לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1878818,788 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-' מועדפי חודש פברואר '
מועדפי חודש פברואר
<< ההודעה הנוכחית
08/03/2013 | 00:59
97
1621
בעיצה עם המנהלות הוחלט שפעם בחודש, בדר״כ ביום שישי של השבוע הראשון בחודש, יעלה סקר מועדפי החודש במקום שרשור המלצות/השמצות. ככה גם למי שלא הספיקה להעלות משהו בשרשור שישי או שהתעצלה - תוכל לפחות להשתתף במועדפי החודש!!

אתן מוזמנות לשתף במוצרים / מברשות / כל מה שקשור לאיפור / שאהבתן במיוחד החודש. אתן יכולות ללכת לפי הפירוט שאני מציעה כאן וכמובן שאתן יכולות לכתוב חופשי בלי הנקודות המוצעות.
המוצרים האהובים בכלל לא חייבים להיות חדשים אלא פשוט אלה שהיד נשלחה אליהם יותר החודש, או שסתם בא היה לכן להתאפר איתם יותר מפעם אחת....

טיפ שמרינה מוסרת לכולן: מי שמתקשה לזכור מוצרים שהשתמשת בהם לאורך החודש, יכולה לכתוב לעצמה בצד בפתק שבועי או ״חודשי״ עם פירוט דברים שהתאפרת בהם שאהבת או לא אהבת.

הצעות למוצרים לשיתוף שיהיה מול העיניים:
צלליות אבקה / קרם
פאונדשיין
קונסילר
עפרונות עיניים / שפתיים
פודרה / היילייטר / ברונזר
ג׳לליינרים / אייליינרים
אודם / גלוס
פריימר פנים / עיניים
פיגמנטים / גליטרים וכל ה״פאן סטאף״
מברשות / ספוגיות וכו׳

וכמובן, שלא נוותר גם על מאכזב/י החודש!!! זה המקום לקטר ולשתף על מוצר/ים שביאס/ו  

אם יש מוצר שהוא ״תגלית״ או הפתעה עבורכן - נא לא לקמץ במידע!!!

מקווה שלמרות שזה גוזל קצת זמן חשיבה וכתיבה, יבוא לכן להשתתף ולשתף אותנו כדי שהויש ליסט של כולנו תתפח בהתאם

שבת נעימה לכולכן

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תשמעי....'
תשמעי....
08/03/2013 | 11:52
18
533
בפורומים אחרים יש שרשור חודשי כזה אבל הסיבה היא שאין שם שירשור שבועי.
פה יש שרשור די מרשים מדי שבוע כך שאני לא ממש מבינה מה ההבדל בינו לחודשי הזה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ההבדל הוא מאוד פשוט:'
ההבדל הוא מאוד פשוט:
08/03/2013 | 13:07
17
439
לא תמיד מגיעים להעלות מומלצי השבוע, ויותר מזה, יש משהו בריכוז של מוצרים מכל הקטגוריות יחד של האיפור, שמאוד נעים לעין (ולזכרון) ולקבלת מידע שאולי יסקרן אותך לרכוש לעצמך. כמו כן, אם נהנית מאיזו צללית קרם מסויימת בשבוע מסויים שאותה העלית בשרשור שישי, היא לא בהכרח תכנס ל״מועדפי ה-חודש״ כי אהבת משהו אחר -יותר...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב...'
טוב...
08/03/2013 | 13:17
16
403
ההיגיון אומר שמי שלא הספיקה להמליץ על משהו בשבוע מסויים תמליץ עליו בשבוע אחר אם היא רוצה.
אבל סבבה, רציתם להמציא שרשורים, זה אחד המאולצים.
רק אומרת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סליחה,מאולץ??!!'
סליחה,מאולץ??!!
08/03/2013 | 17:28
12
338
אמירה הרימה את הכפפה(בשיתוף עם המנהלות) ויזמה העלאת שרשור כזה פעם בחודש (!!!)-צריך להודות לה,אבל מצד שני לבקר הכי קל...
לא נאה לך אל תשתתפי בו.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן, מאולץ!!'
כן, מאולץ!!
08/03/2013 | 17:38
7
326
אז מה? בגלל שהיתה יוזמה אז צריך לעצור ולהצדיע? לא הבנתי...
מותר לי להביע את דעתי ולא את זו שתחליטי מה אני צריכה לעשות, ברור?
ובנוגע ליוזמה, אמירה כבר הרימה כמה יוזמות מוצלחות וזו מה לעשות לא מוצלחת לטעמי.
הדאגה הזו שאין תנועה בפורום כמו פעם מולידה יוזמות מאולצות כאלו ובואו לא נשכח שמדובר על אחד מהפורומים הפעילים בתפוז, אז קחו את הדברים בפרופורציה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמו שנאמר מתחתיי,העיקר שיש את השרשור המקוון!!'
כמו שנאמר מתחתיי,העיקר שיש את השרשור המקוון!!
08/03/2013 | 17:51
2
311
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
08/03/2013 | 17:54
282
יותר קל לרדת לרמה האישית במקום לדבר בצורה עניינית.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למה מאולץ? זה שירשור שהיה מאוד אהוב בעבר'
למה מאולץ? זה שירשור שהיה מאוד אהוב בעבר
08/03/2013 | 17:54
3
287
ומפאת חוסר הזמן של אמירה, לא עלה כמה חודשים. כמה וכמה פעילות פה בפורום, שאלו מדוע אין את השירשור הזה יותר, ואמירה החליטה להשיב עטרה ליושנה,  בעידוד המנהלות.
לא כולנו מקבלות מוצרים לסקירה, וכיף לנו לקרוא וגם לתת המלצות חסרות פניות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כי אין הבדל בינו לשרשור השבועי בתכלס'
כי אין הבדל בינו לשרשור השבועי בתכלס
08/03/2013 | 18:10
2
247
וזה שמשהו היה נכון פעם לא אומר בהכרח שנכון עכשיו.
אולי כן אולי לא, מותר להביע דעה וזה ממש לא משנה אם חברה בפורום או מנהלת החליטה.
ואת אמירה אני מאוד מעריכה ואין לי שום בעיה לומר לה מה שאני רוצה, לפחות היא עונה עניינית מה שאי אפשר לומר על אחרות שהגיבו קודם.
העקיצה בסוף על הבלוגריות גם מיותרת וגם לא רלוונטית כי אף אחד לא אמר לבטל את השרשור השבועי אלא שהחודשי מיותר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בחייאת דנרה, בואי לא נמשיך את ה"מריבה" '
בחייאת דנרה, בואי לא נמשיך את ה"מריבה"
08/03/2013 | 18:19
1
268
הזאת - נראה לי מיותר, חבל להכניס את האוירה הזאת לתוך שרשור כזה.
נכון כפי שכתבת - לכל אחת מותר להביע את דעתה האישית, את זו שלך הבעת באופן ברור, וזה בסדר שלאנשים יש דעות שונות.

ברור הוא, שאם לא תהיה לשרשור הצלחה, ולא יהיו מספיק תגובות, הוא לא יעלה שוב, או שנשנה אותו כדי להתאים להענות והשתתפות יותר טובה. מאוד פשוט.

דווקא את, כמתנסה ב-כ-ל  כ-ך  הרבה מוצרים, היה לי מאוד מעניין לשמוע מה בסופו של דבר הכי מושך אותך להשתמש בחודש שלם - כי זה מה שבסופו של דבר משנה את הדעה על מוצר - משתמשים בו או לא. התלהבות ראשונית ממוצר איפור, הוא דבר שקורה לנו המון, אבל דווקא שימוש ממושך בו - הוא שאומר "זה מוצר טוב עבורי". בגלל שאת כותבת חדשות לפרקים ביקורות על מוצרים שונים ורבים, היה לי מאוד מעניין לקרוא מה הם אלה ש"תמיד עושים לך את זה" או לפחות במשך חודש.
אבל זה לגיטימי שלא תרצי להשתתף.

עד כאן ו"זיל גמור"

שתהיה שבת טובה ונעימה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אמירה'
אמירה
08/03/2013 | 23:44
216
מי שהכניס את האווירה זו לא אני אם תקראי שוב, אלא כל השוטרות פה שקמו לגונן עליך בהתלהמות כאילו היה צורך בזה.
כמו שאמרת מותר לי להביע את דעתי ואני אמשיך לעשות את זה מתי שאמצא לנכון.

