לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1878718,787 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'פורום - דרכנו לאן?'
פורום - דרכנו לאן?
<< ההודעה הנוכחית
04/03/2013 | 18:04
62
1390
אוקי, בנות, we need to have a talk...
אתן יודעות מה, בואו נוותר על הגישה הרשמית וניגש לתכלס. אני הצטרפתי לתפוז ב-2001, עכשיו 2013. לפני שנים, היו בפורום אלפים רבים של הודעות בחודש. כיום יש מאות בודדות, והמגמה היא של ירידה. נורא קשה להשיג שיפור ממשי במצב. זוכרות את הקסטות, את הוידיאו, את הפילמים? הטכנולוגיה מתפתחת, ובאופן טבעי דברים מסויימים מתפתחים ודברים אחרים דועכים, תקראו לזה ברירה טבעית.
אנחנו לא ממהרת להספיד את מדיית הפורומים. יש עדיין פורומים ברחבי האינטרנט שמשגשגים ופעילים עד מאד. ותכלס, גם הפורום שלנו פעיל באופן יחסי. אבל אנחנו רואות ירידה, וזה חבל. החלטנו להעלות סקר, כדי לקבל אולי מכן רעיונות למה זה {הפייסבוק?}, ואיך לשפר את המצב.

1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור?
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק?
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק?
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום?
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים? זו השאלה הכי חשובה

תודה רבה!
טל ומרינה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מנסה לענות :)'
מנסה לענות :)
04/03/2013 | 18:31
1
396

לפני שהייתה הקבוצה בפייסבוק הייתי נכנסת מספר פעמים ביום, עכשיו הכי הרבה פעם ביום ויותר סביר שפעם ביומיים שלושה כשאני משתעממת ותוהה אם אולי יש משהו מעניין בפורום שלא הגיעו לדבר עליו בבלוגים או בקבוצות בפייסבוק. זה גם אולי קצת לא הוגן לפורום כי בפייסבוק הנוטיפיקיישן די מכריח אותך להסתכל סתם מתו סקרנות כי זה כל הזמן מראה בריל טיים שהתעדכנו דברים אז זה מושך תשומת לב.

אני תמיד אעדיף לשאול בפייסבוק מהסיבה הפשוטה שזה מרגיש יותר מהיר ומיידי, ישר מקבלים תגובות, בדרך כלל הרבה יותר מהר מבפורום, וגם הצורה של הנוטיפיקיישן בפייסבוק נוחה יותר בקטע הזה. זה פשוט קל ומהיר.

ייתרון שאני יכולה לחשוב עליו הוא שבגלל הפורמט של שרשורים נושאיים יותר קל להתמצא בכל מיני דיונים ושאלות, שלא כמו בפייסבוק שאין קטגוריות והכל מעורבב מה גם שבגלל קצב העידכונים, פוסטים שמועלים עפים מהר מאוד למטה וקשה יותר לאתר אותם אם מחפשים או בכלל להתקל בהם. חוץ מזה יותר קל להפריד בין החיים האישיים בעזרת הכינויים בפורום לחיים הפרטיים מה שאנחנו לא נוטות לעשות בפייסבוק (חוץ מחלק קטן מהמשתתפות) כנראה סתם מתוך עצלות של לפתוח עוד יוזר בפייסבוק, אבל זה גם סוג של ייתרון.

בעיניי הפורמט של הפורומים בתפוז הוא מעצבן ומסורבל, ומצריך שהיה מיוחדת באתר של תפוז ולרפרש כל הזמן כדי לקבל הודעה במסרים האישיים כדי לראות אם ענו לך, לעומת הפייסבוק שהרבה פעמים את גם ככה שם ומשאירה את זה פתוח ברקע ועושה שם עוד מיליון דברים וכשעונים לך נורא קל לראות את זה במיידי בנוטיפיקיישן. אני חושבת שזה בעיקר מהסיבות הטכניות האלה. מה גם שהרבה פעמים יש כפילויות של שאלות ונושאי דיון ככה שזה מרגיש מיותר לבקר בשניהם יותר מדי.

5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים?

לצערי אין לי ממש מה לתרום בנושא, כי אני לא חושבת שהפורום עצמו הוא בעיה, אני חושבת שהוא מתנהל נהדר והוא סך הכל כיפי ומקבל אנשים חדשים בשמחה וסף הכל יש תחושה טובה של הפריה הדדית. הסיבה שאני לא כותבת בו (וגם לא ממש כתבתי גם לפני שהייתה הקבוצה) היא שאני באופן אישי לא אוהבת את הפורמט של תפוז או של רוב הפורומים למען האמת. מעדיפה הרבה יותר את הפייסבוק וזה בגלל האופי חסר הסבלנות שלי שמתפזר על מיליון דברים בת ורוצה הכל עכשיו ומהר. אם היה פורמט אחר, יש מצב טוב שהייתי כותבת יותר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הקטע של'
מסכימה עם הקטע של
04/03/2013 | 21:20
175
הפורמט. יכול להיות שהפורום כבר מסוגל להעלות רמה לאתר משלו או לפחות לפורמט אחר. זה היה עושה שינוי ענקי !
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
04/03/2013 | 18:32
209
1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור? לפעמים פעם - פעמיים ביום ולפעמים 4 ימים שלא.. תלוי בלחץ מסביב , מה שגורם לי להגיח ישר לקבוצה בפייסבוק שזמינה יותר מהפלאפון.

2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק? פייסבוק , תשובות מהירות יותר , וקהל רחב יותר.

3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק? מסודר כאן ( ויש פה הרבה פחות ערסיות ופרחות! )

4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום? אם להיות כנה - הקבוצה בפייסבוק. הנגישות , המהירות , האפשרות לשתף בדברים שהם מעבר לשאלות \ תשובות \ בלוגים.

5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים?  אני חושבת שהפורום מתנהל בצורה טובה מאוד ,לא יודעת מה הייתי מוסיפה, אבל צריך לקבל את זה שהפייסבוק היום הפך אפילו למקום הפעולה העיקרי של אלפיי חברות מוכרות וגדולות יותר.. ככה שלנסות להשתוות לפייסבוק ניראה לי קצת בלתי אפשרי :\
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בדיוק חשבתי על זה היום !'
בדיוק חשבתי על זה היום !
04/03/2013 | 18:41
226
אז נכון שאני לא מהפעילים הכבדים...

1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור? - מאז הפייס הרבה פחות. פעם ביומיים בערך
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק? בפייס.. תשובות מהירות יותר וגישה נוחה יותר מהנייד
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק? אירוחים של אנשים מקצועיים
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום? פייסבוק
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים? זו השאלה הכי חשוב

הייתי שמחה לראות עוד אירוחים מקצועיים (כדוגמת האירוח של נטע סקלי). זה משהו שקשה לעשות בפייס, ולדעתי יתרום לשגשוג הפורום
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה בשמחה!! '
עונה בשמחה!!
04/03/2013 | 18:45
4
295

בין פעמים לשלוש ביום, זה מאוד תלוי לפעמים אני לא מרגישה טוב ולא יכולה להכנס אפילו יום-יומיים, אבל ביום רגיל בממוצע פעמים-שלוש,

בפייסבוק, מאז שנפתחה הקבוצה זה גרם לי גם לשהות יותר זמן בפייסבוק ואני מרגישה שיותר קל לי לכתוב שם, פשוט נכנסת כותבת את השאלה ובתוך דקות אחדות לרוב אני מקבלת תשובות/עצות וכו', לפעמים נוצרת שיחה או דיון וזה ממש נחמד ומיוחד, יש משהו מיוחד בקבוצה קשה לי לתאר את זה, אבל כמובן שזה לא תחליף לפורום עצמו....הפורום עצמו כבודו במקומו מונח!

הנגישות, רובנו או חלק גדול מאיתנו נמצאות בפייסבוק, אנחנו נכנסות לבדוק הודעות וכו' ויכולות בקליק אחד לשאול ולהתייעץ וכו' מבלי לעבור לאתרים אחרים ברשת, זה בעיקר הקטע של הנגישות שזה קל לי, אני מאמינה שבאמת מאז שהקבוצה נפתחה קשה לי יותר לשאול כאן כי התשובות מגיעות מאוחר יחסית לקבוצה ששם זה במהירות שיא(דקות/גג שעה) אבל אני בעיקר חושבת שזה קשור לכך שפייסבוק תופס חלק נכבד מחיינו(לטוב ולרע) אז זה קשור,

הקבוצה בפייסבוק, היא בהחלט גרמה לירידה כנראה בפעילות בפורום,

5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים? זו השאלה הכי חשובה

היו פינות שנדחקו הצידה, כמו הפינת איפור שבועי, שמעלים תמונות עם האיפור השבועי שלנו. אהבתי אותה מאוד אבל היא נדחקה, אישית אני מוכנה לעלות אותה קבוע בפורום רק תגידו לי,

פינת הטריינקס שלי, הייתה מצויינת ולדעתי צריכה לחזור לתפקד. בעיקרון להחיות פינות ישנות שנעלמו להם עם הזמן,

פינה שיכולה להיות טובה זה מוצר השבוע! מוצר שעשה לנו את השבוע בתחום האיפור, זה קליל ונחמד ומרענן.

