מועדפי חודש מרץ

aimy42

New member
מועדפי חודש מרץ

אי אפשר לומר שלא היו לנו כמה הזדמנויות טובות להתאפר החודש, עם כל האין-סוף ימי חג שהתרגשו עלינו, ולכן בטוח שהחודש רכשתן (מבצעים) התאפרתן (לכבוד הדודות) ופישפשתן וסידרתן (נקיון פסח) את האיפור שלכן

יעלו ויבואו אהובי החודש שלכן מי יותר בפירוט ומי בקטנה - כל אחת לפי רצונה להשקיע.
הפירוט המוצע מטה, הוא רק כדי להקל עליכן לזכור את ההרכב של מכלול האיפור, אבל ממש לא חובה לפרט הכל, אם כי למי שכן יבוא - כולנו בטח סקרניות לקרוא....

שנתחיל?

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות (תנו לי לנחש.... הנייקדיות?
)

הצלליות הבודדות

צלליות קרמיות

המסקרה התורנית האהובה

סומק/ברונזר/היילייטר

פאונדיישן/פודרה

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר

מוצרי שפתיים (אודם, גלוס, באלם, סטיין...)

המוצר שהפתיע ו/או שגיליתן מחדש שאתן אוהבות!

אכזבת החודש

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - כולנו נשמח לקרוא, כולנו הרי חובבות מברשות ואין לזה סוף....

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט (אצלנו זה כמובן יכול להשתנות תוך חמש דק....)

אם שכחתי משהו - שזה לא יעצור אתכן מלכתוב!!!

מקווה שתהנו לכתוב ולשתף, שיהיה לכולכן חודש אפריל טוב, החודש יש לנו את יום השואה ויום הזכרון שמן הסתם מוסיפים את המשמעות והחשיבות שלהם לחודש זה.
אמירה

Little m e

New member
מועדפי מרץ

פלטה: המאק שלי, שסופסוף אחרי שנה וחצי סיימתי למלא :)
צללית בודדה: sweet satisfction של מאק מסדרת הפרו-לונגוור.
צללית קרמית: soft ochre של מאק שעשתה קאמבק...
מסקרה תורנית: שילוב של פולסיס+קולוסאל של מייבלין
אין כלכך מוצר לחיים שחזר על עצמו...
האיילינר האהוב החודש לגמרי הג'ל ליינר של מייבלין- קניתי לפני שנה ושכחתי שהוא קיים, לפני חודש וחצי נגמר לי הליקוויד-ליינר של UD ונאלצתי לחפש תחליף בסטש שלי... והתמכרתי.
מוצר שפתיים: אודם של too faced בגוון spice spice baby קורלי-טבעי יפהפה. ואיזה גימור נעים על השפתיים! תענוג.

מוצר שגיליתי מחדש- הטוש הארה של מייבלין שברח לי שמו. מהמם, חזר לשימוש אחרי כמה חודשי הזנחה.
אכזבת החודש- ניסיתי להשתמש יותר בטריו שיש לי של ניקס ונזכרתי שבפול-אאוט המעיק... :/

מברשת החודש- 239 של מאק, שגיליתי איך לעשות איתה "עישון" של הליינר השחור וזה פשוט מטריף.

בראש הווישליסט- well rested של בר מינרלס...

שיהיה חודש כייפי לכולן!

aimy42

New member
אצלי:

פלטה - נייקד2 מדי פעם אבל החודש דווקא השתמשתי יותר בכל בפלטות שאני יצרתי של מאק ואינגלוט...

צללית בודדת - אני שוב מציינת לשבח את הצללית המונו ה״ונילית״ של קרליין, שכמעט בכל איפור שלי החודש שימשה כהארה וטשטוש כל האיפור תחתיה. היא קרמית, היא בול בגוון הדרוש לי, אם אני רוצה טיפה שימר בעצם הגבה - אניח מעליה ללא בעיה וזה גם יעדן את כמות השימר באזור. אני פשוט מתה עליה.
מציינת לשבח גם את הפרולונגווריות הבודדות שנטע סקאלי המליצה בזמנו - אולווייז סאני, אנלימיטד ו״וואן טו וואטצ׳״

צלליות קרמיות- אילוסטואר של שאנל יותר מאחרות כי דווקא החודש השתמשתי יותר בעפרונות כבסיס קרמי לאיפוריי.

