סקר תחילת הדרך

marina4o

New member
סקר תחילת הדרך

הסקר השלילי של שבוע שעבר (שהיה מוצלח ביותר!) גרם לי לתהות על טעויות שעשיתי בתחילת דרך איפורית שלי, לא בהכרח מבחינת טכניקה אלא רכישות, מחשבות וכו'.
ולכן רציתי לשאול האם כיום, כשרובכן כבר מתאפרות ו"מכירות" את השטח, הייתן עושות משהו אחרת?

לדוגמה - אני מתחרטת שלפני ארבע שנים למשך תקופה של שנה -שנה וחצי התמקדתי כמעט באופן בלעדי במאק ובזבזתי המון כספים על כמה מברשות שהיום נראות לי כלא ממש חיוניות או רכשתי גלוסים שאני פשוט לא סובלת...

אני מקווה שהסקר יעזור לכולנו להימנע מטעויות ולהעביר קצת חומר למחשבה לאלו בינינו שמתחילות באיפור

nina89

New member

כמובן שכשהתחלתי להתעניין באיפור לא היו הרבה אופציות לקבל מידע ערכי בנוגע לטכניקות, מוצרים ובכלל מידע בכללי....במיוחד לא באינטרנט ובסביבתי.
הייתי אומרת שאם הייתי יכולה לשנות משהו אז הייתי קוראת יותר את האותיות הקטנות של מוצרי האיפור והטיפוח ומתעניינת יותר בנושא, גם הנושא של הניסויים בבע"ח הייתי שמחה לשים בעדיפות ראשונה..... אהההה והייתי מוותרת על רכישת צלליות בתכלת וכחול.... מה חשבתי לעצמי אז?! טוב שאין לי תמונות שממחישות את הזוועה

yulka303

New member
יש שני דברים שהייתי עושה אחרת

פעם לא הייתי מעלה בדעתי לעשות סווטצ'ים לפני הקניה והייתי קונה אך ורק על פי המראה באריזה וכתוצאה מזה נתקעתי עם ימבה צלליות שנראות יפות אבל לא פיגמנטיות בכלל!
הדבר שעד היום עושה לי חלחלה וחבל שהייתי עושה את זה המון בזמנו - להשתמש בטסטרים! בתיכון היה מן קטע של להכנס לפארמים להתאפר כזה
היום רק מלחשוב שהייתי מקרבת לעיניים מסקרות שעשרות אם לא מאות נשים השתמשו בהן, ושפתונים וכ"ו.. the horror!

scarlet moon

New member
הא נכון!

להשתמש בטסטרים! שכחתי את זה, גם אני הייתי עושה את זה כשהייתי בתיכון.. כולל מסקרות, עפרונות עיניים, שפתונים
אררר

ענבאך

New member
נואפ. אמא שלי אסרה עלי...

עוד לפני שהבנתי כמה זה דוחה אמא שלי אמרה לי שלא להעז לגעת בשפתונים וכאלו, כי מלא ניסו אותם קודם...

פעם הלכתי עם חברה לפארם, ואמרתי לה לא לנסות כדי לא לחטוף הרפס, והמוכרת אמרה "אנחנו לא נותנות לנשים עם הרפס לנסות." וכמעט דפקתי את הראש בקיר.

פעם ראשונה שהייתי במאק בניו יורק וחיטאו לי את השפתון, הOCDיסטית הקטנה שבי די התענגה...

להמיש

New member
לא ייאמן, אך נכון -

חמותי עדיין עושה את זה. עם שפתונים. כשהיא ראתה שאני מנסה על היד היא התפלאה, כי "ככה אי אפשר לדעת את הצבע האמתי"... אמרתי לה שנכון, אבל אפשר לפחות לדעת שתגיעי הביתה בשלום.

tuli191

New member
פאשלות קטנות

בעיקר התלהבתי ממוצרים יוקרתיים שבפועל הם לא כאלו שוס ששווה את הכסף- לדוגמא הסטיין של איב סאן לורן.
וקניתי מייקאפים שקצת יותר כהים מהצבע שלי רק כי זה הכי בהיר שיש לחברה ובמילא קצת שזוף זה יותר יפה ופשוט צריך לטשטש טוב. זה בולשיט, זה אף פעם לא עובד. :]

marina4o

New member
ודווקא אני מטורפת על הסטיינים שלהם ורוצה עוד

ועוד! מה שאומר שבאמת צריך לחקור ולנסות לפני רכישה...

tuli191

New member
אולי אני לא מניחה כמו שצריך

אולי אולי אני צריכה להניח אותו מעל משהו אחר.
אבל בפועל הוא דוהה לי בצורה לא אחידה ומדגיש לי לפעמים את החריצים בשפתיים.

זה גם ממש תלוי בגוון

אני לא יודעת למה, אבל יש הבדלים משמעותיים. יש לי 2 גוונים שאחד אני אוהבת ואת השני אני שונאת.

marina4o

New member
חייבים להניח אותו על שפתיים יבשות ולא סדוקות

ולא רטובות. אפשר עם עיפרון שפתיים אבל ממש לא חובה.
אני בדרך כלל מניחה שכבה אחת, מחכה לייבוש ואז מניחה עוד שכבה או שתיים, תלוי באיזה גוון אני רוצה כי ככל שמעמיסים ככה הם נהיים יותר כהים

Kani s

New member
סקר חשוב ומעניין!

אני חושבת שברגע שהתחלתי עם כל ההתמכרות הזו , התחלתי לבזבז ולרכוש דברים כי בנות המליצו עליהן וכי היה לכולן.. גם אם מדובר בדברים שסתם יושבים לי בשידת האיפור. אני אני בהחלט רוכשת בצורה חכמה יותר .

בקשר למאק - היה לי את השיגעון הזה גם , והיום כבר קצת כואב לי לשלם כל כך הרבה על צללית בודדה.

tuli191

New member
לי לשמחתי הרבה מעולם לא היה שיגעון מאק.

נראה לי שהייתה משתגעת מכול ההיצע וריבוי הקולקציות המתחלפות..

דידו24

New member
חשבתי שיש הבדל בין

עיפרון עיניים שחור, מושחר, שחור מאט, שחור עם 0 נטייה לכחול/ירוק....
למדתי שההסגל בסוף על הפנים הוא אפסי והחוכמה זה להוציא את המיטב עם אותו עיפרון שחור בסיסי.
פשוט עם טכניקות אחרות כמו צללית מעל, כי בינינו, אין באמת הבדל

אני אומרת שמטעויות רק לומדים

החיים הם ניסוי וטעייה.

ששהתחלתי להתאפר בגיל11-12 הייתי שמה מייקאפ של חברה לא ברורה בשם ליידי קר, שמה עפרון לבן/טורקיז בתור איליינר.סומק בכלל לא היה חלק מהפנתיאון שלי.בקיצור לא ידעתי להתאפר בכלל.

והיום מקריאה בפורום,צפיה בסרטונים, למדתי המון.

מצאתי את החברות שמתאימות לי ויש לי את המוצרים הקבועים שלי במשך שנים.

למעלה