בנוגע לשרשור, לא אמרתי שלא אשתתף אלא שלשנות את השם משבועי לחודשי זה סמנטי בלבד.
אני אכן מתנסה בהרבה מוצרים אבל יש לי את אלו הקבועים שמלווים אותי.
אחרי ההתנסויות העיקריות, חיוביות או שליליות, אני גם מעלה את החוו"ד שלי לכאן.
בסופו של דבר אני מניחה שהאוסף שלי קטן משל רוב המשתמשות כאן כי את הרוב אני מעבירה הלאה, אני לא אוהבת לאגור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עזבי, בואי נבטל את כל השרשורים...'
עזבי, בואי נבטל את כל השרשורים...
08/03/2013 | 17:42
3
334
העיקר שיש שרשור מקוון.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כמה שאת צודקת!!'
כמה שאת צודקת!!
08/03/2013 | 17:48
75
לצפיה ב-'המממ'
המממ
08/03/2013 | 17:49
1
276
הגישה הקנטרנית שלך זו עוד אחת מהסיבות שהרבה עזבו את הפורום.
הניסיון להשליט פה איזה משהו כפוי.
ואחכ מתלוננות שהתנועה יורדת, מפתיע.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בסדר....'
בסדר....
08/03/2013 | 18:07
241
אין לי כוונה להמשיך את הדיון הירוד הזה.

תעלי כמה שורות למעלה, מי שבאה בחוסר פירגון וקטנוניות לא היה לוטוס ואנוכי.
קנטרנית זה גם להיות עוקצני, נראה שזה בדיוק מה שהיה בהטחה שזה "מאולץ" ובהמשך ההטחות משם.....

אני מקווה שזה מוצא חן בעיניי שאר הבנות
וגם מי שלא, מותר שיהיו דעות שונות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה זה משנה לך? גם ככה ההשתתפות שלך'
מה זה משנה לך? גם ככה ההשתתפות שלך
08/03/2013 | 20:19
2
295
בפורום, מעבר לשירשור המקוון מצומצמת עד בלתי קיימת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז זהו'
אז זהו
08/03/2013 | 20:55
1
321
שדווקא בשרשור הזה אני משתתפת קבוע ובלי שום קשר אני יכולה להביע את דעתי על מה שבא לי גם אם לך יש השגות כאלו ואחרות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אפשר להחזיר את שרשור ההמלצות/השמצות השבועי?'
אפשר להחזיר את שרשור ההמלצות/השמצות השבועי?
08/03/2013 | 15:43
1
238
הרעיון נחמד אבל זה קצת מסורבל לטעמי  
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שבוע הבא יהיה לך את השרשור הקבוע. את גם'
שבוע הבא יהיה לך את השרשור הקבוע. את גם
08/03/2013 | 15:59
221
יכולה, אם את רוצה, לכתוב את המומלצים שלך להשבוע בלי להתייחס לפירוט של המועדפים של החודש. כל המלצה מתקבלת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מקווה שלא אהיה בודדה בשרשור...מועדפיי הם:'
מקווה שלא אהיה בודדה בשרשור...מועדפיי הם:
08/03/2013 | 15:57
2
304
צלליות אבקה / קרם:
אני אכניס דווקא את העפרונות של מילאני ה shadow eyez כצלליות קרם כי בפועל הם מתפקדים ככה.... מאוד נעימים למריחה, עמידים יופי, קלים לטשטוש לאחר הנחתם, אם רוצים לטשטש - אני פשוט מניחה אותם על ה LID ועליהם משחקת עם צלליות. מאוד נהניתי מהם החודש. יש לי 3 גוונים, כולם בשימוש - סגול ROYAL PURPLE , חום ברונזי משגע 02 Brown Deluxe ואחד בגוון שמפניה 03 Champangne Toast

צלליות אבקה -
של בובי בראון - 2 רכישות חדשות ומאוד מוצלחות מבחינת פיגמנט וגוון - STONE (טאופ, שימר-סאטין) ו FOREST (שימרית, גוון אפור-שחור-ירוק עם נצנצי זהב גרוסים דק.... משגע)

עוד אבקתית אחת של אסתי לאודר - מסדרת PURE COLOR שבאה ביחידים, מדהימה ביופיה מס. 71  בשם Enchanted Fores ירקרקה-אפורה (אני בשוונג של הגוונים האלה) מרקם מקסים - היא נעה בין שימר לסאטין, נמרחת בקלות ומתמסרת לטשטוש... כיף!

אחרונה לסבב זה - ALWAYS SUNNY של מאק מסדרת הפרולונגוור - מושלמת כגוון חום-בהיר-חם, פיגמנט רך ולא כזה שיוצר ישר כתם של צבע....מיועדת אצלי לעזרה בטשטוש גוונים כהים יותר ו/או ביצירת "גרדיאנט" - משתלב עם כל גוון, אני מאוד אוהבת אותה ומשתמשת בה הרבה.

פאונדשיין -
קולורסטיי "קצפת" בגוון BUFF. היתרונות שלו הם עמידות מעולה, כיסוי בינוני (ניתן לבניה רק בעוד שכבה אחת אחרת הוא נסוג), הוא לא זז לאחר קיבועו. אינו מתחמצן כמו האח הגדול שלו הקולורסטיי הרגיל.
החסרונות - כפי שאמרתי אי אפשר לבנות אותו כל כך אם רוצים כיסוי יותר גדול במקום מסויים, הוא לא אוהב יובש/קילוף כי ידגיש אותו, הוא לא מסתדר עם כל קונסילר או פודרה. את המייקאפ הזה צריך לדעת ללמוד ואח"כ אפשר להנות ממנו כמוני.

קונסילר -
תגלית מאוחרת שלי - יש לי איזה 200 קונסילרים - ורק עכשיו גיליתי את קונסילר ה"דאבל וור" של אסתי לאודר. קונסילר מעולה. קרמי, סמיך אבל ניתן לטשטוש, לא נסוג ולא זז. אני בגוון הבהיר ביותר, בשבילי ללכת עם אותו קונסילר כמה שבועות ברצף זה הישג...

עפרונות עיניים / שפתיים
עיניים - בובי בראון "Hunter Long-Wear Eye Pencil" גוון ירוק בקבוק לכיוון השחור - מריחה נוחה, קרמי אך לא מתפורר, עמיד מאוד ישלים כל מראה גם אם הוא לא ירוק אם רוצים להוסיף "טוויסט" כמו איפור חום או כחול! ולאוו דווקא איפור ירוק.

שפתיים - עפרון 440 CORAL FIRE של מייבילין - קוראלי ממש כשמו. אחד הכי שימושיים ואהובים שלי אני חוזרת אליו כל הזמן. הוא גם לא מייבש את השפתיים והרבה מאוד פעמים אני מורחת אותו על כך השפה ומעליו סטיין של YSL ויש לי שעות רבות של "שקט" ללא צורך לחדש.

פודרה -
פודרה מאירה של לאורה מרסייה - Secret Brightening Powder תחת העיניים - יש לה חלקיקים זעירים נוצצים אבל ממרחק - אפילו קצר - לא רואים כלום והיא אכן סוג של מאירה. קשה להסביר. אבל אני מאוד נהנית ממנה.

ג׳לליינרים / אייליינרים
ג'ליינר מבית בובי בראון - אהוב עלי מכולם IVY שהוא ירוק כהה עם חלקיקים זערוריים מוזהבים - מקסים מקסים מקסים. עוד ג'ליינר מפתיע מבחינת הגוון שלו הוא של "מייק אפ גיג" בגוון POISON שזה חום אדום. נשמע מפחיד אבל כשעושים עין נטראלית ופתאום מנחים את הג'ליינר הזה - זה נותן הארה וחמימות מאוד גדולה ויפה. יתאים לכל צבע של עין ויתן לה "טוויסט". המרקם בסדר, צריך כמה פעמים לקחת מהחומר ולהניח ויש כאן נטיה להתייבשות יחסית מהירה, אבל הגוון שווה את זה בעיני.

אייליינר נוזלי מבית "אינגלוט" מס. 30 - כחול כהה-נייבי משגע. חסרון - המברשת לא נוחה ואני משתמשת במברשת אחרת. כמו כן צריך לתת לו כמה שניות להתייבש. שווה את 2 החסרונות האלה בשביל הגוון היפייפה.

אודם / גלוס
YSL סטיין בגוון 12. אני מכורה לו ומשתמשת בו יום יום. קוראל. כל מילה נוספת מיותרת.
ליפ באטר של רבלון 070 "צ'רי טארט" - אני כל כך נהנית ממנו - חוזרת אליו שוב ושוב.

