מועדפי חודש מרץ

הפריימר מיועד לעפעף יבש ולא לרגיל או שמן

לבעלות עפעף יבש שהצלליות לא נשארות עליהן הוא מעולה.

לעפעף שמן הוא לא עושה כלום - גם אצלי ולכן אני לא משתמשת בו עלי אלא על מאופרות לרוב מבוגרות

Elle992

New member
אני לא יודעת אם העפעף שלי יבש אבל

הוא בטוח לא שומני, כי צלליות(תלוי בסוג) מחזיקות עליי בממוצע ללא פריימר כ-6-5 שעות, צלליות קרם בהרבה יותר.

אז מה שבטוח שהעפעף שלי לא שומני, העור שלי רגיל-יבש.....בכל מקרה אני עדיין מנסה אותו...אבל לא גיבשתי דעה נרחצת מה שכן אני לא שמתי לב כמו שציינתי להבדלים בלי-ועם. נראה בהמשך

yulka303

New member
אבל זה לא כמו מייקאפ עמיד לעור יבש (ז"א חסר

פואנטה)?

Elle992

New member
אבל...רכשתי פריימר לא רק בגלל העמידות

יותר בשביל שהצלליות יהיו יותר רוויות וכו', העמידות זה רק בונוס,

shiribt

New member
בשביל רוויית צבע עדיף צללית קרם

פריימר כשמו, רק מכין את העור לצלליות, ושומר עליהן שלא "יקרסו". הוא לא אמר לדעתי לעזור עם רוויית צבע...

Elle992

New member
לא זכור לי ככה..פריימר גם

שומר דבר ראשון על העמידות אבל גם משפר את גווני הצלליות, אני ראיתי המון סקירות של פריימרים לעיניים ותמיד זה צויין,

בכל מקרה כן שמתי לב שהצלליות יותר רוויות אבל לגבי העמידות...לא ממש, אז לפחות יש לו יתרון אחד

Shesek19

New member
המועדפים שלי

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות (תנו לי לנחש.... הנייקדיות? )נייקד
אין פה בכלל שאלה חחח...

הצלליות הבודדות :סאטין טאופ,צללית מס' 45 זית זהובה מWOW

צלליות קרמיות:האמת החודש בכלל לא התאפרתי עם קרמיות כמעט...רק פעם אחת השתמשתי בטאטו של מייבלין בגוון בורדו בתור איילנר מעל הסאטין טאופ, ממש עדין ומקפיץ את הגוון הירוק בעיינים

המסקרה התורנית האהובה:VAMP של פופה

סומק/ברונזר/היילייטר:ברונזר של סטילה ומהסמקים יש לי פלטה של כמה סמקים של מאק אז אני בדר"כ מושיטה את היד אליה...

פאונדיישן/פודרה:טיינט מירקל של לנקום ופודרה של לנקום שחזרתי אליה, ורואים בה יותר פאן מחומר...

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר:עיפרון חום שוקולד של לנקום ואיילנר בטוש של לוריאל

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...):סירופ של מאק

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!המוצר המפתיע קבוקי פלאט טופ קטנה מביוטיקר...וגיליתי מחדש את תמצית ג'נפיק של לנקום (לצערי היא יקרה בטירוף, מישהי מכירה משהו דומה?)

אכזבת החודש:לא עולה לי כרגע..

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - מה שכתבתי במוצר המפתיע... חחח

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט :אין לי משהו ספציפי אבל הייתי שמחה לעשות קניה גדולה באינגלוט
קניתי כמה דברים בחודש הקודם והכל כ"כ פיגמנטי וכיפי ... עושה חשק לעוד וגם המחירים סבירים במיוחד עם הנחת מאפר. רק שיגיע כבר הדורליין ופודרת HD שאני זוממת עליהם

היה כיף

TokisBride

New member
וואו, אייליינר בורדו מעל סאטין טאופ?

נשמע מהמם! יש לך תמונה?

Shesek19

New member
לא...

ציירתי קו ממש עדין, ובכלל לא בולט אבל נותן אפקט מרענן ויפה

BeautyInsider

New member
מועדפי חודש מרץ!

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות: כמובן שנייקד!

הצלליות הבודדות: satin taupe של מאק והצללית הכי בהירה מטריו shimmering sands של קאבר גירל.

צלליות קרמיות: פיינטרלי של מאק והברונזית של מייבילין

המסקרה התורנית האהובה: ultra tech של קיקו

סומק/ברונזר/היילייטר: סומק iced lotus של קליניק

פאונדיישן/פודרה: BB קרם של גרנייה, הגרסה המקורית

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר: ג'ל ליינר של מייבילין, עיפרונות עיניים של ג'ייד ו-master drama השחור של מייבילין

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...): אודם לאקי של דיור מסדרת אדיקט אקסטרים, אודם 51 של ביוטיקייר (מזכיר לי את ליידי דנג'ר של מאק) וגלוסים של ניקס

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות! all that glitters שזנחתי ממש ופלטה של לנקום עם 2 סמים מדהימים ו-8 צלליות

אכזבת החודש: האתר פיל יוניק! עבר כמעט חודש מאז ההזמנה שלי ועדיין לא קיבלתי אותה! ממש מבאס :(

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - כולנו נשמח לקרוא, כולנו הרי חובבות מברשות ואין לזה סוף.... מברשת 217 של מאק וזוג מברשות של אסנס שהתגלו כהצלחה!

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט (אצלנו זה כמובן יכול להשתנות תוך חמש דק....) גלוס קרימסיקל של בוקסום- איפה לעזאזל אפשר למצוא אותו? חיפשתי בכל האתרים ולא מצאתי!

scarlet moon

New member
כוכבי החודש שלי

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות -
shady lady של the balm.

