סקר איפור לקיץ!

marina4o

New member
סקר איפור לקיץ!

סקר חמוד וקצרצר שלדעתי מתאים עכשיו במיוחד כי בואו נודה הקיץ הגיע רשמית לארץ (גם אם לא בתאריך)

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....
2. אני מרעננת את האיפור על ידי....
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ...

MacabreDoll

New member
כמה חם!

אני נאלצת להחליף מייקאפ למשהו יותר כהה עם פחות כיסוי, ועולה החשק להשקיע יותר בהצללות/הארות.
שימוש בצבעים קייציים יותר, במיוחד בסומק+שפתיים
להתחיל לחשב את הגוון שלי בקיץ...
הסומק הנחשק של מאדינה בידי! אפשר להתחיל עם הקיץ הסלובני

סופרת את הימים לעונת הפסטיבאלים....

6. בתמונה
שרופה מאושרת ולא מאופרת

מ צ ד ה

New member
על אף כל היזע והפיכס - מעדיפה קיץ!

1. שגרת האיפור שלי משתנה בקיץ - כלל לא

2. אני מרעננת את האיפור על ידי - אין אצלי "ריענון איפור" - איך שיצאתי מהבית ככה אני נשארת, פרט לשפתון אני לא סוחבת איתי כלום שקשור לאיפור.

3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ - תחושת הזיעה מעל השפה
. איו!

4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST - כלום.

5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ - בחלקו ברומניה אצל המשפ' עם הילדים והוריי, בבריכה ובחלקו בלונדון (שנבחרה כי ידעתי ששם לא יהיה חם באוג'
).

shiribt

New member
עונה!

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ - אין סיכוי בכלל למייקאפ בקיץ, מקסימום קצת פודרה וזהו!
2. אני מרעננת את האיפור על ידי - כניסה למזגן!
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ - שהוא "מזיע" ממני...
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST - ?
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ - ספונה במזגן בכל אשר אפנה!

Elle992

New member

קיץ! כמה שאני שונאת אותך, שיסלח לי האל...אבל רק מהשבוע האחרון אני יודעת שאני עומדת לעבור גהנום עלי אדמות(שוב!)

ואני טיפוס רגיש...העור שלי לבן כמו סיד, אני לא יכולה לעמוד דקה בשמש מבלי להנמס, אני לא מתאימה לאקלים הישראלי!

שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ..

ברור! BB בעיקר או אפילו בלי כלום אם העור במצב טוב, איפור עיניים נזנח כמעט לרוב אלא אם כן אני באמת קמתי באותו יום עם מצברוח קופצני ביותר,

שפתונים מוחלפים לבאלמים למיניהם, אני מרשה לעצמי לא לסדר את הגבות כי כנראה במילא הן ינמסו להן תוך שעתיים שלוש גג, ובכללי כמה שיותר נטורל ובסיס טוב(בימים שהחלטתי להניח בסיס) וזהו.....אני לא מסוגלת לסבול על עצמי דברים במצב של חום,

אולי הדבר היחיד שאני לא מוותרת עליו זה האייליינר..כי במילא הוא תמיד עמיד כמעט בכל מצב וזה קצת משדרג את המראה ה-

אני מרעננת את האיפור על ידי....

מניפה! אלוהים יודע שכנראה לא הייתי מצליחה לשרוד את הקיץ בלי מניפה, היא בעיקר עוזרת לי להתרענן ולשמור שפחות אזיע..למרות שעדיין מזיעים אבל ברמה יותר סבירה ופחות דביקית,

הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ...

את האיפור? סתם
כלומר בוא נחשוב.....אני חושבת שאני הכי שונאת שאני לא יכולה להתאפר כאוות נפשי, תמיד אני צריכה לדאוג שהכל ישאר במקום ולא תמיד זה עובד. אז ...אני שונאת שהאיפור לא עמיד מספיק ושלא משנה כמה ננסה להשקיע ולהשתמש במוצרים עמידים
כולנו יודעות שקיץ-זה קיץ,

פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST..

דפי בלוט....
לראשונה בחיי חשבתי לנסות את המוצר הזה..אולי פחות אזיע איתו? אולי המייק אפ/BB ישארו יותר זמן ככה? לא יודעת, וגם...אולי BB חדש.....זוממת על של טארט

אני מתכוונת לבלות את הקיץ...

מתחת למזגן 24/7!! כאילו מה....ברור שזה, ואולי טיול לגרמניה...זה לאו דווקא קשור לקיץ אבל אולי זה יצא בקיץ, ובכללי כמה שפחות לצאת מהבית רק לדברים חשובים ולא סתם כי זה לא נעים לסבול

scarlet moon

New member
קיץ!!

האמת, לא מאד.. אני באופן כללי כל עונות השנה דוגלת ביומיום באיפור עדין ולא כבד מדי על העור, אז גם בקיץ..בדר"כ ביבי קרמים קלילים ולא מייקאפ. יש מצב שבקיץ אני אפילו אשקיע פחות.

בתחום הטיפוח אני מעדיפה קרמים יותר קלילים ופחות כבדים.

אם צריך אז טאץ'-אפים של פודרה. בקיץ (טוב, האמת גם בחורף) אוהבת לרסס את הפיקס+ של מאק, זה מרענן. לא עושה הרבה מעבר לטעמי, אבל זה מספיק.

זה לא דווקא באיפור, אבל .. זיעה

אין לי ממש פריטים ייחודיים לקיץ בתחום האיפור...

במזגן. לא אוהבת קיץ

למה אין מקבילה לשנת חורף?!

