פורום - דרכנו לאן?

מנסה לענות

1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור?
נע בין פעם אחת לבין הרבה יותר מדי, תלוי כמה זמן יש לי
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק?
שאלה מקצועית אעדיף לשאול כאן, שאלת קניות אעדיף לשאול בפייסבוק
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק?
זמן החיים של הודעה- כאן במשך כמה ימים ובפייסבוק גג כמה שעות
וגם בפורום הקהילה יותר מצומצמת ומדוייקת
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום?
פייסבוק, מחסור בתחושה קהילתית כזאת, שזה תמיד מה שמגביר כתיבה בפורומים
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים?
כרגע אין לי רעיונות, אבל יותר היכרות עם הכותבות כאן ויותר שיתוף. הפורום מאוד מקצועי, ואולי יש מקום להפוך אותו ליותר מקצועי ולא לכתוב כמעט רק על קניות או מוצרים ספציפים, אבל מצד שני צריך גם שרשורים חברתיים שמטרתם העיקרית ליצור תחושה יותר קהילתית בפורום.
אפשר למשל אממ... אתגרי איפור שבועיים. איזו משימה מופרחת או קשה או מצחיקה שכל אחת תבצע ותעלה תמונה, עוד אירוחים מקצועיים (של נטע היה מעולה! עוד!)... אממ לא אמרתי שאין לי רעיונות? אז אני אפסיק לקשקש

chat girl

New member
לדעתי

למרות שאני לא פעילה בפורום הרבה, אני עדיין נכנסת לקרוא דברים מעניינים שעולים.
אנסה להגיד את דעתי
1. אני נכנסת לפורום לפחות פעמיים ביום
2. אני שואלת שאלות על איפור פה בפורום :)
3. היתרון הכי גדול פה זה האנונימיות. אם בא לי לשאול שאלה, לא רוצה שכל החברים שלי בפייס יראו אותה. ואולי לא בא לי שכולם יקשרו שם לפרצוף.
לדעתי זה יתרון גדול.
4. פורום דורש קצת יותר השקעה ביחס לפייס, אם כבר הוזכר שינוי טכנולוגיה - היום מתקדמים למוצרים קטנים (הטבלט מחליף את הPC ) ומהירים.
כשאני כותבת הודעה בפייס, אני פשוט מעלה סטטוס שאני יכולה בקלות לערוך ולמחוק אותו אחכ לעומת הפורום שצריך לחשוב על כותרת נושא ותוכן, בלי שום אופציה למחיקה/עריכה.
5. אולי רק אני קצת מאותגרת אבל אני לא מצליחה להכנס לפורום כמו שצריך מהאנדרואיד שלי.. לעומת הפייסבוק שיש אפליקציה והכל מאוד קל.

לדעתי הנהלת תפוז צריכה לחשוב על אפליקציה נורמלית לכל האתר או אפליקציות נפרדות על מנת להיות מעודכנים ולשמור על ה"רייטינג".
אם יש אפליקציה כזאת - בבקשה תספרו לי :)

מבחינת שרשורים, הפורום מאוד פעיל לדעתי, הדבר היחיד שמגביל זה הנגישות..

lilo4

New member
הגישה מהנייד מזעזעת

זה ככה גם באייפון. יש גרסה לסמארטפון והיא איומה, והגישה לאתר הרגיל גם כן גרועה

זה משהו שגולשים מתלוננים עליו המון... אבל אני לא יודעת מה קורה עם זה ואם יש כוונה לנסות ולעבוד על זה
בגלל זה אני כמעט ולא נכנסת לתפוז, רק בערב אם יש לי זמן. וככה לשאר האתרים אני נכנסת המון במהלך היום [בעיקר בנסיעות המתישות באוטובוס]

למעלה