פריימר פנים / עיניים
פנים - לאורה מרסייה OIL PREE - תשמעו בנות - אחלה פריימר. באמת גורם לי לעמידות נוספת וחשובה של המייקאפ. מצד שני, לצערי, העור שלי זוועת עולם מבחינת הרגישות שלו וכן יוצאים לי פה ושם פצעונים. עדיין אני משלמת את המחיר בשביל לקבך יום ארוך של מייקאפ עם בלוטינג מינימאלי.

עיניים - אני מאוהבת לחלוטין בפריימר העיניים של LORAC זה שמגיע יחד עם פלטת ה PRO שלהם. וואוו. זנחתי את זה של OFRA אהובי הקודם והיחיד עד כה - לטובתו. הוא פשוט אליפות. עמיד בטירוף, הצלליות מיטשטשות עליו מעולה - מה צריך יותר. שוקלת לרכוש בגדול מלא.

פיגמנטים / גליטרים וכל ה״פאן סטאף״
LUSTER DROPS של LORAC - כבר דיברתי עליהם אז אין לי מה לחדש. אמנם השתמשתי בהם רק פעמיים בערך החודש, אבל כל יום כזה היה חגיגה. בהחלט נכנס למועדפים.

מברשות / ספוגיות וכו׳
החודש התחדשתי ב-3 מברשות של בובי בראון ו- 2 מהן אני מהללת בקול מלא - EYE SMUDGE מברשת עפרון יותר שמנמנה - רכה מעולה להנחה ראשונית על ה"קריס" והיותר מוצלחת אפילו SMOKEY EYE LINER שבכלל לא מיועדת אצלי לאייליינר אלא לתיחום תחתון. מעולה שבמעולות.
עוד 2 מברשות שאני נהנית מהן כל חודש בחודשו כבר המון זמן ואם כבר אז כבר - "סדונה לייס" 602 - מברשת להנחת מייקאפ זויתית, מהסוג של ה"באפינג בראש" רק שזאת פשוט מושלמת - דחוסה במידה, רכה במידה, סינטטית, לוקחת חומר בכמות נכונה, מפזרת אותו נכון.... רק לישון איתה וזהו. אני מתה עליה. יתרון הזויתיות מאפשר הגעה לכל המקומות, והרגילה שיש לי גם, פחות מושלמת מזאת לדעתי.
האחרונה לציון היא מברשת אייליינר של מאק - 211 - שלמרות עפעפי הנפול, שטח הLID הקטן שלי וכל שאר הביאוסים - היא מצליחה ליצור לי את האייליינר הכי מושלם (יחסית...) עם היותה דחוסה במידה, שפיצית במידה, לא רכה ולא קשה, אפשר בגלל האופי שלי ליצור קו דק מאוד אבל גם שמן מאוד. יש לי המון מברשות אייליינר - זאת מס. 1 אצלי.

טוב בנות. סיימתי את המועדפים שלי. לא אומר לכן שזה לא לקח לי זמן להקליד ולכתוב אבל אני מקווה שזה לא ירתיע אתכן להשתתף. אתן גם לא חייבות לפרט ולהאריך כמוני, אני פשוט רציתי להרים את הכפפה כיוצרת השרשור.
אני בטוחה שתגובות נוספות, בגלל שהכל מרוכז בהן, יעניינו מאוד ויגרמו להרבה ויש ליסטים להתנפח. אל תתעצלו, תשקיעו בכתיבה, אני בטוחה שתהיה תמורה בעד האגרה....

דבר אחרון - אני איומה בלזכור מחירים, מתנצלת מאוד מאוד שאני לא מציינת מחירים מפאת חוסר זכרון (או הדחקה "בריאה" - תלוי מאיזה צד של הפסיכולוגיה מסתכלים).

שבת שלום ומבורכת,
אמירה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מעניין הפריימר של לוראק. יקר?'
מעניין הפריימר של לוראק. יקר?
08/03/2013 | 16:38
1
48
לצפיה ב-'אני רק יכולה "לעזור" לך עם לינק אליו בספורה:'
אני רק יכולה "לעזור" לך עם לינק אליו בספורה:
08/03/2013 | 17:27
105
לצפיה ב-'מועדפי החודש שלי'
מועדפי החודש שלי
08/03/2013 | 16:36
7
294
צלליות:פלטת הנייקד וסאטין טאופ של מאק.

מייקאפ: ללא ספק הטינט מירקל של לנקום בגוון 010. בדיוק סיימתי בקבוק (ברמה שהשארתי את הבקבוק פתוח הפוך מעל קופסית כדי לנצל את תום את החומר בו) המייקאפ האהוב עלי ביותר (רק לא בקיץ!)

עפרונות עיינים: עפרונות של קרליין במיוחד השחור הרגיל.

פודרות וברונזים: הפודרה הלת'י מיקס של בורזואה שכבר מראה קצת פאן,והברונזר של סטילה שמראה כבר הרבה פאן

איילנרים: פה דווקא יש לי משהו חדש , איילנר טוש דק מאוד של לוריאל "סופר ליינר פרפקט סלים", הוא שחור אמיתי, ואפשר לצייר איתו גם פס מאוד דק והוא לא מתלכלך בקלות מצלליות. איילנר מעולה למי שאוהבת טושים ,אני בכל זאת מעדיפה ג'ל

אודם: סירופ של מאק מעולה לכל איפור...

פריימרים: ה"באלם" של קלרינס ופריימר לעיינים של עפרה.

מברשות: מברשות הנחה של ביוטיקר,מברשת 217 ו219 של מאק, קבוקי סינטטית של ביוטיקר למייקאפ, מברשת סומק של ריל טכניק.

משהו שלא צוין: מסקרות! הואמפ החדשה של פופה מעולה לדעתי!! יש לה פורמולה קרמית יחסית ביחס למברשת ולא הבנתי איך זה משתלב בהתחלה אבל זה עובד מעולה....  ועיפרון פיגמנטט לגבות של ברנדה כריסטיאן, אני לא מתחברת בדר"כ לעיפרונות לגבות אבל בגלל שזה עיפרון פיגמנט הוא לא מדביק את השערות ומתאים את עצמו לגוון השיער, אני אישית מעדיפה שהגוון יהיה פחות ג'ינג'י ויותר כהה אבל זה פיתרון מעולה לנסיעות ולימים עצלים

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את צודקת! שכחתי מסקרה! טוב שהוספת!!'
את צודקת! שכחתי מסקרה! טוב שהוספת!!
08/03/2013 | 17:29
36
לצפיה ב-'עם איזה מייקאפ את בקיץ?'
עם איזה מייקאפ את בקיץ?
09/03/2013 | 04:52
5
40
לצפיה ב-'הטינט אידול החדש...'
הטינט אידול החדש...
09/03/2013 | 16:04
4
88
מעולה לי לקיץ, וההלת'י מיקס הרגיל גם בסדר, מעדיפה אותו יותר לערב\ארועים כי הוא טיפה פחות כבד ועמיד ואין לו SPF
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה קטע, קיץ שעבר הייתי לרוב עם ההלת'י מיקס,'
איזה קטע, קיץ שעבר הייתי לרוב עם ההלת'י מיקס,
09/03/2013 | 18:50
3
64
ואת האיידול קניתי בחורף הזה ותכננתי עליו גם בקיץ כי עכשיו הוא טיפה מייבש חח איזה צירוף מקרים :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
10/03/2013 | 11:53
2
26
מייקאפים מעולים!
אני רוצה לנסות את הקולורסטיי (כן אני כנראה היחידה שלא ניסתה מעולם) , את גם בגוונים בהירים נכון? מה את לוקחת בקולורסטיי?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יחסית בהירים הפנים שלי יותר בהירות מהגוף '
יחסית בהירים הפנים שלי יותר בהירות מהגוף
10/03/2013 | 19:03
1
35
אז אני חייבת משהו כהה יותר, ככה שבקולורסטיי אני 250, מה שבטוח יהיה לך ככה מדי :/ כי בחורף אני 02 בטיינט מירקל..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בהחלט הרבה יותר כהה ממני...'
בהחלט הרבה יותר כהה ממני...
11/03/2013 | 21:17
19
לצפיה ב-'גם כאן...'
גם כאן...
08/03/2013 | 17:42
2
256
מומלצי החודש בשבילי הם מאוד ספציפיים, בהתחשב בכך שאת החודש האחרון ביליתי בתאילנד, וארזתי מאוד בצימצום.
את המקום הראשון בתחום האיפור לוקחים הצ'אבי סטיקס של קליניק בגוונים mega melon הכתמתם למראה טבעי ויומיומי וה pudgy peony (מה זה אומר בכלל?) לערב או למראה יומיומי צבעוני יותר :) ביחד עם המסקרה high impect שקבלתי בגודל מוקטן- והרי לכן מראה האיפור היומיומי שלי בחופשה :).
המייקאפ שנלקח איתי היה הביבי של גרנייר- כשמ-מ-ש השקעתי בערב השתמשתי בו ביחד עם סומק קרם של NYX... כמו שאתן מבינות להתאפר לא היה בראש מעייני במהלך הטיול...
ותמיד! קרם הגנה 50 SPF של וישי לעור שומני שעשה עבודה מעולה ולמעט שני מקרים מצערים כמעט ולא נשרפתי! ממליצה עליו מאווד- לא מבריק ולא משאיר צבע לבן
זה היה החודש שלי, ועכשיו בחזרה לשגרה ולהתנסויות עם האיפור שקניתי שם...
שבוע טוב לכולנו!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אדמוני שמנמן?'
אדמוני שמנמן?
08/03/2013 | 18:04
1
45
לצפיה ב-'הכל נשמע טוב יותר בעיברית '
הכל נשמע טוב יותר בעיברית
09/03/2013 | 16:07
18
לצפיה ב-'אצלי...'
אצלי...
08/03/2013 | 17:46
4
205

