לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879718,797 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'סקר איפור לקיץ!'
סקר איפור לקיץ!
<< ההודעה הנוכחית
29/04/2013 | 13:39
44
647
סקר חמוד וקצרצר שלדעתי מתאים עכשיו במיוחד כי בואו נודה הקיץ הגיע רשמית לארץ (גם אם לא בתאריך)

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....
2. אני מרעננת את האיפור על ידי....
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' כמה חם! '
כמה חם!
29/04/2013 | 14:02
2
715
1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....  אני נאלצת להחליף מייקאפ למשהו יותר כהה עם פחות כיסוי,  ועולה החשק להשקיע יותר בהצללות/הארות.
2. אני מרעננת את האיפור על ידי.... שימוש בצבעים קייציים יותר, במיוחד בסומק+שפתיים
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ.... להתחיל לחשב את הגוון שלי בקיץ...  
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....   הסומק הנחשק של מאדינה בידי! אפשר להתחיל עם הקיץ הסלובני
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ... סופרת את הימים לעונת הפסטיבאלים....  
6. בתמונה שרופה מאושרת ולא מאופרת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ארנבון קטן! איזה תמונה חמודה'
ארנבון קטן! איזה תמונה חמודה
29/04/2013 | 15:37
1
108
לצפיה ב-' טנקס שולה '
טנקס שולה
30/04/2013 | 10:07
27
לצפיה ב-'עונה!'
עונה!
29/04/2013 | 14:36
1
257
1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ  - אין סיכוי בכלל למייקאפ בקיץ, מקסימום קצת פודרה וזהו!
2. אני מרעננת את האיפור על ידי - כניסה למזגן!
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ - שהוא "מזיע" ממני...
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST - ?
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ - ספונה במזגן בכל אשר אפנה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזגן שולט! '
מזגן שולט!
29/04/2013 | 21:12
52
לצפיה ב-''
29/04/2013 | 14:49
167
קיץ! כמה שאני שונאת אותך, שיסלח לי האל...אבל רק מהשבוע האחרון אני יודעת שאני עומדת לעבור גהנום עלי אדמות(שוב!)

ואני טיפוס רגיש...העור שלי לבן כמו סיד, אני לא יכולה לעמוד דקה בשמש מבלי להנמס, אני לא מתאימה לאקלים הישראלי!

שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ..

ברור! BB בעיקר או אפילו בלי כלום אם העור במצב טוב, איפור עיניים נזנח כמעט לרוב אלא אם כן אני באמת קמתי באותו יום עם מצברוח קופצני ביותר,

שפתונים מוחלפים לבאלמים למיניהם, אני מרשה לעצמי לא לסדר את הגבות כי כנראה במילא הן ינמסו להן תוך שעתיים שלוש גג, ובכללי כמה שיותר נטורל ובסיס טוב(בימים שהחלטתי להניח בסיס) וזהו.....אני לא מסוגלת לסבול על עצמי דברים במצב של חום,

אולי הדבר היחיד שאני לא מוותרת עליו זה האייליינר..כי במילא הוא תמיד עמיד כמעט בכל מצב וזה קצת משדרג את המראה ה-

אני מרעננת את האיפור על ידי....

מניפה! אלוהים יודע שכנראה לא הייתי מצליחה לשרוד את הקיץ בלי מניפה, היא בעיקר עוזרת לי להתרענן ולשמור שפחות אזיע..למרות שעדיין מזיעים אבל ברמה יותר סבירה ופחות דביקית,

הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ...

את האיפור? סתם כלומר בוא נחשוב.....אני חושבת שאני הכי שונאת שאני לא יכולה להתאפר כאוות נפשי, תמיד אני צריכה לדאוג שהכל ישאר במקום ולא תמיד זה עובד. אז ...אני שונאת שהאיפור לא עמיד מספיק ושלא משנה כמה ננסה להשקיע ולהשתמש במוצרים עמידים כולנו יודעות שקיץ-זה קיץ,

פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST..

