/05/2013 | 23:13
76
לצפיה ב-'ברצינות? הכל היה טעות אחת גדולה!! '
ברצינות? הכל היה טעות אחת גדולה!!
14/05/2013 | 12:58
660
גברת פנדה: קודם כל, מספר 1 של הטעויות שלי, לשים עפרון שחור מסביב לכל העניים ולפעמים גם בפנים למלא בשחור או לבן. (זה מגדיל את העיניים לא?)
עשיתי את הטעות הזאת שנים, חטיבה עד אמצע תיכון ככה, נורא! ולפעמים אפילו חטאתי עם עפרון כחול סתם ככה מעל העיניים
טרחתי וחיפשתי תמונות של הזוועה, מפחיד שפעם באמת אהבתי את זה! (לפחות בתמונה הזו לא הוספתי שחור גם מתחת לעין...)
עוד טעות שקשורה בזה- פשוט למרוח עפרון עיניים שחור בקו העין הפנימי ולמרות שזה נמרח בטירוף- לומר לעצמי שאני צריכה "כולה" לשפשף את הלמטה של העיניים כל כמה זמן.
לא להבין שיש כזה דבר בעולם פריימר לעיניים שמונע מהכל להתחרבש, או לפחות קונסילר. העפעפיים שלי סופר שומניות והמון פעמים היה לי שחור שעבר לקפל.
לקנות כל מה שמול העיניים, בלי להבין כלום- זאת אומרת שהיה לי קונסילר של שאנל שסתם ככה לקחתי בשדה התעופה וביקשתי מההורים שלי, בלי לדעת מה זה שאנל ובלי להסתכל על המחיר... למי איכפת, קונסילר זה קונסילר, לא? או פשוט לקחת מהסופר פארם משהו עם אריזה נחמדה... מי צריך לדעת מה זה בכלל?
ליפגלוס מבריק מידי- אני מדברת על אלה שהשפתיים נראות פשוט שומניות מרוב רטיבות של ליפגלוס למזלי, זו הייתה טעות קצרת מועד.
והטעות היחידה שהיא עוד איכשהו מלפני לא הרבה שנים- כשהתחלתי להתאפר באופן רציני יותר- קרה לי המון פעמים ששכחתי משהו אחד חשוב מכל הלוק. כלומר- איפור מלא אבל בלי מסקרה או בלי סומק...

בקיצור, ברוך שפטרנו!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא בדיוק איפור'
לא בדיוק איפור
14/05/2013 | 15:42
343
אבל הייתה לי נטייה לנסות סוגים שונים של קרמים לשיזוף עצמי שלרוב השאירו אותי כתומה או עם פסים (או הכי גרוע כתומה עם פסים ).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מאיפה להתחיל? :P'
מאיפה להתחיל? :P
14/05/2013 | 11:15
2
422
כשהתחלתי להשקיע כסף באיפור ולא לקנות רק מחברות שקר, ישר הלכתי למאק. האמת היא שזה היה לא ממזמן בכלל, מלפני שנתיים.
בקשר לטכניקה, אני יכולה לכתוב ספר עם כל הטעויות שלי. האמת היא שכתבתי על זה סטטוס בעמוד הפייסבוק של הבלוג מתישהו.
הייתי עושה דברים ממש מטופשים שלמדתי ממישל פאן. כמו לשים שפתון בתור סומק, לשים צללית בקו המים, איילינר נוזלי בקו המים (לא ראיתי כלום בעין אחת לחמש דקות )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
14/05/2013 | 23:18
1
264
שלשים צללית בקו המים או שפתון בתור סומק זה בסדר גמור... אבל האיילנר נוזלי בקו המים נשמע ממש מסוכן!:-O
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באמת תמיד תהיתי'
באמת תמיד תהיתי
14/05/2013 | 23:20
237
מאיפה מישל פאן מביאה את כל השטיקים שלה. שלפעמים הם טיפים טובים ולפעמים ממש תמוהים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שני דברים:'
שני דברים:
14/05/2013 | 22:03
322
לא אוהבת להסתכל אחורה על הגבות שלי - מילאתי אותם חזק מדי וישר מדי :)
גיליתי את הקונסילר רק בגיל מאוחר יחסית (28) ובתור אחת עם כהויות סגולות רציניות מתחת לעיניים (שהיו דם מגיל מאוד צעיר) השימוש בו עושה הבדל ענק.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קניתי מייקאפ לפי הצבע בתמונה במגזין...'
קניתי מייקאפ לפי הצבע בתמונה במגזין...
15/05/2013 | 13:59
311
למעשה, ביקשתי מאבא שלי שיקנה לי מייקאפ שהחלטתי שיתאים לי - כי בפרסומת במגזין היה כתוב שהוא לא מכתים את הבגדים.
עכשיו
מעולם לא השתמשתי במייקאפ לפני כן
אבל בגלל הפרסומת, ובגלל שרציתי מייקאפ, הנחתי שמייקאפים אחרים כן מכתימים, וזה ה-מייקאפ בשבילי.
בפרסומת היו תמונות של הגוונים השונים, בחרתי אחד (באופן רנדומלי) והוריתי לאבא שלי לקנות לי אותו בדיוטי פרי.
הוא היה הרבה יותר מדי בהיר בשבילי, וכדי להוסיף חטא על פשע - מרחתי אותו רק על האף ובין הגבות...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'במשך המון זמן'
במשך המון זמן
16/05/2013 | 16:09
2
165
לא השתמשתי בקרם לחות כי חשבתי "יש לי חצ'קונים, זה מלחח את העור לבד" ויצרתי מראה של קילופים ופצעונים. מזעזע.
למען האמת הבנתי שזאת טעות בזכות דיילת בפארם, אז קצת כבוד להן
בנוסף, היה קיץ שלם שלא הנחתי מקדם הגנה על הפנים בכלל חוץ מבים, ופשוט איכס. שונאת את התקופה השזופה שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי לגמרי!בתקופות הגרועות של העור שלי'
אוי לגמרי!בתקופות הגרועות של העור שלי
16/05/2013 | 16:18
1
131
הייתי רק מייבשת אותו ורק אחרי מלא זמן נפל לי האסימון שאני רק עושה יותר נזק לעצמי..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אצלי זה לא משנה'
אצלי זה לא משנה
19/05/2013 | 02:59
37
שמה, לא שמה. העור עם אותה רמת שומניות מזעזעת. רק כשאני צריכה להתאפר או שיש יובש במקומות מסויימים, אני שמה אחרת זה לא עובד.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