סקר איפור לקיץ!

BeautyInsider

New member
קיץ

העונה האהובה עליי היא הקיץ, אבל החום של השבוע האחרון גרם אפילו לי לקוות לחורף!

שגרת האיפור שלי משתנה בקיץ- אני מעדיפה איפור פנים קליל כל השנה, ובקיץ זה לא משתנה. השינוי היחיד באמת זה שאני לא מסתפקת במקדם ההגנה שיש ב-BB קרים אלא מוסיפה קרם הגנה נוסף (מאוהבת בשל avene). האיפור עיניים מתמקד בצלליות קרם ומסקרה, ולפעמים ג'ל ליינר.

אני מרעננת את האיפור על ידי- מזגן! אני מסתובבת עם פודרה אבל כמעט לא משתמשת בה (כי אני עצלנית).. אני זוממת על ה-fix+ שנראה מושלם לרענון האיפור

הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ- נזילות והימרחויות, בלי ספק. אני שונאת כל הזמן לדאוג לאיפור ולחשוב עליו. אהה ואני שונאת להזיע! אחת הסיבות שאני לא מתמידה בספורט.

פריט קייצי שנכנס לרשימת wish list- לא קשור בהכרח לקיץ אבל ממש בא לי לנסות את קורליסטה של בנפיט ואת הסמקים העמידים של טארט. וכמו שאמרתי את ה-fix+ של מאק.

אני מתכוונת לבלות את הקיץ- בבריכה ובים! הקיץ האחרון שלי לפני הצבא ואני מתכוונת לנצל אותו כמו שצריך!

baraline

New member
עונה

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....

לא שמה מייק אפ בכלל אלא אם כן יש איזה התפרצות חצ'קונים סוררת, ושמה כל בוקר מסנן קרינה - מעדיפה את סאן סייבר של מורז כי אין לו מרקם או ריח וזה ממש כמו למרוח קרם לחות... רק שזה מגן מהשמש ועשוי מצמחי מרפא.

2. אני מרעננת את האיפור על ידי....

מגבונים לחים לפנים, אם יש צורך מורידה הכל ושמה מחדש. וכמובן משתדלת פשוט להישאר במשרד ולא לצאת :)

3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....
שמזיעים...

4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....
סנדלים זהובות מהממות בברשקה שראיתי באתר שלהם ומשום מה לא הגיעו עדיין לארץ.

5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ...
בים! ובתקווה לנסוע עם הבנזוג לאילת...

yulka303

New member
עונה גם

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ: בשעות היום אני לרוב מוותרת על מייקאפים/ביבי למינהם ומשתמשת בהם רק בערבים וגם זה לא תמיד.. התדירות שבה אני שמה צלליות גם כן יורדת, הקיץ זה לגמרי הזמן להדגיש את השפתיים!

2. אני מרעננת את האיפור על ידי: דפי בלוט? ובעצם זהו נראה לי..
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ: שהוא נוזל ממני
העור המעורב שלי הופך לשומני full time בקיץ.
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST: מסקרות כמה שיותר עמידות!
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ: בחוץ מחוסר ברירה :(

אגב אני בכללי דווקא מאלה שאוהבות את החום! וכיוצא בזה, אני פשוט שבקיץ מדליקים מזגנים עם טמפ' של 15 מעלות

menumeshet

New member
קיץ

שגרת איפור שלי משתנה בקיץ - אני בדרך כלל עם איפור קליל כך שהרבה לא משתנה, אבל המייקאפ הופך לקליל עד לא קיים.
אני מרעננת את האיפור על ידי - לא בדיוק את האיפור אבל אני צמודה למים טרמליים של AVENE.
הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ - נזילות, משתדלת להשתמש במסקרה עמידה במיוחד.
פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST - אם נצמצם רשימה ארוכה לאחד (
) - הברונזר + סומק של קולקציית הקיץ של דיור.
אני מתכוונת לבלות את הקיץ - בים, כמה שיותר, אבל רק בשעות ה"טובות" כמובן.

marina4o

New member
יש לך המלצה למסקרה טובה עמידה שגם לא עושה

בעיות בהורדה? והדבר המהמם הזה של דיור בהחלט מזיל ריר

menumeshet

New member
כרגע אני משתמשת

ב Estee Lauder Sumptuous Extreme ונכון למזג האוויר הנוכחי היא שורדת יפה. בגלל עניין ההורדה אני משתדלת לא להשתמש במסקרה עמידה במים אבל נראה אם אני אעמוד בזה ביולי - אוגוסט

marina4o

New member
אני אוהבת את סמפצ'ואס הרגילה!

יש לי אחת סגורה אז אולי הגיע הזמן לפתוח אותה

ליאתו2

New member
קיץ ועור יבש...

