שרשור הכרות 2013

liam05

New member
משתתפת

1) לי, בת 30, נשואה, עו"ד
2) עדיין חושבת על מה הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה.
3) מאחלת לעצמי להמשיך לאהוב ולהתפתח מקצועית.
4) סגנון האיפור האהוב עליי ביותר - הסגנון שכמעט לא יוצא לי ליישם: גלאם נוצץ ובולט... כמובן שביום-יום זה לא בא בחשבון אז אני מאוד אוהבת הזדמנויות להתפרע

5) הדבר שאני הכי אוהבת באיפור- את היכולת של איפור להאיר את הפנים
6) הדבר שאני הכי שונאת באיפור - הזמן והכסף שנגזל ממני עקב התחביב הזה...
7) אם היתה לי הזדמנות לאפר מישהי מפורסמת, הייתי בוחרת ב - דמי לובאטו. אהבתי אותה באקס פקטור. בכל פעם היה לה לוק אחר ואדג'י.
8) לכבוד השנה החדשה אוכל לבחור מתנה כל מוצר איפור שאבחר בכל סכום (רק אחד!). אני אבקש - מלא צלליות מאק.
9) סרט/ספר/סדרה מומלצים מהשנה האחרונה - הסדרה והספר - משחקי הכס - ספר מדהים והסדרה לא נופלת באיכותה.
10) מוצר איפור שאתן לא יכולות לחיות בלעדיו - מייקאפ/ביבי-בסיס כלשהו.
11) קיבלתי חופשה חינם לכל יעד בעולם, אני אבחר לטוס ל - דרום ארגנטינה.
12) הגילטי-פלז'ר שלי - true blood.
13) מוטו לחיים - לזכור להעריך את מה שיש ולעשות טוב לאחרים.

Nightmare19

New member
שלום

1) שם, גיל, מצב משפחתי, מקצוע, {מומלץ בחום לצרף תמונה! }:אלכסנדרה,21,יש חבר, כרגע סטודנטית-עובדת-לומדת איפור
2) הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה -רציתי להגיד השתחררתי.. אבל זה היה שנה שעברה
אני מניחה שהלימודי איפור שמבחינתי היו בגדר חלום...
3) מה אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה -הצלחה והרבה הנאה ממה שאני עושה כרגע, ו...חופשה

4) סגנון האיפור האהוב עליי ביותר - אין משהו ספציפי, על עצמי איפור פיפטיז עם איילנר ובלאגנים
5) הדבר שאני הכי אוהבת באיפור-הכל!!!
6) הדבר שאני הכי שונאת באיפור - להוריד הכל בסוף היום אחרי שהאיפור היה מושלם...
7) אם היתה לי הזדמנות לאפר מישהי מפורסמת, הייתי בוחרת ב -

8) לכבוד השנה החדשה אוכל לבחור מתנה כל מוצר איפור שאבחר בכל סכום (רק אחד!). אני אבקש - איזה מוצר מפנק ולגמרי לא נחוץ מגרלן
9) סרט/ספר/סדרה מומלצים מהשנה האחרונה - "האוס"
לגמרי התמכרתי...
10) מוצר איפור שאתן לא יכולות לחיות בלעדיו -צללית גבות
11) קיבלתי חופשה חינם לכל יעד בעולם, אני אבחר לטוס ל -הכל יבוא בטוב:) בא לי על ספרד
12) הגילטי-פלז'ר שלי -לצערי (או לשמחתי)... אוכל

שנה טובה בנות

cherry lady1

New member
Why not....

1.אז אני ענבל,רווקה בת 24 (חודש הבא 25)
2.הדבר הכי משמעותי השנה למען האמת לא קרה
אני מניחה שזה לא חייב לקרות לכולם

3.מאחלת לעצמי שנה של הגשמה,וגם קצת אושר ונחת.
4.אוהבת עיניים מודגשות(מעושנות,או אייליינר) ושפתיים שופעות בגוון טבעי
5.את השינוי שהוא מחולל,מדהים שקומץ של מוצרים יכול לגרום להבדל משמעותי.
6.שלפעמים המייקאפ לא מתיישב טוב,או שבגלל תאורה לקויה מתקבל מראה איפור לא מחמיא
7.מירנדה קר.פשוט יפיפייה.
8.יש לי כמעט הכל,אבל הייתי מפנקת את עצמי באיזו פודרייה נחשקת של גרלן.רק להתפעל מהעיצוב המרהיב.
9.ספרים לא קראתי השנה,מודה באשמה.בתחום הסרטים ממליצה על סרטו האחרון של אלמודובר "העור בו אני חי".יצירת מופת
10.מייקאפ.מתנת האל לאלו עם עור פגום
11.אני חושבת שלהוואי.להיות על חול זהוב מול ים בצבע תכלת
ופשוט לשכוח מהכל
12.סאות' פארק

13.חיה ותן לחיות

cherry lady1

New member
בגלל זה אני אוהבת את אלמודובר...

