מועדפי חודש פברואר

alubash

New member
השפתיים שלי נוטות ליובש :(

אני שמחה שאת מצליחה להנות מהאודמים האלה - הגוונים שלהם מדהימים והעמידות מצויינת (היו לי את הרובי וו, הראשן רד והטדי).

scarlet moon

New member
מועדפי החודש שלי!

בתחום הצלליות -
פלטת naked basics. כי היא חדשה והפתיעה אותי. נכון, היא לא מחדשת לי (ולכל מי שיש לה אוסף צלליות מכובד), אבל יש משהו נורא כיף שהן מרוכזות ככה באריזה קטנה וקומפקטית.
השתמשתי הרבה בפיינטפוט groundwork של מאק. מאד אוהבת אותו למראה טבעי.

מייקאפ - השתמשתי הרבה בטריפל-בנפיט של אנה לוטן, שאין לו שום כיסוי בכלל, אחרי תקופה ארוכה של ביבי קרמים ומייקאפים. החלטתי שהעור שלי במצב טוב ואין סיבה לכסות שום דבר.

אין יום כמעט שאני לא שמה בקו-המים את העפרון של רימל scandal eyes בגוון ניוד. פותח את העין ומאיר אותה. ומאד עמיד.

עדיין מאוהבת קשות בשימר מרי-לו-מינייזר של דה באלם.

אייליינר- פלואידליין בגוון dipdown של מאק למראה טבעי...

אודם - חורשת החודש על השפתונים של Barry M! אפשר להשיג בasos, זולים ואיכותיים (אלה עם האריזה הורודה)

אכזבת החודש - קניתי את העפרון של מאק graphblack והוא לא עמיד עליי. ציפיתי ממנו ליותר... אולי זו היתה מעידה חד פעמית.

scarlet moon

New member
אני לא יודעת

לא נראה לי שאי פעם יצא לי להיות ליד דוכן של רימל בארץ, האמת

marina4o

New member
אין את הסדרה בארץ. אבל יש ברשת בקלי קלות

הזמנתי אתמול עיפרון טאופי (לא מנצנץ) ויש לי גם שחור שנמרח מעולה!

ליאתו2

New member
איפה מצאת את העיפרון של רימל

חיפשתי בכמה מקומות בארץ ולא מצאתי אותו. אולי מאתר בחו"ל?

alubash

New member
מועדפי ומאכזבי פברואר אצלי:

אז החודש היה לי הרבה יותר זמן פנוי מבדרך כלל ולכן התחדשתי בהרבה מוצרים והתנסיתי בדברים חדשים. אציין את אלה שניסיתי במשך כמה שבועות והספקתי לגבש דיעה.

המוצרים המועדפים:
קודם כל, ביקרתי החודש (בפעם הראשונה) בחנות של בובי בראון בקניון רמת אביב. מהביקור הזה התחדשתי בין השאר בסומק נפלא בגוון PEONY בגוון ורוד קר. הוא מאוד פיגמנטי, מאיר את הפנים ונותן הסמקה מקסימה.
החודש זנחתי את מראה הג'ל ליינר המודגש שאני מחבבת בדרך כלל והתאפרתי בעפרונות KOHL על קו הריסים עם טישטוש עדין למראה רך יותר. אז הפייבוריטים שלי היו TEDDY ו-PRUNELLA של מאק. לקו המים אהבתי את POWERSURGE בשילוב עם גווני צלליות זהובים על העפעף. בגלל שעיני יחסית קטנות, קיבלתי בדרך זו הדגשה רכה.
ועכשיו להמלצה הגדולה של הזמן האחרון: הסרום "זהב נוזלי" של אנה לוטן
. חברות, אני ממש ביקורתית כלפי מוצרי הטיפוח שלי. יש לי עור מעורב-שמן שלפעמים גם "מצמיח" פצעונים. מצד שני, הוא גם "שותה" לחות ויש לו נטייה להראות מיובש כשאני מזינה אותו בתחליבים ללא שומן. קיבלתי את הסרום בדוגמית שהספיקה לי לחמישה ימים בקניה של משהו אחר מאנה לוטן והוא שכב אצלי חצי שנה(!) עד שנזכרתי בו והחלטתי לנסות. אני משתמשת בו לפני השינה בתור קרם לילה כי אין בו SPF והוא מדהים: מלחח, נספג תוך שניות ומותיר עור מלוחח (העור ממש "שותה" אותו) אבל ממש לא שומני (מוצר שמותיר שומניות זה משהו שאני לא סובלת). בלילה זה מרגיש לי פינוק למרוח אותו ובבוקר אני מתעוררת עם עור מאוזן וזורח. ומה מחירו? פחות מ-200 ש"ח ל-50ML בלינדו. אני כל כך שמחה שלא התפתיתי לקנות את הג'נפיק של לנקום (שדווקא מאוד אהבתי אותו כשניסיתי מדוגמית הנדיבה שהיתה לי) בגלל מחירו השערורייתי והביקורות הפושרות ברשת על רכיביו הסינטטיים.

