שרשור היכרות אוגוסט 2012

scarlet moon

New member
ארור תהיה, תפוז

ארור תהיה.

טוב, זכית בשני איחולים בשינוי קל בנוסח.

bluestvixen

New member
שיהיה המון בהצלחה ב-L.A

למרות שאין לי ספק שתצליחי. את מקור השראה עבורי, ללא ספק

le ad

New member
מצטרפת

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי - מומלץ להוסיף תמונה - לבנה, בת 40 (כמעט ואחת....), מרפאה בעיסוק, נשואה ללא ילדים, חרדית.

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? עזבתי מקום עבודה שהיה לי בו רע, ועברתי למקום אחר, עם תנאים יותר טובים. בינתיים אני שומעת שמרוצים ממני.

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? להתמקצע בעבודה שלי - שזה כולל להתחיל ללמוד רוסית (זה יעזור לי לתקשר עם מטופלים דוברי רוסית ללא צורך בתרגום).

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? אממ... בהמון דברים. אולי פחות להיות דחיינית.

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לגלוש באינטרנט ובמיוחד לגלוש בפורום הזה ולקרא את הבלוגים של האיפור שמובאים כאן. כמו כן אני אוהבת לקרא בפורום צמחונות וטבעונות ולחפש מתכונים טבעוניים מוצלחים. וכמובן - 2 קומונות לנשים דתיות בהם אני משתתפת בקביעות כבר כמה שנים.

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? אני כמעט לא קוראת ספרות חול לא דתית, למעט ספרים "מקצועיים", כמו ספרי התפתחות אישית, פסיכולוגיה וכו'.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? לא רואה סרטים. מחכים לי על המחשב כמה סרטים מצויירים כמו קונג פו 2, אבל אני לא רואה את עצמי בזמן הקרוב מגיעה אליהם.

8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
1 - מייאקפ של קולורסטיי מספר 250 לעור שמן-מעורב
2 - פודרה כלשהי (פופה ואחרים. פעם היה לי של מאק, אבל החלטתי שאפשר להסתפק בזול יותר עם אותה תוצאה)
3 - פרמייר שקוף של פופה
4 - מברשת המייקאפ שלי - מין מברשת שטוחה שקניתי אי פעם באחת החנויות הזולות, והיא מעולה.
5 - פיינטפוט בצבע פיינטרלי של מאק (בסיס מעולה לאיפור עיניים. מאז שהתחלתי להשתמש בו הצלליות לא זזות כל היום).

9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
1- שמן הידרופילי של מאק - לא משנה אם בבקבוק השקוף או הירוק - מעולה גם לניקוי מברשת מייקאפ.
2 - סבון לפנים ירוק של מאק (עכשיו אני מנסה עוד סוגים לא של מאק, זולים יותר, אבל זה סבון מעולה שמחזיק המון המון זמן)
3 - קרם לחות של קמדיס - סבומדיס
4 - דפי בלוט של לייף
5 - דיאודורנט כלשהו

10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
אה, זה קל. הייתי היום במאק בשביל B2M, ונורא התחשק לי צלליות מהקולקציה החדשה, אבל יכולתי להשקיע רק בצללית אחת (AURORA). אז אני בטח ארוץ לקנות עוד כמה צלליות מהקולקציה, ואם ישאר כסף, אז גם פלאודליין בצבע או שניים נוסף לשחור שיש לי, ואולי גם סומק מהקולקציה החדשה.

le ad

New member
אממ...

הבנתי את השאלה על מוצרים קבועים למשך השנה. צלליות מזדמנות לא נכללו כאן, ולמעשה אחרי הפיינטרלי לא משנה מה שמים. זה פשוט לא זז.

ditdit

New member
בהצלחה עם הרוסית!

את נשמעת לי בן אדם מאוד ישיר - בהצלחה עם הכל.

nur82

New member
נורית

לא אענה על כל השאלות כי הבן שלי יושב לידי ועושה רעש תשומת לב
חחח

בת 30
מורה לאנגלית בתיכון

אוהבת איפור מאז י"ב
נושאה+

בדיוק לפני שנה עשיתי הזמנה מחו"ל ומאז אני מכורה לקניות איפור משם

אני הכי אוהבת איפור עיניים ולא מפסיקה לקנות צלליות "ניוד"

עד לפני שבועיים ממש זנחתי את הפנים ובכלל לא היתה שגרת טיפוח

עד שהתחלתי לראות "קווים" וקמטים וכתמים פה ושם
התחלתי להתעניין האיהרב תודות למרינה חחח

והיום יש לי שגרת טיפוח קפדנית

ואפילו הפנים שלי נראה יפה וזוהר.

hanitos1

New member
נעים להכיר !!!

