שרשור היכרות אוגוסט 2012

marina4o

New member
שרשור היכרות אוגוסט 2012

כי באמת הגיע הזמן להכיר באופן "רשמי" את כולן, גם הסמויות שביניכן!

ולכן יהיה שאלון שיצטרך מכן השקעה אך בתמורה נזכה להציץ מקרוב אל חייכן ולהשתלט עליהם (אם עד עכשיו זה לא קרה)!

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי - מומלץ להוסיף תמונה
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?

*ותודה לאלכס על השאלון שהועתק משרשור קודם

אחרי אחרי 6 שנים כסמויה הגיע הזמן

תמר בת 24, סטודנטית, בזוגיות פלוס חתולה
התחלתי מסלול ארוך וקשה בדרך להיות מה שאני באמת רוצה להיות בחיים, וכיף לי לראות שאני לא שוקלת אפילו לוותר =)
פשוט שתהיה טובה.
תמיד כדאי להשתפר בהכל
ווי אני כבר לא זוכרת מה זה שעות פנאי... אני זוכרת במעומעם משהו עם איפור, ספרים, טיפול בחיות נטושות ופצועות, וגם חיי חברה (שנעלמו כליל)
עצוב להודות אבל לא היה לי שניה לספרים השנה. מאז תחילת שנת הלימודים קראתי רק 3 ספרים- 2 מתוכם לא שווים התייחסות, ואחד הוא "קיצור תולדות האנושות" חביב אבל מעדיפה את הספרים שלי עם עלילה, רצוי פנטזיה ומד"ב
יש לי זכרון של עז, איך אני אמורה לזכור דברים כאלו?!
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
ואי ואי, בלתי אפשרי. נניח שמקדם הגנה טוב לא נחשב איפור, וגם באלם
אז 1. קולורסטיי של רבלון לעור שמן, 2. סומק בלאשבייבי של מאק (על תקן סומק שיכול גם לחטב), 3. מסקרה היי אימפקט של קליניק, 4. מברשת סומק של סיגמא (רחוקה מדי ולכן אין מספר), ומוצר אחרון יהיה 5. צללית חומה שעוד לא נפלה לידי, שתהיה טובה גם לגבות וגם לתיחום העין.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
אני כזאת זונת-טיפוח שנראה לי שבחיים לא קניתי את אותו מוצר טיפוח פעמיים... בעצם יש משהו שקניתי פעמיים (ויותר)- מקדם הגנה 50 SPF של אוון, וBB של מישה
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
מתנות שרציתי לקנות לאנשים שאני אוהבת אבל התקמצנתי בגלל המיתון בחשבון הבנק שלי

SimplyMaya13

New member
יואו! :-O

את מזכירה לי גירסא קולית ומעודנת יותר של טיפאני די!

alubash

New member
אני

אלכס בת 31, מתכנתת, נשואה עם ילדון בן חצי שנה.

לידת הפיצי המתוק שלי, כמובן :)

בריאות, רצף של יותר מ-3 שעות שינה בלילה וטיפה יותר זמן פנוי לעצמי ו\או לזוגיות. וגם הצלחה בעבודה.

ללמוד להיות יעילה יותר בניהול זמן.

פילטיס פעמיים בשבוע שומר לי על השפיות, ספר טוב שאני מצליחה לקרוא פה ושם, ימי שבת כשאנחנו יוצאים עם הבייבי לבית קפה.

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
"אלגנטיות של קיפוד" היה מעולה ומרגש - ממליצה בחום.

מאוד אהבתי את "הערת שוליים".

פרו-לונגוור קונסילר של מאק,
עפרון גבות אוטומטי של מאק או אנסטסיה,
מסקרה מעבה טובה כלשהי (ארמאני\היפנוז\בנפיט\קלארינס),
מייקאפ קולורסטיי של רבלון או אידול של לנקום,
איזשהו ליפסטיק בגוון טבעי.