דפי בלוט.... לראשונה בחיי חשבתי לנסות את המוצר הזה..אולי פחות אזיע איתו? אולי המייק אפ/BB ישארו יותר זמן ככה? לא יודעת, וגם...אולי BB חדש.....זוממת על של טארט

אני מתכוונת לבלות את הקיץ...

מתחת למזגן 24/7!! כאילו מה....ברור שזה, ואולי טיול לגרמניה...זה לאו דווקא קשור לקיץ אבל אולי זה יצא בקיץ, ובכללי כמה שפחות לצאת מהבית רק לדברים חשובים ולא סתם כי זה לא נעים לסבול
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קיץ!!'
קיץ!!
29/04/2013 | 15:09
289
האמת, לא מאד.. אני באופן כללי כל עונות השנה דוגלת ביומיום באיפור עדין ולא כבד מדי על העור, אז גם בקיץ..בדר"כ ביבי קרמים קלילים ולא מייקאפ. יש מצב שבקיץ אני אפילו אשקיע פחות.

בתחום הטיפוח אני מעדיפה קרמים יותר קלילים ופחות כבדים.

אם צריך אז טאץ'-אפים של פודרה. בקיץ (טוב, האמת גם בחורף) אוהבת לרסס את הפיקס+ של מאק, זה מרענן. לא עושה הרבה מעבר לטעמי, אבל זה מספיק.

זה לא דווקא באיפור, אבל .. זיעה

אין לי ממש פריטים ייחודיים לקיץ בתחום האיפור...

במזגן. לא אוהבת קיץ
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' למה אין מקבילה לשנת חורף?!'
למה אין מקבילה לשנת חורף?!
29/04/2013 | 15:34
9
225
בקיץ קודם כל תמיד יש עלי טונות של מקדמי הגנה והצורך לחדש אותם כל כמה שעות מוריד מהפרק איפור פנים נורמלי ומושקע. זה השינוי העיקרי בקיץ. וכמובן שלא כיף להתאפר בקיץ פשוט כי שום דבר לא כיף בקיץ!!!
קיץ ולרענן באותו משפט?! לא הגיוני... כמו שכתבתי בשאלה הראשונה- מחדשת מקדם הגנה כל שתי דקות, ופודרה רק אם יש לה סיכוי לעבוד ליותר מ10 דקות
הכל. הכבדות של מקדמי ההגנה, האדמומיות בפנים שאין אופציה לכסות בגלל שמייקאפ זה כבד, וגם מתגעגעת לאיפורים הקודרים
הווישליסט שלי לקיץ מורכב מדבר אחד בלבד: חורף
בלימודים, עבודה, וגעגועים לחורף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'זורמת איתך על שנת קיץ!'
זורמת איתך על שנת קיץ!
30/04/2013 | 17:52
8
111
היי, כל הזמן מלמדים אותנו שבגלל מזג האוויר כאן האבולוציה של חלק מהצמחים היא להיות נשירי קיץ במקום נשירי חורף. אז אני רוצה שנת קיץ!

