לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879618,796 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'על איפור ושטחיות'
על איפור ושטחיות
<< ההודעה הנוכחית
27/12/2012 | 03:06
85
2689
רציתי לשתף אתכן במשהו שהפריע לי והייתי שמחה לשמוע את דעתכן.
יש זמרת שאני מאד אוהבת שקוראים לה סימון סימונס, היא סולנית של להקת מטאל שאני מאד אוהבת בשם EPICA. היא בגילי, ואני עוקבת אחרי הלהקה כבר עשור (והייתי בשתי הופעות ).

סימון היא זמרת מאד מוערכת, אין ספק שהיא מוכשרת ומהממת, והיא קיבלה המון הערצה לאורך השנים.
איך כל זה קשור לאיפור...? רוב השנים שהלהקה היתה פעילה סימון לא הראתה יותר מדי נוכחות ברשת חוץ מראיונות רשמיים וכו'. בשנים האחרונות, לעומת זאת, היא פתחה חשבון טוויטר, ואפילו פתחה בלוג וערוץ יוטיוב שעוסק באיפור ויופי! היה כיף לגלות שלי ולזמרת שאני כה אוהבת עוד תחומי עניין משותפים חוץ מהטעם המוסיקלי.
אבל מאז שסימון פתחה את הבלוג, נפתחו מלא קבוצות שנאה בפייסבוק שהטענה העיקרית שלהן שבעצם זה שהיא מתעסקת עם איפור זה אומר שהיא שטחית, והם מאוכזבים כי זו לא ה"סימון" שהם חשבו כל השנים שהיא. (יש להם דרכים שונות ומעליבות להגיד את זה).

חוץ מזה שצרם לי מאד שמזלזלים במישהי כי היא חושפת תחביב כה כיפי שלה וכותבת על מה שהיא אוהבת (חוץ ממוסיקה), זה גרם לי לחשוב...
האם העובדה שמישהי מתעסקת באיפור הופך אותה לשטחית ורדודה? או יותר נכון, האם אתן חושבות שהסביבה תופסת את העיסוק הזה כשטחי?
איך אנשים סביבכם מקבלים את העובדה שאתן כל כך אוהבות איפור?
האם אתן לפעמים מרגישות ביניכן לבין עצמכן לא נוח עם העיסוק הלעיתים מוגזם בתחום?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יותר מדי-כן,תכל'ס זה לא העיקר בחיים... '
יותר מדי-כן,תכל'ס זה לא העיקר בחיים...
27/12/2012 | 07:24
470
אני אישית קונה רק מה שצריכה,לא עושה כל פעם הזמנות יקרות (גם לא יכולה לעמוד בזה).יש הרבה שהן מאפרות מקצועיות,ואז זה ממילא משתלם להן.כשאני יותר מדי מתעסקת בזה אני מקבלת חררה חח
אמא שלי אחרי 2 דקות דיבור על איפור חוטפת קריזה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לפעמים כן'
לפעמים כן
27/12/2012 | 07:50
349
בכמה שנים האחרונות יש לי עניין גובר והולך (בינתיים לא נרשמה עצירה ) בכל הקשור לאופנה/איפור/לקים וכל הנספחים של אלה, ויש פעמים שאני מרגישה כאילו 'מה? אין תחביב מתחום יותר עמוק שיכולתי להתאהב בו?? '

מצד שני (וזה מה שאני עונה לעצמי באותן פעמים), זה מה שאני אוהבת. ונגיד ויש פעמים שאני מרגישה שזה שיטחי או עיסוק יתר, אז מה? סה"כ אני לא חושבת שאני אדם שיטחי אלא שיש לי תחביב כזה, או יותר מדוייק אני אוהבת להסתכל על דברים יפים. זה מה שאני אוהבת .

לגבי הסביבה- אני באופן כללי בסביבה, קרובה ורחוקה, נתפסת כחריגה ומוזרה בקטע הזה. למדתי מנסיון שאחרים לא באמת מתעניינים ב'מאיפה החולה הזאת?' או 'יצא קונסילר חדש לחברה ההיא וההיא' ולכן אני שומרת את הרעיונות והדעות לעצמי....

אה, ולגבי הזמרת- haters gonna hate
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'במקרה שלי במשך תקופה ארוכה מאוד הרגשתי'
במקרה שלי במשך תקופה ארוכה מאוד הרגשתי
27/12/2012 | 08:29
377
צורך "להתנצל" בפני הסובבים אותי על העניין המוגבר שיש לי בתחום ועל הרכישות הבלתי פוסקות שאני מבצעת.

זה הגיע למצב שבמקום שאחיותיי וחברותיי (האהובות) יאמרו תודה כאשר העברתי אליהן מוצרים שמיציתי (אני מאמינה בלפנות מקום לפני שקונים חדש..), התגובה הפכה להיות אצל חלקן ל - "מה, עוד הפעם? כמה את קונה?"

באיזשהו שלב, אני חושבת שבערך כשהתחלתי ללמוד איפור, פתחתי את הבלוג  והצטרפתי לפורום הזה, הבנתי שאני ממש לא צריכה להתנצל על העובדה שאני אוהבת כל כך את התחום, זה ממש לא עושה אותי שטחית אלא פשוט בנאדם שאוהב מאוד, לצד עיסוקים הנחשבים "עמוקים" יותר, גם את הצד האסתטי והיפה הזה של החיים.

ודרך אגב החלטתי שמי שלא יודעת לפרגן ולהגיד תודה לא תקבל ממני יותר מתנות איפוריות שוות :)
וסליחה אם חפרתי, אבל אין ספק שנגעת פה בנקודה רגישה..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
27/12/2012 | 09:51
204
בהתחלה העיסוק באיפור ובאופנה, במיוחד קניות "מוגזמות" (לדעתי לא... זה שיש לי יותר ממיקאפ אחד וצללית אחת לא אומר שכל דבר מעבר לזה זה הגזמה) הרימו הרבה גבות ו:"למה את צריכה את זה??"

באיזשהו שלב זה התאזן, ואחרי זה החלטתי ללמוד איפור במקביל לתואר כי בתכלס זה מה שאני רוצה, דווקא קיבלתי הרבה חיזוקים במיוחד מהקרובים לי (וגם הרבה תגובות די מעליבות ובורות שאיפור זה עיסוק של פרחות וחסרות השכלה ולמה שלא תלמדי גם בניית ציפורניים... בורים אמרתי?)

בשורה התחתונה, אני נהנת מזה וזה מה שחשוב

(יאאא יש אייקונים חדשים חחח)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'I'm shallow and I'm proud '
I'm shallow and I'm proud
27/12/2012 | 09:57
4
461

אני גם אוהבת קרמבו ולא סושי, אוכלת שוקולד לבן ולא 70% מוצקי קקאו, קוראת קן ברואן ולא ט.ס אליוט, שומעת קווין ולא נאט קינג קול... אז מה? אני בד"כ משתלבת בכל שיחה, יש לי תואר אקדמי, אני תורמת ומתנדבת, יש לי 2 בנות לתפארת - נראה לי שאני לא צריכה להוכיח את עצמי, ושמותר לי להתעסק באיפור כמה שאני רוצה.
הדבר היחיד שמצער אותי ב"תחביב" הזה, זה שאין לי עם מי לחגוג את הכיף הזה בד"כ, כי רוב החברות שלי והגיסות שלי לא מתאפרות... לא סתם התחברתי כל-כך חזק לכמה בנות פה בפורום, שהפכו לחברות הכי טובות שלי.

הכי קל להגיד "איפור זה שטחי". וכדורגל, זה לא שיטחי? וצפיה בפורנו? וחשיבות עצמית?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'גם אצלי'
גם אצלי
27/12/2012 | 19:47
239
רוב החברות והמשפחה לא מתעניינות באיפור בכלל. חברות של אמא שלי אומרות לה איזה כיף שיש לך בת מאפרת... אבל היא בכלל לא מנצלת את זה אף פעם היחידות שמרוויחות זה האחיות שלי בפורים אבל באמת הפורום זה אחלה מקום לחפור על זה עם אנשים באותו ראש כמוך

קרמבו ולא סושי?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' גדול. מתה עלייך'
גדול. מתה עלייך
27/12/2012 | 23:15
18
לצפיה ב-''
27/12/2012 | 23:58
10
לצפיה ב-'חדשה ומשתתפת '
חדשה ומשתתפת
27/12/2012 | 11:10
202
קודם כל,אני קוראת את הפורום שלכן דיי הרבה זמן ונהנת ללמוד ולהחכים.