קרם\ג'ל עיניים של קליניק
ג'ל לחות לפנים של קלארינס בצנצנת בכחולה (לא זוכרת את השם המדויק)
סבון פנים עם שיאה לעור יבש או עדין של קלארינס או סבון פנים של לאוקסיטן מסדרת האורז האדום
מסכת חימר מטהרת של אהבה
מקדם הגנה לפנים 40SPF של קלארינס

מעיל יפה לחורף או יום בספא עם מסאז' מעולה.

blue skies

New member
אלגנטיות של קיפוד איזה ספר מהמם!!!

קראתי אותו פעמים אחרי שהשאלתי מחברה ואז לא היית ימסוגלת אז קניתי לעצמי עותק

alubash

New member

בכוונה לא הלכתי לראות את הסרט, כי שמעתי שהוא לא משהו ולא רציתי שיהרוס לי :)

scarlet moon

New member
נעים להכיר - טל

1)
אני טל, בת 27. אני עוסקת בשני מקצועות שמהראייה שלי משלמים ותורמים אחד לשני: איפור, ותקשורת חזותית (עיצוב גרפי ב"שפת העם"), וכותבת בלוג איפור.
השנה סיימתי 4 שנים מפרכות של לימודי תקשורת חזותית, ועכשיו אני בצומת דרכים באיזה כיוון ללכת ואיך לשלב, אבל אני מרגיעה את עצמי שיש אנשים שלא יודעים בכלל במה הם טובים ומה כיף להם לעשות, ולי יש כמה כיוונים כאלה אז אסור לי להתבכיין על זה אלא להגיד תודה ולשתוק

התחתנתי לפני ארבעה חודשים לאהוב נעוריי (אנחנו מגיל 16 יחד)

התמונה מהחתונה, אלא מה.

התחתנתי (למרות שאם תשאלו אותי, אין שם שינוי וטוב שכך), סיימתי לימודים ארוכים שלפרקים הוציאו ממני את הרצון לחיות, פתחתי את הבלוג שאני מאד נהנת ממנו ועוד....

כמה שזה נדוש - לקום כל יום עם חיוך על הפנים, ואם אפשר גם ללכת לישון עם כזה.

יש לי תכונה שגורמת לי הרבה סבל: רגישות-יתר. כל מילה, לכל פרצוף, שום דבר לא חומק מעיניי והכל משפיע עליי בצורה מאד משמעותית. אני חייבת להשתפר ולהפסיק לקחת דברים קשה מדי, מה שגורם לי הרבה פעמים להסתכל על השלילי בחיים ולא על החיובי, למרות שיש הרבה כזה. עכשיו כל יום לפני השינה אני כותבת במחברת את כל הדברים הטובים שקרו לי באותו יום, גם הכי "שוליים" כביכול כמו מישהו שחייך לי ברחוב או מילה טובה שקיבלתי, כדי להעריך את כל הדברים הטובים שיש לי בחיים, דברים שלרובנו יש נטייה לתת להם להבלע כשמעצימים את הדברים השליליים. ממליצה לכם על השיטה הזו ד"א, היא מסתברת כדיי יעילה
ובלי קשר, תמיד, בכל תחום, יש במה להשתפר ומה ללמוד.

לקרוא ספרים ומאמרים באינטרנט
, לצייר, להיות עם בעלי ולדבר...סדרות טלוויזיה איכותיות, סרטים, לעצב, לכתוב בבלוג, לעשות ניסיונות איפור על עצמי ועל אחרים, לצאת עם חברות, לאכול טוב (עדיפות לסושי
), לקנות דברים שמשמחים אותי

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?

השנה בגלל לחץ היסטרי לא יצא לי לקרוא הרבה, אבל קראתי ספר מאד מעניין על "קיצור תולדות האנושות", ספר של ד"ר ישראלי להיסטוריה, מעין סקירה על תהליכים ונקודות מפנה בהיסטוריה ומענה שאלות מעניינות על דברים שקרו במהלך ההיסטוריה שאנחנו לוקחים כמובן מעליו. קראתי גם את "תולדות היופי" (שחיכה לי שנה על המדף אצלי בבית, פשוט העטיפה מהממת..), על תפיסת היופי והשינויים בה לאורך ההיסטוריה - מרתק!
וקראתי שוב, שלושה ספרים שאני ממש אוהבת וקראתי מלא פעמים (ספרים שאני אוהבת אני קוראת כמה פעמים), ואני ממליצה על קריאה שלהם לכל אחד כי הם פשוט אפיים לחלוטין וקלאסיקות חובה, כל אחד מהם, ובעלי עומק בלתי יתואר: "תמונתו של דוריאן גריי" של אוסקר ווילד, "עלובי החיים"של ויקטור הוגו, הספר האהוב עליי ביקום. ו"אלה תולדות" של אלזה מורנטה.

