מועדפי חודש אפריל

FashionKitty

New member
עונה

ומצרפת כמובן את סרטון החודש

מוצרי בסיס: פריימר/מייקאפ/פודרה/סומק/ברונזר/היילייטר/גבות
המייקאפ שלי החודש היה האילמאסק פונדשיין.

מוצרי עיניים: פריימר/צלליות/עפרון/ג'ל איילנר/מסקרה/צללית קרם/פלטה
בגזרת העיניים - בלי ספק אפילו, ג'ל ליינר של אינגלוט.

מוצרי שפתיים: אודם/גלוס/באלם/סטיין
MUSE של ניקס!! מדהים!

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!
לא היו גילויים מחדש....

אכזבת החודש: אהממ...

מברשות: מברשת 06 שלקרליין - הדו צדדית לאיליינר. חורשת עליה.

LirHp

New member
המועדפים שלי לחודש אפריל

מוצרי בסיס:
מייקאפ - MAC mineralize moisture spf 15 foundation (המייקאפ המינרלי החדש של מק, ללא הנצנצים הנוראיים שהיו בקודם ועם יותר כיסוי)
סומק - MAC The Perfect Cheek (מהדורה מוגבלת מקולקציית מרלין מונרו, הורוד המושלם לעור בהיר)
היילייטר - Bobbi Brown Shimmer Brick in Beige
גבות - עיפרון גבות של קליניק

מוצרי עיניים: פריימר - כמו תמיד, MAC PP in Painterly
צלליות/פלטה - Estee Lauder Violet Underground Pallete
מסקרה - Sublime De Chanel WP

מוצרי שפתיים:
אודם - Chanel Rouge COCO Shine #46 Liberte
גלוס - MAC Mineralize Tinted Lip Balm in Pure & Tender

המוצר שהפתיע - קורקטור של בובי בראון, מדהים!

מברשות - החודש התחדשתי ב2 מברשות RT Expert Face (ידעתי שלא אסתפק באחת), השתמשתי בהן למייקאפ נוזלי ומייקאפ פודרה והאפליקציה בשני המקרים מאוד קלה והתוצאה אחידה.
אוסיף גם את MAC 138, היא אמנם יקרה (יחסית) אבל רב שימושית, מעולה להצללות והארות, סומק והנחה קלילה של פודרה - מומלץ!

marina4o

New member
איזה עור יש לך? המייקאפ עמיד?

ואני גם מאוד אוהבת את הקורקטור של בובי!

LirHp

New member
העור שלי ועמידות

סוג העור שלי הוא מעורב, והמייקאפ די עמיד לפי דעתי.
שמתי אותו לפני 6 שעות ואני שמה לב שבאזורים בהם אני לא נוגעת הוא נשאר בדיוק כמו ששמתי אותו. בעבודה אני נוטה להישען הרבה על היד עם הסנטר והלחי אז באזורים האלה הוא כבר לא כ"כ נוכח אבל לא נראה שאפשר להאשים אותו. http://www.timg.co.il/tapuzforum/images/Emo9.gif

Shesek19

New member
מועדפים לחודש אפריל

מוצרי בסיס: מייקאפ:קולורסטיי של רבלון 110
פודרה:בורזואה השחורה מס 72
סומק:סמקים נוזליים של אינגלוט מס' 71,78
ברונזר:סטילה
גבות:צללית גבות של ביוטיקר

מוצרי עיניים: פריימר:עפרה
צלליות:אקספנסיב פינק של מאק
עפרון:עפרון חום של לנקום
ג'ל איילנר:מייבלין
מסקרה: סיימתי את הדיווה'ס לאשס של פופה
צללית קרם:פיינפוט פיינטרלי של מאק
פלטה:נייקד1

מוצרי שפתיים: אודם:בורז'ואה מהסדרה ה"טבעית" בגוון 02, שהוא מעין כתמתם-חום-אדום
באלם:סבוקלם

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!המוצר שהפתיע זה השפתון של בורז'ואה שלא היו לי ממנו ציפיות כמעט, והתגלה כמאוד מוצלח...למרות הצבע הבולט הוא מאוד לביש,מחמיא ועמיד יחסית לשפתונים שאני משתמשת, וחשוב-לא ייבש אותי!

אכזבת החודש:וואלה אין

מברשות: הזמנתי מלא מברשות של ריל טכניק ואני מחכה שיגיעו כבר!!
חחח סתם.. עדיין מאוהבת במברשת קבוקי פלאט טופ של ביוטיקר,וגיליתי מחדש את המברשת סטיפלינג של ריל טכניק לסמקים הנוזליים של אינגלוט.

Elle992

New member
שלי..

