שרשור היכרות אוגוסט 2012

S אדרוש S

New member
אני

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי - מומלץ להוסיף תמונה
אדר בת 23 מתכוונת להתחיל ללמוד קוסמטיקה (איב סנטר או המכללה לקוסמטיקה ברמת גן לא יודעת עדיין) ויש לי חבר שאני אוהבת ומכבדת והוא אותי (איזה יופי)

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
נסעתי עם אחי ללונדון מה שנתן לי הזדמנות להיות קרובה אליו מאד, הזוגיות שלי, ואבא שלי.. אני אוהבת אותו ויודעת כמה הוא אותי ומבחינתי זה משמעותי כי עברנו תקופות לא קלות בגיל ההתבגרות..

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
לעשות דברים מתוך בחירה ומודעות, בריאות למשפחתי ולי שמחה והתרגשויות

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
שמירת קשר עם הקרובים אלי, לא לדחות דברים, פעילות גופנית קבועה, לאכול מאכלים מזינים ובריאים ולהעשיר את עצמי בידע מכל התחומים

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
לשתות נס קפה ולקרוא ספר, לשחק עם האיפור שלי ,ללטף חתולים ואת החתול שלי בפרט, להאכיל חתולים, לקרוא בפורום הזה, לראות מלא סרטונים , ואוכל שזאת אהבה אמיתית, ואקסטרים.

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?
לבד בברלין- זוג גרמנים שמחליטים למרוד בממשל הנאצי ועושים זאת ע"י הנחת גלויות כתובות נגד השלטון והיטלר, מצליחים לבצע זאת כמעט 3 שנים עד שנתפסים ומוצאים להורג. סיפור אמיתי , מרגש ומומלץ.
חשוב על מספר- ספר מתח נוער כזה נחמד על רציחות
ואני באמצע ספר מתח באנגלית (מנסה לשפר אותה כי זה חשוב), נגמר העוף אבל גם הקוסקוס טעים- על הרפתקאות הדיילים באוויר. אני מאוכזבת שזה לא יותר אבל אני חוזרת לזה לאט לאט.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
מחוברים לחיים, משחקי רעב, יש המון סרטים אבל אני לא זוכרת כרגע.

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?

1. BB של NO7 לעור מעורב
2. קונסילר- או של מייבילין עם הספוג בקצה בגוון לייט, או קולקשן 2000 מדיום או לומי מג'יק של לוריאל מס' 3 מאוהבת בכולם
3.מסקרה פולסיס סגולה של מיביליין - מעולההה
4.צללית קרם בנפיט BIRTHDAY SUIT - תחזיקו חזק כי אין דברים כאלה
5.סומק שהוא גם לשפתיים של מאק מהחדשים בגוון KEEP IT CASUAL
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?

1. קרם לחות סבוקלם
2.מסנן קרינה 50 SPF קליניק
3. חמאת גוף תות של בודי שופ העולמי
4. ליידי ספיד סטיק
5. בושם קלואי מקורי

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?

ואווו , סומק מדלי של נארס, צלליות נארס, עוד צלליות קרם של שאנל , קלרסוניק ואם היה נשאר לי עוד כסף אז פשוט עוד איפור או טיפוח

תודה היה לי כיף להכיר ולכתוב

oggi9

New member
קראת את כל הרבעייה של הספרים של זיו כהן??

אם אהבת את זה את חייבת
כולם ספרי המשך כאלה

cherrycat

New member
שלום

לאנה, בת 31, מנהלת משרד+סטודנטית לתואר שני, נשואה +
+

מצאתי ואימצתי את פאי, ה"תינוק" שלנו (תמונה מצורפת), אח קטן ושובב לצ'רי החתולה.
הדבר הכי משמעותי עוד לפניי- אני באמצע הסמסטר האחרון לתואר! רואה את הסוף בקצה המנהרה