קונסילר-לאחרונה גיליתי שוב את ההלטי מיקס של בורז'ואה..מעל הקורקטור של בובי בראון ועם קיבוע של פודרה מעל-שילוב מאיר ומנצח...

מייקאפ-הדאבל וור של אסתי לאודר (ותודה שוב לנטע על הגילוי המרעיש)

פודרה-המינרלית של לאורה מרסייה.מעולה ונותנת מראה טבעי. הייליטר-הנוזלי של N7.מקסים.

אייליינרים-העט של פיזישן פורמולה.קל,פשוט ועמיד.

פריימר  עיניים-כרגיל,הפריימר של נארס.אחד ויחיד.  ( אגב אמירוש,אני לא אהבתי את הפריימר של לוראק,צלליות לא החזיקו עליו היטב)

מברשות -138 של מאק לסומק(מקווה שאני לא טועה),165 להילייטר ,וקבוקית קטנה מחודדת לעייניים להנחה קלה ומדוייקת של צלליות קרם.

צלליות-הפלטות של בר מינרלס משגעות.רוצה עוד ועוד מהן...

מאכזב החודש-הליפסטיין של YSL. לא עמידים עליי בעליל(קניתי 2).  יש לי גם את המקביל הלוריאלי שלו-בעיניי מאוד מאוד דומים,עד לכדי זהים.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה קטע יוניתוש, כי עלי הפריימר של NARS לא'
איזה קטע יוניתוש, כי עלי הפריימר של NARS לא
08/03/2013 | 18:11
1
101
ממש החזיק או שיתף פעולה... הטשטוש של הצלליות איתו היו עבודה קשה לאללה...
זה רק מוכיח כמה הכימיה של העפעף (אחלה כותרת לאיזה ספר או סרט בלהות) שונה בין אחת לשניה.

הפודרה של לאורה מרסייה תמיד עניינה אותי - מה יש לך לספר עליה בהשוואה לאחרות?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מוזר,כי הפריימר של נארס'
מוזר,כי הפריימר של נארס
09/03/2013 | 19:36
38
נחשב בכל הבלוגים כ"סוס העבודה" הכי פריימרי שיש  :)   אבל את צודקת,כל אישה ועפעפה...

לגבי הפודרה של לאורה מרסייה-היא נהדרת.אני שמה אותה מעל הדאבלוור,והיא נותנת מראה טבעי ומקבעת היטב.ביג לייק.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דוקא אני לא מוצאת שה YSL והלוראל דומים'
דוקא אני לא מוצאת שה YSL והלוראל דומים
08/03/2013 | 18:22
1
79
שניהם לא משהו מבחינתי. יש לי 2 מה YSL ו 3 של הלוראל. בהמשך במומלצים שלי דוקא הזכרתי אותם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך ששניהם לא משהו...'
מסכימה איתך ששניהם לא משהו...
09/03/2013 | 19:33
35
עמידות מינימלית מאוד מאוד
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה בקצרה גם'
עונה בקצרה גם
08/03/2013 | 17:57
11
289
צלליות - ללא ספק רביעיות של קרליין שבחנתי בשבועות אחרונים. חוץ מזה כשלא היה לי זמן אז התאפרתי עם פיינטרלי כבסיס למסקרה וזהו.
מייקאפ - פה תמיד יש תחלופה (כמו בכל הדברים) כאשר לרוב זה היה פייס אנד בודי וביבי למיניהם כמו זה של קרליין או אנה לוטן
קונסילר - קורקטור של בובי שאף פעם לא יוצא מהמומלצים שלי! מעליו ניסיתי גם כל מיני
פודרה - פיקס פאודר של מאק כפודרה קלילה עם מברשת דו פייברית וגם מאירה של בובי בראון. ברונזר של H&M או טארט. משום מה הזנחתי היילטר קרמי אבל זה כי שכחתי ברוב המקרים...
איילנרים -עפרון חום קרמי ביותר של ג'ייד
שפתונים- תחלופה כל הזמן פה ויש מלא שאהבתי כמו באטרס של רבלון, באלמים מכתימים שלהם, גרלן וכו'
פריימר - הזנחתי נכון לעכשיו פריימרים. אולי אחזור עוד מעט. לעיניים - כבר הרבה זמן רצה בין עפרה ללוראק.
מברשות - הרגילות שלי, מאק וריל טכניקס

התאכזבתי מעיפרון טאופי של אבון. שימרי בטירוף עם חלקיקים שמתפזרים לכל עבר. אוף. רוצה עיפרון טאופי נורמלי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי, התאכזבת מהעפרון של אייבון? פאק'
אוי, התאכזבת מהעפרון של אייבון? פאק
08/03/2013 | 18:22
2
125
הזמנתי אותו יחד עם נטע, דווקא בגלל הסקירה שהעלית עליו חחחחחח אני צריכה לשלוח אלייך את החשבון!!

טוב אנסה אותו ואראה אם גם אני אסבול...

גם אני מחפשת עפרון טאופי נורמלי, חייבים כבר למצוא אחד!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'השחור מעולה והרי הוא לא שימרי. הבעיה המקורית'
השחור מעולה והרי הוא לא שימרי. הבעיה המקורית
08/03/2013 | 19:42
1
91
איתו הייתה שהוא גרם לי לטשטוש כשהנחתי אותו בקו מים פנימי.
את הטאופי הזמנתי כי רציתי להניח בין הריסים תחתונים כתיחום. את לא מבינה עד כמה קשה להיפטר מהנצנצים המעצבנים האלו באמצע היום ואפילו בסוף
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני דווקא כן מבינה כמה קשה'
אני דווקא כן מבינה כמה קשה
08/03/2013 | 19:47
69
להפטר מנצנצים, יש לי ממש ״אלרגיה״ לפול אאוט מכל הסוגים בין אם זה מעפרון או צללית...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מרינה יש לי המלצה בשבילך לעיפרון טואופי מאט'
מרינה יש לי המלצה בשבילך לעיפרון טואופי מאט
08/03/2013 | 18:30
5
401
בדיוק הזמנתי אותו, הוא נמרח בקלות, פיגמנטי ועמיד..
מה שכן, אני לא מצליחה לשים אותו בקו המים, לא רואים אותו בכלל, נראה לי שהפורמולה שלו לא מצליחה להימרח שם (יש לי גם את הניוד מהסדרה והוא דווקא נמרח מעולה...)

קישור לעיפרון באסוס
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בדיוק הסתכלתי עליו אתמול והוא אצלי בסל קניות'
בדיוק הסתכלתי עליו אתמול והוא אצלי בסל קניות
08/03/2013 | 19:43
2
152
הקטע שאני רציתי טאופ שימרי יפה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אם את רוצה טאופ שימרי לכי על הצללית של BB'
אם את רוצה טאופ שימרי לכי על הצללית של BB
08/03/2013 | 19:49
1
152
ה Stone שעליה שמלצתי למעלה. אמנם לא עיפרון אבל לדעתי תפתור לך את הרצון בתיחום תחתון שימרי יפה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'צלליות טאופיות יש לי מלא. רוצה עיפרון!'
צלליות טאופיות יש לי מלא. רוצה עיפרון!
08/03/2013 | 19:52
29
לצפיה ב-'הוא נהדר!'
הוא נהדר!
08/03/2013 | 19:51
126
יש לי אותו ואני ממש אוהבת. הוא לא שימרי אבל צבע מאד יפה.