המוצרים שאכזבו:
אני שונאת, ש-ו-נ-א-ת להתאכזב אחרי שהזמנתי באופן עיוור מהאינטרנט. במיוחד שמדובר במוצרים מעולים והנפילה היא בגוון שבחרתי.
בעלי היה החודש בארה"ב ולצערי נפלתי כך בכמה גודי'ס

שני ליפסטיקים של בובי בראון שלצערי לא התחברתי לגוונים שלהם (למרות שעשיתי עבודת מחקר ברשת). אחרי שניסיתי כל אחד מהם פעם אחת, הבנתי שזה הדבר היחיד שלא התלהבתי ממנו - לצערי ביקשתי אותם לפני הביקור שלי בחנות.
כמו כן, קיבלתי את הג'ל לגבות של MUFE בגוון ash שהתברר ככהה מדי עבורי. מושלם מכל הבחינות האחרות אבל כהה מדי. אוףףףףף.
עוד בגזרת המאכזבים עפרון kohl של לנקום ששכח להתקבע אחרי שטשטשתי אותו (עיני רקון). מזל שקיבלתי אותו בחינם כדוגמית אחרי קניה - אחרת הייתי מאוד כועסת.
בנוסף, אכזב אותי גם הסרום visionaire של לנקום (שגם ממנו קיבלתי דוגמית נדיבה שמספיקה למשהו כמו שבועיים): אז נכון, הוא מחליק קצת את העור וקצת מאחד את הגוון והמרקם. אבל כל פריימר סיליקוני עושה את זה ולדעתי אין שום הצדקה למחיר היקר שדורשים על מוצר זה.

סרום מעולה, ובכלל כל סידרת הזהב מעולה

אני כבר שנים משתמשת אך ורק בטיפוח תוצרת הארץ, יש לנו מוצרים מעולים שמותאמים לאקלים הישראלי, שלא נדבר על המחירים... אנה לוטן זו חברה מצויינת, עם שירות לקוחות הכי מדהים שנתקלתי בו בארץ, ואגב גם סבוקאלם שייכים להם, וגם להם שירות לקוחות יוצא מן הכלל.

משתתפת בצערך על האכזבות מארה"ב... זה הכי מבאס!

לוטוס7

New member
הסרום של אנה לוטן נשמע מעניין!!!

בחנות של בובי בראון לא הייתי עדיין,אבל אני מתה להיות כבר!!!! לא התפתית לצלליות הקרם?הבנתי שהן נהדרות...

alubash

New member
בטח שהתפתיתי :))

הן לא עמידות עלי בלי פריימר, אבל הגוונים מקסימים.
קניתי בגוון sandy gold אחרי שניסיתי הרבה בחנות.
מעניין שהייתי בטוחה שאני אוהב יותר את sand dollar אבל הצללית הראשונה החמיאה יותר.
ממש ממליצה לך לבקר בחנות. המוכרת היתה נחמדה, מקצועית ולא לחצה עלי לקנות.

לוטוס7

New member
אהה,ידעתי!!

תתחדשי,הגוון נראה מדהים בסווטצ'

אני בהחלט אבקר מתישהו בבובי בראון,מנסה להתאפק ולחכות לחנות באילת...

למעלה