לסיים בהצלחה את התואר, לקנות דירה ולהתגבר על הפחדים, על העצלנות ובעיקר על עצמי כדי לחזור לנהוג.
לא יודעת אם אפשר להשתפר בזה אבל הייתי רוצה להיות אדם קצת יותר אופטימי.
לחרוש על סרטוני איפור ב YOU-TUBE, לראות סדרות אהובות, לשבת עם בעלי באיזה בית קפה או מסעדה נחמדים.
6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
לצערי לא יוצא לקרוא הרבה ספרים מאז תחילת התואר אבל יכולה בכל זאת להמליץ על "הנערה ששיחקה באש", הספר השני בטרילוגיית "מילניום" של סטיג לרסון.
* DRIVE, על שחקן פעלולים שמשלים הכנסה ע"י נהיגה ברכב מילוט משוד ומסתבך קצת עם מאפיונרים, בגלל בחורה כמובן. נשמע נדוש אבל הסרט פשוט מעולה- גם התסריט, גם סגנון הצילום, גם השחקנים וכמובן שגם הפסקול.
* מחוברים לחיים (Intouchables)- קומדיה צרפתית נהדרת על השילוב המוזר בין 2 אנשים שבאים מעולמות הפוכים ומראים שעם קצת חוש הומור עצמי אפשר להתגבר על השוני וליצור חברות מיוחדת. אני יודעת, גם זה נשמע נדוש, אבל מזמן שלא צחקתי ככה בסרט
.
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
פריימר של MAC עם SPF50
מייק אפ PHYTO TEINT ECLAT של סיסלי
קונסילר סטודיו פיניש של מאק
פודרה בתפזורת של שאנל
קבוקי 182 של מאק
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
סבון פנים נוזלי של קליניק
מי פנים Aroma Cleanse של דקלאור
קרם פנים ללילה Skin perfecting lotion מסדרת Age reform של MURAD
קרם פנים ליום MATT VEIL של STENHAL.
קרם עיניים Essential-C של MURAD
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
*רמקולים חדשים, כי החתלתול העבריין שלנו בדיוק שבר את הרמקולים של המחשב

* נעלייים
* פרישייק

nessarose

New member
כבר לא סמויה

1.לילך, בת 30, אמא במשרה מלאה. למדתי אמנות ועכשיו לומדת תדמיתנות באופן פרטי
2.הלידה של הבן שלי
3.מאחלת לעצמי להבין מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ולהצליח לעשות את זה
4.משמעת עצמית
5.לקרוא פורומים ובלוגים על אופנה ויופי, לשוטט סתם ברגל ולראות סדרות.
6. ילדה עם שיער מוזר של דיוויד פוסטר וואלאס, אספלט של מיכל פיטובסקי, כמה טוב להיות פרח קיר של סטיבן צ'בוסקי.
7.בעיקר סדרות. אין זמן וכוח לסרטים עם תינוק בבית. גירלס, דם אמיתי, משחקי הכס,דקסטר ועוד המון.
8.מייק אפ דאבל וור, סומק dame של מאק, מסקרה היי אימפקט של קליניק, איילינר כלשהו בטוש, כרגע של ג'ייד, פודרה בלוט.
9.קרם הגנה בספריי של ד"ר עור, קרם הלחות הצהוב של קליניק, סבון פנים של קליניק, בושם dama של לאורה טונאטו, דאודורנט ללא אלומיניום של לייף
10.הולכת מייד ליריד ready to wear ופושטת על הדוכנים של אווה מנדלבאום, אלף אלף וסיסטר m.

נעמה בז

New member
בדיוק היום

הלכתי ליריד ופשטתי על אווה מנדלבאום וסיסטר M.
על אלף אלף רק הסתכלתי בשקיקה (כי אי אפשר הכל, לא?)

איזה כיף!

nessarose

New member
מה קנית?

אני יצאתי משם עם חולצה של אווה מנדלבאום ושמלה של אלף אלף.

נעמה בז

New member
מה לא...