ההתעניינות שלי במוצרי איפור התחיל לפני חצי שנה בערך,והאמת שזה רק הולך ומחריף  
זה העיסוק היחיד, בתחום התחביבים,שעוד לא מראה סימני התעייפות.אני נהנת ללמוד ולנסות.
לפעמים זה נראה לי טיפה מוגזם,אז אני מורידה הילוך ומשתדלת לקנות פחות...עד יעבור זעם.
סה"כ,זה תחביב כייפי :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מי מחוג מכריי'
מי מחוג מכריי
27/12/2012 | 11:14
184
שחושב שהתעסקות שלי עם איפור וטיפוח מראה על אופי שטחי שלי, כנראה לא ראוי להחשב בחוג מכרי.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'2 הסנט שלי:'
2 הסנט שלי:
27/12/2012 | 11:33
2
361
בתור מי שמצוייה בתוך העולם הפסיכולוגי הרבה שנים, אני לגמרי יודעת איך כל הנושא של איפור נתפס על ידי אנשים - גם כאלה שאוהבים את זה וגם כאלה שאכן תופסים זאת כשטחי, כמצועצע, כמשהו שהוא מסיכה וסממן חיצוני "פלסטי" במקום לתת ל"טבעי שלך" לצאת החוצה באופן "אמיתי".
שמתי את כל המילים הללו במרכאות, מפני ש.... כולם צודקים!
לכל אדם ואדם (או אשה ואשה) יש "אישיוס" שקשורים לגוף, דימוי גוף וזה כולל כמובן גם פנים. גם הבחירה באיפור כתחביב, היא לא מקרית. יש הבדל בין לשים את האיפור על פנייך לבין ליצור קערה מחימר או לרקוד בלט... האיפור - משנה לך פיזית את הפנים...

זמרים ושחקנים - בעצם היותם על הבמה כל הזמן, חלק גדול מכל הבחירה במקצוע / עיסוק / תחביב הזה הוא כדי לקבל אהבה, הכרה, הוכחה למשמעותם והרבה על מנת לקבל בטחון ואישור שלא תמיד הם מוצאים בעצמם, פנימית וחיצונית.
האם ניתן להשוות איפור ומראות שונים ביום יום לאיפור לתחפושת של דמות כלשהי שהשחקן מציג? האם כשאני לובשת מחוך וגרביוני רשת, זה משול מבחינת האפקט והדימוי שאני מייצגת - להנחת ליפסטיק אדום אדום ואייליינר חזק ועבה = מישהי זנותית או זולה? האם לעומת זאת כשאני לובשת חליפה מחויטת, זה משול לדמות שמאופרת איפור בגוונים טבעיים וניודים = מישהי עדינה ו/או מכובדת?

אנחנו הרבה מאוד עסוקים במראה ובדימוי שלנו, כי זאת המעטפת שלנו. המעטפת שלנו יכולה להיות שלמה עם עצמה, קשה עם עצמה, מסובכת עם עצמה ועוד הרבה דברים וסוגי רגשות אחרים.

לא חושבת שיש הרבה חברות בפורום, שמתאפרת בין השאר לא סתם כי היא חושבת שזה "סתם יפה", אלא כי זה מעצים ומוציא החוצה את החלקים היפים שבה, כי זה עוזר לדימוי העצמי שלה, וכי פשוט יפה לה כשהיא רואה עצמה ככה מול המראה.

ישנם מקרים שבו האיפור מכסה על הרבה דברים מורכבים באישיות, שזו הדרך שאותה מתאפרת מוצאת לעצמה כמפלט, כמקור עזרה, כאפשרות לצאת מהבית ולהרגיש טוב...

כל הנאום הזה (כרגיל אצלי) נכתב כדי לומר שתגובות האנשים לעניין הזה בעצם מביעות איזו שהיא פנטזיה של כולם לרצות להיראות כל הזמן טבעיים ויפים כמו שאנחנו, ומרגע שאנחנו "פועלים מלאכותית" ומתאפרים, זה כבר לא נחשב למשהו טבעי אלא למשהו מלאכותי ושטחי. למה אנשים חושבים ככה? כי הם מקשרים איפור לזיוף. כי "כשאני אקום בבוקר איתך, את לא תיראי ככה מאופרת, ואז אני אראה את מי שאת באמת".... ואז, אם זה "זיוף" אז זה שטחי, מלאכותי ושוב - לא אמיתי.

לא חושבת שנצליח לשנות דעות אלה של אנשים. אני רק יכולה לספר מנסיוני, שלבן זוגי, לא פשוט עם כל ההתאפרות היום יומית שלי, הוא רוצה כשאני מגיעה הביתה שאוריד את "כל המאק הזה מהפרצוף" (ולא מהפנים... זו מילה בוטה יותר), מצד שני, הוא מבין עד כמה זה חשוב לי, והוא רואה ולומד, עד כמה לתחום הזה יש בשר ותוכן, ועד כמה זה תחביב. מצד שלישי, אני לא יכולה לומר שהוא לא צודק, כשלוקח לי כל בוקר שעה להתאפר ולהתארגן - וזה בהחלט מוגזם.

גם חבריי לעבודה, כולם מהתחום הטיפולי, לא רואים את כל הנושא כמוני, ורק 2 נשים מבין לא מעט - מתאפרות... וגם ה-2 האלה, הרבה פחות מתעסקות בזה, ולפעמים אני רואה שזה די מטריד אותן שאני תמיד רוצה לדבר על האיפור.
כפי שנטע כתבה, מאז שנחשפתי לפורום ויצרתי חברויות חזקות כאן, אני מרגישה שיש לי עם מי לחלוק ומי לשתף בנושא. לרוב רובם של האנשים סביב חיי - זה ממש נראה שטויות ומוגזם.

אני פשוט לא יכולה שלא לכתוב מגילות כשזה מגיע להבעת דעות שקשורות לאספקטים פסיכולוגיים...
מצטערת...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסכימה מאוד עם דברייך אמירה. לדעתי זאת הסיבה'
מסכימה מאוד עם דברייך אמירה. לדעתי זאת הסיבה
27/12/2012 | 11:44
227
שכולנו נמצאים פה, סוג של קבוצת תמיכה והבנה כי "בחוץ" לא ממש מבינים ולכן אנחנו רוצות להוכיח לעצמנו שאנחנו "נורמליות" (יחסית).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' אהבתי את מה שכתבת'
אהבתי את מה שכתבת
28/12/2012 | 00:07
83
אני חושבת שכולנו לוקחים כל תחום שמעניין אותנו למקום שלנו.
איפשהו בשרשור הזה (בטח למטה ) הזכרתי את עולם הכלבים שהוא חלק (שטחי  ) מחיי.
אז אני לדוג' הגעתי לעולם הזה בשביל להכיר אנשים שיש להם תחביב שדומה לי. יש אנשים שמגיעים לתחביב הזה כי הם רוצים לעשות "הבדל" או שיפור בגזע שבו הם מתעניינים. יש אנשים שמעניינת אותם רק התחרות (וזה לא משנה בכלל שזה כלב ולא כדורגל). וכל אחד מביא את הדבר הזה שלו פנימה.
בעיני זה הכל בסדר. הכל "מותר" (כל עוד אין נפגעים, כן?). אני לא חייבת להיות חברה של כולם, ולא כולם צריכים להיות חברים שלי, אפילו אם בעיקרון התחום משותף.

גם באיפור, יש כאלה שלוקחות את זה למקום אחד ואחרות למקום אחר. וגם בגלל שהסיבות להתאפרות הן שונות רואים הבדלים בצורת ההתנהלות (נקרא לזה..).