הסרטים שלו לא צפויים ותמיד גורמים לתדהמה...

rcdance

New member
על אף שאני לא פעילה בחודשים האחרונים- קצת עלי

1) שם, גיל, מצב משפחתי, מקצוע, {מומלץ בחום לצרף תמונה! } - רינת, בת 29.5, חיה עם בן-זוג, עובדת כמזכירה בחברת תעופה.

2) הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה - אני בהריון!!!! (זה היה סוד עד לא מזמן, אבל בגלל שמתחילים לראות את הבטן, אז אני מוכנה נפשית לספר)

3) מה אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה - שאמשיך לאהוב ולעסוק במה שאני אוהבת (אמנם איפור זה בינתיים רק תחביב אך זה מעסיק אותי), וכמובן להיות אמא טובה

4) סגנון האיפור האהוב עליי ביותר - פין-אפ ומהצד שני - איפור טבעי

5) הדבר שאני הכי אוהבת באיפור- להתאפר, לנסות מוצרים חדשים ושילובים חדשים.

6) הדבר שאני הכי שונאת באיפור - להוריד אותו!!!!!
7) אם היתה לי הזדמנות לאפר מישהי מפורסמת, הייתי בוחרת ב - ליב טיילור כי היא מהממת!!!

8) לכבוד השנה החדשה אוכל לבחור מתנה כל מוצר איפור שאבחר בכל סכום (רק אחד!). אני אבקש - אי אפשר שניים?!? אני מתלבטת בין מוצר של ברברי לבין סט של טראט, ואלך על ברברי...

9) סרט/ספר/סדרה מומלצים מהשנה האחרונה - משחקי הרעב - ראיתי אותו רק לפני חודש וחצי בערך בפעם הראשונה והתלבושות שם, התסרוקות, האיפור....מדהים

10) מוצר איפור שאתן לא יכולות לחיות בלעדיו - מסקרה ומיקאפ-פודרה (כרגע משתמשת בשל cover-fx)

11) קיבלתי חופשה חינם לכל יעד בעולם, אני אבחר לטוס ל - הדבר הראשון שקפץ לי לראש היה כמובן ניו-יורק, אבל הייתי בניו-יורק השנה, אז הוואי או מקסיקו

12) הגילטי-פלז'ר שלי - מממ לא קשור לאיפור - צפייה בתוכניות אוכל, קריאת מתכונים וספרי בישול (הלוואי וגם הייתי מיישמת רבע ממה שאני קוראת או רואה), ובאיפור וטיפוח - לרצות יותר ממה שאני באמת צריכה, ולעיתים גם לקנות סתם כי בא לי.

13) מוטו לחיים - תאהבו את עצמכן וקבלו את מה שיש, גם עם ה 5 (או 10 או 15) קילו עודפים, וגם עם החצ'קון שיצא לכן במצח וכם עם זה שהחלטת שהיום לא בא לכן להתאפר - תאהבו את עצמכן ושדרו לעולם שאתן הכי טובות. "זה מה שיש ועם זה ננצח".
זה מוטו שהגיע אחרי המון זמן של הילחמות במשקל ואי אהבה עצמית ואי השקעה עצמית, עד שהבנתי שלמה לי? יש לי בן-זוג שאוהב אותי ויעשה הכל בשבילי, משפחה מדהימה, מקום עבודה מכובד, אני עושה מה שאני רוצה ונמצאת במקום שאני אוהבת, מי אמר שבגלל שאני עם עודף משקל אני פחות טובה???

אני מאחלת לכולכן (ם) שנה אזרחית מעולה, מלאה בהגשמתת חלומות והמון אהבה...

marina4o

New member
מזל טוב רינתי! ואת כל כך צודקת לגבי משקל

רק כשהעלתי לא מעט ק"ג הבנתי את זה

rcdance

New member
תודה רבה!!!

לקח לי הרבה זמן לקבל את זה, אבל גיליתי שאני ממש סובלת כשהגינס מידה 28 עדיין בארון ומחכה לרגע שאני ארד במשקל והוא יעלה עליי...
אז עכשיו אני מחכה לאיזה סופ"ש רגוע ובלי בחילות ודברים כאלה מוזרים בשביל לרוקן את הארון מכל מה שאני לא לובשת...

Zorikit

New member
בשעה טובה רינת!