בקיץ קודם כל תמיד יש עלי טונות של מקדמי הגנה והצורך לחדש אותם כל כמה שעות מוריד מהפרק איפור פנים נורמלי ומושקע. זה השינוי העיקרי בקיץ. וכמובן שלא כיף להתאפר בקיץ פשוט כי שום דבר לא כיף בקיץ!!!

קיץ ולרענן באותו משפט?! לא הגיוני... כמו שכתבתי בשאלה הראשונה- מחדשת מקדם הגנה כל שתי דקות, ופודרה רק אם יש לה סיכוי לעבוד ליותר מ10 דקות
הכל. הכבדות של מקדמי ההגנה, האדמומיות בפנים שאין אופציה לכסות בגלל שמייקאפ זה כבד, וגם מתגעגעת לאיפורים הקודרים
הווישליסט שלי לקיץ מורכב מדבר אחד בלבד: חורף
בלימודים, עבודה, וגעגועים לחורף.

lilo4

New member
זורמת איתך על שנת קיץ!

היי, כל הזמן מלמדים אותנו שבגלל מזג האוויר כאן האבולוציה של חלק מהצמחים היא להיות נשירי קיץ במקום נשירי חורף. אז אני רוצה שנת קיץ!

חוצמזה שאני קצת בהלם מעצמי ששכחתי את השינוי הכי גדול בקיץ- וזה באמת טונות של מקדמי הגנה. יש לי שלושה סוגים כרגע... קרם לחות עם מקדם הגנה, סתם מקדם הגנה ומקדם הגנה באבקה

אווו! אבקה. ספרי ספרי!

שלא תדעי כמה מקדמי הגנה יש לי... יותר מ10. וזה המוצר היחיד שאני מסיימת בקצב שאני קונה, ככה שאף אחד מהם לא מיותר.
אבקה תמיד נשמע לי מחשיד מאוד, אבל אם זה יעיל זה פשוט גאוני.

marina4o

New member
לי יש מקדם הגנה באבקה וזה מגיע עם מברשת

מובנת. של MINERAL FUSION. משמש אותי לחידושים במהלך היום. מעט מלכלך אבל מעולה!

נכון.. מהבלוג שלך הכרתי את הקונספט

לרגע שכחתי... מסתבר שיש ה-מ-ו-ן כאלו, ואני לא מוצאת יותר מדי ביקורות שיעזרו להחליט

lilo4

New member
מה שמרינה אמרה

זה היצור:
http://www.iherb.com/Mineral-Fusion...l-SPF-30-For-All-Skin-Types-14-oz-4-0-g/45370
קראתי עליו אצל מרינה, יש לקוסמטיקאית שלי מוצר דומה [רק הרבה יותר יקר] ובסוף הזמנתי את זה מאייהרב. יש לו גוון אבל הוא מתקבל על העור שקוף, זה מיכל עם אבקה ומברשת מובנית שהמטרה שלו היא הגנה מהשמש.
אני גם דיי סקפטית, אני לא יודעת להגיד לך בוודאות אם הכיסוי שהדבר הזה נותן מספיק טוב בשביל הגנה יעילה מהשמש... אבל ראיתי שאם אני משתמשת בקרמים הרגילים אני פשוט לא מחדשת את ההגנה על הפנים במהלך היום, אז אני מעדיפה להשתמש בזה למרות הספק

מתערבת שוב בקשר למוצר הזה

סליחה אבל אני מרגישה שאני חייבת

המרכיבים במוצר הזה שנותנים את ההגנה מהשמש הם Zinc Oxide ו- Titanium Dioxide.
תכלס אלו 2 מרכיבים שהם עיקריים בהבה מייקאפים מינרליים וחלק מהפודרות המינרליות.
לדוגמה המרכיבים של המייקאפ המינרלי של ג'סט פיור מינרלס: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides

אז על אותו עיקרון את יכולה להשתמש במייקאפ מינרלי ולקבל גם כיסוי וגם הגנה מהשמש.
או רק פודרה שקופה מינרלית עם אותם מרכיבים.

תתערבי יותר

תודה על המידע, לא ידעתי... אבל נראה לי שאצטרך לקרוא על הדברים האלו יותר.
אולי הקאצ' נמצא בכמויות של המרכיבים האלו?? ואיזה סוגי קרינה עם חוסמים?
ברור לי שזה קצת טפשי להיות חשדנית רק כי לא כתוב על זה SPF, אבל מה לעשות- יש לי אובססיה לגבי הגנה מהשמש

lilo4

New member
אלה מסנני קרינה פיזיקליים

יש שני סוגים- כימיים ופיזיקליים.
הכימיים סופגים את קרני השמש, הפיזיקליים משמשים כמו מראה ומחזירים את קרני השמש. עד כמה שאני יודעת מקדמי ההגנה הנפוצים בשוק משלבים את שתי הטכניקות, אבל בד"כ בקרמים לפנים ובמוצרי איפור משתמשים בסוג הפיזיקלי, אין לי מושג למה.
יש לי למשל מייקאפ אבקה של גאיה שהטיטניום והזינק הם המרכיבים העיקריים בו, ולכן הוא יכול לשמש גם כמקדם הגנה. אני אישית אלרגית למקדמים הכימיים ולכן משתמשת רק במקדמי הגנה פיזיקליים, ועד כמה שאני יודעת הם מספקים הגנה טובה מהשמש בדיוק כמו המקדמים הכימיקליים.
על המוצר שקישרתי לך כן כתוב SPF, שהוא 30. על הרבה מייקאפים גם כן אפשר למצוא את רמת ההגנה שהם מספקים.

באופן אישי בחרתי לקנות את המוצר הייעודי הזה כדי שאני אוכל לזרוק בתיק ולחדש במהלך היום, וגם בגלל שהוא יותר זול מאיפור פנים אחר בד"כ [למשל מייקאפ, פודרה וכו'].

למעלה