זהו זה מה שעולה לי לראש ואני לא טיפוס ממש של רעיונות אבל מקווה שעזרתי אפילו מעט
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שכחתי לציין-אני זו ספר מצונזר, '
שכחתי לציין-אני זו ספר מצונזר,
04/03/2013 | 18:47
223
הניק הוחלף מטעמי בטיחות,
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אשמח אם תעלי באופן קבוע את איפור השבועי'
אשמח אם תעלי באופן קבוע את איפור השבועי
04/03/2013 | 19:58
2
227
פתחתי את זה מדי פעם אבל בין כל הדברים על הראש...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה מרינה!!'
תודה מרינה!!
04/03/2013 | 20:05
1
137
אין מאושרת מימני! אני מבטיחה לרשום לעצמי ולעלות אותה כל יום חמישי, זה מתאים? ככה אפשר לאסוף כל השבוע איפור...זה יותר נוח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה זה כל הפרצופים העצובים? '
מה זה כל הפרצופים העצובים?
04/03/2013 | 18:50
3
241
1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור? יותר מדי, במיוחד בתקופות מבחנים. לרוב כל יום אלא אם אני כמעט לא על המחשב.
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק?אם זה לא משהו דחוף כמו דברים שקשורים לקנייה מיידית (ברשת או לא)- בפורום. אני לא אוהבת את זה שבגלל שהקבוצה פתוחה אז חברים שלי בפייסבוק רואים את זה...
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק?האנונימיות (היחסית), היכולת לחפש בשרשורי עבר ממש בקלות, הסדר, השרשורים הקבועים, ההפרדה מה"חיים האמיתיים".
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום?ברור לי שאם יש ירידה היא בגלל שיש עוד במות- פייסבוק למשל. אני לא רואה בזה בעיה. בהרבה מהפורומים דווקא יש חיים זורמים. זה לא שהפורום מת. תאמינו לי, חזיתי במותו של פורום (לא בתפוז) וזה בהחלט לא נעים.
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים? זו השאלה הכי חשובה אני די אוהבת את איך שהפורום מתנהל אבל הדברים שנחמד שיש- אירוחים שקשורים לתחום הפורום, סקרים ודיונים.

אני חייבת להגיד- לא נראה לי שצריך להתבאס. יש מקום להכל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חשוב לי להוסיף משהו'
חשוב לי להוסיף משהו
05/03/2013 | 15:02
2
74
אחרי שהרהרתי עוד קצת בדבר-
לא מזמן מישהו בפורום כלבים כתב לי שאם הוא רוצה ללמוד על נושא מסויים הוא נכנס לפורום המתאים בתפוז. ולכן אם אני רוצה ללמוד יותר על כלבים-הפורום הוא מקום מצויין.

אחרי כמה חודשים (טובים) כסמויה בפורום הזה ואחרי המון שנים בפורומים בכלל (משהו כמו עשור, נראה לי) אני די מסכימה איתו ומכאן יש לי עוד הצעות לשיפור.

בתור "מתאפרת מתחילה" יחסית אני מאוד שמחה להכי מוצרים מומלצים (מתייחסת פה למה ששחר גפני כתבה) ולכן טוב בעיני שיש בפורום המלצות והשמצות והתייחסות למוצרים ספציפיים. אבל, צריך לזכור שזה די מוטה. כמו בפורום חתונות שיש כמה ספקים שהשם שלהם מאוד נפוץ בפורום ואילו ישנם ספקים נהדרים אחרים שחבל לא להכיר אז חשוב בעיני לזכור את זה.
למשל, בהקשר של איפור- לצרכים שלי, המייקאפ של איל מקיאג' סבבה. למרות שהחברה לא אהובה פה בפורום (ועם כמה שאני מכירה אותה יותר אני משתדלת גם להימנע כי הם יכולים להיות נורא מתסכלים) צריך לזכור שמוצרים שונים וחברות שונות מתאימות לאנשים שונים ולכן צריך לזכור לא לפסול על הסף.

בנוסף לכך, בתור מתחילה חשוב לי ללמוד טכניקות. בסך הכל אני די מרוצה מאיך שאני מתאפרת אבל למשל לצלליות עוד לא הצלחתי "להתחבר". אני חובבת אייליינר (מה זה חובבת, חולה) ולכן זה הדבר הראשון שרציתי ללמוד ואחרי המון תרגול והפוסט המצויין של טל (והמברשת של רקאב+הפלואידליין של מאק) אני מציירת אייליינר מושלם.
אבל בגלל צבע העור שלי קשה לי למצוא טוטוריאלז של גוונים ושילובים שיתאימו לי בצללית ואני לרוב מרגישה כמו דראג קווין כשאני מנסה. לכן, הדגמות של טכניקות הנחת צלליות וטשטושים יכולות להיות תוספת מצויינת.  

בנוסף, יש המון מושגים בפורום שהיה נחמד אם היה איזה לינק ל"מילון" שגם יסביר מה הם אומרים למתחילות.

סליחה אם חפרתי, באמת חשבתי על השאלה ובגלל אהבתי לפורומים אשמח לתרום "להישרדותו"  =]
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהייחוד של הפורום'
אני חושבת שהייחוד של הפורום
05/03/2013 | 21:12
1
64
שכולן מתקבלות כאן בשמחה. זה פורום שמערב גם מאפרות מקצועיות, גם בחורות עם המון ניסיון וגם מתחילות.
ומעבר לזה גם מקובל מאוד שיש דעות שונות, לכן אם יש מוצרים שאת אוהבת- תמליצי עליהם בכיף! גם אם זה משהו שלא כ"כ מדברים עליו בפורום... ברור שיש טרנדים, ופתאום מישהי מגלה מוצר אחד ואחריה יש נהירה... זה קורה וזה מגניב, כי יש פתאום איזה מוצר שממש מפתיע.
אבל זה לא אומר שאין עוד מוצרים טובים. הרי הפורום מבוסס עלינו, הגולשות. אם אנחנו נכניס את התוכן הוא יהיה, ואני חושבת שכל אחת יכולה להרגיש הכי בנוח לכתוב ולשתף, מקסימום אם היא תטעה אז יעירו ויתקנו, או שיוסיפו עוד מידע. בסה"כ הדברים כאן נעשים ממש ברוח טובה, כמעט ולא זכורים לי מקרים שהתנשאו על מישהי בגלל שטעתה, או בגלל שהציגה דעה שונה. להיפך
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי'
מסכימה לגמרי
05/03/2013 | 21:36
9
לצפיה ב-'אני לא משתתפת פעילה בפורום, ולא ידעתי'
אני לא משתתפת פעילה בפורום, ולא ידעתי
04/03/2013 | 18:53
1
223
על הקבוצה בפייסבוק...
1.  לפחות פעמיים בשבוע אני נכנסת להתעדכן.
2-3  כאמור, לא נכנסתי לעולם לקבוצה בפייסבוק.
4.  תפוז מחבלים קשות בפורומים על ידי דחיפת פרסומות בכמויות מטורפות. לדוגמה, לאחרונה, כשאני נכנסת לבלוגים בשרשור המקוון, לפני ואחרי כל יציאה מתפוז אני צריכה לספוג פרסומת. זה לגמרי מוציא את החשק. בקצב הזה תפוז ישארו כאן לבד.
5. לדעתי אתן עושות את המקסימום להצלחת הפורום.כנראה שבאמת הפייסבוק משתלט על כל המדיומים האחרים, גם הבלוגים הולכים ונחלשים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תספרי לי על זה...'
תספרי לי על זה...
06/03/2013 | 14:48
34
יש איזה פרסומת מעצבנת של קרליין בצד שמאל של הדפדפן בתפוז שתקועה לי ובגללה אני לא יכולה לעדכן משהו בפרטים האישיים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
04/03/2013 | 18:59
2
224
אני יודעת שאני לא הכי תורמת לדיונים בפורום, אבל כשסוף סוף יש לי הזדמנות, חבל לי לוותר
1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור? ***תלוי בעומס, אבל לפחות פעם ביום. ביום רגיל - 4-5 פעמים.
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק? ***אני לא פעילה בפייסבוק בגלל עניין החשיפה. לכן רק בפורום.
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק? ***כמו שציינתי, עניין החשיפה.
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום? ***האמת שאני פשוט מרגישה שיש פה כ"כ הרבה מומחיות, שבד"כ אני פשוט מרגישה שמישהי אחרת יכולה לתת תשובה הרבה יותר טובה ומדויקת, לכן לרוב אני מוותרת על השתתפות פעילה.
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים? ***האמת שאני לגמרי מבסוטה מהפורום. דווקא כיף פה, אינטימי יחסית.
מה שכן, בפורום השכן יופי וטיפוח, דווקא לא נבהלים משרשורים על כלום וסתם שיחות על הא ודא. יכול להיות שהדבר יתרום לרצון להשתתפות בפורום..