1) שמי הוא חני אני בת 28 לכל מי ששואל (32 לפי תעודת זהות) במיקצועי אני טכנאית תעשיה וניהול וגם מאפרת נכון לעכשיו אני לא עוסקת לא בזה ולא בזה.... אלה בעיקר בטיפול במשפחתי היקרה מה שאומר עקרת בית.
מצב משפחתי נשואה +3 (שני בנים ובת)

2.) הדברים הטובים והמשמעותיים שקרו לי השנה הם שלמדתי להעריך את מה שיש לי .לפעמים בנאדם צריך לקבל "סטירה" כדי להבין שאיפה שהוא נמצא זה המקום הכי טוב בעולם.

3) אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה להיות אדם יותר טוב .

4)במה כדאי לי להשתפר כמו שכתבתי קודם להיות יותר טובה ,...רגועה וסבלנית ....

5) מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה -חוץ מלצפות בסרטוני איפור ביוטיוב לבזבז כסף ולשוטט בקניונים אני אאוההבבת מוזיקה אוהבת לחבר אוזניות למערכת ויכולה לשמוע שעות על גבי שעות
מוזיקה מכל הסיגנונות ובכל השפות.

6)לצערי הרב לא יצא לי לקרוא השנה שום ספר למרות שאני מאוד אוהבת לקרוא יש רק ספר אחד שאני קוראת בו כל יום כמה פעמים וזהו סידור התפילות שלי.

7)אני דתיה
ולכן לא רואה סרטים.

8)5 מוצרי איפור שהייתי משתמשת בשנה החדשה הם -
מייקאפ לנקום טיינט איידול/אסתי לאודר
ברונזר של דיור הניוד
איילנר גל של מק השחור
מסקרה היפנוז דרמה לנקום
ושפתון /ליפ גלוס לא מסוגלת לבחור אין לי

9)5 מוצרי טיפוח שהייתי משתמשת בשנה החדשה הם -
סבון של ד"ר פישר קמיל בלו סנסטיב הוורוד של התינוקות הכי אהוב עלי להסרת איפור מהפנים ולרחיצת פנים בבוקר
מיי פנים של לנקום כבר שנים שאני נאמנה למוצר הזה .
קרם לחות כרגע יש לי של קלרינס אבל אני תמיד מחליפה כשנגמר אז ככה שאין לי קרם פנים מנצח
קרם עיניים למרבה ההפתעה של רבלון קטע מטורף היו לי קרמים של החברות הכי יקרות ולא הרגשתי שהם עושים משהו מיוחד למרות שאני לא באמת מאמינה שקרם
עיניים יכול להעלים קמטים ועיגולים כהים אבל הקרם הזה של רבלון ממש מרווה ומלחח את העור מה שלא קרה לי קודם עם קרמים אחרים.
מסיר איפור עיניים דו פאזי של לנקום עדין ומסיר איפור עמיד בלי לשפשפף ולגרות את העור .
10)נניח וקיבלתי 1000 ש"ח לבזבוז אז אם הייתי בנאדם טוב כמו שהייתי רוצה להיות אז הייתי מכניסה את הכסף למינוס או קונה בו מתנות לאהוביי אבל אני מכורה ובמכורים אין אמונה אז הייתי נכנסת לנט ומזמינה את הנייקד את 2 הנייקד וגם נארס אורגזם וגם שאנל וגם רבלון הסטיין באטרס החדשים בקיצור כל מה שהייתי רואה באותו הרגע .

אין אני רעה רעה מאוד

KC Mussman

New member
היי חני

נעים להכיר ...
אהבתי את בחירות האיפור שלך.
הסתקרנתי מאיזו סיבה (מבחינת הדת) את לא רואה סרטים (ולכן אני שואלת נטו מתוך סקרנות)
כי אני חילונית אך משפחתי דתיה והמשפחה המורחבת חרדית אבל אנחנו כן נוטים לצפות בסרטים פה ושם בקולנוע
ואפילו ראינו יחדיו את הסיפור שאינו נגמר באחד החגים (סרט פנטזיה מקסים משנות ה80). מקווה שההתעניינות שלי לא פוגעת :)

hanitos1

New member
היי קייסי נעים מאוד .

