הודעה מנהלתית

יפותו

New member
הודעה מנהלתית

יקיריי ויקירותיי,
אני בספק רב אם הודעתי תפתיע כאן מי מכם.
השתתפותי לאחרונה ירדה פלאים וזאת, בעיקר, בשל סיבות טובות למדי של חוסר זמן ושל הרבה מאד עבודה אל מחוץ לכותלי הפורטל.
אחרי כמעט שלוש וחצי שנים של ניהול כייפי למדי, אני פורשת ומותירה אתכם-נכון להיום, בידיה האמונות של מרינה. אין לי ספק כי לנכנסים לנעליי יהיה הרבה מה לתרום ולחדש בדרכם שלהם, כפי שאני עשיתי, בזמני.
כמו בכל תפקיד-צריך גם לדעת מתי ללכת, לטובת הכלל.
עדיין אמשיך לנהל את הקבוצה שלנו בפייסבוק, תמיד תוכלו לבקרני בעמוד המקצועי שלי ובפרופיל הפייסבוק שלי, וגם מכאן אני לא מתכוונת להעלם.
תוכלו למצוא אותי כאן ובכל שאר המקומות, זמינה עבורכם, לכל שאלה ו/או התייעצות.
Don't be a stranger!
אוהבת אתכם עד מאד, תודה על כל מה שתרמתם והעשרתם אותי-מקווה שאני עשיתי עבורכם, אפילו אם בקטנה, את אותו הדבר!
נשיקות וחיבוקים גדולים,
יעל

scarlet moon

New member
יעלי המקסימה

עשית עבודה מצוינת!! בטוחה שמחכה לך הרבה הצלחה בכל דרך שתלכי בה
נשיקות ואהבה

Galiche

New member
יעלי המדהימה

אמנם גם אני לא פעילה בחודשים האחרונים, אבל הייתי חייבת להכנס להגיב לך פה אחרי שראיתי בפייסבוק !
מאוד נהנתי מהפורום בניהולך ואני תמיד שמחה לראות הודעות שלך, עבודות ופוסטים והכל, באמת שהפכת את הפורום למקסים
כל הכבוד ותודה על הכל !

Galiche

New member
תוספת !!

איך ברח לי (ונזכרתי אחרי שקראתי את ההודעה של טל כמובן)
שתהיה לך המון הצלחה בהמשך בהכל, אני ממשיכה לעקוב בפרופיל ובדף בפייסבוק

יעל יקירתי,
כבר זמן מה ש- I can see it coming ואני שמחה שזה מסיבות טובות ומשמחות.
המון המון המון תודה על תרומתך להעשרת הפורום בתכנים מעניינים, מחכימים ומקצועיים, על הזמן הרב שהשקעת בניהולו ועל שחלקת איתנו את כשרונך הרב, את היצירתיות המתפרצת ואת חוש ההומור הייחודי והנהדר שלך.
נהניתי הנאה גדולה לקרוא אותך, ללמוד ממך ולצפות בעבודותייך וכמובן שאמשיך "לעקוב" אחרייך בבלוג, בפייסבוק וכאן (-:
מאחלת לך את כל הטוב שבעולם והרבה הרבה הצלחה, הגשמה, סיפוק ושמחה בעשייה המקצועית וגם בחייך הפרטיים, עם המון הנאה מלולי בלולי המדהימה שלך ועם הרבה אהבה מכל עבר.
ושוב - תודה!

bijoula

New member
תודה על הכול

היה לנו לכבוד ולעונג, ואין ספק שגם אם את הולכת, החותם שלך נשאר כאן.
מאחלת לך שסיבות טובות ימשיכו להקיף אותך תמיד, שתהיה לך המון הצלחה בדרכך החדשה ושתבואי לבקר כמה שיותר.

danra

New member
יקירתי...

אין עליך בעולם, שיהיה המון בהצלחה בהמשך

יפותו

New member
נורא מרגש אותי לשמוע אתכן...

תודה רבה על התמיכה והפירגון, זה לא מובן מאליו!

מותק!

איזה כיף לשמוע שאת עסוקה בדברים טובים, ושהיום שלך מלא. אני מקווה, שאת מוצאת זמן גם לעצמך, לפנק את עצמך ולהיות נאהבת, כפי שמגיע לך...
מאחלת לך המון הצלחה, המשיכי ליצור ולהתפתח, ולהיות מדהימה בדיוק כמו שאת

תם עידן בפורום איפור...

בהצלחה

אני חושבת שנתת הרבה, גם לאנשים שמעולם לא פנוי אליך אישית כדי שתדעי את זה

ועכשיו אני סקרנית מי תחליף אותך... יש לה וואחד נעליים למלא

למעלה