אני ואמא שלי, אנחנו לא יודעות לדחות סיפוקים כשאנחנו יחד.
שמלה של סיסטר M, מדהימה.
שמלה של נפתול (אני מחפשת שמלה לבנה כבר המון זמן והיא הייתה חמודה, שום דבר מדהים)
חולצה וגופיה של אווה מנדלבאום
שרשרת של לילה מיי, שהיא בחורה כחולת שיער ומקסימה עם תכשיטים קיטשיים להחריד ומדהימים.
וזהו

nessarose

New member
כיף לכן

התכשיטים של לילה מיי תמיד עושים לי חשק, אבל עוד לא קניתי. יש לה שרשרת מקסימה של לוליינית טרפז שאני תמיד שוקלת לקנות. את נפתול אני לא זוכרת אבל שמלות לבנות זה נחמד

blue skies

New member
למרות היותי MIA להרבה זמן ולמרות

שגם לפני זה לא כתבתי הרבה, משתתפת פה

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי
עינב, 30, רווקה, מקצוע? אין ממש הגדרה אבל בתחום הנדל"ן

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? נכנסתי לתהליך של חיים בריאים וטובים יותר
לקחתי קורס שעניין אותי

להמשיך את סעיף 2 ולהביא את זה למקסימום
להתחיל עסוק בתחום שונה שיותר מעניין אותי

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? הערכה עצמית פחות בזבוזים מיותרים התפתחות וגדילה עצמית

לשוטט ולחפש בגדים בגדים איפור ולקים לקנות, ללכת לטיול, לתכנן טיולים, מוזיקה

הציירת משנגחאי - ספר מאלף!!!! מומלץ לקריאה
צללים צרובים עוד ספר מאוד מוצלח ומעניין.
התחלתי ועדין לא סיימתי את THE BELL JAR של סילביה פלאת
התחלתי ולא סיימתי את ארבע אמהות
וכמעט התחלתי את מים לפילים אבל הגעתי למסקנה שזה סתם יבלבל אותי (כן יש לי קטע לקרוא כמה ספרים במקביל) וקראתי עוד ספרים השנה אבל אני כבר לא זוכרת :)

עלייתו של האביר האפל - סרט מעולה, הקודם עם הית ז"ל היה יותר טוב אבל גם זה היה מעניין מאוד

מייק אפ מינרלי של BARE ESSENTIL אני מאוד אוהבת להשתמש איתו, נותן חיות/אור לפנים
מסקרה פשוטה של ספוהרה, אחת היחידות שלא גורמת לעיניים שלי לשרוף ולדמוע
ליפסטיק OFFSHOT של מאק, פשוט, טיבעי ומתאים לכל דבר
ליספטיק סטרוברי של איל מקיאג אדום תות חמוד ושובב, לא צעקני מידי, גם מתאים להרבה
צללית אבקה חום כהה/חציל של ביוטיקר

סבון יהלומים מוצק לפנים
קרם יהלומים
קרם יום לפנים של ניחוח טבע
שפורפרת קוקה בטר מאתר אייהרב - יאם איזה ריח...
מעין קרם חלב גוף מריח מגנוליה של בודי שופ

אני קונה אונליין את כל זוגות הנעליים של IRON FIST שמצאתי בPUNK.COM וגם ארנק

blue skies

New member
ועוד סרטים ששכחתי

אשת הברזל - היה טוב חביב ולא יותר מזה אבל מריל סטריפ היא ענקית!!!
העזרה עם אמה סטון גם סרט חביב מאוד

fionall

New member
טוב, נו, גם אני אשתתף

עצלנית שכמותי, הגיע הזמן להציג את עצמי..

1)הצגה עצמית קצרה: סשה, בת 24, סטודנטית (עוד שנה זה נגמר!), רווקה

הייתה לי שנה די מזופתת, אז לא קרו הרבה דברים טובים. מה שכן, השנה התחלתי להתעניין יותר לעומק בכל תחום האיפור והטיפוח וזה בהחלט הכניס לי קצת צבע לחיים.

שיפור בבריאות, סיום הלימודים עם ממוצע טוב ומציאת עבודה בתחום לימודיי (אחרת למה אני מבזבזת 4 שנים מחיי על הדבר הזה...)

להתנער מהעצלנות שנפלה עליי, להפסיק לעשות דברים בדקה התשעים ולנהל זמנים כמו שצריך. והכי חשוב, לנסות לפתח חשיבה יותר אופטימית.

קפה. בכל רגע, בכל הזדמנות ובכל מקום-חייבת קפה. זה פשוט מרגיע אותי ועושה לי טוב. וחוץ מזה-ספרים, סדרות (חוק וסדר אהבת חיי) ולשבת על קפה (מן הסתם) עם חברה ולפטפט.