חוצמזה שאני קצת בהלם מעצמי ששכחתי את השינוי הכי גדול בקיץ- וזה באמת טונות של מקדמי הגנה. יש לי שלושה סוגים כרגע... קרם לחות עם מקדם הגנה, סתם מקדם הגנה ומקדם הגנה באבקה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אווו! אבקה. ספרי ספרי!'
אווו! אבקה. ספרי ספרי!
30/04/2013 | 18:29
7
90
שלא תדעי כמה מקדמי הגנה יש לי... יותר מ10. וזה המוצר היחיד שאני מסיימת בקצב שאני קונה, ככה שאף אחד מהם לא מיותר.
אבקה תמיד נשמע לי מחשיד מאוד, אבל אם זה יעיל זה פשוט גאוני.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לי יש מקדם הגנה באבקה וזה מגיע עם מברשת'
לי יש מקדם הגנה באבקה וזה מגיע עם מברשת
30/04/2013 | 18:56
1
115
מובנת. של MINERAL FUSION. משמש אותי לחידושים במהלך היום. מעט מלכלך אבל מעולה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' נכון.. מהבלוג שלך הכרתי את הקונספט'
נכון.. מהבלוג שלך הכרתי את הקונספט
02/05/2013 | 10:56
33
לרגע שכחתי... מסתבר שיש ה-מ-ו-ן כאלו, ואני לא מוצאת יותר מדי ביקורות שיעזרו להחליט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה שמרינה אמרה '
מה שמרינה אמרה
30/04/2013 | 22:57
1
81
זה היצור:
http://www.iherb.com/Mineral-Fusion-Brush-On-Sun-D...
קראתי עליו אצל מרינה, יש לקוסמטיקאית שלי מוצר דומה [רק הרבה יותר יקר] ובסוף הזמנתי את זה מאייהרב. יש לו גוון אבל הוא מתקבל על העור שקוף, זה מיכל עם אבקה ומברשת מובנית שהמטרה שלו היא הגנה מהשמש.
אני גם דיי סקפטית, אני לא יודעת להגיד לך בוודאות אם הכיסוי שהדבר הזה נותן מספיק טוב בשביל הגנה יעילה מהשמש... אבל ראיתי שאם אני משתמשת בקרמים הרגילים אני פשוט לא מחדשת את ההגנה על הפנים במהלך היום, אז אני מעדיפה להשתמש בזה למרות הספק
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' תודה'
תודה
02/05/2013 | 10:58
29
היצור קצת מכוער אבל לא נורא
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מתערבת שוב בקשר למוצר הזה'
מתערבת שוב בקשר למוצר הזה
02/05/2013 | 08:54
2
56
סליחה אבל אני מרגישה שאני חייבת

המרכיבים במוצר הזה שנותנים את ההגנה מהשמש הם Zinc Oxide ו- Titanium Dioxide.
תכלס אלו 2 מרכיבים שהם עיקריים בהבה מייקאפים מינרליים וחלק מהפודרות המינרליות.
לדוגמה המרכיבים של המייקאפ המינרלי של ג'סט פיור מינרלס: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides

אז על אותו עיקרון את יכולה להשתמש במייקאפ מינרלי ולקבל גם כיסוי וגם הגנה מהשמש.
או רק פודרה שקופה מינרלית עם אותם מרכיבים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' תתערבי יותר '
תתערבי יותר
02/05/2013 | 11:02
1
42
תודה על המידע, לא ידעתי... אבל נראה לי שאצטרך לקרוא על הדברים האלו יותר.
אולי הקאצ' נמצא בכמויות של המרכיבים האלו?? ואיזה סוגי קרינה עם חוסמים?
ברור לי שזה קצת טפשי להיות חשדנית רק כי לא כתוב על זה SPF, אבל מה לעשות- יש לי אובססיה לגבי הגנה מהשמש
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אלה מסנני קרינה פיזיקליים'
אלה מסנני קרינה פיזיקליים
02/05/2013 | 11:24
60
יש שני סוגים- כימיים ופיזיקליים.
הכימיים סופגים את קרני השמש, הפיזיקליים משמשים כמו מראה ומחזירים את קרני השמש. עד כמה שאני יודעת מקדמי ההגנה הנפוצים בשוק משלבים את שתי הטכניקות, אבל בד"כ בקרמים לפנים ובמוצרי איפור משתמשים בסוג הפיזיקלי, אין לי מושג למה.
יש לי למשל מייקאפ אבקה של גאיה שהטיטניום והזינק הם המרכיבים העיקריים בו, ולכן הוא יכול לשמש גם כמקדם הגנה. אני אישית אלרגית למקדמים הכימיים ולכן משתמשת רק במקדמי הגנה פיזיקליים, ועד כמה שאני יודעת הם מספקים הגנה טובה מהשמש בדיוק כמו המקדמים הכימיקליים.
על המוצר שקישרתי לך כן כתוב SPF, שהוא 30. על הרבה מייקאפים גם כן אפשר למצוא את רמת ההגנה שהם מספקים.

