מועדפי חודש פברואר

aimy42

New member
מועדפי חודש פברואר

בעיצה עם המנהלות הוחלט שפעם בחודש, בדר״כ ביום שישי של השבוע הראשון בחודש, יעלה סקר מועדפי החודש במקום שרשור המלצות/השמצות. ככה גם למי שלא הספיקה להעלות משהו בשרשור שישי או שהתעצלה - תוכל לפחות להשתתף במועדפי החודש!!

אתן מוזמנות לשתף במוצרים / מברשות / כל מה שקשור לאיפור / שאהבתן במיוחד החודש. אתן יכולות ללכת לפי הפירוט שאני מציעה כאן וכמובן שאתן יכולות לכתוב חופשי בלי הנקודות המוצעות.
המוצרים האהובים בכלל לא חייבים להיות חדשים אלא פשוט אלה שהיד נשלחה אליהם יותר החודש, או שסתם בא היה לכן להתאפר איתם יותר מפעם אחת....

טיפ שמרינה מוסרת לכולן: מי שמתקשה לזכור מוצרים שהשתמשת בהם לאורך החודש, יכולה לכתוב לעצמה בצד בפתק שבועי או ״חודשי״ עם פירוט דברים שהתאפרת בהם שאהבת או לא אהבת.

הצעות למוצרים לשיתוף שיהיה מול העיניים:
צלליות אבקה / קרם
פאונדשיין
קונסילר
עפרונות עיניים / שפתיים
פודרה / היילייטר / ברונזר
ג׳לליינרים / אייליינרים
אודם / גלוס
פריימר פנים / עיניים
פיגמנטים / גליטרים וכל ה״פאן סטאף״
מברשות / ספוגיות וכו׳

וכמובן, שלא נוותר גם על מאכזב/י החודש!!! זה המקום לקטר ולשתף על מוצר/ים שביאס/ו

אם יש מוצר שהוא ״תגלית״ או הפתעה עבורכן - נא לא לקמץ במידע!!!

מקווה שלמרות שזה גוזל קצת זמן חשיבה וכתיבה, יבוא לכן להשתתף ולשתף אותנו כדי שהויש ליסט של כולנו תתפח בהתאם

שבת נעימה לכולכן

danra

New member
תשמעי....

בפורומים אחרים יש שרשור חודשי כזה אבל הסיבה היא שאין שם שירשור שבועי.
פה יש שרשור די מרשים מדי שבוע כך שאני לא ממש מבינה מה ההבדל בינו לחודשי הזה.

aimy42

New member
ההבדל הוא מאוד פשוט:

לא תמיד מגיעים להעלות מומלצי השבוע, ויותר מזה, יש משהו בריכוז של מוצרים מכל הקטגוריות יחד של האיפור, שמאוד נעים לעין (ולזכרון) ולקבלת מידע שאולי יסקרן אותך לרכוש לעצמך. כמו כן, אם נהנית מאיזו צללית קרם מסויימת בשבוע מסויים שאותה העלית בשרשור שישי, היא לא בהכרח תכנס ל״מועדפי ה-חודש״ כי אהבת משהו אחר -יותר...

danra

New member
טוב...

ההיגיון אומר שמי שלא הספיקה להמליץ על משהו בשבוע מסויים תמליץ עליו בשבוע אחר אם היא רוצה.
אבל סבבה, רציתם להמציא שרשורים, זה אחד המאולצים.
רק אומרת

לוטוס7

New member
סליחה,מאולץ??!!

אמירה הרימה את הכפפה(בשיתוף עם המנהלות) ויזמה העלאת שרשור כזה פעם בחודש (!!!)-צריך להודות לה,אבל מצד שני לבקר הכי קל...
לא נאה לך אל תשתתפי בו.

danra

New member
כן, מאולץ!!

אז מה? בגלל שהיתה יוזמה אז צריך לעצור ולהצדיע? לא הבנתי...
מותר לי להביע את דעתי ולא את זו שתחליטי מה אני צריכה לעשות, ברור?
ובנוגע ליוזמה, אמירה כבר הרימה כמה יוזמות מוצלחות וזו מה לעשות לא מוצלחת לטעמי.
הדאגה הזו שאין תנועה בפורום כמו פעם מולידה יוזמות מאולצות כאלו ובואו לא נשכח שמדובר על אחד מהפורומים הפעילים בתפוז, אז קחו את הדברים בפרופורציה.

danra

New member
לגמרי

יותר קל לרדת לרמה האישית במקום לדבר בצורה עניינית.