נכנסתי לעולם האיפור דרך חברה שרצתה לדעת על איפור ולא ידעה. יחד עשינו קורס "בשביל לא להיות בורות". כשאצלה היה חשוב לה מאוד להראות "מכובדת" במקום העבודה שלה (אותי זה פחות העסיק וגם היה פחות רלוונטי). מהר מאוד, מ"קצת עניין" שלי, זה הפך לתחביב עיקרי, כשאצלה, מה שהיא למדה באותו קורס זה מה שהיא היתה צריכה. לא שהיא לא קונה איפור ולא מתאפרת. אבל אצלה זה תופס מקום שונה לחלוטין ביום יום מאשר אצלי. גם אם לשתינו חשוב לצאת מוקפדות מהבית העניין סביב האיפור שונה בתכלית.  

ואו, אני במצב רוח חפרני היום חחחח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' לא הייתי לוקחת את זה כל כך קשה!'
לא הייתי לוקחת את זה כל כך קשה!
27/12/2012 | 12:54
14
321
בזרם החברתי המקובע של המטאל מקובל לחשוב שדברים שקשורים לטיפוח הם מיותרים כי זה לא קשואח ואפל, אם את חוטאת לאהוב איפור רצוי שזה יהיה קורפס פיינט
גם לדימו בורגיר עושים "חיים קשים" כי הוא משקיע בהופעה החיצונית שלו בעזרת מאפרות ומעצבות אופנה, שזה מוריד מהערך של המוזיקה כי זה שטחי.... לעומת בלאק מטאל "אמיתי" שבשביל לעצב את הבגדים שלך היית קוברת אותם באדמה לפני הופעות (מייהם) ואיפור זה סוג של גריז עם פיגמנט, בטח שלא משהו ייעודי.
אני חיה את הקונפליקט שטיפוח ויופי סותרים את המוזיקה,  לפעמים אני מזכירה לעצמי שאני עושה משהו שאני אוהבת ועושה לי טוב.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'קראתי את מה שכתבת בחיוך'
קראתי את מה שכתבת בחיוך
28/12/2012 | 00:10
7
150
אני שומעת מטאל כבר לא מעט שנים.
ואני, תמיד הייתי "מטאליסטית מוזרה". נראית כמו הבת של השכנים אבל שומעת מטאל. וזה חלק מהעניין, שלקחתי את מה שמתאים לי במוזיקה הזו ונשארתי איתו, ומה שלא מתאים לי לא לקחתי.
אני לא חושבת שזה הופך מישהו אחר לשיטחי יותר או פחות. זה פשוט עניין של "עניין". מה שרלוונטי אלי, מה שמדבר אלי. ומה שלא מדבר אלי? לא מדבר אלי.. לא הופך את אותם אנשים לשיטחיים או מזוייפים או ואטאבר.

ואגב, מודה שלא היה לי צל של מושג שיש משמעות בכלל לאיך מתלבשים ומתאפרים ביחס לסוג המטאל ששומעים. מעניין!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חח גם אני'
חח גם אני
28/12/2012 | 02:55
90
שומעת וזה העיקר שנשאר לי אחרי כול השנים של האביזרים והלבוש.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' בראה לי שיש קשר מובהק! '
בראה לי שיש קשר מובהק!
28/12/2012 | 09:47
5
101
נגיד גלאם בא יד ביד עם טיפוח מאסיבי, איפור מוגזם שיער נפוח ומכנס סקיני
אפיקה לטעמי זו מוזיקה רכה לילדות אז נראה לי הגיוני שישימו דגש על הביוטי, זה זורם
בבלאק זה כבר סיפור קצת אחר ואם כבר הבאתי את דימו בתור דוגמה, אני חייבת להודות שהעיסוק בביוטי כן מוריד ממנו לדעתי, זה הופך אוטומטית את המוזיקה לפלאסטיקית ... כאן כבר מתחיל הקונפליקט האישי שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שרוב (אם לא כל) החברים שלי'
אני חושבת שרוב (אם לא כל) החברים שלי
28/12/2012 | 11:10
72
לא שומעים משהו שקשור למטאל. ונראה לי שאת רוב הלהקות שאני שומעת לא הכרתי ב"הקשר חברתי" אלא לבד, או דרך בן אדם ספציפי. אז אולי בגלל זה נשארתי רק עם המוזיקה בלי כל האפקט מסביב.
אני שונאת הופעות וגם מועדונים לא תמיד עובדים לי (וגם אין את מה שאני אוהבת בכל מקרה), באופן כללי, לא אוהבת מקומות דחוסים באנשים.. כנראה שגם זה מנטרל ממני את הקשר לסצנה.
אבל בהחלט מעניין לראות שיש לאנשים משיכה למוזיקה מסוימת עם אספקטים אחרים מלבד המוזיקה נטו. ואני משערת שרק זה נותן עומק ומיימד נוסף למוזיקה (להיפך ממה שאולי אנשים היו אומרים שזה הופך אותה לשטחית).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מוזיקה צריך לשפוט בנפרד מאיך שחברי הלהקה '
מוזיקה צריך לשפוט בנפרד מאיך שחברי הלהקה
28/12/2012 | 21:59
3
61
מתלבשים. ודימו בורגיר זה הם. צריך לתת לכולם את כול הקרדיט. הם כולם מתלבשים באותו סגנון ומבחינה חשיבות בלהקה לדעתי כולם שם מוכשרים במידה לא פחותה מהזמר הראשי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' ב"כולם" התכוונת ל...'
ב"כולם" התכוונת ל...
29/12/2012 | 06:04
2
54
חברי הלהקה או כולם בז'אנר? בלבלת אותי
כי דימו זה בפני עצמם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חברי הלהקה'
חברי הלהקה
29/12/2012 | 18:03
1
42
בתור מעריצה שלהם צורם לי לשמוע שאת קוראת להם "הוא".
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' צודקת my bad'
צודקת my bad
29/12/2012 | 21:45
13
לצפיה ב-'בדיוק מה שרציתי לומר'
בדיוק מה שרציתי לומר
28/12/2012 | 00:39
1
115
יצא לי להכיר מטאליסטים בחיי.
הם לפעמים קצת כמו נוד נפוח.
כל מה שלא קשוח, מגניב, אפל... לא טוב
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בראש שלי מה שכתבת נשמע קצת אחרת'
בראש שלי מה שכתבת נשמע קצת אחרת
28/12/2012 | 11:15
72
"יצא לי להכיר גברים בחיי.
הם לפעמים קצת כמו נוד נפוח.
כל מה שלא קשור, מגניב [אפל].. לא טוב

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
28/12/2012 | 17:03
37
בדיוק מה שאני חושבת על העניין הזה. גם לי תמיד אמרו, "מה אבל איך את שומעת מטאל? את כזאת קטנה וחמודה ומאופרת כמו בובה, זה כזה לא את!"
אבל זה הכי אני. מישהו קבע שאם את סולנית להקת מטאל, אסור לך לאהוב משהו שלא שייך באופן מוחלט לסגנון הזה בתחום חיים אחר?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אנשים אוהבים לשים תויות'
אנשים אוהבים לשים תויות
29/12/2012 | 21:15
1
40
זה עושה להם סדר בראש, יותר קל להם לשים אותך בקטגוריה מסויימת ולהתייחס אלייך ככה.
אני שומעת מטאל אבל אף פעם לא הייתי בקטע של הבגדים, אישית לא הרגשתי שאני מתחברת לאופנה הזאת, וגם לא הרגשתי שזה מתאים לי, אז
כל הזמן שואלים אותי אם את אוהבת מטאל למה את לא לובשת רק שחור? או "איפה הלק השחור?", לצורך העניין לפני כמה חודשים קניתי לק שחור אבל מתברר שעכשיו זה באופנה

מאז שהתחלתי לנגן בגיטרה נחשפתי לעוד סוגי מוזיקה והיום אני שומעת כמעט הכל, אם פעם הייתי אומרת "איכס" על פופ היום אני שומעת את אדל.

באיפור התחלתי להתעניין לפני שנה בערך, ואני נהנית מאוד מכל המגוון הצבעים והאפשרויות, וכמו כן זה עוזר לי לשמיך עם ההתמכרות שלי לקניות באינטרנט :).
מה שאני מנסה להגיד רק איפור או רק מטאל או רק העבודה שלי לא מגדירים אותי, זה חלק ממני, כמו עוד תחומי עניין שהם פשוט חלק ממני וגם האיפור הוא כזה.