מסקרה תורנית - השילוב בין דיור ״ניו לוק״ לבין מייבילין ״פולסיס״ האחת מפרידה ומגלה ריסים שאין לי והשניה עושה את כל העבודה. אם מישהי שאלה אותי ״תגידי, השתמשת בריסים מלאכותיים״ סימן שה-5 דק. שאני מקדישה למריחת מסקרה עושות את שלהן, כי כמות הריסים שיש לי שואפת לאפס... אגב, לריסים התחתונים אני משתמשת בקליניק הייחודית לכך, מאז שהתחלתי איתה - היא בשימוש יום יומי.

סומק - ״טנדרלינג״ ״מלבה״ של מאק - אני חוזרת אליהם שוב ושוב.
מזה 3 ימים אני מניחה את ה״סוליי דה טאן״ של שאנל שהואילו לתת לי דוגמית שלו כדי לבדוק אם להשקיע את הסכום או לא, והתשובה היא ש.....כן!!! עד שלא מנסים לא מבינים עד כמה מוצר הזה פשוט אליפות!!!

פאונדיישן - בימים האחרונים אני מנסה את הפאונדיישן 1-2-3 של בורוז׳ואה והוא לא רע בכלל!!!

עפרון - ווואו אין לי מספיק אצבעות לפרט כי החודש היה חודש העפרונות מבחינתי....
פופה החדשים - העמידים רכשתי 4 גוונים וכולם מעולים (אולי הם לא חדשים, אבל אני גיליתי אותם רק בחג... הם דקים יותר וארוכים יותר מהעפרונות הרגילים)
מילאני העפרונות הצללית הקרמיים - יש לי בחום, בסגול ובשמפניה - כולם היו בשימוש כבסיס לצלליות. אהבתי ואוהבת.
אייבון - העפרון שמרינה לא אהבה - אצלי לשמחתי הוא דווקא לא הישיר נצנצים ועשה את עבודתו נאמנה.
לצערי גיליתי שבתוך העים אני עדיין יכולה להניח רק את עפרונות פופה הישנים - כל אחד אחר שורף ומדמיע. זאת בעיה גדולה שלי.
ג׳ליינר - בובי בראון ״קאויאר״ מופיע אצלי כל חודש כאהוב כי הוא ה״טייט ליין״ הקבוע שלי. מעולה כל כך!!

מוצר שפתיים - ״קרים קאפ״ של מאק - נלקח במסגרת בק-טו-מאק, והוא עשה את שלו מעל לשפתונים אחרים או עפרונות שפתיים שהנחתי על כל השפתיים. כמה שימושי הוא היה לי!!!

מוצר שגיליתי מחדש - העפרונות עיניים שלי!!! כפי שסיפרתי למעלה -חזרתי אליהם החודש....הרבה גם שלא פירטתי כיכבו החודש עלי.
בגזרת הצלליות גיליתי מחדש את אמבר לייטס של מאק שהיא פשוט תמיד מדהימה.

מברשות - 242 של מאק - בנות, זאת מברשת מעולה כל כך!!! רק איתה הצלחתי להוציא מהאילוסטואר של שאנל את מה שצריך להוציא ממנה וזאת פעם ראשונה בהסטוריה שלי שהשתמשתי רק בצללית מרכזית אחת - הכל בזכות המברשת. פשוט עבדתי איתה בשכבות בכל פעם הנחתי עוד קצת ועוד קצת וגם טישטשתי איתה לכיוון מעלה - היא מאפשרת עבודה ורסטילית ואני מאוהבת בה קשות. היא מעולה לכל מוצר קרמי ולא רק לאבקתי. רכשתי עוד אחת רק כדי שחלילה לא אמצא עצמי בלעדיה.
מברשת 213 של מאק - לעין קטנה היא מושלמת - גם הנחה וגם טשטוש י- והשיער נעים נעים נעים ולא דוקרני כמו שלפעמים קורה לי עם אחרות של מאק.
מברשת 602 של סדונה לייס - היא אחת מה-4 שמצויות בסט של מברשות הפנים שרכשתי מהם, אבל בעיניי היא ה-מברשת להנחת פאונדיישן. אני לא מפסיקה להשתמש בה וזונחת את כל האחרות שלי. שילוב של רכות ונעימות עם דחיסות ופיזור חומר - מי צריך יותר מזה. לטעמי שמה בכיס את זו של סיגמא או כל אחת אחרת.

