מועדפי חודש מרץ

marina4o

New member
מסכמת

החודש היה דיי נייטרלי מבחינת איפור עיניים

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות: ניוד טיוד של דה באלם ללא ספק!

הצלליות הבודדות: כמעט ולא היו...

צלליות קרמיות: גם באלו כמעט ולא נגעתי למעט פעם - פעמיים של צללית קרמית מסופטאצ', דואוכרומית של שיסיידו ופיינטרלי של מאק.

המסקרה התורנית האהובה: ניסיתי המון החודש אבל חזרתי בינתיים למסקרה של לנקום היפנוז פרשס סלס.

סומק/ברונזר/היילייטר: ברונזר של H&M, קרמי של שאנל ו-CCB של מאק. גם את הסמקים החלפתי לעתים קרובות אך אציין לטובה אחד ורוד זועק של מדינה מילאנו שירשתי מחברה ואין לי מושג האם הוא עדיין קיים, את קורליסטה ודיינטי אפוי של מאק.

פאונדיישן/פודרה: מאט וולווט של MUFA בעיקר ומאט דאבל וור.

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר: עפרונות 24/7 של אורבן דיקיי שהתחלתי להשתמש לקראת סוף החודש, עיפרון בצבע גוף של MUFA ומעט איילנר נוזלי של PHYSICIANS FORMULA

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...): פה החלפתי המון - סטיין של לוריאל, שפתון ורוד של שיסיידו מסדרה חדשה, עיפרון באלם של ניוטרוג'ינה ועוד ועוד. מבין כולם אהבתי ביותר את סטיין.

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות! טוש הארה של מאק. מדהים בשילוב עם קורקטור של בובי.

אכזבת החודש: לא ממש אכזבה אלא פשוט סוג של מוצר מיותר בעיני - פודרה מאירה של בובי בראון.

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש - מברשת מניפה להנחת ברונזר! מעולה, מעולה, מעולה!

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט - כל מה ששייך לברברי
. מעבר אני חושבת על לנסות פריימר ריסים חדש אבל מפחדת להתאכזב ולכן מתלבטת

מוסיפה את שגרת גבות שלי שמורכבת מעיפרון לינגרינג של מאק, צללית חצויה של ביוטיקייר וג'ל לקיבוע (או מסקרה שקופה של ביוטיקייר או ג'ל בגוון טאופי ממאק).

aimy42

New member
מרינוש, את הפלטה של דה באלם רכשת מהנט

או שהביאו/רכשת בחו״ל????

המועדפים שלי

פלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות - החודש דווקא התמקדתי בצלליות בודדות.

הצלליות הבודדות - קניתי מלא צלליות של לנקום (ואני מאוהבת), וגם קיבלתי בהחלפה את הצללית המושלמת בעיניי - 133, שנראית כל-כך סתמית בפאן, אבל על העין, מעל בסיס ראוי... וואו, שלמות

צלליות קרמיות - כיכבו אצלי החודש, ולפעמים עשיתי שילובים רק עם קרמיות. בעיקר השתמשתי ב"סקיני ג'ינס" של בנפיט, בשילובים שונים.

המסקרה התורנית האהובה - כמו בחודש שעבר, thy're real של בנפיט, וגם קולוסאל המנומרת של מיבליין
.

סומק/ברונזר/היילייטר - לא היה לי אחד מועדף, נראה לי שכל יום השתמשתי באחר...

פאונדיישן/פודרה - אני במשבר מייקאפ
הסטוק דאבלוור שחשבתי שיש לי, התברר כ"הדור החדש". הוא בסדר, אבל לא שלמות כמו הישן. לקחתי דוגמית מה- BB של בובי בראון, והוא בהחלט מעולה, אבל הריח שלו בלתי נסבל.
לפידור אני משתמשת כרגיל, במייקאפ מינרלי של מאד מינרלז. קיבלתי גם דוגמיות של אבקת ההסוואה של אנה לוטן, אבל לצערי היא מבריקה מדי בשבילי
.

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר - חרשתי החודש על הטוש ליינר של פיזישיאן פורמולה, יש לי את השחור המבריק, וקניתי גם את החום, והוא אפילו יפה יותר!