ואין מישהי שתסכים יותר ממך עם המוטו הזה.

היי

1) שם, גיל, מצב משפחתי, מקצוע, {מומלץ בחום לצרף תמונה! }

אלונה, 16, רווקה, תלמידה בתיכון (כיף חיים)

2) הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה -

בתחילת השנה זכיתי להשתתף בוידאו-דאנס של להקת הריקוד שלי (אחת החוויות היותר מיוחדות שהיו לי בחיים, וגם התמונה משם).
הסרטון- http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FvK1G1-BaUc

3) מה אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה -

שיהיו לי ציונים טובים-יא שנה קשה. ושאני יהיה שלמה עם כל מעשה שלי.

4) סגנון האיפור האהוב עליי ביותר -

אני הכי אוהבת ללכת עם אודם אדום חזק ורק מסקרה בעיניים.

5) הדבר שאני הכי אוהבת באיפור-

את היכולת לשנות את המראה בצורה קיצונית עם צבעים וצורות שונות או להיראות כמו גרסה משופצרת שלך.

6) הדבר שאני הכי שונאת באיפור -

להוריד אותו, סיוט

אין לי שמץ

8) לכבוד השנה החדשה אוכל לבחור מתנה כל מוצר איפור שאבחר בכל סכום (רק אחד!). אני אבקש -

הפלטה דה וויס של אורבן דייקי

9) סרט/ספר/סדרה מומלצים מהשנה האחרונה -

דוקטור הו, הסדרה האהובה עליי ביקום.

10) מוצר איפור שאתן לא יכולות לחיות בלעדיו -

מסקרה+מעגל ריסים כי זה בא ביחד.

11) קיבלתי חופשה חינם לכל יעד בעולם, אני אבחר לטוס ל -

אני אוהבת את סאן פרנסיסקו אבל בחיים לא הייתי בתאילנד וכולם אומרים שמדהים שם אז תאילנד.

12) הגילטי-פלז'ר שלי -

לשים מוזיקה נוראית בחדר בקולי קולות בזמן שאני מתארגנת בבוקר ולרקוד מלא.

13) מוטו לחיים -

אין לי

alubash

New member
שלום לכולן :)

1) שם, גיל, מצב משפחתי, מקצוע-
אני אלכס, בת 32, נשואה, מתכנתת.
2) הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה -
בלי שום ספק שהפכתי לאמא.
3) מה אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה -
שנה שלווה ורגועה, הצלחה מקצועית.
4) סגנון האיפור האהוב עליי ביותר -
בד"כ אני אוהבת להראות זוהרת אבל בצורה טבעית (מייקאפ, קונסילר, סומק, הברקה קטנה).
5) הדבר שאני הכי אוהבת באיפור-
ש-10 דקות בבוקר לפני העבודה שאני משקיעה באיפור עושות הבדל גדול במראה (וגם הרגשה טובה).
6) הדבר שאני הכי שונאת באיפור -
לקנות משהו שהתלהבתי ממנו בחנות ולהתאכזב א"כ.
באמת שאני לא יודעת...אני אוהבת דווקא לאפר את סבתא שלי, כשהיא מאפשרת לי לעיתים רחוקות :)
8) לכבוד השנה החדשה אוכל לבחור מתנה כל מוצר איפור שאבחר בכל סכום (רק אחד!). אני אבקש -
איזשהו מייקאפ ממש יוקרתי ומהולל שאין בארץ, סתם בשביל לבדוק על מה המהומה (נניח של ברברי או ארמאני).
9) סרט/ספר/סדרה מומלצים מהשנה האחרונה -
"הערת שוליים" היה סרט טוב לדעתי. אני גם אוהבת את הסדרה "משפחה מודרנית" - היא משעשעת וחמודה.
10) מוצר איפור שאתן לא יכולות לחיות בלעדיו -
קונסילר (לכהויות מתחת לעיניים והסתרת קופורוז).
11) קיבלתי חופשה חינם לכל יעד בעולם, אני אבחר לטוס ל -
וואו...לא הייתי בחופשה כבר שנתיים וחצי. הייתי רוצה משהו מפנק - אולי דרום איטליה או דרום צרפת, חופשה כפרית ורגועה כזו.
12) הגילטי-פלז'ר שלי -
לגלוש באתרים של שטויות שמבזבזים לי את הזמן הפנוי המועט שלי, מתוקים (במיוחד מרנג ומרציפן), ובטח יש עוד :)
13) מוטו לחיים -
אין לי ממש מוטו לחיים, אבל למדתי שבד"כ בחיים אין קיצורי דרך וצריך להשקיע בשביל לקבל מה שאת רוצה.

למעלה