אכזבת החודש -
מסקרה של לוריאל ״ווליום מליון לשס אקסס״ שסתם התפתתי לרכוש ברגע של מבצע בס״פ משולב בהורמונים משתוללים אצלי - סתמית, וממש לא עושה לי כלום. קצת צובעת בשחור, קצת מפרידה ותו לא.

עד כאן חפירתי המסורתית.

aimy42

New member
התאמינו ששכחתי משהו???

ויש ליסט - בראשה (כי יש לי אחהממ אחהממ לא מעט) פלטת ה״מיט מאט״ של דה באלם. התמכרתי לצלליות מאט ואני מחפשת טובות כמו חזיר/כלב שמחפש פטריות כמהין.

ועוד מוצר שהפתיע אותי - חדש אצלי - ״הדרים לומי״ של מייבילין שגיליתי שיכול לשמש אותי כקונסילר בפני עצמו ללא שום תוספת....

TokisBride

New member
מיט מאט נשמעת מדהימה

אבל האריזות של דה באלם עושות לי חשק לכל מוצר, גם הכי מעפן

yulka303

New member
המיט מאט באמת מהממת למי שמחפשת צלליות

מאט, כל פעם בא לי להשתמש בה אבל אין זמן לאיפור עיניים מושקע :(

aimy42

New member
עדדדדדייידדדווששש נשיקות המון!!!

כבר געגועים

הבנתי שאת בטוב, ומאוד מאוד שמחתי לשמוע.
חיבוק ענק.

marina4o

New member
אני בשוק שאת סטית מקולורסטיי שלך!

מאוד אוהבת את 123 - הוא לא קמחי, מכסה בינוני ועמיד מאוד.
שמחה שאהבת את העיפרון של אוון! איך את משתמשת בו? כי אני תחמתי איתו את העין בקו תחתון אבל לא חשבתי להשתמש בו גם בעפעף עליון...

aimy42

New member
אני סוטה כל הזמן מהקולורסטיי אבל חוזרת אליו

על 4 משאני מבינה שהוא הרע במיעוטו בכל פעם ופעם...
דווקא את ה123 אני אוהבת אבל בעלי שולל אותו, מה שלא יפריע לי ללכת איתו לעבודה ובזמני ״בית״ אחזור למוכר והידוע.... עד שאמצא משהו חדש ואחר להתנסות בו.

לגבי העפרון של אייבון בוודאי ובוודאי שהנחתי אותו על כל הליד וצמוד לקו התחתון של הריסים (מבחוץ כמובן) ועליו הנחתי צלליות דומות לו - יש בשפע - גם בשתי הנייקדיות, וגם למשל ״וודוינקד״ של מאק - מהממת מאוד....בקצה החיצוני הנחתי מעט ״אנטיקד״ של מאק. בקריס עבדתי עם מאטיות כמובן.
בכלל מרינה, את חייבת לחבור ולנסות את ״אנטיקד״ - גוון העיניים שלך והגוון שלה נועדו להפגש!!! נסי להניח אותה על הליד, מעל בסיס דומה שאני בטוחה שיש לה, עלי מעט מעט איתה למעלה לקו הקריס כי אני יודעת שאת לא אוהבת לעבוד עם צלליות כהות בקריס, ובקריס לכי על חומות חמות עדינות כמו ״קעד״, ״סמונה סילק״ ״סופט בראון״ וכו. אני בטוחה שיצא לך לוק מהמם לגמרי!!!

marina4o

New member
מעניין מה תגידי על החדש של קאבר גירל. קיבלתי

אותו לידי השבוע ולדעתי הוא כן יתאים לך, לפחות מבחינת התיאור. עדיין לא ניסיתי אותו...
גם הפארור אקסטרים של גרלן היה מוצא חן בעיניך רק חבל שהגוון הכי בהיר שם לא ממש בהיר

וברור שיש לי את אנטיקד!

aimy42

New member
הפארור אקסטרים נראה עלי בשעה ה-1 מדהים

ומהר מאוד, שלא לומר במהירות האור, התחלתי להבריק איתו ולהיראות כמו משהו שצריך לעשות ממנו שמן לצ'יפס

את הקאבר גירל אני באמת צריכה לנסות, אני בהחלט מודעת לכל ההייפ סביבו וביוטיוב הוא רץ כמו וירוס....