חוצמזה עכשיו בעבודה אני הגורו בענייני הזמנה באינטרנט :)

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' לאנשים תמיד יהיה מה להגיד'
לאנשים תמיד יהיה מה להגיד
29/12/2012 | 21:47
29
אם את שומעת מטאל לאנשים שתהיה בעיה שאין לך לק שחור
ואם יהיה לך לק שחור לאנשים תהיה בעיה עם זה כי את שומעת מטאל
אם את אוהבת איפור וביוטי את שטחית, ואם לא את מוזנחת
צאו מזה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'"שטחיות" ו-"עומק" או, למי אכפת?'
"שטחיות" ו-"עומק" או, למי אכפת?
27/12/2012 | 15:06
4
225
הבנאדם צריך לעשות את מה שעושה לו טוב. בדרך כלל לרוב אין תחביב "אחד" ולפעמים יש יותר מדי (מודה באשמה), ולרדת על אלו שאוהבים איפור-מה, אתם מקנאים שיש לנו תחביב שמשמח אותנו?
נו באמת. אני בטוחה שהזמרת יודעת להראות להן אצבע משולשת עם מניקור מושלם ולהמשיך להתעסק במה שהיא אוהבת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היא כתבה את השיר הזה בתגובה:'
היא כתבה את השיר הזה בתגובה:
27/12/2012 | 15:13
3
201
http://www.youtube.com/watch?v=DckOLSbpwUU

היא הסבירה בראיונות שזה נכתב על כל הביקורות שהיא מקבלת (וכל אחד מקבל...).

מסכימה שכל אחד צריך לעשות מה שעושה לו טוב ולשים ***, אבל אני בטוחה שבסופו של דבר לכולנו כן אכפת איפשהו מה אחרים חושבים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אקשיב אח"כ (לא יכולה כרגע)'
אקשיב אח"כ (לא יכולה כרגע)
27/12/2012 | 19:53
74
אבל כן, לכולנו אכפת באיזהשהוא מקום, אבל דברים כמו "האם זה שטחי?" פשוט לא צריכים לעניין אותנו בבחירה של תחבבים.
איפור זה כיף ונחמד, אז מה רע? :))))
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נחמד, אבל אהבתי את הישנים שלהם יותר'
נחמד, אבל אהבתי את הישנים שלהם יותר
28/12/2012 | 17:09
1
47
אפשר קישור לערוץ שלה?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש בהודעה הראשית :)'
יש בהודעה הראשית :)
28/12/2012 | 17:15
12
לצפיה ב-' לדעתי להתעסק באיפור כמוני זה באמת שטחי, '
לדעתי להתעסק באיפור כמוני זה באמת שטחי,
27/12/2012 | 15:34
235
אני מתכוונת בזמן וכסף שאני משקיעה.
אבל אפשר להגיד את זה כמעט על כל תחביב - אופניים, חדר כושר,  אבל כמו להתעסק באפיה, בגדים, עיצוב פנים ועוד מליון דברים - בעצם בכל מה שקשור ל- lifestyle.
אני לא רואה בתחביב שלי שום דבר פסול למרות שהסביבה לא ממש מבינה אותי ("שוב את רואה באינטרנט אנשים שצובעים את עצמם?" - בן זוגי האהוב).
מאיזושהי סיבה התחביב הזה עושה לי טוב, הוא מהווה סוג של שיחרור ממתחים ולחצים שהחיים לעיתים מלאים בהם.
אז תמיד יהיו אנשים שימצאו מה לא בסדר וימתחו ביקורת. לא נעים אבל גם לא נורא, נצא מזה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה על שגילית לי את הלהקה '
תודה על שגילית לי את הלהקה
27/12/2012 | 15:37
4
59
לצפיה ב-'בכיף, תהני-הם מצוינים '
בכיף, תהני-הם מצוינים
27/12/2012 | 16:32
3
48
לצפיה ב-'זו היא עם השמלה הירוקה????'
זו היא עם השמלה הירוקה????
27/12/2012 | 17:20
2
146
היא חברה של מיס צ'יבוס ומופיעה איתה הרבה בסרטונים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אכן '
אכן
27/12/2012 | 17:53
113
היא בסצנת הבלוגים ההולנדית-גרמנית
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש בזה משהו לצערי, אבל כמו שכתבו פה, כמעט'
יש בזה משהו לצערי, אבל כמו שכתבו פה, כמעט
27/12/2012 | 16:54
155
כל תחביב כזה או אחר אפשר לראות כשטחי.. אז אני אוספת צלליות, למה שמי שאוסף בולים יחשב כאדם עמוק יותר ממני?
מבחינתי האיפור זה המנוחה שלי מהלחץ של היומיום והלימודים, ומשהו קליל יותר להתעסק בו לעומת כל הדברים שיש לי על הראש.
מה שכן, אני מודה לאלוהים שהמשפחה שלי לא מעקמת לי פרצופים כשאני רואה עוד סרטון של ביוטיוב. ואולי אפילו טיפה יותר חשוב מזה - שהחצי השני שלי לא עושה לי חיים קשים עם האיפור, ומבחינתי זה אישיו גדול, כי כבר יצאתי עם כאלה שהיו מתסכלים עליי לפני היציאה ואומרים "אוי נו, שוב פעם התאפרת?! למה?" ואין יותר מעצבן מזה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני מאוד אוהבת את הלהקה'
אני מאוד אוהבת את הלהקה
27/12/2012 | 17:01
2
148
והעיסוק של סימון באיפור גרם לי לאהוב את הבחורה עוד יותר...
הרבה אנשים חושבים שזה סוג של שטחיות (התעסקות במראה החיצוני וכל זה) אבל מפספסים שבכל איפור יש אומנות, שילוב צבעים ויצירה.
אין בעיסוק באיפור שום דבר שטחי.. אבל אנשים תמיד מוצאים סיבה לזלזל באחרים
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
28/12/2012 | 00:18
3
לצפיה ב-''
29/12/2012 | 12:13
3
לצפיה ב-'קודם כל היא יפייפיה!'
קודם כל היא יפייפיה!
27/12/2012 | 18:01
1
142
כנראה אלו אנשים בורים אם הם חושבים שאהבה לאסתטיקה ויופי הופכת אותך לרדוד וטיפש.

אפשר לשלב גם לימודים באוניברסיטה,גם להיות חברה בלהקה,גם להיות מנכ"לית בכירה בחברה גדולה ועדיין לאהוב איפור, זה רק מראה שאת בנאדם עם מודעות עצמית.

זה מזכיר לי ראיון עם גלית גוטמן שאמרה :"אני דוגמנית ואני לא מרגישה צורך להתנצל על זה!".

אני לא מתנצלת ולא מרגישה צורך להתנצל שזה תחביב שלי. זו אני וזה הכי טוב שיש.אם הייתי מקשיבה לאחרים לא הייתי מתקדמת בחיים.

מעבר לפן המקצועי חשוב להיות קודם כל בנאדם טוב! ובנאדם טוב זה לא אחד ששופט אחר רק על פי העיסוקים או התחביבים שלו.

אני גם עובדת לפרנסתי בחברה איכותית, וגם מאוד אוהבת את ההתעסקות ביופי וטיפוח. אני יכולה לדבר על זה שעות, ורוב הבזבוזים שלי הם על קוסמטיקה ואיפור. אז אני אדם שטחי? סבבה, מי שלא נאה לו שיבושם לו.