באופן אישי בחרתי לקנות את המוצר הייעודי הזה כדי שאני אוכל לזרוק בתיק ולחדש במהלך היום, וגם בגלל שהוא יותר זול מאיפור פנים אחר בד"כ [למשל מייקאפ, פודרה וכו'].
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קיץ '
קיץ
29/04/2013 | 15:54
1
146
העונה האהובה עליי היא הקיץ, אבל החום של השבוע האחרון גרם אפילו לי לקוות לחורף!

שגרת האיפור שלי משתנה בקיץ- אני מעדיפה איפור פנים קליל כל השנה, ובקיץ זה לא משתנה. השינוי היחיד באמת זה שאני לא מסתפקת במקדם ההגנה שיש ב-BB קרים אלא מוסיפה קרם הגנה נוסף (מאוהבת בשל avene). האיפור עיניים מתמקד בצלליות קרם ומסקרה, ולפעמים ג'ל ליינר.

אני מרעננת את האיפור על ידי- מזגן! אני מסתובבת עם פודרה אבל כמעט לא משתמשת בה (כי אני עצלנית).. אני זוממת על ה-fix+ שנראה מושלם לרענון האיפור

הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ- נזילות והימרחויות, בלי ספק. אני שונאת כל הזמן לדאוג לאיפור ולחשוב עליו. אהה ואני שונאת להזיע! אחת הסיבות שאני לא מתמידה בספורט.

פריט קייצי שנכנס לרשימת wish list- לא קשור בהכרח לקיץ אבל ממש בא לי לנסות את קורליסטה של בנפיט ואת הסמקים העמידים של טארט. וכמו שאמרתי את ה-fix+ של מאק.

אני מתכוונת לבלות את הקיץ- בבריכה ובים! הקיץ האחרון שלי לפני הצבא ואני מתכוונת לנצל אותו כמו שצריך!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
30/04/2013 | 20:57
37

לא שמה מייק אפ בכלל אלא אם כן יש איזה התפרצות חצ'קונים סוררת, ושמה כל בוקר מסנן קרינה - מעדיפה את סאן סייבר של מורז כי אין לו מרקם או ריח וזה ממש כמו למרוח קרם לחות... רק שזה מגן מהשמש ועשוי מצמחי מרפא.

מגבונים לחים לפנים, אם יש צורך מורידה הכל ושמה מחדש. וכמובן משתדלת פשוט להישאר במשרד ולא לצאת :)

שמזיעים...

סנדלים זהובות מהממות בברשקה שראיתי באתר שלהם ומשום מה לא הגיעו עדיין לארץ.

בים! ובתקווה לנסוע עם הבנזוג לאילת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'על אף כל היזע והפיכס - מעדיפה קיץ!'
על אף כל היזע והפיכס - מעדיפה קיץ!
29/04/2013 | 15:45
1
222

1. שגרת האיפור שלי משתנה בקיץ - כלל לא

2. אני מרעננת את האיפור על ידי - אין אצלי "ריענון איפור" - איך שיצאתי מהבית ככה אני נשארת, פרט לשפתון אני לא סוחבת איתי כלום שקשור לאיפור.

3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ - תחושת הזיעה מעל השפה . איו!

4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST - כלום.

5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ - בחלקו ברומניה אצל המשפ' עם הילדים והוריי, בבריכה ובחלקו בלונדון (שנבחרה כי ידעתי ששם לא יהיה חם באוג' ).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזדהה איתך בקשר לשפה '
מזדהה איתך בקשר לשפה
30/04/2013 | 16:31
86
אני כל הזמן עושה בלוט לאזור
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה גם '
עונה גם
29/04/2013 | 18:50
134
1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ: בשעות היום אני לרוב מוותרת על מייקאפים/ביבי למינהם ומשתמשת בהם רק בערבים וגם זה לא תמיד.. התדירות שבה אני שמה צלליות גם כן יורדת, הקיץ זה לגמרי הזמן להדגיש את השפתיים!
2. אני מרעננת את האיפור על ידי: דפי בלוט? ובעצם זהו נראה לי..
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ: שהוא נוזל ממני העור המעורב שלי הופך לשומני full time בקיץ.
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST: מסקרות כמה שיותר עמידות!
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ: בחוץ מחוסר ברירה :(