אז יאללה - העם דורש "איפור היום" עם האנטיקד!!!

dbd1981

New member
לaimy..מנצלת לשאלה

על איזו מסקרה את מדברת שנתנה לך מראה של מלאכותיים?כזו בדיוק אני מחפשת..סליחה
על ההתפרצות

aimy42

New member
כפי שרשמתי, מדובר בשילוב של 2 מסקרות,

מה שדורש השקעה ועבודה אבל מוכיח עצמו בסופו של דבר - שלבי מסקרה מאריכה כבסיס ומעליה הניחי מסקרה מעבה ו״בונה ריסים״ במקרה שלי זה שילוב של ״ניו לוק״ של דיור (מפרידה ומעט מאריכה) עם ה״פולסיס״ של מייבילין (עיבוי בנייה ונפח לריסים).

TokisBride

New member
מועדפים

הפלטה אליה הושטתן יד יותר מאחרות
החלטתי לעשות לעצמי גיוון באוסף האיפור, ולהשאיר רק את שתי הפלטות שבהן אני לא משתמשת בכלל ביומיום על ראש השידה שלי, כך ש"אגלה" אותן. זה עבד מצויין, ועכשיו הפלטה הכוכבת היא הDusk Till Dawn של מואה. היא מקסימה!

הצלליות הבודדות
צללית בודדה מס' (לדעתי) 11 של וואו. ורודה חמימה יחסית כהה, שימרית, מקסימה! עובדת גם כסומק

צלליות קרמיות
אני לא משתמשת בצלליות קרמיות, אבל כן גיליתי את העפרון הלבן האוטומטי של ביוטיקייר כבסיס לאיפור. מוצלח פלוס :)

המסקרה התורנית האהובה
הממ, כרגע אני חושבת שזו Every Lash של MUA. היא ממש יומיומית, רק חבל שהיא מתפוררת :\

סומק/ברונזר/היילייטר
ברונזר - סטילה מס' 2 האהוב, סומק - לא הייתי נאמנה לאחד...אולי אנג'ל של ניקס
היילייטר - סופט לייטס של סמאשבוקס

פאונדיישן/פודרה
המייקאפ מאט של Lumene! קניתי בפולין ואני פשוט מאוהבת. הוא מתאים לי בול בגוון, נראה מעולה על העור שלי, ועלה מעט מאוד.
פודרה כתמיד - HD של אלף
עפרון/ג׳ליינר/אייליינר
החודש קניתי את הג'ל ליינר של מייבילין - הוא מקסים! ממש התאהבתי בנוחות ההנחה ובעמידות

הצ'אבי סטיק בגוון מגה מלון. יומיומי וכיפי. באלם - ליפ באלם בריח שוקולד (משכר!) של ה&מ, רק בגלל הריח!

החודש גיליתי מחדש את הליפ קרים של ניקס בגוון Pinky Nude. הזמנתי אותו בזמנו בלי להסתכל על סוואצ'ים, אלא לפי שם הגוון - גוון יומיומי וקצת ורוד, לא?
כשהוא הגיע אליי התאכזבתי כי קיבלתי ורוד בינוני אטום, עם תת גוון קר, זועק. לא מהגוונים שהייתי בוחרת בעצמי. אבל לאט לאט הוא התחבב עליי ולמדתי לאהוב אותו :)

אכזבת החודש
אני חושבת שקונסילר של בובי בראון, אבל לא בגלל המוצר... לקחתי גוון מעט בהיר מדי אז הוא טיפטיפונת מאפיר אותי. ):

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - כולנו נשמח לקרוא, כולנו הרי חובבות מברשות ואין לזה סוף....
בהחלט! מברשת E05 של סיגמא לאייליינר ג'ל. מצויינת!

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט
ששש, אבל הרגע הזמנתי את הנייקד!!!1 אז היא בדיוק ירדה מראש הווישליסט. אחריה נמצאת הזמנה גדולה מסליק, אז היא תאלץ להמתין קצת

Elle992

New member
המועדפים שלי.....

לא ממש הבנתי אם חייב מוצרים חדשים לגמרי שלא אמרתי אותם כאן בעבר או שגם וגם...ננסה

הצלליות הבודדות

צלליות קולור טאטו הטאופ והברונזה, כיכבו אצלי החודש יחסית הרבה(יחסית לזה שאני בקושי מתאפרת)

צללית מספר 09 של בורז'ואה, חומה כהה מאוד.