חוץ מזה אני גם מתנדבת למען ילדים חולי סרטן,ותורמת עבור אגודות וזה גורם לי את האושר הכי גדול שיש.אז אני שטחית אם אני גם אוהבת איפור? סבבה, אז אני שטחית עם לב גדול
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
29/12/2012 | 11:54
5
לצפיה ב-'דעתי '
דעתי
27/12/2012 | 18:01
2
220
אני מסכימה עם התגובות שלכן... אני חושבת שברגע שמישהו מתעסק במשהו שעושה לו טוב, לא משנה אם כתחביב או כמקצוע - זכותו, וכל עוד הוא שלם עם זה, לא צריך להיות אכפת לו מה אחרים חושבים.
אצלי למשל, שזה אפילו יותר מתחביב, אני לפעמים שמה לב שיש פעמים שאני מרגישה צורך "להצדיק" את עצמי, להוכיח שאני לא שטחית. וזה מעצבן אותי! לא יודעת אם יותר מעצבן אותי שאנשים אחרים חושבים ככה, או שאני חושבת ככה. בגלל זה אני מנסה להוסיף לאיפור את הפן האמנותי, ההיסטורי... ועדיין, אני מוצאת את עצמי לפעמים שואלת את עצמי - כמה אפשר לחפור על שפתון או צללית או עוד מוצר איפור? התשובה היא- הרבה, ואם זה כיף ויש לזה קהל ועניין, אז למה לא.
אני עצובה פשוט שעדיין יש בישראל מין דעה מסוימת על מאפרות או מתאפרות כבדות (לא מבחינת כמות האיפור על הפנים אלא מבחינת עומק העיסוק בזה ) שהיא שלילית. לא יודעת למה, יש לי הרגשה שבחו"ל יש יותר כבוד כלפי מקצוע האיפור. אולי אני טועה. בכל אופן, אני גם מעצבת גרפית (אחרי 4 שנים של התמוטטות עצבים ממושכת ) ולפעמים אני מוצאת את עצמי מרגישה יותר גאה לומר שאני מעצבת מאשר מאפרת כששואלים אותי מה אני עושה. וזה מעצבן אותי ואני מנסה להלחם בזה. כי איפור זה דבר כ"כ יפה וכיפי ורחב...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
28/12/2012 | 00:24
1
76
נורא מעצבן כשאנחנו צריכות "להצדיק את עצמנו" בגלל שיש לנו תחביב שיש לו "שם" כזה או אחר.
דרדסית כתבה מעליך שקודם כל צריך להיות אנשים טובים וזה אומר לא לשפוט. ואני ממש מתחברת למשפט שלה. אנסה לזכור אותו גם בפעם הבאה שאני לא מבינה תחביב מאוד מוזר אצל מישהו אחר (כדורגל מישהי? )
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אצלי זה יותר מתחביב..'
אצלי זה יותר מתחביב..
28/12/2012 | 15:30
88
לצפיה ב-'אני חושבת שזה מתחיל ונגמר באיך אנחנו מרגישות '
אני חושבת שזה מתחיל ונגמר באיך אנחנו מרגישות
27/12/2012 | 18:16
1
133
עם זה. ברגע שיהיה לנו הספק הקטן ביותר שזה מקצוע לא ראוי, התגובות שנקבל בחוץ יהיו בהתאם.
כששואלים אותי למקצועי אני עונה בגאווה ענקית שאני מאפרת כלות:)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני הרבה זמן '
אני הרבה זמן
27/12/2012 | 18:20
139
העדפתי להגיד שאני מאפרת אפקטים, במיוחד אם גברים שאלו אותי (גם אם זה לא תמיד היה נכון, כי אני מאפרת יותר כלות מאשר אפקטים לצערי עוד לא פגשתי בכלה שהסכימה שאעשה לה איפור זומבי אבל אני עוד מקווה...) פשוט כי הרגשתי שאנשים תופסים את זה כיותר אמנותי. עכשיו אני ממש לא מרגישה צורך לעקם את האמת.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני אישית חושבת שאין הבדל'
אני אישית חושבת שאין הבדל
27/12/2012 | 18:16
101
כל בנאדם שלא משנה מה המקצוע שלו(במקרה הזה זמרת) יכול לעסוק במה שעושה לו טוב, אני בעד שאנשים יעשו דברים שגורמים להם להרגיש טוב עם עצמם.

אנשים סביבי די ..בסדר יחסית עם זה אבל כן מעירים לי שחבל שאני אולי לא לוקחת את זה למקום יותר מקצועי, ואולי לעסוק בזה

אני לא חושבת שזה מוריד מערכו של בנאדם אם הוא בחר להתעסק בתחום מסויים בנוסף לעיסוק העיקרי שלו, ובטח שלו לגרום לו להראות שטחי ורדוד. יש אנשים שבאמת הופכים את זה למשהו טראשי מדי ואז זה באמת יכול חלילה להפוך לשטחי ורדוד. אבל באופן כללי אני לא חושבת שזה אמור להוות מיתוג שלילי כל עוד עושים את זה להנאה ונהנים מכך ובעיקר מפיקים מזה דברים טובים,

אני לא עוסקת כל היום באיפור וטיפוח וכד', ואני כמובן גם לא מאפרת. אז אני לא מרגישה לא בנוח עם זה, איפור הוא כלי עבורי להראות קצת יותר טוב או שונה כשבא לי. או כשאני רוצה להרגיש יותר טוב עם עצמי, וזה עובד לי בצורה הזו ואני מרגישה די טוב עם זה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני נתקלת בתגובות כאלה כל הזמן'
אני נתקלת בתגובות כאלה כל הזמן
27/12/2012 | 20:11
2
151
אנשים ששומעים שיש לי בלוג איפור ומעקמים את האף, או כל מיני תגובות אנונימיות בבלוג.. רק לא מזמן מישהי כתבה לי הודעה בסגנון של איך אני לא מתביישת לכתוב רק על איפור ואיזו דוגמא רעה אני נותנת לאחרים.
לאנשים קל מאוד לשפוט אדם רק על סמך מאפיין אחד שלו. הכי קל להסתכל על זה שיש לי בלוג איפור ולהחליט שאני יצור שטחי. חלילה מלהיכנס לבלוג ולראות שאני עוסקת גם בנושאים רחבים  יותר, כמו למשל פרויקט לק עם אג'נדה או פוסטים שעוסקים בצרכנות ולא מעט גם בנושא של דימוי עצמי וביטחון עצמי.
ואני כבר בכלל לא מדברת על זה שאותם אנשים בכלל לא טורחים לבדוק מי אני ומה אני בחיים האמיתיים שלי. יוצא לי לא מעט לדבר עם בלוגריות אחרות או להיות בקשר עם גולשות שונות בפורום. אני חושבת שאם נעשה סקר, נגלה שיש פה כמות מטורפת של בחורות שאוהבות איפור, אבל בחיי היומיום עוסקות דווקא במקצועות מדעיים "כבדים". אני לא רוצה לחשוף אף אחת, אבל נתקלתי בסטודנטיות לרפואה, סטודנטיות להנדסה, ביולוגיה, מהנדסות בתחומים שונים וכו'. אני בעצמי סטודנטית לביולוגיה אם שאיפה לרפואה כלימודי המשך.
איפור ממלא אצלי שתי פונקציות. קודם כל אני משתמשת בו כדי להבליט את היתרונות שלי ולטשטש את החסרונות שלי, ואני ממש לא מתביישת בזה. המראה החיצוני כן משחק תפקיד בחיים שלנו, נרצה או לא. ואני לא חושבת שיש דבר רע בזה שאני רוצה להסתיר איזה פצעון ולהדגיש את העיניים הקטנות שלי.
איפור הוא הדרך שלי לבטא את עצמי בצורה קצת יותר אומנותית ויצירתית. אין לי כישרון ציור או פיסול מדהימים, אני זמרת קטנה מאוד ונגינה לא כ"כ עושה לי את זה. וזו הדרך שמצאתי לעצמי לשחק עם צבעים וטקסטורות. למעצב גרפי לא אומרים שהוא שטחי למרות שהוא מתעסק בדיוק באותו הדבר, אבל איכשהו למאפרים ומאפרות יש תדמית ירודה מאוד של פרחות טיפשות שלא מסוגלות לנסח משפט אחד שלם בלי שגיאות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וכמובן ששכחתי להוסיף כמה דברים '
וכמובן ששכחתי להוסיף כמה דברים
27/12/2012 | 20:15
89
שכחתי גם לכתוב שמבחינתי איפור זה גם סוג של תרפיה, זו הדרך שלי להתחיל את הבוקר בצורה רגועה יחסית. יש לי את הזמן שלי והשקט שלי מול המראה.
גם כתבתי כבר לא מעט, שזו הייתה הדרך שלי להתחבר לגוף שלי וללמוד להכיר את עצמי. לפני שהתחלתי להתאפר שנאתי להסתכל על עצמי במראה, אבל בזמן האיפור הייתי חייבת לעשות את זה. זה "הכריח" אותי להסתכל על עצמי ולהכיר את עצמי, ולאט לאט גם להפסיק לשנוא את המראה החיצוני שלי.