אגב אני בכללי דווקא מאלה שאוהבות את החום! וכיוצא בזה, אני פשוט שבקיץ מדליקים מזגנים עם טמפ' של 15 מעלות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' קיץ '
קיץ
29/04/2013 | 19:07
3
453
שגרת איפור שלי משתנה בקיץ - אני בדרך כלל עם איפור קליל כך שהרבה לא משתנה, אבל המייקאפ הופך לקליל עד לא קיים.
אני מרעננת את האיפור על ידי - לא בדיוק את האיפור אבל אני צמודה למים טרמליים של AVENE.
הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ - נזילות, משתדלת להשתמש במסקרה עמידה במיוחד.
פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST - אם נצמצם רשימה ארוכה לאחד () - הברונזר + סומק של קולקציית הקיץ של דיור.
אני מתכוונת לבלות את הקיץ - בים, כמה שיותר, אבל רק בשעות ה"טובות" כמובן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש לך המלצה למסקרה טובה עמידה שגם לא עושה'
יש לך המלצה למסקרה טובה עמידה שגם לא עושה
30/04/2013 | 16:29
2
117
בעיות בהורדה? והדבר המהמם הזה של דיור בהחלט מזיל ריר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כרגע אני משתמשת '
כרגע אני משתמשת
30/04/2013 | 21:51
1
98
ב Estee Lauder Sumptuous Extreme ונכון למזג האוויר הנוכחי היא שורדת יפה. בגלל עניין ההורדה אני משתדלת לא להשתמש במסקרה עמידה במים אבל נראה אם אני אעמוד בזה ביולי - אוגוסט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני אוהבת את סמפצ'ואס הרגילה!'
אני אוהבת את סמפצ'ואס הרגילה!
30/04/2013 | 22:35
61
יש לי אחת סגורה אז אולי הגיע הזמן לפתוח אותה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קיץ ועור יבש...'
קיץ ועור יבש...
29/04/2013 | 21:01
2
196
עם עור יבש ודק כמו שלי - מאוד קשה להסתדר תחת השמש...
בקיץ אני משתדלת למצוא את השילוב בין קרם לחות שייתן הרבה לחות מצד אחד אבל לא שמנוני וןכבד מצד שני.
את המייקאפ אני בד"כ מערבבת עם הקרם לחות או שמערבבת קונסילר עם קרם הלחות ויוצרת מייק אפ ממנו.
כמובן שמוצרים קרמיים עדיפים כמו סומק קרמי (אוהבת את של סטילה במיוחד) וברונזר קרמי (שאנל דה סוליי ששווה כל שקל).
למרות זאת גם הסמקים והברונזקים האבקתיים לא רעים. ביניהם במיוחד אלה המינראליים של מאק.
שונאת שלפעמים מיובש אני מקבלת ממש קילופים או כוויות קטנות באיזור העיניים. משתדלת לרענן עם קרם עינייםב מהלך היום - מה שכמובן מפריע לשגרת האיפור...