זיכרון של דג, המקסימום שאני זוכרת הוא הספר שאני קוראת עכשיו. קוראת הרבה. מה שכן נחקק בזיכרוני מהשנה האחרונה הוא הספר "חמניות" של שראמי בונדריק, המגולל את סיפור חייו של הצייר ואן גוך מנקודת מבטה של הזונה בה התאהב (זו שהוא הביא לה את האוזן שלו). ציפיתי שיהיה משעמם, אך הספר היה מהמם וישר נשביתי בו.

פעם הייתי פריקית של סרטים, ידעתי מה יצא, מתי יצא, מי הבמאי, המפיק, השחקנים, מה הביקורות וכו' של כל סרט אפשרי. היום בקושי מזהה את השחקנים. לאן כל הידועים והאהובים נעלמו? מה זה כל הילדודס החדשים האלה?

1. מייקאפ קולורסטיי-רבלון
2. פדורה בתפזורת-ביוטיקר
3. מסקרה היי אימפקט-קליניק
4. סומק כלשהו (אין לי אחד אהוב בנתיים)-בנתיים נסתפק בסומק מס' 8 של ביוטיקר (ורוד עם נטייה לקורלי מהמם)
5. מברשת הסומק של סמנתה צ'פמן (בשביל הפודרה והסומק)

1. סבון פנים לעור שמן של צטאפיל
2. קרם פנים כלשהו, כרגע בחיפוש-נסתפק בנתיים בDDMG של קליניק
3. קרם עיניים-קריטי לי לאיזורים שבצידי האף ובצידי הפה שנוטים להתייבש ולהתקלף אצלי
4. קרם הגנה של ד"ר פישר SPF 34
5. ליפ באלם של kiss my face בריח sliced peach. איזה ריח, אין דברים כאלה

לא איפורי- מכונת קפה שתפנק אותי בקפוצ'ינו כל יום כל היום, אבל לא עם הקפסולות, אני רוצה אחת שטוחנת את פולי הקפה במקום! ואז אני אהיה המאושרת שבאדם

איפורי-אשרוף את זה על סדנאות ומוצרים במאק

GAGBeauty

New member
נעים להכיר :)

היי :)
מי שלא מכיר אותנו (שמנו לב שאנחנו פעילות רק בפייס של המכורים-שזה דיי מוזר) אנחנו צוות גאג.יש לנו בלוג שנקרא GAGBeauty .

דבר ראשון אנחנו בנות 14.כן.לדפוק לכן *שוב* את נאום ה"אנחנו עושות את זה בשביל הכיף ולא הולכות עם איפור לבצפר?"

1)גל,גליה ואמית (בא'!) .בנות 14.לומדות בכפר הירוק :)
ההורים שלנו לא קונים לנו כלום.אנחנו משלמות על האיפור לבד.בכסף שאנחנו מרוויחות לבד.
2)שיט בקרוז.היה ממש מגניב.
3)להצליח,ולהיות מאושרת ;)
4)בלימודים.לא,90 זה לא מספיק.
5)אני אוהבת לקרוא.גליה ואמית לומדות פסנתר.בזמן הלימודים אני גם במועצת תלמידים.אמית גם רוקדת (בלט וג'ז וכל זה) .ויש את הבלוג :)
6)
-חיי פיי -צריך להסביר ?
-ימי שלישי עם מורי-הוא מדהים ובכיתי.
-סדרת משחקי הרעב -כי מותר לי להיות טיפה שטחית לפעמים ;)
7)-משחקי הרעב -כבר אמרנו שאני שטחית ?
-ג'אמפ סטריט -(של גליה) "קורע"
זהו.אנחנו אוהבות לראות קומדיות רומנטיות גרועות בדרך כלל^^
8) pure radiant tinted moisturizer spf 30 של נארס
פודרת studio careblend של מאק
קונסילר skin renew
סופר ליינר של לוריאל
lip shimmer של burt's bees בגוון cherry

יותר קל ממש שחשבתי^^
9)הביודרמה
ultra facial oil free lotion של קילז
ultra facial cleanser גם של קילז
body gal polisher של "סבון"
וקרם הגנה 50SPF כלשהו

10)אם...המון ליפ טארס של OCC ,המברשת האורגונומית (או משו :p) של עפרה שאני רוצה שנים,ועיפרון permaplum של מאק.