כשהתחלתי ללמוד ביולוגיה השנה הייתי בטוחה שאני אכנס לכיתה של חנונים קלאסיים. בפועל רוב הבחורות שלומדות איתי מטפחות את עצמן ברמה כזו או אחרת. יש מישהי שלומדת כרגע בניית ציפורניים כי זה משהו שכיף לה ומעניין אותה, לא מעט אחרות מתעניינות באופנה ואיפור.
בהתחלה הסתרתי את עניין הבלוג ופחדתי מאוד מהתגובות שלו. לאחרונה יותר ויותר אנשים מהסביבה הקרובה שומעים על הבלוג והתגובות חיוביות ומפרגנות מאוד.

בקיצור, שטחיות לא תלויה רק בתחום מסוים. כל דבר בחיים אפשר לעשות בצורה שטחית, וכל דבר אפשר לעשות בצורה מעמיקה. אני לא רואה אף אוהד כדורגל שסופג ביקורת על זה שהוא מכיר בע"פ תוצאות משחקים או שמות של שחקני עבר
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאנשים פשוט "נהנים" להעביר ביקו'
אני חושבת שאנשים פשוט "נהנים" להעביר ביקו
28/12/2012 | 00:27
59
ביקורת - פשוט כי הם יכולים.
כל תרבות הרשת מלאה ב"שונאים". כל הטוקבקים מראים בדיוק את זה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ככה וככה'
ככה וככה
27/12/2012 | 23:40
1
77
אין ספק שלפעמים אני תופסת את עצמי אחרי קניות מצטברות של איפור במאות שקלים, ושואלת את עצמי למה אני צריכה את כל זה? לא עדיף להקיע את הכסף בחופשה נחמדה, בגד חדש או סתם לחסוך לעתיד?
התשובה הסופית, כמו שניתן לראות בפירוט האשראי שלי, היא שלא. אומנם אני משתדלת מאוד לשמור את ההוצאות על טיפוח בשליטה (יותר חשוב לי לצאת עם חברים,למשל, וכרגע זה הרבה פעמים או זה או זה) אבל סה"כ אם אני יכולה להרשות לעצמי, וצ'אבי סטיק בגוון מגה מלון משמח אותי למלא זמן -ועוד קניתי במבצע!- אז למה לא להנות? חוץ מזה, אני משתדלת לקחת לאט לאט את האיפור לכיוון מקצועי  כדי להרגיש יותר טוב עם ההשקעה שלי בנושא.

אבל בשורה התחתונה, האישור הכי גדול שלי לכמה שהתחום הזה הוא לא שטחי בכלל, קרה כשחברה שלי עברה ניתוח אף. היא לא יצאה מהבית שבוע ומשהו כי הפנים שלה נראו זוועה- סימנים כחולים ואדומים, צהבהבות.. מה לא. אחרי שאיפרתי אותה היא יכלה לצאת עם אמא שלה לשתות קפה ואח"כ עם להסתובב עם החבר (שזו הייתה הפעם הראשונה שראה אותה אחרי הניתוח, אגב). כל מי שהיה רואה את השמחה שהייתה לה בעיניים (שאר הפנים כאבו עדיין מהניתוח ) לא היה מסוגל לטעון יותר שההתעסקות באיפור היא שטחית וחסרת משמעות.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מגה מלון מהמם, זה בסדר '
מגה מלון מהמם, זה בסדר
28/12/2012 | 17:16
37
נהנתי לקרוא את התגובה שלך, אני מסכימה!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני ממש אוהבת את הערוץ יו-טיוב והבלוג'
אני ממש אוהבת את הערוץ יו-טיוב והבלוג
27/12/2012 | 23:45
88
של סימון, ואני לא חושבת שזה הופך אותה ליותר או פחות משהו. כלומר, אני לא חושבת שזה "משנה" אם היא חובבת איפור, או שאולי היתה חובבת רוגבי וכותבת על זה.

לכל אחד מאיתנו יש את ה passions שלו. ואני לא חושבת שאפשר לדבר על הדברים האלה במושגים של "שטחי".

אני כן חושבת שאם יש משהו אחד שמעסיק אותך ושכל העולם יתפוצץ סביבך ולא מעניין אותך - כן, זה יהפוך אותך לשיטחית.

לגבי סימון באופן אישי, חייבת לציין שאני קצת מאוכזבת מרמת האנגלית שלה. גם בכתיבה וגם בדיבור היא לא מספיק רהוטה. מצד שני, היא כזו מהממת, חמודה ולבבית (שלא לדבר על מוכשרת ברמות) שאני לא באמת יכולה לכעוס עליה בעניין הזה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ושכחתי להתייחס לעצמי '
ושכחתי להתייחס לעצמי
27/12/2012 | 23:55
74
אני חושבת שמצד אחד יש משהו שיטחי בעיסוק הזה של האיפור. זה נורא מכונס בעצמך. וגם הקולקציות החדשות, והרכישות התכופות יש בזה משהו שהוא קצת מנותק מהמציאות היומיומית (AKA שבוע האופנה במהלך המצב המתוח שהיה בדרום..)

וכשאני חושבת על זה, אולי אני אוהבת את התחביב הזה כ"כ כי הוא מאפשר לי להתנתק מצד אחד (ולהיות עם עצמי ודברים שמתאימים לי) ומצד שני, מאפשר לי להתחבר (לאנשים שיש להם תחביב דומה לשלי).

רק אתמול היתה מלחמת עולם באיזו קבוצת פייסבוק סודית (שהייתי) חברה בה. סתם קבוצה של בנות (לא חובבות או קשורות לאיפור). ואז בצורה אקראית אני ועוד 2 בנות התחלנו לדבר על איפור כי קלטנו שאמנם המכנה המשותף של הקבוצה הוא שונה לחלוטין, אבל באותו רגע עניין אותנו לדבר על זה.
אחת מבנות הקבוצה התעצבנה ורצתה שנפסיק את הדיון כי הוא לא מעניין את רוב הקבוצה וכמובן שקראה לי שטחית (ואמרה שדי ברור "ממה אני עשויה" אם זה מה שמעסיק אותי..). הייתי מאוד משועשעת מהעניין הזה. כי אם היא לא מבינה על מה אני מדברת (וזה מה שמעצבן אותה) וזה נראה לה משעמם ובגלל זה היא רוצה שנסתום ת'פה - איך היא יכולה לדעת אם זה שטחי או לא? ובעצם האם זה לא הופך אותה לשטחית הרבה יותר?

רציתי לכתוב שבעניין של איפור יש כאילו יותר תחושה של שטחיות בגלל שזה עיסוק ביופי מושרה, במשהו לא אמיתי. ומתוך זה אני יכולה להבין למה אנשים חושבים שהוא שיטחי.
ואז חשבתי על הכלבנות הגזעית שאני גם חלק ממנה בשנים האחרונות. וזה לא הרבה יותר טוב... אני עסוקה בזיוותים האחוריים של הכלב שלי, עומק בית החזה שלו, האם השפתיים שלו משורבבות יותר מידי או פחות מידי. האם רוחב הגולגולת בהשוואה לרוחב הזרבובית הוא נכון או שאולי הוא יותר מידי. וכמובן שאני יכולה להמשיך...
אבל בסופו של דבר אריק יהיה אריק ואני מתה עליו. אבל זה לא משנה את העובדה שאני עסוקה ב"קקה" - סתם שטויות במיץ עגבניות, שטחיות וחסרות משמעות לחלוטין ביחס לחיי היום יום שלי שבהם אריק "מככב".
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
28/12/2012 | 06:08
8
241
כשקראתי את ההודעה שלך האינסטיקנט הראשוני שלי היה שכן, אני מרגישה לא בנוח בגלל שהעיסוק באיפור הוא שטחי.