עוד אין לי פריט לקייץ שאני חושקת בו באופן מיוחד - יש רעיונות?
רק עכשיו התחדשתי בשלוש פודרות של houer glass - ambiant light ומחכה שיגיעו אליי...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תדווחי איך הפודרות!'
תדווחי איך הפודרות!
30/04/2013 | 16:32
68
כל הרשת מדברת עליהן אבל אני מחזיקה את עצמי בטענה שאין צורך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזדהה איתך בקשר לעור יבש בקיץ!'
מזדהה איתך בקשר לעור יבש בקיץ!
01/05/2013 | 23:27
23
שילוב נוראי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה גם!'
עונה גם!
29/04/2013 | 21:11
168
1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ .... מצד אחד אני עוברת לדברים הכי עמידים שיש כשהולכת לעבודה ומצד שני בימי חופש שלי בכלל מעדיפה רק מקדם, משהו על שפתיים ואולי מסקרה וגם זה לא תמיד
2. אני מרעננת את האיפור על ידי.... דפי בלוט, פודרה בלוט, תרסיסים מרעננים למיניהם, מזגן - בקיצור מה לא?!
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ.... הרגשה שאני נמסה עוד שניה
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST.... למרות שיש לי מספיק אני לא מפסיקה לחשוק בשפתונים עזי צבע, לקים בוהקים וסנדלים חמודים
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ... לאכול גלידה ליד מזגן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'Me like summer'
Me like summer
29/04/2013 | 22:19
124
1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....משקיעה זמן בפריימר שבחורף נזנח לעיתים קרובות ומייקאפ קליל יותר ומאט יותר.
2. אני מרעננת את האיפור על ידי....מזגן
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....לראות נשים שהמייקאפ הכבד נוזל מהן
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....אין ממש....בנתיים...
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ...מזגן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כ"כ חםםם'
כ"כ חםםם
29/04/2013 | 22:27
100

1. שגרת איפור שלי משתנה בקיץ ....מייקאפ יותר עמיד,מסנן קרינה מתחת למייקאפ
2. אני מרעננת את האיפור על ידי....שפתונים עם צבעים יותר בוהקים
3. הדבר שאני הכי שונאת באיפור של קיץ....לא שונאת כלום באיפור, שונאת את העובדה שאני מאדימה בקלות
4. פריט קייצי שנכנס לרשימת WISH LIST....הברונזר מוס של שאנל
5. אני מתכוונת לבלות את הקיץ..בשמלות כיפיות ואוריריות ובתקווה גם קצת בחו"ל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אין לי מושג על מה אתן מדברות'
אין לי מושג על מה אתן מדברות
30/04/2013 | 07:36
2
200
אני לא מתאפרת בחום הזה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
02/05/2013 | 22:26
5
לצפיה ב-'נושא כאוב '
נושא כאוב
30/04/2013 | 08:31
4
239
1. אין שינוי משמעותי מבחינת שגרת האיפור שלי... נדיר שאני הולכת על איפור עיניים כבד וכהה, אז אין הרבה הבדל בין איפור העיניים שלי בקיץ או בחורף. מה שכן, יכול להיות שאני אעבור להשתמש במייקאפ עמיד יותר כדי לחסוך לעצמי פידורים חוזרים במהלך היום [כי פשוט אין לי כוח לעשות את זה].
2. אני כמעט ולא מרעננת את האיפור במהלך היום, האמת... כשמצב ממש קשה ואני מבריקה ממש אני רק אטרח לספוג קצת את עודפי השומן ואז לפדר, אבל לא משהו מעבר לזה.
3. אני הכי שונאת את הימים האלה, שכבר ב-6 בבוקר חם כמו בגיהנום, ואז אני עוד צריכה לשבת ולהתאפר. ואם אני מפעילה מאוורר אני צריכה להתחיל לחשוב איך למקם אותו בצורה אסטרטגית ככה שהרוח לא תגיע לי ישר לעיניים ותגרום לי לדמוע.
4. אמממ... לא חושבת שיש כזה.
5. באידיאל- שנת קיץ באיזה חדר קירור עם פוך. בפועל- בחרישה אינסופית, ובין לבין נסיעות מענגות בתחבורה ציבורית עם מיזוג אוויר לקוי [ואוכלוסייה עם היגיינה לקויה ]
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באמת אחת המכות של הקיץ זה תחבורה ציבורית'
באמת אחת המכות של הקיץ זה תחבורה ציבורית
30/04/2013 | 15:58
2
151
ואנשים שלא שמעו על דיאודורנט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דיאודורנט... מקלחת...'
דיאודורנט... מקלחת...
30/04/2013 | 17:47
1
146
מכונת כביסה. היגיינה בסיסית
ובכל האוטובוסים החדשים של אגד המיזוג מזעזע, בעיקר בחלק האחורי [ואני בד"כ יושבת שם כדי שיהיה מקום פנוי לאנשים מבוגרים]. מה שהכי מטריד, שאפילו כשאני יוצאת מהבית ב-7 בבוקר אנשים כבר מצחינים..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'7 בבוקר כן ספרי לי על 6 בבוקר שאני יוצאת'
7 בבוקר כן ספרי לי על 6 בבוקר שאני יוצאת
30/04/2013 | 21:09
125
פשוט נורא הריחות הלו.. לא שמעתם על מקלחת או בושם..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'השבוע התאפרתי רק עם מאוורר '
השבוע התאפרתי רק עם מאוורר
30/04/2013 | 16:34
76
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
30/04/2013 | 10:33
1
178
1)שגרת האיפור - בקיץ אני מוטה להשתמש יותר בBB עם מקדם הגנה מעל 30 ולפדרב-T עם פודרה למראה מאט. באופן כללי מעדיפה דווקא מוצרים קרמיים ולא אבקתיים ושפתונים לחותיים\באלמים.
2)מרעננת פעם ביום עם פודרה ולפעמים בערב (אם התאפרתי רק בבוקר ובערב צריכה לצאת) קודם עם תרסיס של AVENE וא"כ פודרה.
3)הכי שונאת - איפור כבד כבר על הבוקר. השמש החזקה לא עושה חסד עם איפור כבד גם מבחינת התאורה וגם מבחינת העמידות.
4)ה-BB 50SPF של KIEHL'S ואולי איזו צללית קרם בגוון טבעי.
5)לבלות (לפחות בסופי שבוע) בבקרים בים או בבריכה עם המשפחה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אצלי איפור'
אצלי איפור
01/05/2013 | 13:12
81
קיץ זה בול כמו בחורף רק מורידה כמויות של מייקאפ (משתמשת בזה של מדינה) ושמה קרם הגנה מתחת למייקאפ במקום לחות רגילה.
לבלות בים או בחדר כושר :) ואגב בקשר למדינה למי שמעניין אותה שלי גפני מעבירה הרצאה בחינם על יזמות נשית, נשמע מעניין מצרפת לכן.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מעדיפה קיץ על חורף, אבל החום הזה קשה '
מעדיפה קיץ על חורף, אבל החום הזה קשה
01/05/2013 | 23:54
83
לא משתנה ממש, אני לא מתאפרת הרבה באופן יומיומי. מייקאפ + קונסילר + פודרה + ברונזר. ובעיינים אייליינר... זה חובה בשבילי תמיד