תודה רבה .
אנחנו לא רואים סרטים מכיוון שלפני כמה שנים קיבלנו החלטה בעיקבות החזרה בתשובה להוציא את הטלויזייה מהבית (לטובת השלום בית).אבל אנחנו כן הולכים לפעמים בחופשים עם הילדים לראות סרטים בקולנוע ואם אנחנו מתארחים אצל משפחה או חברים (רוב המשפחה וחברים שלנו חילונים.אני לא אוהבת את ההגדרה הזאת חילונים חרדים כולנו יהודים)אז אנחנו כן רואים (אני נגד כפיה דתית)למשל אמא אמא שלי תמיד "משכנעת" אותי לראות איתה כוכב נולד וסופר נני וכאלה...
את לא פוגעת בכלל ואני שמחה על ההתענינות.
נ.ב בהלצחה בLA אין לי ספק שתעשי שם חייל
והסיפור שאינו נגמר היה אחד הסרטים האהובים עלי

שוב יוצאת מארון החצי סמויות, וחוזרת חזרה

1) היי, אני נורית, סטודנטית למשפטים בת 27 (28 עוד שבוע אבל יש לי שבוע של חסד
), נשואה, לא מאפרת מקצועית בכלל (רק חובבת, אבל רוכשת איפור מקצועית (בגמילה יחסית מוצלחת כבר כשנתיים כמעט)).
2) האמת, אחד הדברים הטובים שקרו לי זה שאני מתאפרת *פחות* ומרגישה סבבה עם זה (פעם כל יציאה מהבית לוותה במשטר איפור קפדני). בקטע איפורי - סדנה עם טל הנפלאה.
3) רק שיהיה כיף, למצוא התמחות טובה, ולהמשיך לאהוב את החברים שלי ובחזרה.
4) להשתפר בניהול זמן (כן, לחלוטין גנבתי מאלובש גניבה ספרותית), ושיהיה לי פחות אכפת מדברים (אני יכולה להשקיע שעות בשביל לעזור לחברים בדברים ממש מינוריים ולא חשובים - זה לא יעיל!).
5) התחביבים שלי לא כוללים שום דבר מקורי - איפור, אינטרנט, חברים, אופניים.
6) אני לא זוכרת ספר שקראתי השנה והשאיר בי איזשהו חותם, אפילו ברמת ההמלצה למישהו עליו. באופן כללי אני מאוד אוהבת ספרים של סופרים ישראליים, אתגר קרת, אשכול נבו, עמוס עוז וכאלה.
7) באופן כללי אני נהנית מלראות סרטים אידיוטיים ככל האפשר - זאת אומרת שנהניתי מהדיקטטור, ואחד הסרטים האהובים עליי (שלא יצא בשנה האחרונה) זה גנוב על הירח (Dispicable Me).
8)
הראשון זה BB קרים (קניתי אתמול את זה של אסתי לאודר, מריח נפלא בעיניי, אני אקווה שנסתדר היטב, אני והוא).
השני יהיה פלואידליין (השחור או החום)
השלישי יהיה סומק (אורגזם או spaced out של מאק)
הרביעי יהיה שפתון כלשהו (האהוב עליי לאחרונה הוא girl about town)
החמישי הוא מסקרה (ריסים מלאכותיים של YSL)
9)
הראשון זה סבון פנים מסדרת אורז אדום של ל'אוקסיטן.
השני זה מי הפנים מאותה הסדרה.
השלישי הוא משהו לשפתיים - פרפ אנד פריים של מאק או הקרם של פלקסיטול (הם לא דומים בשום צורה, סתם הגנבתי שני מוצרים בסעיף אחד).
הרביעי הוא UV+ של קלארינס (קרם הגנה)
החמישי הוא מסיר איפור דו פאזי (נגיד של גרניה, אבל זה לא באמת משנה לי).0
10) לא קשה: המסקרה של YSL לעיל, גלוסי סטיין של YSL, פרפ אנד פריים ליפ של מאק, מעגל ריסים חדש, מברשת לשפתיים
(הכי אהובה עליי היא 318 של מאק, אבל היא נהרסה לי והמחיר שלה לא מאוד פרופורציונלי למשהו, יש מברשת שפתיים retractable אפילו בסופר פארם ב-13 ש"ח, ובקטע של מברשות שפתיים אני לא רגישה להבדלי איכות גדולים).

כן הא?

אבל רק דברים טובים!
רק השבוע רכשתי את ספוגית האיפור של מדינה ואת ה-BB של אסתי לאודר,
ואני צריכה בקרוב לרכוש את המסקרה.
גמילה גם כן

למעלה