ואז חשבתי על תחביבים אחרים, שלי ושל אנשים שאני מכירה, ואני לא חושבת שאיפור זה יותר שיטחי משמיעה של אודיו בוקס מג'אנר פנטזיה, רקמה, שיטוטים בפייסבוק, קנייה של ספרי אמנות, קריאה של בלוגים בכל מיני נושאים, ציור על כלים מפורצלן, משחק עם כלבים.
גם חברים שלי לא מתהדרים ברובם בתחביבים עמוקים במיוחד - צפייה במשחקי ספורט, איסוף ובניית דגמים מלגו (כן, כן), סרטים, טלוויזה, בישול או הליכה מרובה למסעדות גורמה, מסיבות, ביליארד, ויסקי גורמה וכו' וכו'

ניסתי להבין מה זה תחביב בכלל ולמה העיסוק באיפור נראה לי שיטחי בהשוואה לקריאה של ספר.

דבר ראשון, הגעתי למסקנה שלתחביב יש 2 מטרות עיקריות - האחת היא להשקיע זמן, כסף ומאמץ במשהו שנראה כביכול מיותר, ב"עצמינו" ולא באנשים אחרים בגלל שהמשהו הזה גורם לנו הנאה.
השניה היא שלרוב תחביבים מקשרים אותנו לאנשים אחרים עם אותו תחום עניין. לפעמים הנושא הזה מקרב אותנו לאחרים בצורה הרבה יותר חזקה, בכיוונים מסוימים ממי שאנחנו מגדירים כחברים קרובים (אבל מתראים איתם לעיתים רחוקות והשיחות הם בעיקר עידכונים).

מבחינתי, איפור בהחלט ממלא כרגע את הצורך הזה בצורה מאוד מלאה.

ועכשיו למבוכה - אני לא יודעת אם זה זהה אצל כולם, אבל אני לפחות אף פעם לא החשבתי את עצמי כ-Girly Girl תמיד היו לי חברים בנים ולא ממש התעניינתי באיפור, בגדים וכו'. באיזשהו מקום היתה לי גאווה בזה. אני חושבת שחברתית (זהירות, משנה פמיניסטית לפניך) יש איזו מין תפיסה שאו שמישהי היא אישה, או שהיא בן-אדם - אוביקט או סוביקט. ויש כל מיני נקודות מפנה בחיים בהם אנחנו "אמורות" לבחור האם להיות אדם או אישה - למשל לבחור להשאר עם הילדים בבית או להמשיך בקידום הקריירה.

באיזשהו מקום, אני מרגישה שעיסוק באיפור, או בנעליים או בקריאה של ווג, חותרת כנגד מאמץ שלי (ושל כמה דורות של נשים) להפסיק להגדיר את עצמן כ"אישה" ולהתחיל להגדיר את עצמן כ"אדם". שאני איכשהו דוחפת את עצמי לקריקטורה של "בחורה" ושאם אני "בחורה" אני לא יכולה גם לעשות דברים "לא נשיים".

אני מאוד מרגישה את זה (זהירות, יותר מידי מידע על החיים הפרטיים שלי) ביחסים שלי עם בעלי. כשהכרנו, התלבשנו כל יום אותו דבר - ג'ינס וטי שירט. לא התאפרתי ושיגרת הטיפוח שלנו היתה זהה (צחצוח שיניים, מקלחת, גילוח, מקדם הגנה בקיץ) ועכשיו הוא מאוד מתבאס שפתאום לוקח לי חצי שעה להתארגן ושאני משנה דברים במראה כל הזמן. השבוע הזה לא התאפרתי בכלל חוץ מהיום וכל יום הוא אמר לי איזה 10 פעמים "איך יפה לך בלי איפור".

לדעתי זה לא כל כך משנה לו ויזואלית, אלא הוא מרגיש שבגלל שיש לי תחביב שממש לא קשור אליו, שאני מוציאה עליו זמן וכסף, אני יוצרת איזשהו מרחק בינינו שלא היה שם קודם. מה גם שתמיד מפחיד לראות בן זוג משתנה.

אצלינו זה אפילו יותר מזוגות אחרים, גם בגלל שאנחנו עובדים יחד ומבלים כמעט את כל היום יחד, וגם בגלל שהרבה ממה שכיף לי באיפור זה הקריאה בבלוגים בעברית וההרגשה שיש לי אוסף חברות בארץ. והוא לא קורא עברית, והוא יודע שאני מתגעגעת לישראל, אבל לא ממש יכול להבין את הגעגוע ואת הדרך בא דווקא איפור ודווקא קבוצות פייסבוק ופורומים ובלוגים מאפשרים לי להרגיש שאני כמעט נוכחת בחיי היום-יום בארץ.

טוב, אמרתי שזה יהיה ארוך, אבל איכשהו לא צפיתי את ההתפרקות האמוציונלית בסוף. עכשיו אזיל איזו דמעה ואלך לחדש מסקרה...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מעניין מה שאת כותבת על נשיות וההגדרה שלה'
מעניין מה שאת כותבת על נשיות וההגדרה שלה
28/12/2012 | 11:26
1
117
מצד אחד, אני חושבת שיש איזשהו "קטע" עם זה שאת צריכה להיות ולהראות נשית ואם את מתאפרת את נכנסת לקטגוריה הזו.
מצד שני, יש לי כאן כמה "בעיות", הראשונה, שאני לדוג' נראית ומתנהגת בנשיות (יחסית ) מתאפרת ומשקיעה בעצמי - ומצד שני, הרבה דברים נשיים לא מעניינים אותי כשהעיקרי ביניהם זה הריון , לידה וילדים.. פשוט לא רוצה ילדים.. וזה מוזר וחריג ואיכשהו עומד בניגוד לנשיות. או שלא. אולי זה דווקא מתקשר לנשיות חדשה. כזו שעסוקה בלהשקיע בעצמי. ולאו דווקא למצוא חן בעיני הצד השני. שזה מעביר אותי לעניין נוסף שבעלך גם כן מפגין - הרבה גברים לא אוהבים נשים אובר-מטופחות/מאופרות. הם מעדיפים את הטבעי.. אז איך זה מתקשר לנו עם להיות נשית אם הגברים לא תופסים את זה ככזה?