פודרה כמובן :)

שאני בבית מתאפרת, ותוך שניה בערך אחרי שאני יוצאת אני מרגישה שהכל נמס לו

מקווה להקפיד כל יום - קרם הגנה לפנים

מזגן/ בריכה/ עם אייס קפה ולימונענע
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קיץ...קיץ...קיץ!!!!!!!!!!'
קיץ...קיץ...קיץ!!!!!!!!!!
05/05/2013 | 12:25
37
עבורי  האביב ... תחילת הקיץ... הריח והאור הצהוב הבוהק בחוץ נותנים השראה של כתומים, אפרסקים ומבריקים. אני משתחררת מהמעושנים הכהים ומאמצת לי מראה קליל וטבעי.
המוצר האהוב עלי בתקופה הזו הוא פודרה מבריקה בתפזורת של יוסי ביטון... אם העור חלק וללא פצעונים אפשר על שכבה דקה וקלילה של מייק אפ נוזלי ואם את שזופה אפשרי כבסיס אפילו ללא מייק אפ... היא אפרסקית מבריקה ומהממת! להשלמת המראה צללית בצבע קרם או זהב מבריקה, שכבה נדיבה של מסקרה , סומק וכתמתם מבריק של קליניק  או של מאק וגלוס שקוף.... מבריקה וקייצית...טבעית ומרעננת .
ליאור ויצמן- אומנות האיפור.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