אני אישית לא מרגישה בבעיה, הפורום עזר לי בטירוף כל השנים שאני כאן (משהו כמו 4 שנים..).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אל תוותרי על השתתפות! הרבה דיעות=תשובה יותר'
אל תוותרי על השתתפות! הרבה דיעות=תשובה יותר
04/03/2013 | 20:01
125
לצפיה ב-'אני כ"כ מבינה אותך...'
אני כ"כ מבינה אותך...
05/03/2013 | 21:14
38
היה שלב שפחדתי להשתתף בפורום כי פחדתי שאני לא יודעת מספיק כדי לענות. אבל זה דבילי, בסה"כ האווירה בפורום טובה וזה ממש בסדר שתעני גם אם את לא "מומחית", כי לכל אחת יש משהו לתרום
גם מה שיפה באיפור, ברוב המקרים אין דרך אחת נכונה. את עובדת בטכניקה כזו, היא עובדת בטכניקה אחרת. לכל אחת יש את הדברים הקטנים שעובדים בשבילה, ותמיד כיף לקרוא את הדברים האלה. אז באמת תרגישי בנוח לענות ולהשתתף, במקרה הכי הכי גרוע תטעי באיזה משהו, ומישהי אחרת תתקן אותך. זה לגמרי בסדר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חשבתי על זה הרבה לאחרונה'
חשבתי על זה הרבה לאחרונה
04/03/2013 | 19:10
2
203
אני אישית נכנסת לפורום כמה פעמים ביום.
היום התחלתי לעבוד אחרי תקופה ארוכה שלא עבדתי ומן הסתם התדירות תרד...גם בפייס.
לדעתי יש לפורום יתרונות וחסרונות.
מצד אחד הפייס עושה רושם נגיש יותר (לא ברור למה) והתשובות אכן מהירות יותר. מצד שני התחושה שלי משום מה היא שבפורום התשובות יותר רציניות ומקצועיות...גם, לא יודעת למה.
אני אוהבת בפורום את התחושה שיותר קטן  פה...יותר מכירות אחת את השניה.
אם אני צריכה תשובה יחסית דחוף, אעדיף את הקבוצה בפייסבוק, אבל אם ארצה מידע יותר מעמיק, אעדיף דווקא פה.
שרשורים כמו הראיון עם נטע (שמקווה מאודדדד שיצליחו לשחזר) זה משהו שכיפי פה, ואותי מושך מאוד.

רעיונות לשרשורים חדשים:

זול מול יקר - תחליפים זולים ומוצלחים למוצרים יקרים
מי אני - מישהי פעם  בשבוע ששואלים אותה שאלות על תחומי החיים השונים - לאו דווקא איפור
סכמ"ש - מאוד אוהבת את השרשור הזה
מוצרי החודש - אמירה היתה פותחת אחת לחודש, מאוד אהבתי.

לדעתי הדגש צריך להיות על מקצועיות יותר מהפייס, וגם על היכרות יותר עם הכותבים...בעיקר הוותיקים יותר, שלדעתי מאוד ישמחו לחזור לפעילות תדירה יותר.

מקווה שעזרתי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מאוד אהבתי את ההצעות שלך, במיוחד'
מאוד אהבתי את ההצעות שלך, במיוחד
05/03/2013 | 15:56
1
62
זול מול יקר , תמיד מעולה לראות דיופים נגישים למוצרים יקרים :) רעיון מעולה !!!!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שני הגרושים שלי...'
שני הגרושים שלי...
04/03/2013 | 19:22
176
בכיף 4-5 פעמים, אולי אפילו יותר...
תלוי בסוג השאלה- שאלות על קניה ועל מוצרים חדשים בפייסבוק או גם וגם, שאלות על טכניקות וכו'- כאן. חוץ מזה, מרגישה שכאן יש פחות סיכוי שהשאלה שלי תידחק לתחתית הדף בלי מענה.
קודם כל, אני מרגישה שבפורום אני מקבלת תשובות מקצועיות ומעמיקות יותר מבפייסבוק.  מעבר לכך, העובדה שהפורום מנוהל גורמת לכך שממש מסודר ונעים להיכנס לכאן, למצוא תשובות בהיסטוריה אפילו לשאול בעצמי, וגם העובדה שפרסום על גבי הפורום נחשב לא לגיטימי (כלומר, חוץ מהשטויות של תפוז) היא ממש נעימה.
באופן אישי, קשה לי לענות כי אני פשוט מפחדת להטעות, או שמישהי מהפעילות יותר כבר ענתה תשובה מפורטת ומעולה כך שנראה לי קצת מיותר לחזור עליה.
אני גם חושבת שהקבוצה בפייסבוק הפכה למקום הקליל שבו מפרסמים בלי לחשוב יותר מדי כל הגיג קטן על איפור, והפורום הפך להיות מקום רציני יותר. יכול להיות שבאיזשהו מובן השרשורים המסודרים קצת "מיסדו" מדי את הפורום ולכן קצת קשה לנו סתם להתקשקש כאן? Just a thought....
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים?
קצת קשה לומר- באופן אישי אני משתדלת להשתתף יותר (הייתי חודש בחול, אז מע-כ-ש-י-ו...). אולי במקום שהשרשורים היומיים יוקדשו רק לשאלות אפשר להפוך אותם לשרשור כללי לאותו יום שיכול לכלול גם סתם דיבורים על התחדשויות/חשקים/עבודות/ריכולים (סתם לא, פויה!)/וכו? מצד שני, זה בטח ייצור בלאגן וייטול את הטעם משרשורים אחרים. אולי צריך לחשוב על דרך ביניים כלשהי?
ואולי אפשר באמת להחליט שזה בסדר שהפורום קצת דועך לעומת הקבוצה-בסה"כ, הקהילה נשארת קהילה, גם אם המשקל בין הפלטפורמות קצת משתנה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אממממ....'
אממממ....
04/03/2013 | 19:36
1
148
1. זה ממש תלוי בתקופה... כשאני בתקופה רגועה זה לפחות 3-4 פעמים ביום, לפעמים יותר. לקראת סוף סמסטר א' בתקופה הממש לחוצה נכנסתי בקושי פעם ביום
2. זה תלוי, אם זה משהו קטן יכול להיות שאני אשאל בפייסבוק, אבל אם זה משהו שאני רוצה תשובה יותר רחבה עליו אני אשאל כאן.
3. כמו שכבר כתבו, הפורום מעמיק יותר. בפייסבוק לא נוח לכתוב תגובות ארוכות, אני אישית גם פחות אוהבת את הקבוצות של הפייסבוק ומעדיפה דיונים מסודרים כמו כאן. כאן אני יודעת שאני אקבל תשובות מעמיקות ומושקעות יותר. מנגד, לפעמים בפייסבוק הכול הרבה יותר מהיר, לפעמים זה יכול להיות עניין של דקות עד שיש תשובה.
4. אני חושבת שזה בעיקר תהליך טבעי, למשל שהייתה תקופה של אייסיקיו ואח"כ השיחות התקדמו למקום אחר.
אני גם חושבת שהפייסבוק הוא מקום קליל ושטחי יותר, ברוב המקרים הדיונים קצרים ומהירים, אז לפעמים יותר נוח לפנות למדיום שם. באופן אישי אני חושבת שפורום זה דבר אחד ופייסבוק זה דבר אחר.
חוצמזה שיש היום הרבה יותר בלוגים וערוצי יוטיוב. פעם הפורום היה המקום המרכזי שאפשר היה לדבר בו על איפור, כמעט ולא היו בלוגים ובכלל לא היו ערוצי יוטיוב טובים. היום הידע הזה יותר נפוץ ומתחלק בין כמה מדיומים. באופן אישי הרבה פעמים יותר נוח לי לשבת ולכתוב פוסט בבלוג האישי שלי, מאשר לשבת ולחשוב על משהו מגניב לפורום. מצד שני, הפורום הוא באמת הבית שלי... אומנם הרבה דברים השתנו, אבל זה עדיין המקום שבו אני מרגישה הכי הכי בנוח לשאול שאלות ולקבל עצות.
5. וואו, זו שאלה קשה... אני חושבת שהמגמה של הפורום היא חיובית מאוד, יש הרבה יותר פעילות ויותר דברים מגניבים. הייתי שמחה לראות יותר מדריכים- למרות שאני יודעת שזה משהו שקשה להפיק וזה דורש התנדבות של גולשות לשבת ולעבוד על מדריך, וזו לא השקעה קטנה... אני אוהבת מאוד את הרעיון של שרשור המלצות לפי נושאים- למשל מייקאפ, פודרות-ברונזרים-סמקים. אולי אפשר לעשות פינה דומה רק עם טיפים בנושאים מסוימים...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
06/03/2013 | 14:50
2
לצפיה ב-''
04/03/2013 | 19:57
89
תלוי - אם אני בעבודה אז 5-6 פעמים (מצ'עמם פה...), בימים אחרים פעם אחת
בפורום! יצאתי מהקבוצה בפייסבוק כי לא הרגשתי שהיא ממש תורמת
קודם כל מסודר כאן הרבה יותר בזכות השרשורים לפי נושאים. לטעמי גם הפורום יותר אינפורמטיבי ולכן יעיל. הפייסבוק משמש יותר ל"תראו מה קניתי!!" או "תראו מה אני רוצה למכור". בפורום יש קישורים לאתרים ובאופן כללי שיתוף של מידע.
אני מניחה שלפני כמה שנים כל עניין הפורומים עוד היה חדש ולכן היו יותר סקרנים. אפשרות שניה היא שכל אותן בנות שנכנסו בימים ההם פשוט למדו להתאפר ולכן לא נכנסות לפורום יותר!!
5. לגבי השאלה הזו אין לי כרגע כ"כ מה לענות... סורי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מציינת רק בקטנה'
מציינת רק בקטנה
04/03/2013 | 20:34
203
כמי שנמצאת בפורום מיום הקמתו בערך אני חושבת שהדבר שהכי תרם לירידה בכמות ההודעות הוא חוסר המיקוד שהיה בו.
מפורום שנתן מידע על טכניקות, פירגן לעבודות של קולגות, דיבר על הפקות ורעיונות וענה על שאלות מקצועיות הוא הפך לפורום שמדבר בעיקר על מוצרים.

