סקר אנטי!!

PeachGirl

New member
מצטרפת!

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: עיטוש אחרי מסקרה, או עין דומעת בדיוק שסיימת להתאפר.... גרר!
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: מייקאפ בגוון לא מתאים (לרוב כהה) שנגמר בקו הלסת.
מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: עיפרון גבות... אני יכולה להלוות גבות למי שצריך.
בחיים לא תתפסו אותי עם: אממממממממ לא עולה לי!
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: סופט טאצ'... לא מתחברת אליה.
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: אני חושבת שאיליינר של פופה שגם לא נמרח טוב וגם גורם לריסים להיות קשים.
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): נארס- אורגזם. הוא יפה והכל אבל קצת נסחפו לגביו.
מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך): פודרה סטיי מאט של רימל, אני ממש אוהבת אותה.

BlushinaT

New member
חיוביות זה לחלשים...

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: שחבר שלי עומד לידי שאני מתאפרת וכל שניה אומר "נו" "נו" "נו", ועוד בסוף מוסיף חטא על פשע ואומר לי "את נראית בדיוק אותו דבר!"
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: עיפרון עיניים מרוח, או יותר טוב! עיפרון עיינים בתור איילנייר שהחתים את עצמו גם על שאר העפעף ויצר סוג של אליפסה על העין! חח הבנתם אותי? אני הבנתי אותי. אייליינר לא סימטרי שיוצר מבט מוזר- כזה שנראה כאילו הבחורה קורצת לך באופן תמידי

מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: גלוס, רק בגלל שאני לא יודעת לאסוף את השיער שלי בצורה יפה כלשהי, והוא סוג של מגנט לשיער! גם בימים ללא רוח! ומעגל ריסים- למרות שיש לי ריסים ישרים שזה נראה כאילו יש לי כובע מצחיה מחובר לעין.
בחיים לא תתפסו אותי עם: ממממ שפתון בצבע העור שלי, אלא אם כן אני אחליט להתחפש לגופה בפורים הבא.
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: ממממ מדינה מילאנו, איל מקיאז' ולוריאל, אין שם שום דבר מרגש, ואיפור תמיד מרגש :)
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: אממממ ברונזר של מייבלין שהיה פשוט חסר פיגמנט.
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): מייק-אפ דאבל וור- כבד ויש טובים ממנו, צלליות של מאק- נכון שיש מגוון, so what?! הן פשוט לא כ"כ טובות.
מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך) : שפתונים של ביוטיקר, צלליות של PUPA ואינגלוט בכללותה- פשוט כל מוצר שקניתי שם הוא מוצר מנצח!

ליאתו2

New member
מסכימה עם המוצרים של אינגלוט - מעולים.

הצלליות באות במבחר גדול מאוד, כמו אצל מאק אבל האיכות טובה יותר, הכמות גדולה יותר והמחיר נמוך יותר.

סופסוףאפשר לתת ביטוי למרמרת הכרונית שלי

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: כשהאיילינר בעין אחת יוצא טיפה יותר עבה, אז מנסים לעבות את העין השניה והפעם היא יוצאת יותר עבה, אז משפצים את העין הראשונה אבל אז היא יוצאת יותר עבה... עד שהאייליינר מגיע בערך לקפל

הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: יש כ"כ הרבה אבל השיא זה השאריות הכחולות האלו שהיו לפני יומיים תיחום פנימי של עפרון כחול מזעזע. מקום שני- כשבנות מתאפרות עם סומק חום כתום מנצנץ. ר-ק סומק כתום מנצנץ, והרבה ממנו.

מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: מסקרה ייעודית לריסים התחתונים. למה???

בחיים לא תתפסו אותי עם: מייקאפ עם כיסוי מלא

חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: החברות באייהרב סטייל פיזישנס פורמולה. לא עושות לי חשק

מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: איילינר טוש של MUA

מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): חלק מהצלליות של מאק לגמרי אובר רייטד. היום מוכרת במאק כמעט אכלה אותי כשייעצתי למישהו לקנות במחיר של רביעיית צלליות של מאק שתי פלטות מרובות צלליות של אורבן דיקיי ושות', אמרה לי בהתנשאות "את לא מאפרת, נכון..? אם את אומרת שאפשר למצוא תחליפים לצלליות האלו ביותר זול".

מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך) : סמקים מאט של וואו, היסטרים. צלליות של אנדראה, עפרונות עיניים של קורס, הרשימה עוד ארוכה אז ארסן את עצמי קצת

yulka303

New member
בדיוק בגלל זה אני לא מסוגלת אפילו להתקרב

למסקרה הפיצית הזאת של קליניק, כל כך מיותר!

fairytale10

New member
עונה באיחור עצבני

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: כשהבת שלי והכלבה
שתיהן חגות סביבי ורבות בזמן שאני מנסה לצייר קו איליינר נורמלי. להתעטש בדיוק אחרי ששמתי מסקרה והכל נמרח
כשאחת העין דומעת ואי אפשר לצייר עיפרון שחור או איליינר כי נמחק כל הזמן
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: צבע מייק אפ לא מתאים לעור שנראה כמו מסיכה
שאריות מסקרה סביב העיניים.

מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: יש הרבה... לא עולה בדעתי כרגע.
בחיים לא תתפסו אותי עם: צללית צבעונית כנראה או ליפסטיק אדום(לצערי)...
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: אין כזו
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: בטוח היו כמה אבל זכורה לי מסקרה של פופה באריזה אדומה שהמברשת שלה פשוט ענקית מדי!

Kika22

New member
תורי :)

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת:
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: בקושי מתאפרות סביבי.
מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: קונסילר מתחת לעיניים, גלוס,
בחיים לא תתפסו אותי עם: ליפסטיק בגוון האוטו של ברבי
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה:לא מבינה את ההייפ סביב חברות מסויימות
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: מייקאפ אוורלסטינג של קלרינס ליווה אותי כשנתיים, אפילו יותר. תמיד חשבתי שמייקאפ אמנם עמיד אבל מכתים בגדים, וזה בסדר. אחרי הכל, אפשר לבכות ולהתקלח ולא יקרה כלום, אבל להתחבק- אסור. ואז גיליתי את נפלאות הקולורסטיי, שאפשר לי לקיים מערכות יחסים מלאות התגפפות.
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): מסיר איפור של ביודרמה
מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך): מסיר איפור של גרנייה

גם לי יש מה להגיד!

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: איפור עיניים מלא ומושקע, ולהיכר ששכחתי לשים עדשות לפני שהתחלתי.
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: איפור מלא, אבל בלי מסקרה! לדעתי, אם כבר - עדיף ההפך. בלי איפור בכלל, אבל עם מסקרה.
מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: מוצרים לגבות. הגבות שלי גם ככה ממש כהות ודי משורטטות.
בחיים לא תתפסו אותי עם: נראה לי שאני מוכנה לנסות הכל. אבל אולי - שפתונים בגוונים "משוגעים" (כחול, ירוק...)
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: לוריאל. אף פעם לא סבלתי אותם. וכל חברה שעורכת ניסויים בבע"ח.
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: צללית קרם של וואו, שהיתה בעצם סוג של דבק צמיגי.
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): BB CREAM. אולי במקור היה לזה אלמנט טיפולי ייחודי לפנים, אבל כל הגרסאות החדשות הן בסה"כ דמי מייקאפ, לדעתי...
מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך) : כל סוגי האיפור המינרלי

marina4o

New member
סקר מעצבן ביותר!

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: מריחת מסקרה אחרי שכל העיניים כבר מוכנות, אי התאמת גוון מייקאפ, הפתעות בלתי נעימות כשמנסים מוצרים לראשונה, איילנר שמתפקשש
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: כל מה שפחות ממושלם
וזה אומר גוון לא נכון של המייקאפ, איפור חלקי ביותר, גבות משורטטות מדי וכו'
מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: אין כזה! מוכנה להשתמש ולנסות הכל

בחיים לא תתפסו אותי עם: איפור עיניים שחור ביומיום.

חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: אני הכי ז*** מותגים וחברות ולכן אין כמעט חברה שלא ניסיתי ואני תמיד מוצאת איזשהו מוצר שאני כן אוהבת ככה שקשה לי לשלול מישהו לחלוטין...

מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: אוו היו לא מעט ללא ספק לאורך השנים. בשביל זה קיימת פינת האכזבות בבלוג!
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): טוש אקלה של YSL. מה כל כך מיוחד בו?! סתם טוש הארה באריזה חמודה

מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך): צללית קרמית של סופטאצ'!

TokisBride

New member
אוי, כשמתנסים במוצרים לראשונה!

אני זוכרת שקיבלתי דוגמית של איזה ביבי קוריאני פעם, והחלטתי לנסות ליום של 8 שעות את אחד מהם. ב1 בצהריים, כל הפנים שלי היו מלאות נצנצים! לא שימר, לא גליטר, נצנצים!!!1
מסתבר שהשם Pearl BB Cream לא נבע מתמציות פנינים שהיו בפנים.

אם את שונאת כל דבר שפחות ממושלם.. את בטח מזדעזעת הרבה ;)

דרך אגב, על איזה צלליות קרמיות של סופטאצ' את מדברת, יש רק סוג אחד ? את חושבת שהם יוכלו לעבוד כבסיס לצלליות כדי שהם לא יצטברו בכפל ? תודה

marina4o

New member
מאוד ולפעמים גם בעצמי!

יש להם סוג אחד ואני אוהבת את TIGER EYES נדמה לי זה הצבע (טאופי). לבד הן עמידות על עפעף רגיל אבל לא על שומני כמו שלי. תמיד מניחה פריימר.

מפתחSOL

New member

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: שהאיילינר לא יוצא סימטרי, דמעות אחרי שעה שהשקעתי בצלליות ועיפרון ומסקרה שמלכלכת את הפנים אחרי ששמתי מייק אפ וכל השאר בצורה מושלמת, אודם בשיניים.
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: איפור כבד, איפור מרוח, איפור שנראה טראשי, לק מתקלף, מייק אפ מסכתי, צלליות לא מטושטשות וכמויות מטורפות ולא פרופורציונאליות של איפור בכללי
מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: עיפרון שפתיים ומעגל ריסים
בחיים לא תתפסו אותי עם: עיפרון שפתיים, אודמים בצבעים מוזרים, ניוד
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: ג'ייד, עושה לי אלרגיה והצלליות שלהם מעפנות
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: איילינר טוש/ איילינר נוזלי כלשהו של לוריאל או קליניק שנמרחו תוך שנייה
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): אודמים מאט של מאק- ניסיתי לא כזה עמיד ומייבש את השפתיים נורא, מסקרה היי אימפקט של קליניק לא נוחה לשימוש בכלל ומלכלכת
מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך) : המסקרה של לוריאל פריז

למרות מצב הרוח הנהדר, אני עדיין חצי פולניה

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות כשאני מתאפרת: שהצללית תתפורר על הקונסילר ותיצור עיגולים כהים
הדבר שאני הכי שונאת לראות באיפור אצל אחרות: אייליינר שמרוח רע
מוצר האיפור שאני לא משתמשת בו: פודרה בתפזורת.
בחיים לא תתפסו אותי עם: לא בטוחה.
חברת האיפור שאני הכי לא מתחברת אליה: ביוטיקר.
מוצר האיפור הכי גרוע שהתנסתי בו: מסקרה של בוטס שפשוט לא עשתה כלום. אפס. כאילו לא מרחתי דבר.
מוצר אובר-רייטד (=מוערך יתר על המידה): בעיניי הפלטה של MUA שהיא חיקוי לנייקד. אני ממש לא משתמשת בה כי הצלליות נטולות פיגמנט.
מוצר אנדר-רייטד (=לא מספיק מוערך) : מייקאפ פודרה של מאק, המוצר הכי טוב שלי.

למעלה