בדיוק המלצתי גם על העפרון ניוד בהודעה שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם לי יש אותו '
גם לי יש אותו
09/03/2013 | 12:21
60
ממסע הקניות המפרך בלונדון :)
מסכימה עם מה שנאמר- עמיד מאד, יפהפה, אבל בקושי נראה על קו המים- מתקבל מאד בהיר. אבל ממליצה בחום!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'העיפרון הטאופי הוא כמו השחור שסקרת בעבר?'
העיפרון הטאופי הוא כמו השחור שסקרת בעבר?
08/03/2013 | 18:35
1
75
שדומה יותר לפלואידלין?
חוץ מזה שהוא מתעופף, מה שנשאר נשאר עמיד?

אני מתה על השחור.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הוא עמיד מאוד ורך כמו חמאה, בדיוק כמו השחור'
הוא עמיד מאוד ורך כמו חמאה, בדיוק כמו השחור
08/03/2013 | 19:45
72
אבל הנצנצים שלו הורגים אותי!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המועדפים שלי החודש'
המועדפים שלי החודש
08/03/2013 | 18:06
162
מייקאפ - סטודיו פיקס מאק
מברשת - 182 קבוקי מאק
סומק - לה בלה במבה בנפיט, 62 ג'ייד, 05 נינה ריצ'י
מסקרה - ווליום שאנל
גלוס - wonderful מאק
הארה - היי בים בנפיט
בושם - קלואי edp ושאנל צ'אנס

הפתעת החודש - ליינרים של mufa שהתחלתי שוב להשתמש ועיפרון עיניים חום של לנקום

*ואם אני אזכור, אח"כ אצלם תמונה ואעלה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המומלצים שלי'
המומלצים שלי
08/03/2013 | 18:19
152
קודם כל הצלליות מסדרת הפרו לנגוור של מאק. עמידות, פיגמנטיות ומתערבלות. בגלל שהעפעפיים שלי כבר לא מתוחות וצעירות כפי שהיו פעם, כל שכבה שאנימוסיפה על העור מיותרת. עם הצלליות האלה אני יכולה לוותר על שכבת הפריימר לעיניים והן יושבות אחלה גם בלעדיהן (אין לי עפעף שומני).
בפאונדיישן התאהבתי בביבי קרים החדש של טארט. הוא משמש גם כפריימר וגם כפאונדיישן שיכול להבנות על לכיסוי בינוני. שוב - מבחינתי פחות זה יותר. יושב חלק על הפנים ונעים למגע. חוץ ממנו אני גם אוהבת לערבב קונסילר עם לחות לפנים ולהניח כביבי קרים.
עפרונות עיניים, בהמלצת השירשור של נטע סקאלי רכשתי את הכרומוגרפיק ואני לא מתחרטת.
עוד בהמלצתה רכשתי את הסומק "מארג'ין" ומאז אנחנו לא נפרדים...
ברונזר אצלי משתנה. אם אני ממש רוצה לעשקיע אני מתחילה עם הקרם דה סוליי של שאנל, מעליו מעמיקה עם מינראל סקין פיניש במדיום דארק ואז הברונזר מאט של מאק.
ביומיומי אני אסתפק במינראל מדיום דארק של מאק בהצללית של הפנים ובמדיום במרכז הפנים.
על השפתיים לא מפסיקה לחפש את הליפסטיק שיהיה עמיד מצד אחד ולא מייבש מצד שני. ניסית הרבה ועוד לא הגעתי למשהו שסיפק אותי. כרגע אני שמה שכבת בסיס של הרבלון ליפסטיין ומעליו ליפסטיק רגיל. הכי אוהבת את "סירופ" של מאק.

בגזרת המברשות - רבות רבות. בעיקר אוהבת את הבלאש בראש של ריל טקניק ואת מברשות העיניים של מאק - 217, 239. מברשת שגיליתי לאחרונה היא מלבנית צרה של נארס. קניתי אותה דרך הסטרוברי והיא עוזרת ביצירת קונטורים והיילייטים. אני לא בטוחה עדיין שהיא כ"כ ייחודית כי היא יוצרת קווים חדים מאוד וצריך לעבוד עם טשטוש עם מברשת אחרת אחריה. יש גם לאקו-טולס מברשת דומה בעיצוב..
המסקרה שלי החודש היא האקסטרים של קליניק (זו שהגיעה לא מזמן לארץ).

מה שאיכזב אותי בחודש זה הצלליות שבאו בצורת עיפרון של רבלון בשני גוונים בכל עיפרון. אחלה רעיון אבל הן ממש לא עמידות...
וגם הגלוס סטיין של לוראל שאמור להיות העתק של זה של YSL והוא הרבה פחות מחזיק מעמד (גם זה של YSL לא מחזיק עליי מי יודע מה ובד"כ נמוג ממרכז השפתיים ומשאיר מסגרת די מכוערת) וגם יותר דביק. מה שכן הוא נמוג מהשפתיים באופן אחיד יותר מה YSL.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המועדפים שלי'
המועדפים שלי
08/03/2013 | 18:24
123
סומק VENUS של מקיאג'

סומק BREEZY של מאק

מייק אפ LUMI MAGIQUE של לוריאל

שפתון מס' 72 של ליידי קאר -ההפתעה של השבוע, שפתון בצבע אדמדם כתום שעלה לי 10 ש"ח והתגלה כדי עמיד ונמרח נהדר על השפתיים.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אבל בקושי יש לי מה לרשום '
אבל בקושי יש לי מה לרשום
08/03/2013 | 19:36
7
203
ה"בעיה" העיקרית שלי היא שמבחינת מוצרי בסיס אני משתמשת באותם המוצרים קבוע, אבל מבחינת צלליות ושפתונים - נדיר שאני אשים אותה צללית פעמיים באותו החודש אז אין לי יותר מדי מה לתרום, סורי..

כמה דברים שבכל זאת היו שימושיים במיוחד החודש:
מסקרה bad gal של בנפיט - בהתחלה הדיעה שלי עליה הייתה די פושרת, ועכשיו - אני מאוהבת! עושה לי ריסים מושלמים!
פיינט פוט פיינטרלי של מאק - מחזיק צלליות מלאאא זמן, עושה לי חשק להתחדש בעוד כמה גוונים.
שפתוני מאק בגימור מאט - כנראה שמצאתי את הגימור האהוב עליי בשפתונים. השפתונים מאוד עמידים (שורדים פיצה וכאלה) ופה ההפתעה - לא ייבשו לי את השפתיים יותר מדי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שפתוני המאט של מאק אכן טובים, הזהרי רק'
שפתוני המאט של מאק אכן טובים, הזהרי רק
08/03/2013 | 19:45
6
166
מפני איבוד הלחות בהם. יש לי 2 שפשוט הלכו והתייבשו במשך הזמן כך שכבר לא כיף להתמרח בהם. לא זוכרת איזה הם היו כי החזרתי במסרת באק טו מאק. הקפידי לסגור אותם היטב ולאחסן במגירה או משהו דומה, כדי שישארו לך טובים.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ניסיתי 3 שונים ולצערי הם כל כך ייבשו לי'
ניסיתי 3 שונים ולצערי הם כל כך ייבשו לי
08/03/2013 | 20:01
4
115
את השפתיים שויתרתי עליהם (במיוחד לרובי וו המהמם יש מרקם מהגיהנום).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'השפתיים שלי דווקא חיות איתו בשלום ()'
השפתיים שלי דווקא חיות איתו בשלום ()
08/03/2013 | 20:13
3
99
אבל הוא באמת יותר מאט ממאט חח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'השפתיים שלי נוטות ליובש :('
השפתיים שלי נוטות ליובש :(
08/03/2013 | 22:26
2
83
אני שמחה שאת מצליחה להנות מהאודמים האלה - הגוונים שלהם מדהימים והעמידות מצויינת (היו לי את הרובי וו, הראשן רד והטדי).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה זה הטדי ?'
מה זה הטדי ?
09/03/2013 | 04:53
1
16
לצפיה ב-'הוא ניודי במרקם מאט.'
הוא ניודי במרקם מאט.
09/03/2013 | 05:56
21
לצפיה ב-'תודה על הטיפ! אחפש מקום במיוחד בשבילם'
תודה על הטיפ! אחפש מקום במיוחד בשבילם
08/03/2013 | 20:11
20
לצפיה ב-'מועדפי החודש שלי! '
מועדפי החודש שלי!
08/03/2013 | 19:49
9
331
בתחום הצלליות -
פלטת naked basics. כי היא חדשה והפתיעה אותי. נכון, היא לא מחדשת לי (ולכל מי שיש לה אוסף צלליות מכובד), אבל יש משהו נורא כיף שהן מרוכזות ככה באריזה קטנה וקומפקטית.
השתמשתי הרבה בפיינטפוט groundwork של מאק. מאד אוהבת אותו למראה טבעי.