רציתי אתמול איך שראיתי שפתחת את השרשור אבל תקף אותי חוסר ריכוז נוראי ולא יכלתי

מוצרי בסיס: פריימר/מייקאפ/פודרה/סומק/ברונזר/היילייטר/גבות

BB של סליק, כל מילה מיותר אני מכורה למוצר הזה נקודה! סקירה תגיע בקרוב

פודרה כרגיל של ביוטיקייר דחוסה מספר 02,

ברונזר-מקיט הקונטור של סליק גוון DARK

גבות-צללית בגוון טאופ מסדרת קולור טאטו,

מוצרי עיניים: פריימר/צלליות/עפרון/ג'ל איילנר/מסקרה/צללית קרם/פלטה

פריימר של אורבן דיקיי(מראש אומר, קיבלתי אותו בהחלפה ולמרות שאורבן שייכים ללוריאל הם עדיין לא מנסים בעצמם. כי הפסקתי כאמור לרכוש ממותגים שמנסים אבל...הם עדיין אז מזל) הוא פשוט מעולה, העמידות השתפרה פלאים והפיגמנט

פלטת הנטורל ופלטת האסיד של סליק,

אייליינר ג'ל של סליק, מסקרה ורודה של בורז'ואה,

מוצרי שפתיים: אודם/גלוס/באלם/סטיין

שפתון של סליק מהסדרה הרגילה בגוון LOVED UP, לאבלו בטעם דובדבן(נרכש לפני שנים, למה לעזאזל זה לא נגמר?!
)

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!

צללית קולור טאטו בגוון טאופ(נדמה לי שאמרתי אותה חודש שעבר........לא זוכרת) וגם BB של גרנייר שזנחתי כמה חודשים טובים ומצאתי אותו טוב לימים החמים שהיו,

אכזבת החודש

החלק השני בברונזר של סליק שהוא כנראה סוג של שימר/הארה, הוא פשוט גרוע. אני נראית איתו כמו כדור דיסקו וזה ממש לא מחמיא לגוון עורי. די אכזבה.

מברשות

כרגיל: מברשת הסומק והאקספרט של ריל טכניקס וסט העיניים של בדיליום טולס. מלווים אותי מכניסתם לחיי

וסורי שאין שוב פעם תמונה, אשתדל חודש הבא לצלם...זה גם הרבה דברים לא יודעת אם יכנס הכל בתמונה

קצת באיחור, אבל.. :)

קונסילר : "blemish concealer" של רבלון, מבואסת ממש כי לא אוכל לקנות אותו שוב. אם מישהי מכירה דיופ טוב, כולי אוזן !

סומק : "Boho Chic" סומק קרם של NYX, מושלם.

גבות : Brow Wax של אנסטסיה. מה הייתי עושה בלעדייך ?

עפרון : כל עפרון של קרליין.

מסקרה : "Lights, Camera, Lashes !" של Tarte. בואו לארץ כבר, בחייאת.

שפתון : שפתון ליובש עם גוון אדום של Body Shop הישראלית. כן, כן.. הישראלית.

מוצר שהפתיע אותי הוא בהחלט השפתונים ליובש של EOS. כמה בנות העלו לאחרונה מקרה שקורה להן שחשבתי שקורה רק לי, שבחורף מוצרים נוטים להתקשות ובקייץ הם נמסים. לפעמים זה יכול להרוס מוצרים (קרה לי עם עפרונות), אבל במקרה של השפתונים האלה (שהיו נוקשים ומעצבנים בחורף) זה בהחלט משנה את כל המשחק !

אכזבת החודש : לא אכזבה, יותר חשש. לפני יחסית הרבה זמן (שעוד לא חקרתי לעומק עם בנפיט מנסים על בע"ח) קניתי את הפריימר המהולל שלהם "POREfessional" בספורה, וכמובן שהייתי בשמיים. אבל משימוש ראשון שמתי לב שלא רק שהוא קצת מייבש, אלא יום אחרי שהשתמשתי בו קמתי עם מלא חברים חדשים על הפרצוף. אני קצת מפחדת לנסות אותו עוד פעם, אבל אני אאזור אומץ ואנסה, כי חבל אם זה לא היה ממנו. תאחלו לי בהצלחה ?

מברשות : הרבה בנות לא אוהבת אותה, אבל זה לא מונע ממני להיות מאוהבת בה.. תמיד השתמשתי בה בשביל סמקי קרם ופודרה, אבל ניסיתי להניח איתה מייקאפ נוזלי והתוצאה פשוט הייתה חלום (אפילו יותר מהF80). אני מדברת על הF50 של סיגמא

שיהיה יום קסום

למעלה