נעים להכיר XD
-גל

היי לכולכן, אני סיון :)

טוב זה ממש נחמד כל הקטע הזה :)
אני לא ניסיתי להיות אלמונית, אבל בכל זאת נעים להציג את עצמי--

1) אז קוראים לי סיון, אני בת 30 (לא מאמינה שהגעתי לקידומת הזו...), אני עיתונאית (בפייסבוק שלי אפשר לגלות די בקלות איפה אני עובדת), וגם מאפרת מקצועית. נשואה כמעט שנה.

2) דברים טובים ומשמעותיים השנה: אז קודם כל, כמו שציינתי לפני שניה- התחתנתי, וזה ממש כיף, יש לי את הבעל הכי מפרגן בעולם, סיימתי תואר שני (ובזאת נראה לי שחתמתי את הפרק האקדמאי בחיי), הייתי חודש בירח דבש בסין- יש לי הרבה מה לספר על החוויה, אבל זה נראה לי לפורום אחר :) נכנסתי לעולם האיפור, ופתחתי את הבלוג שלי- Masks Off Masks On, שאני מאד נהנית ממנו, ומקווה שמסווה הנאה גם לאחרים- ובעיקר עוזרת לחסוך כסף! אני רואה בבלוג כתרומה הקטנה שלי למאבק החברתי...

3) אני מאחל לעצמי שיקרו הרבה דברים טובים בדברים שאני אוהבת- במשפחה, בעבודה, מבחינה מקצועית, וגם מקווה שהבלוג ימשיך לגדול, ושהמידע שאני מנסה להעביר יגיע לכמה שיותר אנשים.

4) במה אני צריכה להשתפר: אמממ... בעלי יגיד שאני צריכה להיות פחות עקשנית בויכוחים. אבל מה לעשות שאני תמיד צודקת?

5) מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי: לכתוב בבלוג! לאפר, להתאפר, לצלם ולהעלות לבלוג! אני אוהבת לצפות בטלוויזיה, בעיקר בסדרות טובות, לקרוא ספרים, חדשות, קניות, מסעדות ובילויים. כל הדברים האלה שהופכים את החיים לכיפים, וחופרים בור בארנק...

6) ספרים טובים: קראתי השנה שני ספרים מאלפים- הראשון "בן החמאס"- שמספר את סיפורו של בנו של אחד ממנהיגי החמאס, שיום אחד הבין שהאידיאולוגיה של החמאס רקובה, התגייס כסוכן בשב"כ, ונלחם נגד הארגון של אביו. סיפור אמיתי שמספר מסעב חסן יוסף בעצמו, שהגלה את עצמו לארה"ב, מסיבות מובנות. ספר חובה!
הספר השני היה "הבעיה עם האסלאם"- ספר שכתבה עיתונאית קנדית מוסלמית, בו היא נוגעת בהמון בעיות עם דת האסלאם- כמו למה הנשים המוסלמיות מדוכאות, למה המדינות המוסלמיות ברובן מפגרות אחר יתר העולם, מה הסיבות לטרור, ועוד. זה ספר מאלף שקראתי בנשימה אחת. מסקרן כל כך ומאיר עיניים. כל כך מעניין לקרוא ספר כזה שעוד נכתב על ידי מישהי שבאה מתוך העולם הזה. אני מאד נמשכת לעולם הזה של המזרחנות, ובזה, אגב, עשיתי את התואר הראשון שלי. גם בעבודה שלי אני כותבת בעיקר על עולם האסלאם- כל כך מעניין!

7) סרטים טובים: ראיתי מלא, ועכשיו לא יעלה לי כלום... חושבת.... אהה דווקא האחרון היה הכי מהנה- הדיקטטור! סרט קורע!!! ממליצה בחום למי שבא לה לצחוק שעה וחצי :) עידן הקרח 3+4- שני סרטים ממש משעשעים גם כן. ראיתי עוד הרבה סרטים, אבל את אלה הכי שווה להזכיר. ראיתי גם סרט אחד לא חדש אבל מעולה- ביום השואה: הפסנתרן- סרט מדהים, שהותיר אותי ממררת בבכי במשך חצי שעה אחר כך, וגם הלכתי לישון עם דמעות. סרט חובה לכל מי שלא ראתה.