מייקאפ - השתמשתי הרבה בטריפל-בנפיט של אנה לוטן, שאין לו שום כיסוי בכלל, אחרי תקופה ארוכה של ביבי קרמים ומייקאפים. החלטתי שהעור שלי במצב טוב ואין סיבה לכסות שום דבר.

אין יום כמעט שאני לא שמה בקו-המים את העפרון של רימל scandal eyes בגוון ניוד. פותח את העין ומאיר אותה. ומאד עמיד.

עדיין מאוהבת קשות בשימר מרי-לו-מינייזר של דה באלם.

אייליינר- פלואידליין בגוון dipdown של מאק למראה טבעי...

אודם - חורשת החודש על השפתונים של Barry M! אפשר להשיג בasos, זולים ואיכותיים (אלה עם האריזה הורודה)

אכזבת החודש - קניתי את העפרון של מאק graphblack והוא לא עמיד עליי. ציפיתי ממנו ליותר... אולי זו היתה מעידה חד פעמית.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טל, יש את העפרון של רימל בארץ?'
טל, יש את העפרון של רימל בארץ?
08/03/2013 | 20:04
3
60
לצפיה ב-'אני לא יודעת '
אני לא יודעת
08/03/2013 | 22:49
128
לא נראה לי שאי פעם יצא לי להיות ליד דוכן של רימל בארץ, האמת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אין את הסדרה בארץ. אבל יש ברשת בקלי קלות'
אין את הסדרה בארץ. אבל יש ברשת בקלי קלות
09/03/2013 | 09:17
1
111
הזמנתי אתמול עיפרון טאופי (לא מנצנץ) ויש לי גם שחור שנמרח מעולה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איפה מצאת את העיפרון של רימל'
איפה מצאת את העיפרון של רימל
08/03/2013 | 22:49
2
102
חיפשתי בכמה מקומות בארץ ולא מצאתי אותו. אולי מאתר בחו"ל?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קניתי מ-asos'
קניתי מ-asos
08/03/2013 | 22:50
38
לצפיה ב-'תציצי בפיליוניק, גם מחיר שווה'
תציצי בפיליוניק, גם מחיר שווה
08/03/2013 | 23:05
32
לצפיה ב-'תגידי... ההוא של רימל, נמרח או עמיד?'
תגידי... ההוא של רימל, נמרח או עמיד?
08/03/2013 | 23:06
1
25
לצפיה ב-'עמיד :)'
עמיד :)
09/03/2013 | 00:44
20
לצפיה ב-' מועדפי ומאכזבי פברואר אצלי:'
מועדפי ומאכזבי פברואר אצלי:
08/03/2013 | 22:19
5
2090
אז החודש היה לי הרבה יותר זמן פנוי מבדרך כלל ולכן התחדשתי בהרבה מוצרים והתנסיתי בדברים חדשים. אציין את אלה שניסיתי במשך כמה שבועות והספקתי לגבש דיעה.

המוצרים המועדפים:
קודם כל, ביקרתי החודש (בפעם הראשונה) בחנות של בובי בראון בקניון רמת אביב. מהביקור הזה התחדשתי בין השאר בסומק נפלא בגוון PEONY בגוון ורוד קר. הוא מאוד פיגמנטי, מאיר את הפנים ונותן הסמקה מקסימה.
החודש זנחתי את מראה הג'ל ליינר המודגש שאני מחבבת בדרך כלל והתאפרתי בעפרונות KOHL על קו הריסים עם טישטוש עדין למראה רך יותר. אז הפייבוריטים שלי היו TEDDY ו-PRUNELLA של מאק. לקו המים אהבתי את POWERSURGE בשילוב עם גווני צלליות זהובים על העפעף. בגלל שעיני יחסית קטנות, קיבלתי בדרך זו הדגשה רכה.
ועכשיו להמלצה הגדולה של הזמן האחרון: הסרום "זהב נוזלי" של אנה לוטן . חברות, אני ממש ביקורתית כלפי מוצרי הטיפוח שלי. יש לי עור מעורב-שמן שלפעמים גם "מצמיח" פצעונים. מצד שני, הוא גם "שותה" לחות ויש לו נטייה להראות מיובש כשאני מזינה אותו בתחליבים ללא שומן. קיבלתי את הסרום בדוגמית שהספיקה לי לחמישה ימים בקניה של משהו אחר מאנה לוטן והוא שכב אצלי חצי שנה(!) עד שנזכרתי בו והחלטתי לנסות. אני משתמשת בו לפני השינה בתור קרם לילה כי אין בו SPF והוא מדהים: מלחח, נספג תוך שניות ומותיר עור מלוחח (העור ממש "שותה" אותו) אבל ממש לא שומני (מוצר שמותיר שומניות זה משהו שאני לא סובלת). בלילה זה מרגיש לי פינוק למרוח אותו ובבוקר אני מתעוררת עם עור מאוזן וזורח. ומה מחירו? פחות מ-200 ש"ח ל-50ML בלינדו. אני כל כך שמחה שלא התפתיתי לקנות את הג'נפיק של לנקום (שדווקא מאוד אהבתי אותו כשניסיתי מדוגמית הנדיבה שהיתה לי) בגלל מחירו השערורייתי והביקורות הפושרות ברשת על רכיביו הסינטטיים.

המוצרים שאכזבו:
אני שונאת, ש-ו-נ-א-ת להתאכזב אחרי שהזמנתי באופן עיוור מהאינטרנט. במיוחד שמדובר במוצרים מעולים והנפילה היא בגוון שבחרתי.
בעלי היה החודש בארה"ב ולצערי נפלתי כך בכמה גודי'ס
שני ליפסטיקים של בובי בראון שלצערי לא התחברתי לגוונים שלהם (למרות שעשיתי עבודת מחקר ברשת). אחרי שניסיתי כל אחד מהם פעם אחת, הבנתי שזה הדבר היחיד שלא התלהבתי ממנו - לצערי ביקשתי אותם לפני הביקור שלי בחנות.
כמו כן, קיבלתי את הג'ל לגבות של MUFE בגוון ash שהתברר ככהה מדי עבורי. מושלם מכל הבחינות האחרות אבל כהה מדי. אוףףףףף.
עוד בגזרת המאכזבים עפרון kohl של לנקום ששכח להתקבע אחרי שטשטשתי אותו (עיני רקון). מזל שקיבלתי אותו בחינם כדוגמית אחרי קניה - אחרת הייתי מאוד כועסת.
בנוסף, אכזב אותי גם הסרום visionaire של לנקום (שגם ממנו קיבלתי דוגמית נדיבה שמספיקה למשהו כמו שבועיים): אז נכון, הוא מחליק קצת את העור וקצת מאחד את הגוון והמרקם. אבל כל פריימר סיליקוני עושה את זה ולדעתי אין שום הצדקה למחיר היקר שדורשים על מוצר זה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' סרום מעולה, ובכלל כל סידרת הזהב מעולה'
סרום מעולה, ובכלל כל סידרת הזהב מעולה
09/03/2013 | 10:59
1
96
אני כבר שנים משתמשת אך ורק בטיפוח תוצרת הארץ, יש לנו מוצרים מעולים שמותאמים לאקלים הישראלי, שלא נדבר על המחירים... אנה לוטן זו חברה מצויינת, עם שירות לקוחות הכי מדהים שנתקלתי בו בארץ, ואגב גם סבוקאלם שייכים להם, וגם להם שירות לקוחות יוצא מן הכלל.