בשלב מסויים בעקבות ריבוי הודעות מופרז נוצרו השרשורים היעודיים ואנשים חדשים מבחוץ לא ממש יודעים מה לפרסם ואיפה ולרוב זוכים בתגובות בסגנון "למה פה אבל !! " האמת שלפעמים קשה לעקוב והספוטניות שהייתה חלפה לה

באופן אישי בשלב כלשהו הרגשתי שפשוט אין לי מה לתת יותר במסגרת הזו על אף שאני עדיין כאן וייתכן שתמיד אהיה.
פייסבוק איפשר העלאת קבצים קלה יותר, נגישות גדולה יותר ואף סייעה בקשירת קשרים חברתיים בין החברות, משהו שפה קצת קשה להשיג

בעבר היו מפגשי פורום, היו ימי עיון מקצועיים, היה הווי אחר, קליל יותר.
האמת שאין לי מושג אם זה טוב או רע, זה פשוט אחר.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אני פה'
גם אני פה
04/03/2013 | 20:38
93
1. בזמן האחרון התחלתי להיכנס לפה פחות. פעם-פעמיים ביום.
2. נראה שבפייסבוק יש יותר בנות שיכולות לענות מהר יותר...
3. אני כן אוהבת את הסידור הודעות (תשובות) פה, בפייסבוק זו רק רשימה.

מתה עליכן, בנות
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
04/03/2013 | 20:40
1
193
אני חייבת להגיד שאני חדשה בפורום, וזה היה קצת מפחיד להכנס לכזאת קהילה ותיקה עם בנות כאלה מוכשרות.. הפורום הצטייר לי כמקום מאוד מגובש ומכובד וזה רק מראה שכחדשה בו, אם לא הייתן מציינות שהוא במגמת ירידה בכלל לא הייתי יודעת !

אפילו שאני "ניובית" אענה על הסקר, מקווה שזה יעזור :

1. מאז שהתחלתי לקרוא בפורום (לפני ארבעה ימים) נכנסתי לפורום יותר מידי (; משהו כמו כל 5-6 פעמים ביום..
2. בהחלט בפורום ! המערכת יחסים שלי עם פייסבוק היא לא משהו..
3. היתרון של הפורום על הפייסבוק זה שיש בו משהו מיוחד, אישי.. לפעמים נראה לי שהפייסבוק מלא רק בפרסומים ודברים שמשרתים אינטרסטים אישיים. בפורום אנשים עוזרים אחד לשני.
4. אני לא יודעת איך היה פה פעם ואני גם לא אנסה להבין כי אם לא הייתי חלק לעולם לא אדע - אבל מהיכרותי עם תעשיית הבלוגים משהו מאוד השתנה בזמן האחרון. היא גדלה והתפתחה, וגדילה והתפתחות הם לא תמיד דבר טוב.. ובמיוחד במקרה הזה. מצד אחד זה נפלא לראות בלוגריות שהתחילו מכלום ועכשיו יש להן עבודה מפורסמת בדבר שהן אוהבות, אבל מצד שני ה"תעשייה" (עצם העובדה שעכשיו אפשר לקרוא לזה תעשייה) איבדה קצת מהיופי האמיתי שלה..
5. אני חושבת שהחיפוש אחר קריירה וצמיחה גרמה לנו לשכוח כמה מהדברים האמיתיים. למה התחלנו לאהוב איפור מלכתחילה, מה הוא גורם לנו להרגיש, מה הוא תורם לנו לחיים. הרבה מההודעות פה מוקדשות לפרסומים ולשאלות, ואני חושבת שהיה מקסים אם בנות פה היו משתפות דעות שלהן, מדברות על האהבה האמיתית, זאת שבזכותה הפורום קיים : איפור. אני לא אומרת להפסיק לגמרי לשאול שאלות ולדבר על מוצרים ופוסטים כי זה גם חלק מהיופי, אבל אני בהחלט מתרגשת הרבה יותר משרשורים כמו "השבוע שלי" (: אבל יכול להיות שזה רק אני..

בכל מקרה לראות איך חלק מכן משקיעות בפורום תמיד עושה לי טוב על הלב. לא תמיד זה רע להתמכר למשהו ולחשוב עליו כל היום (טוב על מי אני עובדת אולי זה כן.. אבל זה בהחלט כייף !)

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יפה אמרת, אני מצטרפת לכל מילה.'
יפה אמרת, אני מצטרפת לכל מילה.
04/03/2013 | 21:24
37
לצפיה ב-'לרוב פסיבית אומנם'
לרוב פסיבית אומנם
04/03/2013 | 20:54
107
אבל אני כן קוראת וחשה ירידה בכמויות שאני נכנסת לאחרונה לפורום ולכן אענה בכל זאת :
1. בעבר נכנסתי פעם ביום כיום אני לרוב בסופ,ש או שיש הפניות מעניינות מהפייסבוק
2. בעבר בפורום כרגע בפייסבוק - באמת מרגיש ריק פה מה לעשות
3. יש יתרון בפינות קבועות שהרבה יותר קל לארגן פה מאשר שם, באירוחים של דמויות כמו נטע סקלי שהיה תענוג לקרוא ובסדר של השירשורים - הודעות לא נעלמות ,נדחקות וכל אחת ברור לה למי היא כותבת ומי הגיבה אליה.
4. תפוז הורסים את עצמם במו ידיהם עם הרבה יותר מדיי פירסומות ונגישות מאוד נמוכה לסלולרי.
5. לקדם בגדול את הקטע של אירוחים , לעודד מאפרים מקצועיים להשתתף גם הם על בסיס קבוע, פינות קבועות- פינת מבצעים שבועית, חשיפה לעבודות של מאסטרים בתחום, איפור סלבס ומהשטיח האדום .
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז ככה, '
אז ככה,
04/03/2013 | 20:56
68
1. בדרך כלל 4 או 5 פעמים ביום. אם יש לי לחץ אז פחות אבל לפחות פעמיים ביום (:
2. פה. אני מעדיפה להישאר אנונימית ופה זה הרבה יותר פשוט.
3. הקטע של האנונימיות. פה גם הכל הרבה יותר מסודר, למרות שהפייסבוק יותר נגיש אני עדיין מעדיפה את הפורום.
4. אין לי מושג. אני חדשה פה >< לפי מה שאחרות כתבו לפניי אני מתארת לעמי שלקבוצה בפייסבוק יש השפעה גדולה על העניין הזה
5. אהבתי את הרעיון של הסיכום השבועי ואדומת החודש! לדעתי מוצר השבוע או שרשור של מיני ביקורות יכול להיות נחמד.

חשוב לי להגיד שאני באמת אוהבת את הפורום הזה! אולי אני לא תמיד פעילה אבל אני עדיין נכנסת וקוראת המון, ובשבוע האחרון דווקא הגבתי כמה פעמים הוא מאוד עוזר לי גם כבלוגרית מתחילה וגם כמתאפרת מתחילה, ואני מבטיחה להישאר פעילה פה!!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תשובה- '
תשובה-
04/03/2013 | 21:00
58
היי אני ליאת, אבא שלי רשום ל"תפוז אנשים" אז אני כותבת ממנו :)
1. אני לא נכנסת לצערי לפורמי איפור, אני חושבת שהתגובות פחות מסודרות מפוסטים או קבוצות בפייסבוק.
2. אני אעדיף לשאול בקבוצת איפור בפייסבוק אבל בפורומים יש נשים יותר רציניות כבר כמה פעמים שאלתי פה והתשובות או הטיפים היו ספציפים\ות מאוד ושימושים\ות.
3. אני לא ממש חושבת שיש יתרון וסליחה.
4. אני חושבת חד משמעית, ה"אי סדר" הכל כתוב מעט פחות יפה ומסודר, שוב כמו שציינתי ונשים רבות מעדיפות פוסטים שונים ועמודי פייסבוק.
אבל זו רק דעתי..
5. אין לי רעיון, סליחה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה וחוזרת ללמוד'
עונה וחוזרת ללמוד
04/03/2013 | 21:21
92
1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור? יותר מדי
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק? שאלה טובה.. אני יותר קצת יותר לכיוון של הפורום, כי אני רגילה לכינויים של אנשים וכבר יודעת על טעם/דיעה של מי אני סומכת, בפייסבוק לעומת זאת זה רק שמות ואני עוד לא מקשרת בין כולם
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק? הכל נראה יותר מסודר, השרשורים שלפי נושא, ובפייסבוק אין אופציה לפתוח שרשורים שמכילים הרבה תמונות ופה כן
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום? ההתמכרות הכללית של אנשים לפייסבוק?
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים? לא חושבת שאפשר לגרום לי להשתתף יותר, אני גם ככה פה בלי הפסקה אבל כמו שמישהי כתבה, אפשר לשים יותר דגש על שימוש של מה שיש כבר וטכניקות, וקצת פחות על קניות ודברים חדשים. למשל, לפתוח שרשור של "איפור קלאסי" וכל אחת תתן רעיונות למה זה אומר מבחינתה, או לבחור צבע של צללית וכל אחת תוכל לעלות מראה איפור בצבע כזה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה '
עונה
04/03/2013 | 21:47
69
יותר מתגוררת בפורום טיפוח, השכן , אבל בטוח גולשת לכאן פעם ביום.