למה מאולץ? זה שירשור שהיה מאוד אהוב בעבר

ומפאת חוסר הזמן של אמירה, לא עלה כמה חודשים. כמה וכמה פעילות פה בפורום, שאלו מדוע אין את השירשור הזה יותר, ואמירה החליטה להשיב עטרה ליושנה, בעידוד המנהלות.
לא כולנו מקבלות מוצרים לסקירה, וכיף לנו לקרוא וגם לתת המלצות חסרות פניות.

danra

New member
כי אין הבדל בינו לשרשור השבועי בתכלס

וזה שמשהו היה נכון פעם לא אומר בהכרח שנכון עכשיו.
אולי כן אולי לא, מותר להביע דעה וזה ממש לא משנה אם חברה בפורום או מנהלת החליטה.
ואת אמירה אני מאוד מעריכה ואין לי שום בעיה לומר לה מה שאני רוצה, לפחות היא עונה עניינית מה שאי אפשר לומר על אחרות שהגיבו קודם.
העקיצה בסוף על הבלוגריות גם מיותרת וגם לא רלוונטית כי אף אחד לא אמר לבטל את השרשור השבועי אלא שהחודשי מיותר.

aimy42

New member
בחייאת דנרה, בואי לא נמשיך את ה"מריבה"

הזאת - נראה לי מיותר, חבל להכניס את האוירה הזאת לתוך שרשור כזה.
נכון כפי שכתבת - לכל אחת מותר להביע את דעתה האישית, את זו שלך הבעת באופן ברור, וזה בסדר שלאנשים יש דעות שונות.

ברור הוא, שאם לא תהיה לשרשור הצלחה, ולא יהיו מספיק תגובות, הוא לא יעלה שוב, או שנשנה אותו כדי להתאים להענות והשתתפות יותר טובה. מאוד פשוט.

דווקא את, כמתנסה ב-כ-ל כ-ך הרבה מוצרים, היה לי מאוד מעניין לשמוע מה בסופו של דבר הכי מושך אותך להשתמש בחודש שלם - כי זה מה שבסופו של דבר משנה את הדעה על מוצר - משתמשים בו או לא. התלהבות ראשונית ממוצר איפור, הוא דבר שקורה לנו המון, אבל דווקא שימוש ממושך בו - הוא שאומר "זה מוצר טוב עבורי". בגלל שאת כותבת חדשות לפרקים ביקורות על מוצרים שונים ורבים, היה לי מאוד מעניין לקרוא מה הם אלה ש"תמיד עושים לך את זה" או לפחות במשך חודש.
אבל זה לגיטימי שלא תרצי להשתתף.

עד כאן ו"זיל גמור"

שתהיה שבת טובה ונעימה.

danra

New member
אמירה

מי שהכניס את האווירה זו לא אני אם תקראי שוב, אלא כל השוטרות פה שקמו לגונן עליך בהתלהמות כאילו היה צורך בזה.
כמו שאמרת מותר לי להביע את דעתי ואני אמשיך לעשות את זה מתי שאמצא לנכון.

בנוגע לשרשור, לא אמרתי שלא אשתתף אלא שלשנות את השם משבועי לחודשי זה סמנטי בלבד.
אני אכן מתנסה בהרבה מוצרים אבל יש לי את אלו הקבועים שמלווים אותי.
אחרי ההתנסויות העיקריות, חיוביות או שליליות, אני גם מעלה את החוו"ד שלי לכאן.
בסופו של דבר אני מניחה שהאוסף שלי קטן משל רוב המשתמשות כאן כי את הרוב אני מעבירה הלאה, אני לא אוהבת לאגור.

danra

New member
המממ

הגישה הקנטרנית שלך זו עוד אחת מהסיבות שהרבה עזבו את הפורום.
הניסיון להשליט פה איזה משהו כפוי.
ואחכ מתלוננות שהתנועה יורדת, מפתיע.

דידו24

New member
בסדר....

אין לי כוונה להמשיך את הדיון הירוד הזה.

תעלי כמה שורות למעלה, מי שבאה בחוסר פירגון וקטנוניות לא היה לוטוס ואנוכי.
קנטרנית זה גם להיות עוקצני, נראה שזה בדיוק מה שהיה בהטחה שזה "מאולץ" ובהמשך ההטחות משם.....

אני מקווה שזה מוצא חן בעיניי שאר הבנות
וגם מי שלא, מותר שיהיו דעות שונות.

alubash

New member
מה זה משנה לך? גם ככה ההשתתפות שלך

בפורום, מעבר לשירשור המקוון מצומצמת עד בלתי קיימת...

danra

New member
אז זהו

שדווקא בשרשור הזה אני משתתפת קבוע ובלי שום קשר אני יכולה להביע את דעתי על מה שבא לי גם אם לך יש השגות כאלו ואחרות.

למעלה