משתתפת בצערך על האכזבות מארה"ב... זה הכי מבאס!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הסרום של אנה לוטן נשמע מעניין!!!'
הסרום של אנה לוטן נשמע מעניין!!!
09/03/2013 | 19:42
2
73
בחנות של בובי בראון לא הייתי עדיין,אבל אני מתה להיות כבר!!!! לא התפתית לצלליות הקרם?הבנתי שהן נהדרות...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בטח שהתפתיתי :))'
בטח שהתפתיתי :))
09/03/2013 | 20:01
1
64
הן לא עמידות עלי בלי פריימר, אבל הגוונים מקסימים.
קניתי בגוון sandy gold אחרי שניסיתי הרבה בחנות.
מעניין שהייתי בטוחה שאני אוהב יותר את sand dollar אבל הצללית הראשונה החמיאה יותר.
ממש ממליצה לך לבקר בחנות. המוכרת היתה נחמדה, מקצועית ולא לחצה עלי לקנות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אהה,ידעתי!!'
אהה,ידעתי!!
09/03/2013 | 21:40
26
תתחדשי,הגוון נראה מדהים בסווטצ'
אני בהחלט אבקר מתישהו בבובי בראון,מנסה להתאפק ולחכות לחנות באילת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מועדפי החודש שלי'
מועדפי החודש שלי
08/03/2013 | 22:35
12
234
רוב המוצרים לא חדשים והשתמשתי בהם בעבר, אבל החודש היו מועדפים על פני השאר

שפתון החודש - לחלוטין WATCH ME SIMMER של מאק, שרכשתי בקומונה לאחרונה. הגוון שלו פשוט מקסים וקיבלתי מלא מחמאות.
אגב, למרות שREBEL בד"כ בשימוש גבוה אצלי, צבעתי את השיער לפני שבוע לגוון אדום-סגול שכזה שדי מזכיר אותו ומישהי שאלה אותי אם התאמתי את השפתון לשיער ועכשיו אני לא מסוגלת לשים אותו יותר!! והוא היה אחד האהובים עליי

אייליינר החודש - אחרי הסקירה של יולקה נזכרתי שגם לי יש את הפרלגלייד של מאק בגוון אינדסטריאל. השתמשתי בו כאייליינר ולא כתיחום תחתון כמוה, אבל נזכרתי כמה הוא יפה בזכותה! מצחיק שהוא שכב בארון כמה חודשים בלי שנגעתי בו, ורק מאז הסקירה שלה רבע ממנו כבר התחדד

פאונדיישן החודש - התחיל האביב ואיתו האלרגיות שקצת מקשות עליי עם המייקאפ. מצד אחד יצאו שוב קצת פצעוני אלרגיה אז יש צורך בכיסוי גבוה אבל מהצד השני חלקים מהעור קצת התייבשו והקולורסטיי לא יושב עליהם טוב.
אי לכך ובהתאם לזאת, כמו בכל תקופה נוראית בעור - אני חוזרת למינרלי של סילק נטורלס שלמרות שהוא אבקתי הוא לא מדגיש יובש ב-כ-ל-ל, הוא עמיד והגוון שלו מתאים לי בול כי אני זו שמערבבת את הגוונים שלו אני מוסיפה לו מעט פיגמנט ירוק וכך הוא מטשטש גם את הפריחה של האלרגיה.

מבחינת מברשות זה מתחבר לי לסעיף הקודם - עד כה השתמשתי בקבוקי הגדולה של ביוטיקר בשביל מייקאפ אבקתי/סטודיו פיקס, החודש החלטתי להשתמש באקספרט של ריל טכניקס והיא עושה עבודה הרבה יותר טובה בשבילי, במיוחד כשאני צריכה כיסוי קצת יותר גבוה עכשיו והיא דואגת לזה היטב.
זו פשוט מברשת הפנים האהובה עליי אי פעם.
עוד מברשת שלהם שהתאהבתי בה היא ה- DELUXE CREASE BRUSH מסט העיניים, אך אני משתמשת בה לקונסילר (או מוסיטרקאבר של מאק או אבקתי של סילק נטורלס) והיא מדהימה! מטמיעה את הקונסילר בצורה טבעית מאוד.

מבחינת מסקרות אני מאוכזבת מההצע שלי. יש לי שתיים פתוחות, פולסיס של מייבלין שהיא יחסית בסדר ואניגמה של קרליין שדי זוועתית, למרות שבהתחלה חיבבתי אותה.
אני מתה להזמין את האהובה שלי של קאבר גירל אבל יש לי עוד איזה 6 מסקרות סגורות בבית ואני מחזיקה את עצמי בכוח, למרות שנראה לי שאף אחת מהן לא תגיע לקרסוליים שלה :(
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תגידי, המייקאפ של סילק נטוראל, האם במקרה'
תגידי, המייקאפ של סילק נטוראל, האם במקרה
08/03/2013 | 22:43
5
86
את יכולה/ יודעת להשוות אותו למייקאפ אבקתי של בר מינראלס?? ואיזה גוון את כדי שאדע איך להתייחס לגוונים שלו?? אני פשוט מחפשת אלטרנטיבות לזה של בר מינראלס ( אני משתמשת במאט שלהם ולא הרגיל).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לצערי לא ניסיתי את זה של בר מינרלס,'
לצערי לא ניסיתי את זה של בר מינרלס,
08/03/2013 | 22:58
2
71
אני מאוד בהירה (110 בקולורסטיי, הוא המייקאפ שיושב עליי הכי טוב מבחינת גוון. לא שזה מפריע לי להשתמש ב010 של הטיינט מירקל ופשוט לטשטש אותו למוות לתוך הצוואר [בקיץ זה עובר, בחורף כבר לא]).
כעיקרון את יוצרת את הגוון, את מקבלת את המייקאפ האבקתי עצמו שהוא לבן לחלוטין ועוד שקית עם גוון (אפשר להזמין לפי תתי גוונים) ופשוט מערבבת.
אני בערך כפית גוון על 11-10 כפיות של מייקאפ + רבע כפית פיגמנט ירוק לנטרול אדמומיות (לפי הגודל של כפית המדידה שלהם).
הזמנתי את גוון EBONY שהוא ניטרלי נוטה לורדרד.

אני מאוד מאוד מרוצה מהמייקאפ הזה, הוא באמת מוצלח :) הוא לא מאוד מאט, עם כמה שאפשר להגיד את זה על מוצר אבקתי נטול שימר... זה ישמע כמו פרסום זול אבל אני יכולה להשבע שהפנים נראות בריאות יותר איתו.

הייתי ממליצה לך לבדוק גם מול Unholy Confessions שכותבת כאן, היא זו שהמליצה לי על המייקאפ של סילק נטורלס ובזמנו היא עזרה לי מאוד
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה מאוד על התשובה המושקעת.'
תודה מאוד על התשובה המושקעת.
08/03/2013 | 23:05
1
14
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
08/03/2013 | 23:21
7
לצפיה ב-'לא בטוחה שאעזור אבל אנסה'
לא בטוחה שאעזור אבל אנסה
09/03/2013 | 03:40
1
65
אני לא יודעת איך המאט של בייר מינרלס... יש לי את הגרסה הרגילה שלהם בגוון לייט.
אז יחסית לרגיל של בייר מינרלס, המייקאפ של SN בגימור הרבה פחות מבריק והרבה יותר עמיד.

במייקאפ של SN את מערבבת לבד את הגוון שלך. את צריכה לבחור איזו רמת כיסוי את רוצה (נמוכה, בינונית או גבוהה) ואת תת הגוון שלך. הדף הזה יכול לעזור לך להחליט: http://www.silknaturals.com/callouts/puremineralfo...

אני תת גוון Warm Gold במייקאפ שלהם.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אחלה, תודה רבה רבה!!'
אחלה, תודה רבה רבה!!
09/03/2013 | 11:51
11
לצפיה ב-'יש לי שאלה קטנה '
יש לי שאלה קטנה
08/03/2013 | 23:02
4
184
עם איזה צלליות את אוהבת לשלב את האינדאסטריאל כאייליינר עליון?
אני משלבת אותו בינתיים רק עם צללית בז'ית די טבעית וטיפה מנצנצת, אבל אשמח לרעיונות נוספים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'״נדחפת״ עם תשובה:'
״נדחפת״ עם תשובה:
08/03/2013 | 23:14
1
104
את לא תאמיני עם כמה גוונים של צלליות האייליינר הזה יכול לעבוד, בגלל הורסטיליות של הגוונים שלו. החל מחומים- חמים (שילוב מהמם) כמו סופט בראון, טקסצ׳ר, בראון סקריפט וכל חום חם שהוא, דרך סגולים-אפורים כמו סקצ׳, שייל וכו.(שכחתי שמות של גוונים נוספים) דרך חומים-ברונזאיים כמו סייבל, אנטיקדט, וודוינקד וכמובן יהיה מושלם עם אפורים רכים למיניהם.  אלכס, אל תפחדי - פשוט העזי... שחקי עם הגוונים כמו שאני תמיד אומרת לך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מעולה, תודה על ההמלצות!'
מעולה, תודה על ההמלצות!
09/03/2013 | 11:27
9
לצפיה ב-'האמת שאני מניחה אותו בלי שום צללית'
האמת שאני מניחה אותו בלי שום צללית
08/03/2013 | 23:18
1
63
בעיקר מטעמי עצלנות/חוסר זמן בבוקר.
אם במקרה יש לך את פלטת אוריג'ינל של סליק, הצללית הורודה בשורה התחתונה (שניה משמאל) הולכת לטעמי לא רע עם הגוון, הבעיה היא שהיא די שימרית אז אולי לא כדאי להניח אותה על כל העפעף יחד איתו כדי שלא יראה טו מאצ'..