כאן בפורום

לדעתי הפייסבוק פחות טוב בדיונים. שבהם לעיתים יש הרבה מה לומר.....הכי אוהבת דיונים בפורומים.
אני חושבת שפורמט הפורמים הוא פורמט הכי טוב לנושא,  כיוון שאין בו את הדינמיות של הפייסבוק. דבר שהוא, לדעתי, יתרון. הפורום בזרימה אבל זרימתו  איננה מהירה מידי.

אני רואה שהפורום פעיל, דינמי וכייפי מבחינתי זה מספיק.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הפעם גם אני עונה'
הפעם גם אני עונה
04/03/2013 | 22:13
69
אני נכנסת בדרך כלל פעם ביום אחרי שהילדים ישנים ושקט . אין לי פייסבוק בכלל (פחות או יותר היחידה בעולם...) אז אני מתעדכנת רק בפורום. הכרתי את הפורום רק בשנה האחרונה ואני מאד אוהבת אותו ולומדת ממנו המון. אני לגמרי לא בליגה של רב המשתתפות ואין לי הרבה מה לתרום אבל כיף לי מאד לקרוא. אני מבינה שיש הרבה אכזבה מרמת ההשתתפות אבל כי שאמרתי אני מכירה את הפורום זמן קצר יחסית ולטעמי הוא פעיל מאד. בכל מקרה- לי כיף לבקר כאן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עונה...'
עונה...
04/03/2013 | 22:24
46
. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור?לפחות פעם ביום...

2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק?בפורום! לא חושבת שאי פעם פרסמתי שאלה בפייסבוק

3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק?לא יודעת להסביר, אני פשוט מעדיפה את הפורום כאן בתפוז.

4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום?לדעתי הפורום פעיל, לא שמתי לב לירידה בהשתתפות...

אני מאוד אוהבת את הפורום כמו שהוא עכשיו,אני מאוד אוהבת את השרשורים של התמונות (מפורסמים) ,השרשורים של הסקרים, היו פעם פינות של הטרינקייס שמזמן לא הייתה, והרבה זמן גם לא הייתה פינת תות (ככה קראו לזה?) שמראים שלב אחרי שלב... הכל עבר לבלוגיםP:

תודה רבה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מהרהרת ועונה גם אני :'
מהרהרת ועונה גם אני :
05/03/2013 | 02:46
49
אז אני יחסית חדשה כאן והגעתי אל הפורום לפני שידעתי על קיום הקבוצה בפייסבוק ואכן - לפני שידעתי על הפייסוש נכנסתי לפורום יותר ושאלתי שאלות, אין ספק שמאז גילוי היותכן בפייס אני פחות כאן ויותר שם.

כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור?
פעם אחת ביום.

כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק?
קצת תלוי בשאלה, אם זו שאלה מאוד ספציפית שדורשת מענה מדויק ומהיר אז הפייסבוק נוח יותר בעיניי, אם זו שאלת דיון או סקר לדעתי הפורום עדיף ונוח ''לשוחח'' ולשרשר בלי תיוגים מסרבלים .

מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק?
התצוגה נוחה יותר, דוקא השינויים המהירים בטור הארוך ארוך של הפייסבוק עלולים לעייף ולהעיף בשנייה שאלות למטה למטה והגלילה אינסופית :)
עוד נקודה : מידע מרוכז - לדוגמא כשאני רוצה לבדוק מהו צרור הפוסטים הטריים בבלוגיאדה כמובן שאני מתעדכנת בפורום , כנ''ל בענייני שרשורי השמצות והמלצות וכו' ..
לשרשורים שמקבצים מידע בצורה מסודרת אין שום תחליף בפייסבוק .

מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום?
לא מעורה בעולם הפורומים זמן רב, ויחסית חדשה בעולם הזה - גג שנתיים כקוראת -כך שאני לא יודעת אם כל המדיום הזה נמצא במן שפל והעניין לא קשור בהכרח לפורום הזה....אבל אני אנסה בכל זאת לשער ממעט הניסיון שלי:
כשיש ום שאלה כל כך לגגל אותה ולקבל מיידית תשובה בטקסט או בסרטון - אני עצמי עשיתי ועושה את זה בימינו וזה ''חוסך'' לי כניסה אל הפורום, שאילת שאלה והמתנה לתשובה.    בימינו התשובה מיידית וקלה להשגה וזה יכול להסביר מאוד ירידה לאורך השנים- היוטיוב משגשג מסרטונים לאיך וכמה ולמה ....
אני מאמינה שגם הפייסבוק תפס מעט את מקומו של הפורום מעצם העובדה שהכל זז בו מהר והמענה כמעט מובטח  - מהיר ונגיש וקל יותר.
אני גם מרגישה כצופה מהצד אינה בלוגרית שהדינמיקה פה מחולקת לרוב ל3 :
-בלוגריות שמפרסמות את פוסטיהן.
-חובבניות איפור שצריכות עצה ותשובה לשאלה
-בנות שממליצות/משמיצות מוצר ספציפי

מעבר לכך אני לא רואה יותר מדי פעילות או כר פורה לדיון מעמיק כלשהו , למרות שאין ספק שהיו פה דיונים מעמיקים ואתן מכניסות ומתבלות בפוסטים מקסימים ( סיכום השבוע וכו'...)

האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? דברים שהיית רוצה לקרוא שיגרמו לך להשתתף יותר, רעיונות לשרשורים חדשים?
חושבת שרעיון הסיכום השבועי שעלה מקסים ומקרב, אני לא בטוחה שאני כאן מספיק כדי לדעת מה יכול לסחוף ולעניין..
אני יכולה לומר שאני מתעניינת מאוד באמנות ובהיסטוריה של האיפור והייתי שמחה לראות שרשורים בנושאים שקשורים גם באלו .
הייתי גם שמחה לדיונים אפילו על דברים פילוסופיים יותר אך קשורים - כמו שרשור סולנית אפיקה ולמה מטאל ''סותר'' נשיות ,  או דיוני משמעות האיפור, איך אנחנו מרגישות בלי.... קצת קשה לי להסביר כרגע בגלל השעה אבל נו דיוני עומק על אסטתיקה וגבולותיה.
בשורה התחתונה אני חושבת שישנן עליות ומורדות במדיום הזה של פורומים וישנם יתרונות שם בחוץ שהקדמה מספקת ,דברים שהופכים את הקונספט הפורומי לפחות רלוונטי מבחינות מסויימות, אבל עדיין כמו שכתבתי - יש לו יתרונות ברורים ולדעתי כדאי לקבל את השינוי ולא לנסות ''להחזיר עטרה ליושנה'' בהיסטריה המציאות דינאמית מאוד ואפשר לנסות (ואני מרגישה שמאוד מנסים כאן) אבל אי אפשר ממש לשנות לגמרי נדמה לי.
תודה על הסקר וההזדמנות להשמיע קול ותודה על הניהול וההשקעה  
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'דעה שלי '
דעה שלי
05/03/2013 | 06:25
177
מסכימה עם כל מה שנאמר כאן ואין ספק שהמצב היום כבר לא מה שהיה בעבר, לטוב ולרע. אני לא אכנס מעבר כי לדעתי צריך לקבל את השינויים אבל עדיין לנסות ולהפוך את המקום הזה לעוד יותר טוב בשביל מי שרוצה להיות פה.

אני הייתי שמחה לראות רוח התנדבותית שלכן בכל מה שקשור ליוזמה - תעלו סקרים חדשים, דיונים, תצלמו מה בתיק שלכן וכו' (עם תיאום לפני כן כדי למנוע הצפות ובלגן ) כי לצערי אני (וגם טל) לא יכולות לחשוב על הכל לבדנו

שאלנו לדעתכן כי אכפת לנו אבל בלי שיתוף מצידכן לא נוכל להצליח להפוך את הפורום ליותר מעניין
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
05/03/2013 | 08:42
49
תלוי בתקופה לפעמים כמה פעמים ביום חחח במיוחד אם אני נוסעת באוטובוס.

פה... אני כמעט ולא מגיבה בפייסבוק. הבאסה היא שלא תמיד עונים אפילו שיש פה כל כך הרבה משתמשות.

פה אפשר לעשות שרשורים שאי אפשר לעשות שם, כמו נגיד "איפור באוסקר".

אני לא יודעת לא הייתי פה בתקופה השופעת.. אבל אולי כי זה הפך לתחום עוד יותר תחרותי מפעם? אין פה כבר שרשורים של מאפרות.

להחזיר את השרשור על אוסף האיפור אבל יהיה ממש נחמד אם יעלו גם אוספים מקצועיים!