עם עור יבש ודק כמו שלי - מאוד קשה להסתדר תחת השמש...
בקיץ אני משתדלת למצוא את השילוב בין קרם לחות שייתן הרבה לחות מצד אחד אבל לא שמנוני וןכבד מצד שני.
את המייקאפ אני בד"כ מערבבת עם הקרם לחות או שמערבבת קונסילר עם קרם הלחות ויוצרת מייק אפ ממנו.
כמובן שמוצרים קרמיים עדיפים כמו סומק קרמי (אוהבת את של סטילה במיוחד) וברונזר קרמי (שאנל דה סוליי ששווה כל שקל).
למרות זאת גם הסמקים והברונזקים האבקתיים לא רעים. ביניהם במיוחד אלה המינראליים של מאק.
שונאת שלפעמים מיובש אני מקבלת ממש קילופים או כוויות קטנות באיזור העיניים. משתדלת לרענן עם קרם עינייםב מהלך היום - מה שכמובן מפריע לשגרת האיפור...

עוד אין לי פריט לקייץ שאני חושקת בו באופן מיוחד - יש רעיונות?
רק עכשיו התחדשתי בשלוש פודרות של houer glass - ambiant light ומחכה שיגיעו אליי...

marina4o

New member
תדווחי איך הפודרות!

כל הרשת מדברת עליהן אבל אני מחזיקה את עצמי בטענה שאין צורך

marina4o

New member
עונה גם!

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ .... מצד אחד אני עוברת לדברים הכי עמידים שיש כשהולכת לעבודה ומצד שני בימי חופש שלי בכלל מעדיפה רק מקדם, משהו על שפתיים ואולי מסקרה וגם זה לא תמיד
2. אני מרעננת את האיפור על ידי.... דפי בלוט, פודרה בלוט, תרסיסים מרעננים למיניהם, מזגן - בקיצור מה לא?!

3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ.... הרגשה שאני נמסה עוד שניה

4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST.... למרות שיש לי מספיק אני לא מפסיקה לחשוק בשפתונים עזי צבע, לקים בוהקים וסנדלים חמודים

5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ... לאכול גלידה ליד מזגן

דידו24

New member
Me like summer

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....משקיעה זמן בפריימר שבחורף נזנח לעיתים קרובות ומייקאפ קליל יותר ומאט יותר.
2. אני מרעננת את האיפור על ידי....מזגן

3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....לראות נשים שהמייקאפ הכבד נוזל מהן

4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....אין ממש....בנתיים...

5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ...
מזגן

Shesek19

New member
כ"כ חםםם

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....מייקאפ יותר עמיד,מסנן קרינה מתחת למייקאפ
2. אני מרעננת את האיפור על ידי....שפתונים עם צבעים יותר בוהקים

3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....לא שונאת כלום באיפור, שונאת את העובדה שאני מאדימה בקלות

4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....הברונזר מוס של שאנל
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ..בשמלות כיפיות ואוריריות ובתקווה גם קצת בחו"ל

lilo4

New member
נושא כאוב

1. אין שינוי משמעותי מבחינת שגרת האיפור שלי... נדיר שאני הולכת על איפור עיניים כבד וכהה, אז אין הרבה הבדל בין איפור העיניים שלי בקיץ או בחורף. מה שכן, יכול להיות שאני אעבור להשתמש במייקאפ עמיד יותר כדי לחסוך לעצמי פידורים חוזרים במהלך היום [כי פשוט אין לי כוח לעשות את זה].
2. אני כמעט ולא מרעננת את האיפור במהלך היום, האמת... כשמצב ממש קשה ואני מבריקה ממש אני רק אטרח לספוג קצת את עודפי השומן ואז לפדר, אבל לא משהו מעבר לזה.
3. אני הכי שונאת את הימים האלה, שכבר ב-6 בבוקר חם כמו בגיהנום, ואז אני עוד צריכה לשבת ולהתאפר. ואם אני מפעילה מאוורר אני צריכה להתחיל לחשוב איך למקם אותו בצורה אסטרטגית ככה שהרוח לא תגיע לי ישר לעיניים ותגרום לי לדמוע.
4. אמממ... לא חושבת שיש כזה.
5. באידיאל- שנת קיץ באיזה חדר קירור עם פוך. בפועל- בחרישה אינסופית, ובין לבין נסיעות מענגות בתחבורה ציבורית עם מיזוג אוויר לקוי [ואוכלוסייה עם היגיינה לקויה
]

yulka303

New member
באמת אחת המכות של הקיץ זה תחבורה ציבורית

ואנשים שלא שמעו על דיאודורנט

lilo4

New member
דיאודורנט... מקלחת...

מכונת כביסה. היגיינה בסיסית

ובכל האוטובוסים החדשים של אגד המיזוג מזעזע, בעיקר בחלק האחורי [ואני בד"כ יושבת שם כדי שיהיה מקום פנוי לאנשים מבוגרים]. מה שהכי מטריד, שאפילו כשאני יוצאת מהבית ב-7 בבוקר אנשים כבר מצחינים..

irisw2

New member
7 בבוקר כן ספרי לי על 6 בבוקר שאני יוצאת

פשוט נורא הריחות הלו.. לא שמעתם על מקלחת או בושם..

למעלה