צללית מספר 08 בז'ית בסיסית מאוד מבריקה שמעולה לסיום כל איפור עיניים. אוהבת אותה,

צלליות קרמיות

המסקרה התורנית האהובה

אני דבוקה למסקרות אחדות וזה טלסקופיק והורדה של בורז'ואה..בוא נאמר טלסקופיק הייתה יותר בשימוש החודש.

סומק/ברונזר/היילייטר

הברונזר של גאיה שהגיע בגלאמיסימה! וואוו...אני מתכננת לסקור אותו בקרוב בבלוג אבל הוא באמת מצויין, בעיקר לבהירות עור כמוני...הצללה מחמיאה ויפה ולא כבדה וגסה. אני ממש נהנת מימנו,

פאונדיישן/פודרה

BB של סבוקלם לא רוצה לצאת לי מהבחירה היום יומית, ופודרה נדבקתי לשל ביוטיקייר בגלל שהיא לבנה מאוד ותמיד מבהירה לי את הגוון של הבסיס ואין הבדלי גוון וזה נהדר,

עפרון/ג׳ליינר/אייליינר

ג'ל אייליינר של מייבילין, והאייליינר של בורז'ואה הנוזלי,

קודם כל הבאלם של איה נטורל נדבקתי אליו והוא נהדר, שפתון מספר 05 של בורז'ואה מהסדרה החדשה, שפתון של בורז'ואה מהסדרה האורגנית מספר 09, גלוס סטיין של מייבילין מספר 160,

הצללית טאופ מסדרת קולור טאטו, גיליתי אותה מחדש הן לעפעף אבל התגלית הגדולה זה שהיא מתאימה לי בול לגבות, אחרי תקופה די ארוכה שהפסקתי לסרטט את הגבות פתאום ניסיתי אותה השבוע..וגיליתי שהיא מעולה לזה. אני חוששת שזה יתאים לכאלה עם גבות שחורות ומעט עבות אבל בהחלט שווה נסיון, כי עכשיו אני חוזרת בגדול לסרטט את הגבות ויש לי צללית סופר עמידה לימי הקיץ הקופחים

אכזבת החודש

פריימר לעיניים של עדי גילון...אני עדיין לא סגורה עליו לגמרי אבל מנסיון של מעל שבועיים אני יכולה להגיד שאין הבדל איתו ובלעדיו...האיפור לא נשמר ליותר מהזמן הרגיל(6-5 שעות) וגם איתו רוב הצלליות החזיקו בדיוק אותו זמן. אולי הוא באמת לא משהו או שאני עושה משהו לא נכון אבל..כלומר בלי ועם אני לא שמה לב לשינוי העמידות בצלליות, אם מישהי ניסתה אותו אשמח לשמוע אבל..זה די מבאס, אולי אני צריכה לקנות של אורבן או טו פייסד. נראה,

אם יש מברשת שעשתה לכן את זה החודש ובא לכן לשתף - כולנו נשמח לקרוא, כולנו הרי חובבות מברשות ואין לזה סוף.

בוודאי! ריל טכניקס מברשת סומק והאקספרט בראש שלהם, פשוט אלוהיות! אני כל כך נהנת בשימוש איתם...וואי
רכישה קטנה אך משובחת כמו שאומרים, לא מתחרטת בכלל והשאיר לי טעם של עוד

מהו המוצר שנמצא אצלכן כרגע בראש הויש-ליסט

מייק אפ HD של MUFA..
אחרי שאין לי פחד יותר לרכוש ברשת נכנס לי חשק אדיר לרכוש אותו והוא בראש הרשימה כרגע,

וואוו זה היה ארוך..אבל טוב! אני אוהבת לרכז דברים, פעם הבאה פשוט ארשום בצד מוצרים שעשו לי את החודש וכו'. יהיה יותר קל. כל הכבוד על הפינה!

aimy42

New member
לא חייבים מוצרים חדשים בכלל, מדובר

בסך המוצרים - ישנים או חדשים - שהחודש כיכבו כ״אהובים״ אצלך

Elle992

New member
תודה על ההסבר
פעם הבאה גם אעלה

תמונה מסודרת עם כל המוצרים, אויי כמה שאני אוהבת להשקיע בדברים כאלה!

למעלה