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הי , יש לי שאלה קצת מטומטמת..איך מתחברים '
הי , יש לי שאלה קצת מטומטמת..איך מתחברים
05/03/2013 | 10:50
1
143
לקבוצה בפייס?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
05/03/2013 | 12:46
80
אני נכנסת בין פעם ביום לפעם בשלושה ימים- אם היו יותר שעות ביממה והיה לי יותר זמן פנוי הייתי נכנסת יותר.... וכאן גם המקום לומר שאני מאד מאד אוהבת את הפורום, אוהבת לעבור פה על השאלות, על ההמלצות וההשמצות, לקרוא את הבלוגים, ולעזור במידת האפשר!

האמת שאני אעדיף לשאול בפייסבוק, כי הפורמט של הפייסבוק הרבה יותר דינאמי, מקבלים יותר תשובות ויותר מהר. אני גם אוהבת לראות מול מי אני מדברת, ופה זה כמעט אנונימי לחלוטין.

לדעתי יש שני יתרונות בולטים: הראשון- יש פה סדר, מאד קל להבין על מה מדברים ואיפה, השרשורים מאד נוחים, וקל להתמצא. השני הוא בשביל הבחורות האנונימיות שרוצות לשאול שאלות ולא מעוניינות שכל העולם יראה את השאלה שלהן.

ללא ספק- פייסבוק! עם קבוצת הפייסבוק של הפורום שהיא מאד פעילה, ועוד איזה עשר קבוצות אחרות שקמו בעקבותיה, כבר לא נשאר זמן לקפוץ ולבדוק מה קורה בפורום... ואצלי בכל אופן יש תחושה כזו שהכל קורה שם, ובגלל שהכל דינאמי שם ומתחלף כל כך מהר אז צריך להספיק- בעוד שפה הכל זורם על מי מנוחות, יש תחושה רגועה כזו של "זה יכול לחכות לאחר כך"... זה בכל אופן איך שאני מרגישה לגבי העניין הזה.

אממממ.... מאד אהבתי את שרשורי ההיכרויות, ואני מאד אוהבת כשבנות חולקות את איפור היום שלהן- אז אולי שרשורים כאלה בתכיפות יותר גבוהה. הטיזרים שאתן מעלות לפייסבוק בעיני חשובים ומעולים, אז תמשיכו גם עם זה- וגם בתכיפות גבוהה יותר, ותשתדלו לשנות את הטיזר מדי יום כדי שיראו שאשכרה קורים דברים בפורום.
עוד רעיונות...
* אולי שרשור של אתגר איפור משוגע- יותר אמנותי ופחות ביוטי, שיגרום לבנות לרצות להשתתף ויפיח קצת חיים וצבע.

* שרשור בלוגים הפוך- שבנות יעלו קישורים לכתבות/ פוסטים/ סרטוני יוטיוב על איפור שהן ראו ואהבו השבוע- ולא רק ישראליים, אלא אפילו להיפך- לפתוח את הראש של הבנות לעולם העצום שנמצא שם בחוץ :)

* שרשור המלצות למוצרים שאין בארץ/ קניות בחו"ל (מפתיע שאני מציעה את זה, נכון? )

* שחרור קיטור שבועי על הפארמים ובכלל על דברים שקשורים באיפור

* שרשור איפור בעיניים עצומות- נכון שכל התהליך המשעשע יפוספס כי אפשר להעלות רק תמונות, אבל להעלות תמונות מצחיקות שלנו עשוי להוסיף קצת פלפל ולגבש :)

נראה לי שזהו בינתיים.. בכל אופן, שיהיה לכן המון בהצלחה ושתצאו מהשרשור הזה עם תובנות שיפיחו חיים בפורום!

סיון

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קשה...'
קשה...
05/03/2013 | 14:46
43
1. בממוצע אחת ליום, אלא אם כן אני מחפשת, מתעניינת במשהו ספציפי

2. בפורום. פה הרבה יותר אישי וברור שכל מי שנמצאת פה היא לעניין האיפור עצמו, יש גם תשובות יותר מדוקדקות וסיעור מוחין.
   אם זו שאלה כללית אשאל גם בפייס.

3. ראה 2

4. הממשק די מעצבן - לא תלוי בנו. הפפיסבוק נוגס נתח.

5. אני חדשה יחסית בפורום - בשנתיים האחרונות מלבד, אין לי הרבה למה להשוות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני לא אענה על הכל, מצריך יותר מידי השקעה '
אני לא אענה על הכל, מצריך יותר מידי השקעה
05/03/2013 | 16:10
85
רק אכתוב בקיצור, הפלטפורמה של תפוז מאוד מיושנת, מאוד מאוד.

מצטייר מההודעה הראשית כאילו רק כאן יש ירידה בכמות ההודעות. בפועל, יש ירידה חדה בכמות ההודעות ברוב הפורומים בתפוז.
אם תפוז לא יטפל בנושא בהקדם, הוא יישאר עם קילוח דק של גולשים, שילך ויתמעט.

הפייסבוק הרבה יותר נוח, זורם, מהיר, הרבה תנועה של אנשים. רוב האנשים העתיקו את הפעילות שלהם לפייסבוק.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
05/03/2013 | 19:52
48
בזמנו טרום האייפון הייתי נכנסת לכאן כל יום. אולם עכשיו כשאני גולשת מהאייפון מאד לא נוח לקרוא את הפורמט של תפוז וע"כ אני עוקבת באדיקות רבה אחרי הפרסומים בפייסבוק. (מנצלת את העובדה שהבן שלי במסע בפולין להשתלטות עוינת על המחשב הנייח שנמצא אצלו בחדר)...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'והנה העמדה שלי'
והנה העמדה שלי
05/03/2013 | 21:18
2
97
אני נכנסת לפורום לפחות פעם ביום. אחד הדברים שמכניסים אותי שוב לפורם הוא דף הקישורים לאתרי קוסמטיקה ששולחים לארץ (שלא עודכן הרבה זמן וחבל...).כשיש לי שאלה על איפור בלי ספק אעדיף להעלות אותה כאן בפורום.
אני חושבת שהארוח של נטע סקאלי היה "פוש" טוב לפורום וכדאי לארח עוד אישיות דומות שתייעצנה.
חשבתי על הקדשת שבוע בכל פעם למוצרים המותאמים לסוג עור או גוון עור אחר למשל:
צלליות עיניים שמתאימות לגוון עור מדיום ועיניים חומות, מייק אפ שמתאים לעור שמן, ליפסטיקים לשפתיים של נשים מבוגרות וכו'.
או לבחור חברה מסויימת (נגיד מאק שהיא הכי פופולארית) ולהקדיש שבוע לכל המוצרים המומלצים שלה ואולי להוסיף קישורים ביוטיוב על המוצרים האלה.
אפשר שבנות שלומדות איפור יספרו בכל פעם מה למדו השבוע בקורס.
לעשות פינה שבועית למאפרת מקצועית  (בכל פעם מישהי אחרת)שתוכל להעלות תמונות של ארגז המוצרים שלה, האני מאמין שלה, תמונות של עבודות שלה ותענה על שאלות בתחום האיפור.
אלה המחשבות והרעיונות שלי.
אני מאוד אוהבת את הפורום ואמשיך לבקר בו באופן קבוע.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה רעיונות מגניבים!'
איזה רעיונות מגניבים!
05/03/2013 | 21:56
1
66
ממש אהבתי את הרעיון לעשות שרשורים בנושאים שונים למשל עור שמן וכו'...
ולעשות שרשורים לפי חברות, ואז כל אחת תוכל לשתף בהמלצות ובסווטצ'ים שלה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קדימה! צרי שרשרו לסופ"ש'
קדימה! צרי שרשרו לסופ"ש
06/03/2013 | 11:16
30
את האדומה שלנו החודש....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נושא כאוב...'
נושא כאוב...
05/03/2013 | 22:09
8
172
חברותי ואני דיברנו על זה לא מזמן... זה נושא שכן מעסיק אותי ואותן, ורק כדי לסבר את האוזן, החברות הכי טובות שלי בשנים האחרונות, אלה בנות שהכרתי בפורום.

הירידה בהשתתפות בפורום התחילה, לדעתי, עוד לפני הקבוצה בפייסבוק. אני באופן אישי בכלל לא משתתפת שם, רק לאחרונה נשברתי ופתחתי פייסבוק, בעיקר כדי לקחת חלק בקבוצות ההחלפה שם.
אני חושבת שזה קשור לניהול לקוי שנמשך לאורך זמן, כאשר במשך תקופה ארוכה, היתה תחושה ש"אין אמא ואבא" לפורום. אני לא מפנה אצבע מאשימה, רק מדברת מהלב... תקופה ארוכה היו שירשורים שלמים, שבהם לא נראו ניקים כחולים בכלל, רק במקרה של "שיטור" או פרסומת עצמית כזו או אחרת.
דבר נוסף שגרם להרבה בנות טובות ללכת, זה הגידול המסיבי בכמות הבלוגריות שהחלו לצוץ כפטריות לאחר הגשם. כל מיני בנות שהתחילו להתאפר לפני 5 דקות, ובקושי מצליחות לכתוב משפט שלם וקוהרנטי בלי שגיאות כתיב, הפכו לאוטוריטות וליועצות לעת מצוא. על כל שאלה שעלתה בפורום, קפצה בלוגרית שהפנתה "בדיוק לפוסט שכתבתי בשבוע שעבר". גם הטפיחות ההדדיות על השכם בין בלוגרית לרעותה, הפכו לעניין מעצבן.
מרינה וטל, שתיכן בלוגריות ואני מבינה את הצורך בפירסום ובחשיפה (ואתן בוודאי מבינות שלא דיברתי עליכן באופן אישי), אבל זה שהפורום הפך לפלטפורמה פירסומית, כאשר בנות צצות רק בשירשור המקוון ולא בשום דיון אחר, וכאשר כל הבלוגריות סוקרות את אותם מוצרים, זה מוציא את החשק.

