מועדפי חודש פברואר

marina4o

New member
עונה בקצרה גם

צלליות - ללא ספק רביעיות של קרליין שבחנתי בשבועות אחרונים. חוץ מזה כשלא היה לי זמן אז התאפרתי עם פיינטרלי כבסיס למסקרה וזהו.
מייקאפ - פה תמיד יש תחלופה (כמו בכל הדברים) כאשר לרוב זה היה פייס אנד בודי וביבי למיניהם כמו זה של קרליין או אנה לוטן
קונסילר - קורקטור של בובי שאף פעם לא יוצא מהמומלצים שלי! מעליו ניסיתי גם כל מיני
פודרה - פיקס פאודר של מאק כפודרה קלילה עם מברשת דו פייברית וגם מאירה של בובי בראון. ברונזר של H&M או טארט. משום מה הזנחתי היילטר קרמי אבל זה כי שכחתי ברוב המקרים...
איילנרים -עפרון חום קרמי ביותר של ג'ייד
שפתונים- תחלופה כל הזמן פה ויש מלא שאהבתי כמו באטרס של רבלון, באלמים מכתימים שלהם, גרלן וכו'
פריימר - הזנחתי נכון לעכשיו פריימרים. אולי אחזור עוד מעט. לעיניים - כבר הרבה זמן רצה בין עפרה ללוראק.
מברשות - הרגילות שלי, מאק וריל טכניקס

התאכזבתי מעיפרון טאופי של אבון. שימרי בטירוף עם חלקיקים שמתפזרים לכל עבר. אוף. רוצה עיפרון טאופי נורמלי.

aimy42

New member
אוי, התאכזבת מהעפרון של אייבון? פאק

הזמנתי אותו יחד עם נטע, דווקא בגלל הסקירה שהעלית עליו חחחחחח אני צריכה לשלוח אלייך את החשבון!!

טוב אנסה אותו ואראה אם גם אני אסבול...

גם אני מחפשת עפרון טאופי נורמלי, חייבים כבר למצוא אחד!!

marina4o

New member
השחור מעולה והרי הוא לא שימרי. הבעיה המקורית

איתו הייתה שהוא גרם לי לטשטוש כשהנחתי אותו בקו מים פנימי.
את הטאופי הזמנתי כי רציתי להניח בין הריסים תחתונים כתיחום. את לא מבינה עד כמה קשה להיפטר מהנצנצים המעצבנים האלו באמצע היום ואפילו בסוף

aimy42

New member
אני דווקא כן מבינה כמה קשה

להפטר מנצנצים, יש לי ממש ״אלרגיה״ לפול אאוט מכל הסוגים בין אם זה מעפרון או צללית...

TroubledWater

New member
מרינה יש לי המלצה בשבילך לעיפרון טואופי מאט

בדיוק הזמנתי אותו, הוא נמרח בקלות, פיגמנטי ועמיד..
מה שכן, אני לא מצליחה לשים אותו בקו המים, לא רואים אותו בכלל, נראה לי שהפורמולה שלו לא מצליחה להימרח שם (יש לי גם את הניוד מהסדרה והוא דווקא נמרח מעולה...)

קישור לעיפרון באסוס

marina4o

New member
בדיוק הסתכלתי עליו אתמול והוא אצלי בסל קניות

הקטע שאני רציתי טאופ שימרי יפה

aimy42

New member
אם את רוצה טאופ שימרי לכי על הצללית של BB

ה Stone שעליה שמלצתי למעלה. אמנם לא עיפרון אבל לדעתי תפתור לך את הרצון בתיחום תחתון שימרי יפה...

scarlet moon

New member
הוא נהדר!

יש לי אותו ואני ממש אוהבת. הוא לא שימרי אבל צבע מאד יפה.

בדיוק המלצתי גם על העפרון ניוד בהודעה שלי

גם לי יש אותו

ממסע הקניות המפרך בלונדון :)
מסכימה עם מה שנאמר- עמיד מאד, יפהפה, אבל בקושי נראה על קו המים- מתקבל מאד בהיר. אבל ממליצה בחום!

דידו24

New member
העיפרון הטאופי הוא כמו השחור שסקרת בעבר?

שדומה יותר לפלואידלין?
חוץ מזה שהוא מתעופף, מה שנשאר נשאר עמיד?

אני מתה על השחור.

marina4o

New member
הוא עמיד מאוד ורך כמו חמאה, בדיוק כמו השחור

אבל הנצנצים שלו הורגים אותי!

המועדפים שלי החודש

מייקאפ - סטודיו פיקס מאק
מברשת - 182 קבוקי מאק
סומק - לה בלה במבה בנפיט, 62 ג'ייד, 05 נינה ריצ'י
מסקרה - ווליום שאנל
גלוס - wonderful מאק
הארה - היי בים בנפיט
בושם - קלואי edp ושאנל צ'אנס