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...) - כרגיל, העמידים של מיבליין. וגם הם כבר לא ממש עמידים עליי

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות! - חזרתי לצלליות הקרם שלי, שדי נזנחו לאחרונה, ונזכרתי למה יש לי כל-כך הרבה מהן...

אכזבת החודש - אני עדיין מתבאסת שהסטיינים של אס"ל לא עמידים עלי בכלל... וגם מזה שאני לא מצליחה להתיישר על מייקאפ נורמלי

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - כולנו נשמח לקרוא, כולנו הרי חובבות מברשות ואין לזה סוף.... - לא יכולה לשים אצבע על אחת, אבל בגלל שהשתמשתי במוצרים קרמיים בעיקר, אז כמובן שהחודש כיכבו מברשות סינטתיות.

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט (אצלנו זה כמובן יכול להשתנות תוך חמש דק....) - אני ממש רוויה מאיפור, אבל בדרכן אליי צלליות קרמיות של קטריס. וגם בא לי על השמן ההידרופילי של בובי בראון, שהתכוונתי לקנות באילת, אבל היתה בעיה בקופה...

זה מין מייקאפ אבקתי, ש"נמס" לתוך העור

צריך להניח אותו מיד אחרי הלחות (אני הנחתי מעל תרסיס לחות, כמו פיקס פלוס). האמת שהיום ניסיתי אותו על הפנים, והוא דווקא נראה לא רע בכלל! על היד הוא נראה לי מבריק, אבל על הפנים הוא מוצלח כנראה. לא ניסיתי לאורך זמן, שמתי אחה"צ ליציאה קצרה, כך שאני לא יכולה להעיד על עמידות.

menumeshet

New member
מתפרצת לפורום...

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות - אלרגיית עיניים קטלנית גרמה לי להתרחק מפלטות
צלליות
ומסקרה

סומק/ברונזר/היילייטר - Fleur Power של מק, שלמות.
פאונדיישן/פודרה - מנצלת את הימים האחרונים לפני החמסינים לשימוש ב VITALUMIÈRE של שאנל.
מוצרי שפתיים - ליפ סטיין של YSL, גוון Corail Aquatique 7
המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות - ג'ל גבות שקוף של מאק. נזכרתי כמה אני אוהבת אותו!
אכזבת החודש - ג'יבנשי מסקרה קיפודית. הגורם לסעיף מס' 1. חוץ מזה היא מושלמת, מה שהופך את כל העסק לעוד יותר מאכזב...
אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - מברשת 116 של מאק.
מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט - Estée Lauder’s Cello Shots, לא יכולה להוציא אותם מהראש

ליאתו2

New member
את יכולה לשמור את האפליקטור של ג'יבנשי

ולהשתמש עם פורמולה אחרת שלא עושה לך אלרגיות. האפליקטור הקיפודי הוא מצויין.
פשוט תשטפי אותו טוב טוב ותטבלי בפורמולה של מסקרה אחרת שטובה לך.

ליאתו2

New member
אני החודש התרכזתי בסקין

השקעתי יותר בעור זוהר והצלליות כבר לא ממש משנות.
מתחילה עם סרום ומעל זה לחות. אח"כ אני מערבבת מייק אפ עם STROBE של מאק וזה נותן גימור פנינתי.
אני מצלילה עם השאנל ברונז דה סוליי ומעל שמה את ה MSF של מאק במדיום פלוס. מתחת לעיניים קונסילר ומעל את הטוש הארה של מאק (משלבת שני גוונים יחד). במרכז הפנים מפדרת עם ה MSF במדיום. סומק בד"כ מרג'ין או WARM SOUL של מאק בעצמות הלחיים ולמטה יותר משלבת עם ג'נטל של מאק או אורגזמה של נארס. אפשר לשלב גם את GOLD DEPOSIT כהארה ברונזית יפה. או ההילייטר של לוראק.
ואתמול קיבלתי את הפודרה החדשה של HOUERGLASS - בנתיים התנסתי בה פעם אחת והיא נראית נהדרת. יקרה אבל נראה לי שאזמין בעוד גוונים.

אחרי כל זה רק נשאר צללית בסיס עם משהו בתת גוון בשקע, איליינר, מסקרה ואיזה גלוס (בזמן האחרון אני עם טינטבאלמים חדשים שהבאתי מגרמניה של חברות מקומיות).
א\

למעלה