הפורום היה לי בית במשך כמה שנים, הכרתי פה בנות נפלאות וכאמור חברות בלב ובנפש, אבל כנראה שהזמנים השתנו, וזה כבר לא מתאים יותר. אני באופן אישי, מבוגרת בהרבה מרוב הבנות פה, ולפעמים מרגישה שאני מדברת בשפה אחרת בכלל.
בכל זאת, אני מקפידה להכנס ולראות מה קורה, כמעט בכל יום. אני משתדלת להשתתף באופן פעיל, כאשר יש לי מה להגיד, ללמד או להוסיף.
אני מאוד מעריכה את המאמץ שאתן עושות, להפיח חיים חדשים בפורום שבהחלט גווע בשנים האחרונות, ואני מקווה שזה יצליח.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה על הפידבק '
תודה על הפידבק
05/03/2013 | 23:13
121
אני לא חושבת שבאמת כדאי להפנות אצבעות מאשימות... ניהול לקוי זה דבר בעייתי לומר..אבל אם זו הרגשתך זה לגיטימי.
אני חושבת שכל מנהלת שהייתה פה בעבר עשתה עבודה טובה, "לקוי" זו מילה קשה...ואם היא הרגישה שהיא יכולה פחות לתת תשומת לב לפורום, היא פינתה את מקומה לאחרת. צריך לזכור שהכל בהתנדבות, וכל אחת יכולה לתת כמה שהיא יכולה, זה לפעמים גם בא בתקופות. אני חושבת שדווקא זה גם פחות הענות והשתתפות של חברות הפורום. אבל שוב, זה עניין של נקודת מבט.

לגבי עניין הבלוגים.. אני חושבת שאפשר לראות פחות הפניות לבלוגים כתשובה לשאלות, מאז שהעלנו את הנושא ואמרנו שזה לא לעניין. לגבי השרשור המקוון, זה שרשור שעולה פעם ב-3-4 ימים ובפני עצמו הוא נראה לי לגיטימי, כמובן שזה היה ממש נחמד מאד אם כל מי שמפרסמת בו הייתה גם נשארת לכתוב יותר בפורום...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לא יכולתי לנסח זאת בעצמי יותר טוב!'
לא יכולתי לנסח זאת בעצמי יותר טוב!
06/03/2013 | 10:20
90
התלבטתי רבות עם לענות לשרשור הנל.
הרגשתי שבגלל שאני נכנסת ממש מידי פעם וגם זה אחרי תקופה של חצי שנה שפשוט לא הייתי פה, לא הייתי בטוחה שזה ״פייר״ מצידי לרשום.

אני גם לא נמצאת כמעט בפייסבוק. אני לא רואה אותו כתחליף לפורום.
כן חשוב לי לציין שפורום בעל שרשור יומי של 20 פלוס, לא נשמע לי בפורום ״גוסס״ או משהו כזה...

מעבר לנושא הבולגריות, שהכל כבר נאמר.
אני לא יודעת אם יש פיתרון לזה, אבל אפשר לראות שהשרשור במקוון מפלצתי בעוד שרשור השאלות הרבה פחות...
אישית אני מעדיפה קצת ואיכותי.
כרגע זה נראה לא ככה. המקום הפך להיות פלטפורמה שיווקית.
שרשורים קבועים שהיו פה בעבר דיי נעלמו.

לי אישית חסר רוח קצת יותר מקצועית, ממש לא ברמה של אירוחים דווקא (לא שהאירוח של נטע לא היה מקסים)
דיונים בנושאים מעבר ל״ מתי יוצאת הקולקציה הבאה של מאק״
הייתה תקופה שלא נתנו לדיונים לצאת מעבר
וזו דווקא דרך נהדרת להכיר ולהתחבר.

אני רואה שיש תחייה של שרשורים מגוונים וזה מבורך בעיניי.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
06/03/2013 | 11:02
53
תודה... אני קוראת את כל השרשור ומופתעת שאף אחת לא העלתה את עניין הבלוגים שבראייה שלי הוא מרכזי לנושא דילול הפורום.
אז תודה שהעלית בכנות וברגישות!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מוסיפה כמה מילים על אלה של נטע:'
מוסיפה כמה מילים על אלה של נטע:
06/03/2013 | 14:19
4
109
אני כמובן מסכימה עם מה שנטוש כתבה, אני עצמי יזמתי עם כניסתן של טל ומרינה לניהול קריאה נרגשת להחזיר עטרת פורום ליושנה, וכתבתי דברים דומים.
הזמן המאוד מאוד קצר שיש לי במהלך יום אינו מאפשר לי להכנס כל כך הרבה פעמים כמו פעם, ועדיין אני שומרת על מסורת ומקפידה להכנס לפחות פעם ביום. לצערי ממש אין לי זמן לענות לשאלות, למרות שנהגתי לענות (באריכות חופרת כמובן) ונהניתי מכך.

כניסתכן - מרינה וטל לניהול הפורום - הפיחה בי רוח ותקווה שהפורום יחזור ויתעורר, אני שמחה לראות שזה אכן קורה ביחס לתקופה שלפני הניהול הנוכחי. מבחינה זו אני רוצה להחמיא ולחזק אתכן!

אין לי שום ספק שהפייסבוק "מחבל" בתסיסה של הפורום, פעם, לפני עידן הפייסבוק, קצב התשובות היה מהיר לפחות כמו כיום בפייסבוק משום שלא היתה פלטפורמה אחרת. אני מבינה את "הלכות הזמן" ומקבלת "בעל כורחי" (לי אין פייסבוק  - מבחירה), ולכן, הדבר הטוב ביותר שאני יכולה להציע, שמחזק גם בנות אחרות כאן שהציעו זאת - זה להפוך את הפורום למקום יותר "עמוק" מבחינת התכנים - החל בסקרים מגניבים או לימודיים, שכבר נעשים, דרך יוזמות שאתן כבר מעלות שקשורות לעולם האיפור, והיתרון שיש לשרשורים נעוצים לעומת הפייסבוק שהוא טוב יותר למסרים מיידיים ופחות לדברים שאפשר לקרוא ולהשתתף בהם במשך כמה ימים.
אני מוכנה לחזור ולקחת על עצמי את פינת "אהובי/מועדפי החודש" ואם נקבע תאריך קבוע לכך - אעמוד במשימה! זו אכן יכולה להיות פינה נחשקת ונחמדה כי לא תמיד אנחנו מספיקות ו/או חרוצות מספיק להעלות לשרשור המלצות/השמצות בימי שישי... ככה יש את הכל מרוכז וזה פותח אפשרויות לדיונים.

אבל - כל הדברים האלה תלויים רק בדבר אחד שנטע כתבה וגם אחרות חיזקו - וזה ההשתתפות הפעילה בתגובות / שיתופים שאינן קשורות לסקירה זו או אחרת בבלוג של מישהי, מבלי להפנות ל"בדיוק כתבתי על זה" וכמובן אני קוראת לבנות שהן סמויות / מתעצלות לכתוב / ותיקות שכבר פחות משתתפות להרים את המקלדת ולהגיב. אין כזה דבר "יודעת פחות" - יש אולי פחות מנוסה, אני כותבת זאת לכל מי שמתביישת להשתתף. איך תהפכו ל"יודעות ומנוסות" אם לא תגיבו, תשאלו ותשתתפו?