האקס שלי היה מוטרד מזה שאני לא מתאפרת ומשקיעה בעצמי, אבל בעיני הוא היה חריג מאוד בקטע הזה! כי החבר שלפניו היה בדיוק ההיפך - נטורל נטורל נטורל. בלי איפור, בלי לקים, בלי צבע בשיער. וכך גם הייתי (בעצם עם שניהם)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
29/12/2012 | 02:48
51
גם אני לא רוצה ילדים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' ריגשת אותי מאוד, אדם שטחי שכמוני...'
ריגשת אותי מאוד, אדם שטחי שכמוני...
28/12/2012 | 11:42
102
התחברתי מאוד דווקא לפסקה האחרונה. אני כל-כך מבינה את הצורך הזה... אמנם מעולם לא עזבתי את הארץ והמשפחה, אבל אני גרה ב"חור נידח" בדרום הארץ, ואין לי כ"כ חברות באיזור, והחיבור הפשוט הזה - האינטרנטי - עושה את ההבדל בין "לשבת לבד בחושך" לבין לקשקש וללהג עם חברות...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזו כתיבה ותוכן משובחים! מזדהה לחלוטין.'
איזו כתיבה ותוכן משובחים! מזדהה לחלוטין.
28/12/2012 | 12:02
26
לצפיה ב-''
28/12/2012 | 14:03
5
לצפיה ב-' התרגשתי'
התרגשתי
28/12/2012 | 17:21
65
הפסקה האחרונה, לא יכולתי לדמיין לעצמי מה שהקהילה הזאת עושה לנשים שגרות בחו"ל. גם אני הולכת לחדש מסקרה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני מבינה לגמרי מה שאת אומרת.'
אני מבינה לגמרי מה שאת אומרת.
28/12/2012 | 17:23
66
גם אני הרגשתי ככה למשך זמן מסויים, ואני גם יודעת למה אנשים כולל אנחנו עצמנו מוכנות להגדיר את עצמו עם תכונה אחת בלבד - זה הרבה יותר קל.
אני לומדת סוציולוגיה כרגע, וזה העניין כאן - אנחנו מכירים כל כך הרבה אנשים עם כל כך הרבה תכונות אופי, שכדי להתמודד עם כל המידע הזה מה שאנחנו עושים זה לחלק אנשים ודברים לקטגוריות. היא אוהבת איפור אז היא נשית ולכן אפשר לדעת שהיא גם תופרת, מבשלת ורוצה משק בית עם 4 ילדים בבוא היום. וכו' וכו', לא חסרות דוגמאות.
כולנו עושים את זה, גם אני ואת, לגבי עצמינו (מרגישות צורך "להוכיח" לעצמנו שאנחנו משהו אחר ולא אחר) וגם לגבי אנשים אחרים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוגלן!'
טוגלן!
28/12/2012 | 11:11
16
לצפיה ב-'זה עניין של מינון'
זה עניין של מינון
28/12/2012 | 15:28
72
צריך לשמור על איזון. אני מאד משתדלת שאיפור זה לא יהיה הדבר היחידי בחיים שלי. אני יכולה להבין למה אנשים תופסים איפור כדבר שטחי, כי אפילו אני, שאני מכורת איפור שחיה ונושמת בעולם של איפור הזה ומכירה אותו טוב טוב מבפנים, חושבת שהוא שטחי. למה? כי זאת התעסקות מאד גדולה במראה החיצוני, וזה דבר שטחי.
אני כן חושבת שאנשים שעושים רק דברים רציניים ואין להם תחביבים רדודים הם פוצים והם ממש לא מודל לחיקוי, אבל ברגע שכל עולמך הוא איפור וכל תחומי העניין שלך סובבים באיך את נראית- את בן אדם שטחי..
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
28/12/2012 | 16:16
3
122
הסביבה תופסת את זה כדבר שטחי. כל התואר שלי רוב הבנות שלמדו איתי לא התאפרו. גם עכשיו רוב הסביבה שלי לא מאופרת ואני כל הזמן שומעת שעדיף בלי איפור כי זה טבעי יותר.
מבחינתי דווקא האיפור הוא סוג של מנוחה. המקצוע שלי הוא הרבה דברים, אבל קליל, צבעויני ואומנותי הוא לא, והאיפור מבחינתי הוא תחום עניין שבו אני יכולה להתעמק בדברים שלא קשורים בשום צורה שהיא לתחום העיסוק שלי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הם לא יודעים שכדאי להיראות "טבעי" צריך גם '
הם לא יודעים שכדאי להיראות "טבעי" צריך גם
29/12/2012 | 11:37
1
89
לצפיה ב-'LOL '
LOL
29/12/2012 | 11:43
14
לצפיה ב-'לדעתי קל לרדת על איפור כי זה עיסוק נשי'
לדעתי קל לרדת על איפור כי זה עיסוק נשי
29/12/2012 | 09:29
1
108
ונשים הן סוג ב' בחברה שלנו.
אפשר לחשוב שבכדורגל יש עומק מטורף! או באיסוף בולים, מירוצי מכוניות, להמשיך?

יש אנשים בעולם הזה שהם ממורמרים וחושבים שבגלל זה גם שאר האנשים צריכים להיות ממורמרים ואסור להם להנות. אני זוכרת כשהייתי במכינה קד"צ וטסתי לחו"ל לארבעה ימים, כשחזרתי אנשים ממש צעקו עליי "מה את מחייכת?!" כי הם לא טסו.
לא כל רגע בחיים שלנו צריך לעבור עלינו בהתנדבות בבתי יתומים או בקריאת כתבי שפינוזה. מותר גם להנות, זה אפילו רצוי.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
30/12/2012 | 08:50
7
לצפיה ב-'יש ל'איפור' יחצ"נות גרועה (כמו לישראל =d )'
יש ל'איפור' יחצ"נות גרועה (כמו לישראל =d )
30/12/2012 | 13:54
66
התעסקות באיפור מורכבת מהמון רבדים אבל מה שאנשים מבחוץ רואים בעיני רוחם זה בנות שמאופרות כמו ליצן.
מכירים את הילדות (והנשים, רחמנא לצלן) שיש להן כתמים במקומות שצריכות להיות הדגשות?

מסכימה עם הרבה ממה שנאמר פה- אהבתי את "כמה עומק יש בכדורגל"

אישית לי הנושא די חדש, אמא שלי לא מתאפרת כמעט בכלל (לא נראה לי שיש ברשותה מייקאפ) אבל בינתיים אני מאוד נהנית
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה לכל מי שהגיבה והשתתפה'
תודה לכל מי שהגיבה והשתתפה
30/12/2012 | 16:32
71
היה כיף ומעניין לקרוא, הסכמתי בהחלט עם רבות ממה שאמרתן. המסקנה- להנות בלי לחשוב מה אחרים חושבים, והכי חשוב להיות שלמות בעצמנו עם העיסוק הזה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אוי, אין לך מושג איזה תגובות אני הייתי מקבלת'
אוי, אין לך מושג איזה תגובות אני הייתי מקבלת
30/12/2012 | 17:31
1
91
באוני'.
ועכשיו שאני תלמידת תואר שני בכלל!
"אבל את נראית בחורה אינטלגנטית"
באמת?!

אנשים חיים בסרט.
אני אגב מקבלת את היחס המזלזל הזה גם על נושאי המחקר שלי.
מי חוקר אופנה?
רדוד!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'עצוב '
עצוב
30/12/2012 | 18:16
81
מאד אפילו. אני בטוחה שכל דבר שהאנשים האלה עושים הוא מאד עמוק ואינטלקטואלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אנשים חיים בסרטטטט'
אנשים חיים בסרטטטט
30/12/2012 | 17:55
2
22
לצפיה ב-'רוצה להרחיב? '
רוצה להרחיב?
30/12/2012 | 18:08
1
19
לצפיה ב-'זה פשוט מפתיע אותי כל פעם מחדש. קצת צבוע'
זה פשוט מפתיע אותי כל פעם מחדש. קצת צבוע
30/12/2012 | 20:31
47

זה כמו כל מיניי גברים שאומרים שהם אוהבים בחורה בלי איפור ועם לבוש פשוט, ובסוף הערב מתייצבים כמו טטלה ליד האודם עם הפן העקבים והמחשוף.

ואיך זה יותר שטחי מלהשקיע זמן וכסף בצפייה בענף ספורט מסוים, למשל? או במכונית החדשה וההורסת (פיהוק) שלו?

אני אישית לא מאוד עמוק באיפור, יש לי הרבה תחביבים אחרים. אבל רואה באיפור גם סוג של אמנות. למה לא, בעצם?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שלשפוט אדם בצורה כזו'
אני חושבת שלשפוט אדם בצורה כזו
30/12/2012 | 21:12
36
זו השטחיות האמתית. מי קבע שאם את יפה את טיפשה? מי  אמר שלהשקיע בעצמך זה-מה טיפשי?
בסה"כ חבורה של ממורמרים.
בסוף הכל עיניין של הצגה עצמית. לאדם חכם לא תהיה בעיה להראות את זה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האמת שהגעתי לפה במקרה'
האמת שהגעתי לפה במקרה
30/12/2012 | 23:44
31
ראיתי תמונה של סימון סימונס ואני כמוך, ממש אוהבת את אפיקה,
אז הסתקרנתי לראות איך היא קשורה לפורום (למרות שיצא לי לראות את הבלוג שלה)

אני אמנם לא מתאפרת הרבה אבל ממש לא זו הסיבה, אני לא מסכימה שמי שמתאפרת רדודה ומכירה כאלו שמוכיחות את ההפך, מתאפרות וגאונות :P
כמו שאמרו לפני, דווקא ההפך הוא רדוד, להחליט משהו ולהגיד "מי שעושה Y הוא X"
אבל אני כן מסכימה שמסיבה ממש ממש לא ברורה, שהאמת שממש מסקרן אותי מה היא, יש כאלו שחושבים שמישהי מתאפרת=מישהי רדודה...
איפור וציור גוף >>

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