על איפור ושטחיות

Ultra marine

New member
אני חושבת שרוב (אם לא כל) החברים שלי

לא שומעים משהו שקשור למטאל. ונראה לי שאת רוב הלהקות שאני שומעת לא הכרתי ב"הקשר חברתי" אלא לבד, או דרך בן אדם ספציפי. אז אולי בגלל זה נשארתי רק עם המוזיקה בלי כל האפקט מסביב.
אני שונאת הופעות וגם מועדונים לא תמיד עובדים לי (וגם אין את מה שאני אוהבת בכל מקרה), באופן כללי, לא אוהבת מקומות דחוסים באנשים.. כנראה שגם זה מנטרל ממני את הקשר לסצנה.
אבל בהחלט מעניין לראות שיש לאנשים משיכה למוזיקה מסוימת עם אספקטים אחרים מלבד המוזיקה נטו. ואני משערת שרק זה נותן עומק ומיימד נוסף למוזיקה (להיפך ממה שאולי אנשים היו אומרים שזה הופך אותה לשטחית).

memee2

New member
מוזיקה צריך לשפוט בנפרד מאיך שחברי הלהקה

מתלבשים. ודימו בורגיר זה הם. צריך לתת לכולם את כול הקרדיט. הם כולם מתלבשים באותו סגנון ומבחינה חשיבות בלהקה לדעתי כולם שם מוכשרים במידה לא פחותה מהזמר הראשי.

MacabreDoll

New member
ב"כולם" התכוונת ל...

חברי הלהקה או כולם בז'אנר? בלבלת אותי
כי דימו זה בפני עצמם

memee2

New member
חברי הלהקה

בתור מעריצה שלהם צורם לי לשמוע שאת קוראת להם "הוא".

חורה

New member
בדיוק מה שרציתי לומר

יצא לי להכיר מטאליסטים בחיי.
הם לפעמים קצת כמו נוד נפוח.
כל מה שלא קשוח, מגניב, אפל... לא טוב

Ultra marine

New member
בראש שלי מה שכתבת נשמע קצת אחרת

"יצא לי להכיר גברים בחיי.
הם לפעמים קצת כמו נוד נפוח.
כל מה שלא קשור, מגניב [אפל].. לא טוב

TokisBride

New member

בדיוק מה שאני חושבת על העניין הזה. גם לי תמיד אמרו, "מה אבל איך את שומעת מטאל? את כזאת קטנה וחמודה ומאופרת כמו בובה, זה כזה לא את!"
אבל זה הכי אני. מישהו קבע שאם את סולנית להקת מטאל, אסור לך לאהוב משהו שלא שייך באופן מוחלט לסגנון הזה בתחום חיים אחר?

moonchild00

New member
אנשים אוהבים לשים תויות

זה עושה להם סדר בראש, יותר קל להם לשים אותך בקטגוריה מסויימת ולהתייחס אלייך ככה.
אני שומעת מטאל אבל אף פעם לא הייתי בקטע של הבגדים, אישית לא הרגשתי שאני מתחברת לאופנה הזאת, וגם לא הרגשתי שזה מתאים לי, אז
כל הזמן שואלים אותי אם את אוהבת מטאל למה את לא לובשת רק שחור? או "איפה הלק השחור?", לצורך העניין לפני כמה חודשים קניתי לק שחור אבל מתברר שעכשיו זה באופנה

מאז שהתחלתי לנגן בגיטרה נחשפתי לעוד סוגי מוזיקה והיום אני שומעת כמעט הכל, אם פעם הייתי אומרת "איכס" על פופ היום אני שומעת את אדל.

באיפור התחלתי להתעניין לפני שנה בערך, ואני נהנית מאוד מכל המגוון הצבעים והאפשרויות, וכמו כן זה עוזר לי לשמיך עם ההתמכרות שלי לקניות באינטרנט :).
מה שאני מנסה להגיד רק איפור או רק מטאל או רק העבודה שלי לא מגדירים אותי, זה חלק ממני, כמו עוד תחומי עניין שהם פשוט חלק ממני וגם האיפור הוא כזה.

חוצמזה עכשיו בעבודה אני הגורו בענייני הזמנה באינטרנט :)

MacabreDoll

New member
לאנשים תמיד יהיה מה להגיד

אם את שומעת מטאל לאנשים שתהיה בעיה שאין לך לק שחור
ואם יהיה לך לק שחור לאנשים תהיה בעיה עם זה כי את שומעת מטאל
אם את אוהבת איפור וביוטי את שטחית, ואם לא את מוזנחת
צאו מזה

thereddeath

New member
"שטחיות" ו-"עומק" או, למי אכפת?

הבנאדם צריך לעשות את מה שעושה לו טוב. בדרך כלל לרוב אין תחביב "אחד" ולפעמים יש יותר מדי (מודה באשמה), ולרדת על אלו שאוהבים איפור-מה, אתם מקנאים שיש לנו תחביב שמשמח אותנו?
נו באמת. אני בטוחה שהזמרת יודעת להראות להן אצבע משולשת עם מניקור מושלם ולהמשיך להתעסק במה שהיא אוהבת

scarlet moon

New member
היא כתבה את השיר הזה בתגובה:

http://www.youtube.com/watch?v=DckOLSbpwUU

היא הסבירה בראיונות שזה נכתב על כל הביקורות שהיא מקבלת (וכל אחד מקבל...).

מסכימה שכל אחד צריך לעשות מה שעושה לו טוב ולשים ***, אבל אני בטוחה שבסופו של דבר לכולנו כן אכפת איפשהו מה אחרים חושבים.

thereddeath

New member
אקשיב אח"כ (לא יכולה כרגע)

אבל כן, לכולנו אכפת באיזהשהוא מקום, אבל דברים כמו "האם זה שטחי?" פשוט לא צריכים לעניין אותנו בבחירה של תחבבים.
איפור זה כיף ונחמד, אז מה רע? :))))

alubash

New member
לדעתי להתעסק באיפור כמוני זה באמת שטחי,

אני מתכוונת בזמן וכסף שאני משקיעה.
אבל אפשר להגיד את זה כמעט על כל תחביב - אופניים, חדר כושר, אבל כמו להתעסק באפיה, בגדים, עיצוב פנים ועוד מליון דברים - בעצם בכל מה שקשור ל- lifestyle.
אני לא רואה בתחביב שלי שום דבר פסול למרות שהסביבה לא ממש מבינה אותי ("שוב את רואה באינטרנט אנשים שצובעים את עצמם?" - בן זוגי האהוב).
מאיזושהי סיבה התחביב הזה עושה לי טוב, הוא מהווה סוג של שיחרור ממתחים ולחצים שהחיים לעיתים מלאים בהם.
אז תמיד יהיו אנשים שימצאו מה לא בסדר וימתחו ביקורת. לא נעים אבל גם לא נורא, נצא מזה

nur82

New member
זו היא עם השמלה הירוקה????

היא חברה של מיס צ'יבוס ומופיעה איתה הרבה בסרטונים

למעלה