8) חמישה מוצרי איפור בלעדיים לשנה החדשה: וואי זה קשה כי אני כל הזמן מחליפה, ובכל זאת-- אייליינר ג'ל שחור של מאד מינרלס- מחזיק שעות, מאד פרקטי+ מברשת אייליינר של איל מקיאג' שאיתה האייליינר יוצא לי הכי טוב.. גלוס של לוריאל - glam shine 6h- הגלוס היחיד שמצאתי שמחזיק שעות באמת- ואפילו השתמשתי בו ביום החתונה (כמובן שבלי אוכל).. מסקרה מיליון לאשז של לוריאל גם כן- ניסיתי הרבה מסקרות וזו הכי טובה שהייתה לי עד כה... והייתי לוקחת גם פריימר- אבל אני לא יודעת איזה עדיין, כי עוד לא מצאתי את האחד שבאמת הרגשתי ש"זה זה".

9) חמישה מוצרי טיפוח: הערכה של ד"ר מיורד לאקנה נחשבת אחד או ארבע?:)- אם לבחור אז הייתי לוקחת משם את הסבון לפנים ואת הג'ל פילינג, קרם גוף וניל של ויקטוריה סיקרט, בושם וניל פצ'ולי של ללין, ו-- דאודורנט קרם של סיקרט, שלמרבה הצער יותר לא נמכר בארץ כבר שנים...

10) אם הייתי מקבלת אלף ש"ח הייתי חורשת על כל אתר קניות באינטרנט שאני מכירה ומזמינה מ-ל-א דברים- בעיקר חדשים שלא ניסיתי אף פעם, כי אני אוהבת מאד לנסות דברים חדשים כל הזמן!

זהו, נראה לי... תרגישו חופשי לבקר אותי בבלוג ובפייסבוק: )

ושוב-- נעים לי מאד :)

LucyXX

New member
היי

לוסי, בקרוב בת 16, תלמידת תיכון אקסטרני.
תמונה ->

וואו, יש כ"כ הרבה! לקחתי את לימודי היפנית קצת יותר ברצינות, יצא לי להיות נוכחת באירועים של שגרירות קוריאה והכל היה מדהים ומאורגן בצורה מדהימה (היה לי הלם תרבות חיובי)
ואם אמשיך לפרט על עוד דברים - זאת תהיה חפירה ענקית

להתקדם בתחומים שאני מתעניינת בהם, להיבחן במבחן של JLPT ולסיים את רוב הבגרויות תוך מועד אחד

לגוון יותר באיפור - לפעמים אני מאמצת איפור עיניים כלשהו שבמהרה נהיה הקבוע שלי ואני לא מגוונת מספיק, זה מבאס

איפור, צילום, הבלוג שלי, לקרוא, ללמוד יפנית במשך יותר משעה, לשמוע מוזיקה.

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?

נערה עם קעקוע דרקון ובכללי טרילוגיית מילניום, בשורות טובות, וכמה ספרים של דיוויד באלדאצ'י.

דוגוויל, נערה עם קעקוע דרקון (בגרסה השבדית, לא האמריקאית החדשה), Die Welle.

מייק אפ: אסתי לאודר - דאבל וור
מברשת 13 של ביוטיקאר
פודרה: ביוטיקאר
מסקרה: הסגולה השמנמנה של מקס פקטור ששכחתי את שמה

אייליינר: אייליינר ג'ל של מייבלין

מסיר איפור: דו פאזי של גרנייר
מי פנים: לוריאל, לא זוכרת איזה בדיוק

סבון פנים: אקניל ווש
קרם לחות: קרליין יאנג
גרנייר רול און עם חומצה סליצילית (לא הקפאין רול און) נגד "חברים" שמפתיעים.

נייקד, המון צלליות מניקס, מאק סומק (או ברונזר) - SCULPT, פלטת 120 צלליות, פודרה לבנה ממאק. ואם יישאר עודף - מברשות של אקו טולס וריל טכניק :)

למעלה