הצלליות הבודדות -
צללית טאופית מדהימה של קליניק שברח לי שמה ואני עצלנית מדי בשביל לקום לבדוק. אוף.

צלליות קרמיות -
groundwork של מאק.

המסקרה התורנית האהובה -
היי-אימפקט של קליניק.

סומק/ברונזר/היילייטר
סומק - hot mama של the balm.
היילייטר- החודש חרשתי לא מעט על soft and gentle של מאק.
ברונזר- bahama mama של the balm.

פאונדיישן/פודרה -
BB קרם של קרליין. מצויין.
פודרה- אנטי-שיין של עפרה.

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר -
אייליינר טוש של קרליין.
פלואידליין חום דיפדאון של מאק.

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...)
הליפ-מיקסים של מאק-פרו.

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!
אחרי שלא השתמשתי בו הרבה זמן (וחדשתי שכבר התקלקל), קניתי סטרוב קרים חדש וחזרתי להשתמש בו. לא זוכרת למה נטשתי אותו מלכתחילה.

אכזבת החודש -
לא עולה לי משהו ספציפי.

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף -
התחדשתי בשני סטים של מברשות פנים של דיליום טולס ואני מאד מרוצה...

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט -
אממ
לא משהו מיוחד.. כשאני ממש רוצה משהו הוא בדרך כלל נרכש על ידי דיי מהר

scarlet moon

New member
התגברתי על עצלנותי

והלכתי לבדוק. לצללית הבודדת של קליניק קוראים lucky penny והיא נפלאה.

aimy42

New member
רשמתי זאת לפניי, מתה על טאופ. ראיתי בסרטון

שלך האחרון, את מברשות הפנים של בדיליום, תוכלי לתת קישורים לשני הסטים שרכשת??? ואם יבוא לך, כי בטוח תהיה לך סקירה מקיפה יותר בבלוג, תני כמה מילים עליהן ככה בכללי....

scarlet moon

New member
דווקא

בסרטון המברשות שהשתמשתי בהן (זו לקונסילר והקונטור שהשתמשתי לפנים) הן לא מהסט פנים אלא בודדות.
הסטים שרכשתי הן שני הבאים:
http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-Green-Bambu-Series-Foundation-4-Pc-Brush-Set/46231

http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-Green-Bambu-Series-Mineral-5-Pc-Brush-Set/45999

בכמה מילים, הן איכותיות וכיפיות, ומאד אהבתי... אני אכתוב עליהם חוות דעת יותר מקיפה בהמשך, כי לא השתמשתי בהן מספיק זמן בשביל לתת התרשמות מעמיקה

alubash

New member
חודש מרץ:

הצלליות הבודדות - HAUX של מאק שאני אוהבת בשקע ומתחת לריסים התחתונים למראה עדין.

צלליות קרמיות - SANDY GOLD של בובי בראון, יפה, נייטראלית וחמימה שחזרתי אליה כל פעם כשלא היה לי זמן או חשק להמציא משהו חדש.

המסקרה התורנית האהובה - הטלסקופיק החומה כהה נחמדה מאוד.

סומק/ברונזר/היילייטר - PEONY של בובי, the perfect cheek של מאק.

פאונדיישן/פודרה - ביבי קרים של בובי, בגלל שיש לו 35SPF והוא לא מצריך קרם לחות מתחת.

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר - העפרונות KHOL טדי ופרונלה של מאק, עפרון pearlglide בגוון molasses.

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...) - השפתון של גאיה 518

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות! לגמרי השפתון של גאיה 518. לא ציפיתי ממנו להרבה, קניתי רק לנסות משהו של גאיה ומסתבר שאני ממש אוהבת אותו. יש לו גוון אביבי, שמח ומרענן.

מברשת - 226 שלא מאכזבת אף פעם ו-116 לסומק. וגם 228 הקטנטנה והחמודה.

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט - המון מוצרים לטיפוח פנים מספורה (בעיקר של KORRES ו-ORIGINS) שנורא בא לי לנסות. זה יחכה לביקור שלי בארה"ב בסתיו.

ספרפור

New member
המועדפים שלי-

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות (תנו לי לנחש.... הנייקדיות? )
- לא ממש מתאפרת עם צלליות ביום- יום... כך שאין לי מועדפות ברורות, גם בגזרת הצלליות הבודדות והקרמיות...
הצלליות הבודדות

צלליות קרמיות

המסקרה התורנית האהובה- לצערי אין
יש לי שתי מסקרות פתוחות ואת שתיהן אני לא מחבבת במיוחד.

סומק/ברונזר/היילייטר
סומק- DAINTY של מאק
היילייט- CCB של מאק בגוון HUSH
קונטור- ניקס טאופ

פאונדיישן/פודרה-
בסיס חדש שהתאהבתי בו- קלארינס EVER MATT
פודרה- בלוט אהובתי הנצחית

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר
עפרון שחור של פופה- על קו הריסים העליון ומטשטשת עם 219
מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...)
קלרינס אינסטנט לייט ליפ פרפקטור משהו משהו... הגוון האפרסקי
וליפ באטר של רבלון בגוון תותי פרוטי- כתום מושלם.
המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!
קרם פנים פיור באלם מסדרת ברבדוס של אנה לוטן, זנחתי אותו משום מה והשבוע חזרתי להשתמש, אהבה בלב
אכזבת החודש
מסקרה של בורז'ואה ליינר אפקט- עמידה במים, עאלק.
אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - כולנו נשמח לקרוא, כולנו הרי חובבות מברשות ואין לזה סוף....

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט (אצלנו זה כמובן יכול להשתנות תוך חמש דק....)
מברשות של ריל טכניקס ובמיוחד האקספרט

למעלה