הפתעת החודש - ליינרים של mufa שהתחלתי שוב להשתמש ועיפרון עיניים חום של לנקום

*ואם אני אזכור, אח"כ אצלם תמונה ואעלה

ליאתו2

New member
המומלצים שלי

קודם כל הצלליות מסדרת הפרו לנגוור של מאק. עמידות, פיגמנטיות ומתערבלות. בגלל שהעפעפיים שלי כבר לא מתוחות וצעירות כפי שהיו פעם, כל שכבה שאנימוסיפה על העור מיותרת. עם הצלליות האלה אני יכולה לוותר על שכבת הפריימר לעיניים והן יושבות אחלה גם בלעדיהן (אין לי עפעף שומני).
בפאונדיישן התאהבתי בביבי קרים החדש של טארט. הוא משמש גם כפריימר וגם כפאונדיישן שיכול להבנות על לכיסוי בינוני. שוב - מבחינתי פחות זה יותר. יושב חלק על הפנים ונעים למגע. חוץ ממנו אני גם אוהבת לערבב קונסילר עם לחות לפנים ולהניח כביבי קרים.
עפרונות עיניים, בהמלצת השירשור של נטע סקאלי רכשתי את הכרומוגרפיק ואני לא מתחרטת.
עוד בהמלצתה רכשתי את הסומק "מארג'ין" ומאז אנחנו לא נפרדים...
ברונזר אצלי משתנה. אם אני ממש רוצה לעשקיע אני מתחילה עם הקרם דה סוליי של שאנל, מעליו מעמיקה עם מינראל סקין פיניש במדיום דארק ואז הברונזר מאט של מאק.
ביומיומי אני אסתפק במינראל מדיום דארק של מאק בהצללית של הפנים ובמדיום במרכז הפנים.
על השפתיים לא מפסיקה לחפש את הליפסטיק שיהיה עמיד מצד אחד ולא מייבש מצד שני. ניסית הרבה ועוד לא הגעתי למשהו שסיפק אותי. כרגע אני שמה שכבת בסיס של הרבלון ליפסטיין ומעליו ליפסטיק רגיל. הכי אוהבת את "סירופ" של מאק.

בגזרת המברשות - רבות רבות. בעיקר אוהבת את הבלאש בראש של ריל טקניק ואת מברשות העיניים של מאק - 217, 239. מברשת שגיליתי לאחרונה היא מלבנית צרה של נארס. קניתי אותה דרך הסטרוברי והיא עוזרת ביצירת קונטורים והיילייטים. אני לא בטוחה עדיין שהיא כ"כ ייחודית כי היא יוצרת קווים חדים מאוד וצריך לעבוד עם טשטוש עם מברשת אחרת אחריה. יש גם לאקו-טולס מברשת דומה בעיצוב..
המסקרה שלי החודש היא האקסטרים של קליניק (זו שהגיעה לא מזמן לארץ).

מה שאיכזב אותי בחודש זה הצלליות שבאו בצורת עיפרון של רבלון בשני גוונים בכל עיפרון. אחלה רעיון אבל הן ממש לא עמידות...
וגם הגלוס סטיין של לוראל שאמור להיות העתק של זה של YSL והוא הרבה פחות מחזיק מעמד (גם זה של YSL לא מחזיק עליי מי יודע מה ובד"כ נמוג ממרכז השפתיים ומשאיר מסגרת די מכוערת) וגם יותר דביק. מה שכן הוא נמוג מהשפתיים באופן אחיד יותר מה YSL.

קיט קט2

New member
המועדפים שלי

סומק VENUS של מקיאג'

סומק BREEZY של מאק

מייק אפ LUMI MAGIQUE של לוריאל

שפתון מס' 72 של ליידי קאר -ההפתעה של השבוע, שפתון בצבע אדמדם כתום שעלה לי 10 ש"ח והתגלה כדי עמיד ונמרח נהדר על השפתיים.

yulka303

New member
אבל בקושי יש לי מה לרשום

ה"בעיה" העיקרית שלי היא שמבחינת מוצרי בסיס אני משתמשת באותם המוצרים קבוע, אבל מבחינת צלליות ושפתונים - נדיר שאני אשים אותה צללית פעמיים באותו החודש
אז אין לי יותר מדי מה לתרום, סורי..

כמה דברים שבכל זאת היו שימושיים במיוחד החודש:
מסקרה bad gal של בנפיט - בהתחלה הדיעה שלי עליה הייתה די פושרת, ועכשיו - אני מאוהבת! עושה לי ריסים מושלמים!
פיינט פוט פיינטרלי של מאק - מחזיק צלליות מלאאא זמן, עושה לי חשק להתחדש בעוד כמה גוונים.
שפתוני מאק בגימור מאט - כנראה שמצאתי את הגימור האהוב עליי בשפתונים. השפתונים מאוד עמידים (שורדים פיצה וכאלה
) ופה ההפתעה - לא ייבשו לי את השפתיים יותר מדי.

aimy42

New member
שפתוני המאט של מאק אכן טובים, הזהרי רק

מפני איבוד הלחות בהם. יש לי 2 שפשוט הלכו והתייבשו במשך הזמן כך שכבר לא כיף להתמרח בהם. לא זוכרת איזה הם היו כי החזרתי במסרת באק טו מאק. הקפידי לסגור אותם היטב ולאחסן במגירה או משהו דומה, כדי שישארו לך טובים.

alubash

New member
ניסיתי 3 שונים ולצערי הם כל כך ייבשו לי

את השפתיים שויתרתי עליהם (במיוחד לרובי וו המהמם יש מרקם מהגיהנום).

yulka303

New member
השפתיים שלי דווקא חיות איתו בשלום (
)

אבל הוא באמת יותר מאט ממאט חח

למעלה