בנוסף, אני מודה, שכאחת שעברה את שנות ה-40, אני כבר פחות מוצאת כאן שיתופים/המלצות/תכנים שרלוונטים אלי, וקצת מבאס לקרוא בנות מגיבות שהן בגיל שאני כבר הספקתי לשכוח, ורוב המוצרים שמומלצים על ידיהן לא כל כך מתאימים לי, אבל בכל מקרה אני משתדלת לקחת את מה שיש
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ועוד משהו שקשור לבלוגריות:'
ועוד משהו שקשור לבלוגריות:
06/03/2013 | 14:55
73
כתבתי זאת בעבר, נטע כתבה זאת ואני אכתוב שוב -
זה לא פייר, ולא אכפת לי איך תגיבו ומה תגידו לי בעקבות מילים אלה, שאתן רוצות ומצפות שיקראו את הבלוג שלכן, מבלי לענות ולהשתתף מדי פעם גם בשרשורים הקיימים. חלקכן, ואני לא אנקוב בשמות, היו פעם מ-א-ו-ד פעילות כאן, עניתן ושיתפתן והתייחסתן באופן אישי להודעות. כיום, קל לכן מאוד לשלוף את הלינק בשרשור המקוון, ולהזמין אותנו, כקהל יעד ברור, לקרוא ולהשתתף בתגובות של הפוסט...
לי זה מאוד צורם. אתן משתמשות בפלטפורמה של הפורום כבמת פרסום לבלוג שלכן, אבל לא תורמות מהידע/נסיון שלכן לחברות כאן.
שוב, אני מסייגת, אני לא מכלילה כאן את כל הבלוגריות, בוודאי שלא את מרינה וטל שתמיד השתתפו עוד לפני שהפכו למנהלות, יש בהחלט כאלה שמשתתפות וכותבות וזה כיף לראות זאת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בשורה התחתונה- הפורום זה אנחנו'
בשורה התחתונה- הפורום זה אנחנו
06/03/2013 | 20:35
59
האופי של הפורום יקבע לפי האופי של הגולשות בו, ואם אנחנו נשתף ונתרום אז דברים יקרו. כי עלו כאן המון רעיונות ממש מגניבים בשרשור, אבל כל הדברים האלה דורשים השקעה. אם אנחנו רוצות שיהיו המלצות בנושא מסוים, מדריכים, מידע- אנחנו צריכים לעשות את הדברים האלה, כי זה לא יצנח פתאום מהשמים.
אני כותבת את זה בתגובה ישירה אלייך, אבל זה כמובן מכוון לכולן כל דבר שרוצים שיהיה, אפשר לעשות ואם לא בטוחים איך ומה אז אפשר להתייעץ, אפשר לעודד אחרות להרים את הכפפה.
ספציפית לגבי מה שכתבת על עניין הגילאים- זה משהו שאני גם רואה, אין לי כ"כ מה לתרום לעניין מאחר ואני בת 25 ולא יכולה להמליץ על מוצרים שיהיו טובים לגילאים מבוגרים יותר. אבל אולי תרימי את הכפפה? הרבה דברים בפורום התחילו ממשהו קטן, שסחף אחריו הרבה גולשות

ולגבי עניין הבלוגים.. לא כ"כ התייחסתי לזה מאחר ואני לא רוצה להיכנס למריבות עם אף אחד. אבל אני מסכימה איתך שזה לא הוגן להיכנס לפורום רק כדי לפרסם את הבלוג... נכון שזה לא "אסור", אבל זה מעצבן כי המטרה של הפורום קודם כל להיות מקום לקיים בו דיונים ולחלוק ידע, ולא רק לשמש כפלטפורמה מצוינת לפרסום וקידום עצמי. ואני חושבת שכל מי שכותבת בלוג יש לה יותר ידע מהבחורה הממוצעת, ולכן גם יכולה יותר לתרום... אפילו אם זה רק סקירה או המלצה.
אני מניחה שזה קטע של השקפה שונה, מבחינתי הפורום הוא הבית שלי, את הבלוג פתחתי בעקבות הפורום ככה שמבחינתי זה תמיד הבסיס
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אשמח אם תפתחי את השרשור בתחילת כל חודש'
אשמח אם תפתחי את השרשור בתחילת כל חודש
07/03/2013 | 08:56
1
60
בשבוע הראשון, עדיפות לתחילת השבוע
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יבוצע!! '
יבוצע!!
07/03/2013 | 11:12
7
לצפיה ב-'כיף לראות הענות לשרשור '
כיף לראות הענות לשרשור
05/03/2013 | 23:16
106
ההצעות שלכן מעניינות ואני מקווה שנצליח (וב"נצליח" אני מתכוונת לכל הקהילה, לא רק אליי ואל מרינה ) להוציא אותם לפועל
נחמד לראות שחלקכן לא מרגישות שום ירידה ונהנות מהפורום כמו שהוא!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'סקר מענין מאוד, עונה'
סקר מענין מאוד, עונה
06/03/2013 | 14:47
45
1. כמה פעמים ביום את נכנסת לבדוק עדכונים בפורום איפור? התדירות שלי ירדה משמעותית מאז שילדתי. פעם הייתי נכנסת כל יום כמה פעמים, עכשיו פעם בכמה ימים עד מפאת חוסר זמן/ עייפות
2. כשיש לך שאלה על איפור, איפה תעדיפי לשאול אותה, פה בפורום או בפייסבוק? פורום
3. מה דעתך היתרון של הפורום על הפייסבוק? אין לי פייס, והפורום תמיד ענה לי על כל הצרכים, זהו פורום פעיל מאוד
4. מה לדעתך הסיבה לירידה בכתיבה ובהשתתפות בפורום? אולי סדר עדיפויות? כי לי לדוגמא, אני מנסה לדחוס בשעתים בערב את כל מה שבא לי לעשות כל היום וזה לא יוצא
5. האם יש לך הצעות לשיפור התנהלות הפורום? ראשית אני אוהבת תפינה של איפור מהשטיח אדום, ואיפור של כל מיני "כוכביות" אז נא להמשיך! נחמד היה (אולי יש ופספסתי) מוצרים נבחרים לשנת 201x.. שכל אחת תעלה תמוצרים הנבחרים שלה, ואולי גם ברמה חצי שנתית או רבעונית כי הכל כל כך חי ונושם ובשנה עוברים מלא דברים. גם היה פעם שרשור של מוצרים נבחרים של כל חברה או לפי צורך (הכוונה מסקרה, שפתון, סומק, וכו'). אז גם נחמד לראות את זה פעם ב.. חוצמזה אני מאוד מרוצה ואוהבת לקרוא, יש פה אחלה בנות עם המון ידע ובכלל - תחביב.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' מנסה לענות'
מנסה לענות
06/03/2013 | 19:28
49
נע בין פעם אחת לבין הרבה יותר מדי, תלוי כמה זמן יש לי
שאלה מקצועית אעדיף לשאול כאן, שאלת קניות אעדיף לשאול בפייסבוק
זמן החיים של הודעה- כאן במשך כמה ימים ובפייסבוק גג כמה שעות
וגם בפורום הקהילה יותר מצומצמת ומדוייקת
פייסבוק, מחסור בתחושה קהילתית כזאת, שזה תמיד מה שמגביר כתיבה בפורומים
כרגע אין לי רעיונות, אבל יותר היכרות עם הכותבות כאן ויותר שיתוף. הפורום מאוד מקצועי, ואולי יש מקום להפוך אותו ליותר מקצועי ולא לכתוב כמעט רק על קניות או מוצרים ספציפים, אבל מצד שני צריך גם שרשורים חברתיים שמטרתם העיקרית ליצור תחושה יותר קהילתית בפורום.
אפשר למשל אממ... אתגרי איפור שבועיים. איזו משימה מופרחת או קשה או מצחיקה שכל אחת תבצע ותעלה תמונה, עוד אירוחים מקצועיים (של נטע היה מעולה! עוד!)... אממ לא אמרתי שאין לי רעיונות? אז אני אפסיק לקשקש
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
07/03/2013 | 14:05
1
55
למרות שאני לא פעילה בפורום הרבה, אני עדיין נכנסת לקרוא דברים מעניינים שעולים.
אנסה להגיד את דעתי
1. אני נכנסת לפורום לפחות פעמיים ביום
2. אני שואלת שאלות על איפור פה בפורום :)
3. היתרון הכי גדול פה זה האנונימיות. אם בא לי לשאול שאלה, לא רוצה שכל החברים שלי בפייס יראו אותה. ואולי לא בא לי שכולם יקשרו שם לפרצוף.
לדעתי זה יתרון גדול.
4. פורום דורש קצת יותר השקעה ביחס לפייס, אם כבר הוזכר שינוי טכנולוגיה - היום מתקדמים למוצרים קטנים (הטבלט מחליף את הPC ) ומהירים.
כשאני כותבת הודעה בפייס, אני פשוט מעלה סטטוס שאני יכולה בקלות לערוך ולמחוק אותו אחכ לעומת הפורום שצריך לחשוב על כותרת נושא ותוכן, בלי שום אופציה למחיקה/עריכה.
5. אולי רק אני קצת מאותגרת אבל אני לא מצליחה להכנס לפורום כמו שצריך מהאנדרואיד שלי.. לעומת הפייסבוק שיש אפליקציה והכל מאוד קל.

לדעתי הנהלת תפוז צריכה לחשוב על אפליקציה נורמלית לכל האתר או אפליקציות נפרדות על מנת להיות מעודכנים ולשמור על ה"רייטינג".
אם יש אפליקציה כזאת - בבקשה תספרו לי :)

מבחינת שרשורים, הפורום מאוד פעיל לדעתי, הדבר היחיד שמגביל זה הנגישות..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הגישה מהנייד מזעזעת '
הגישה מהנייד מזעזעת
07/03/2013 | 21:19
40
זה ככה גם באייפון. יש גרסה לסמארטפון והיא איומה, והגישה לאתר הרגיל גם כן גרועה
זה משהו שגולשים מתלוננים עליו המון... אבל אני לא יודעת מה קורה עם זה ואם יש כוונה לנסות ולעבוד על זה בגלל זה אני כמעט ולא נכנסת לתפוז, רק בערב אם יש לי זמן. וככה לשאר האתרים אני נכנסת המון במהלך היום [בעיקר בנסיעות המתישות באוטובוס]
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:55 | 01.02.19 zoharhen239

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