אגב, אין לי את סטארס אנד רוקטס של מאק אבל מתישהו הנחתי אותה אצל חברה על האייליינר עצמו (הוא כבר התקבע ולא היה זז בחיים) והיא נתנה לו גוון יפה בטירוף. לא ניסיתי על כל העפעף כי אני עוד קצת חוששת מצלליות סגולות למינהן כי אני לא משהו בטשטושים ומפחדת ממראה פנס בעין :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
09/03/2013 | 11:29
23
אין לי את הסטארס, יש משהו מאוד דומה מקולקציית shop and cook.
אנסה להניח אותה מעל העפרון.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כייף לשמוע שגילית מחדש את העפרון ואגב'
כייף לשמוע שגילית מחדש את העפרון ואגב
09/03/2013 | 04:47
81
אני מתישהו גם הייתי עם שיער אדום סגול וגם נאלצתי לשנות הרגלי איפור..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש סיכוי שבכל חודש אני אכתוב אותו הדבר...'
יש סיכוי שבכל חודש אני אכתוב אותו הדבר...
09/03/2013 | 07:21
1
183
אבל אנסה בכל זאת.

צללית: קניתי בסוף הקיץ את קולור טאטו הלבנה במטרה להשתמש בה כבסיס, איכשהו זה לא תפס, אבל עכשיו, בשיא החורף, נראה שזו הצללית היחידה שבהירה יותר מהעפעפיים שלי. השתמשתי בה ברוב הימים בחודש, לפעמים כבסיס או לבד.

פאונדישן: Fit Me של מייבילין. למרות שלפני חודש או חודשיים הוא התאים לי יותר, נראה לי שאני מתבהרת בכל יום...

קונסילר: Full Coverage של NYX הוא מצויין, אני אוהבת את המרקם שלו כשהוא מתייבש, כמו פודרה

פודרה: כרגיל HD של E.L.F היא מעולה ואני לא רואה שום סיבה להחליף

איליינר: ג'ל ליינר של Tarte בצבע שחור

אודם: mac Russian Red מקפיץ בטחון עצמי ברגע...

פריימר: מאוד קר פה אז אני לא ממש משתמשת בפריימר בחורף, אבל בימים מאוד עסוקים שהייתי צריכה להראות מסודרת המון שעות השתמשתי בפריימר של ספורה מדוגמית שיש לי כבר המון זמן

פיגמנטים: צללית מינרלית בגוון נחושת עם המון גליטר. בעיקר בימים שהשפתיים שלי כל כך יבשות שאני צריכה להסיט את הפוקוס מהן.

מברשות: סוף סוף הבנתי איך להשתמש במברשת להנחת מייקאפ של Real Techniques

אכזבה + תגלית: אודם Revlon Colorstay Ultimate Suede מייבש את השפתיים, לא אחיד, צבע מוזר ומרקם משונה (מאט + שימר?!) שהוא כישלון מבחינתי כאודם התגלה כמעולה בתור סומק.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איה, האם ניסית את סדרת 8 השעות של אליזבט'
איה, האם ניסית את סדרת 8 השעות של אליזבט
09/03/2013 | 11:55
92
ארדן לפתרון היובש בשפתיים שלך? יש להם גם את הסטיק (נראה כמו אודם) הבאלמי, נטע (תותיוזוקה) משתמשת ומהללת אותו, וגם את מה שאני משתמשת בו ועושה יופי של עבודה לשפתיים יבשות - הקרם הקלאסי של 8 השעות.
אולי זה יעזור קצת???
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המועדפים שלי'
המועדפים שלי
10/03/2013 | 13:47
113
מוצרי הבסיס שנמצאים אצלי בשגרת האיפור הקבועה בחודש האחרון:
המייק אפ האהוב Double Wear Light של אסתי לאודר שנרכש כבר בפעם השלישית. אני אוהבת להניח אותו עם מברשת Buff של real techniques או מברשת מייק אפ שטוחה קלאסית. הכיסוי בינוני והכי חשוב העמידות מצויינת (העור שלי מעורב).
בחודש האחרון שילבתי אותו עם פודרת Studio Fix של MAC וזה עבד נהדר. הפודרה מוסיפה עוד כיסוי קליל ומאחדת את גוון העור מבלי להכביד.

סומק/ברונזר:
הברונזר האפוי של פופה מככב אצלי בזמן האחרון. יש לי את מס' 3 ואני מתה על המרקם שלו, כי ניתן לטשטש אותו בקלות והגוון שמתקבל נראה מאוד טבעי.
בגזרת הסמקים, אני מאוהבת קשות בסומק Hussy של Illamasqua, ורוד במרקם מאט (נראה מאוד דומיננטי בקופסא, אבל בהנחה "ביד קלה" נותן הסמקה מאוד טבעית)

צלליות זה דבר שמשתנה אצלי כמעט כל יום. בחודש האחרון פלטת ה-Naked2 נשלפה לא מעט פעמים, בעיקר מטעמי הנוכחות וחוסר הזמן. בגדול אני מאוד אוהבת אותה, אבל הגעתי למסקנה שבלא מעט צלליות ממנה המרקם לא משהו. יש כמה שמכילות נצנצים זעירים שנושרים מתחת לעיניים וכמה שלא מספיק פיגמנטיות לטעמי.

איילינר ג'ל: מוצר שאני ככל הנראה התמכרתי אליו קשות :)
יש לי את Blacktrack השחור הנצחי של מאק, אבל ברוב המקרים אני מעדיפה גוון קצת פחות דרמטי והולכת על חום. האהוב עלי (לא רק החודש, אלא בכלל) הוא "Sepia Ink" של בובי בראון, חום אפרפר.

שפתיים:
שפתון של רבלון מסדרת ה-lip butters בגוון Peach Parfait, בעיקר כי הוא מאוד ניטרלי ומשתלב עם כל איפור, נמצא בתיק באופן קבוע.
שפתון של לנקום מסדרת Rouge in love בגוון 322M, הכלאה בין ורוד לקורלי. מאוד קרמי ואטום, עם גימור סמי-מאט.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני אהבתי את הביבי קרם של קרליין...'
אני אהבתי את הביבי קרם של קרליין...
11/03/2013 | 01:12
75
קודם כל אני מאוהבת בריח שלו,יש לו ריח מרענן של תה ירוק...בריאותי משו.
הוא נעים מאוד,ומה שבולט זה הגימור המבריק שלו שנותן לעור מראה קורן,אבל אם היה לי עור שומני לא הייתי ממליצה עליו.
ובגלל הברק שלו,בקיץ אני אשתמש בו מתחת למייקאפ ולא כמייקאפ.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'באיחור קל...'
באיחור קל...
14/03/2013 | 20:14
22
המוצרים שהשתמשתי בהם הרבה החודש הם:

סומק קוראלי immortal  flower של מאק, ולא כי הוא כזה מעולה אלא כי זה הסומק הקוראלי היחידי שלי, אחרי שהניואנס של אסתי לאודר נגמר לי. הוא מאט, גרוס דק דק כמו שאני אוהבת, אבל בקושי מוציא צבע. אז אם למישהי יש המלצה בשבילי על סומק קוראלי מעולה, אני אשמח.

המסקרה המנצחת שאני לא מחליפה מאז גיליתי אותה בעזרתכן היא המסקרה הורודה-שחורה של בורז'ואה. היא עושה את העבודה כל כך טוב, שאני יכולה לוותר לפעמים על איילינר.

צלליות אהובות במיוחד החודש - 358 של אינגלוט, מין סגול אפרפר מאט שמשמש אותי המון, fig של מאק, סגול אדמדם מאט, ו-indian ink, עוד צללית סגולה של מאק. בהחלט בסימן הסגול החודש.

שפתונים די קבועים  כרגע - RAMBLING ROSE של מאק או ליפסטיין מס. 15 של איב סן לורן.

מאכזבי החודש
יש רק אחד - מסקרה של סמאשבוקס שמתאימה אולי למישהי עם יד מדוייקת - היא מלכלכת אותי באופן קבוע והיא מאד ארוכה ולא נוחה לשימוש.
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