"עלייתו של האביר האפל" כמובן! "מחוברים לחיים"...האמת, לא היו הרבה סרטים מאד טובים שיצאו השנה ביחס לשנים קודמות. איכשהו יצא השנה שראיתי יותר סדרות טובות מסרטים טובים. ובימינו, בסדרות האיכותיות משקיעים ברמה של סרט, ואני אוהבת שאפשר להגיע שם לעומק של הדמויות והסיפור יותר מבסרט כי יש יותר זמן לבנות את הכל בצורה אמינה.. העונות האחרונות של "משחקי הכס", "דקסטר", "שובר שורות", "ספרטקוס", "הבורג'ס", "שרלוק" וכו'.

קשה, מה זו השאלה הזו!?! אבל אם אני חייבת:
1. BB קרים של אנה לוטן. הוא ישמש לי גם ככיסוי לא רע בכלל וגם כהגנה בפני השמש.
2. קונסילר פרו לונגוור של מאק.
3. סומק קרם lady blush של מאק.
4. פודרה בלוט של מאק.
5. מסקרה של YSL.
שיט נשארתי בלי שפתון... אני ארמה ואדחוף את הגלוס-סטיין של YSL בלי שאף אחד ישים לב.

זה כבר יותר קל.
1. טריפל בנפיט של אנה לוטן.
2. קרם זהב ליום של אנה לוטן.
3. קרם עיניים של קלרינס שישמש גם בסיס טוב לקונסילר.
4. קרם לילה תפוח של ד"ר כדיר.
5. באלם לשפתיים של וולדה.

רגע רגע... זה צריך להיות בתחום האיפור או בכלל?? אם איפור - ממש בא לי על עוד כמה גלוס-סטיינים ואני כבר אמצא איך להוציא את זה במאק.
אם לא חייב להיות איפור, אני אראה ב-1000 שקל שנחתו עליי סימן משמיים, אצרף אליהם עוד כסף ואסע לאיזה שבוע באירופה, זה יבוא לי בטוב עכשיו.

יצא ארוך אבל אני מקווה שמעניין

KC Mussman

New member
וכרגיל את מקסימה וכותבת יפה.

טעם מעולה בסרטים וסדרות וספרים...
עלובי החיים זה אחד הספרים האהובים עליי וגם אלכסנדר דיומא נכלל לי בקטגוריה הזו (הרוזן ממונטה קריסטו, שלושת המוסקטרים והאיש במסכת הברזל)
לא ראית את הסדרה once upon a time? ממליצה בחום.

scarlet moon

New member

אני אכן אוהבת גם את אלכסנדר דיומא (במיוחד את הרוזן ממונטה קריסטו!) אבל לא קראתי אותו שוב השנה

את הסדרה טרם הספקתי לראות, אבל היא ברשימת המתנה! בקרוב...

KC Mussman

New member
ווא את ממש תהני

פקחי עין לכל סגנונות האיפור המטורפים שהולכים שם. סדרה מעולה.

מצטרפת למקהלה

את הכי נפלאה בעולם (ואת יודעת את זה - מספיק אנשים חיצוניים ולא משוחדים העידו על כך),
אני בטוחה שתצליחי בכל מה שתעשי,
רק תזכרי להנות בדרך (אני יודעת שלאנשים שלוקחים הכל קשה (כמוני) זה לפעמים קשה ולפעמים צריך להזכיר דברים כאלה בקול רם).

רק אהבה

מיצי77

New member
יה מהממת אחת

הנה לך משהו לכתוב היום המחברת....את מהממת והתאהבתי בבלוג שלך מהרגע הראשון...שלא תחשבי שלא שמתי לב על הסטיין, גברת יש לך סומק קרם תתפחי קצת על השפתיים ותסתפקי בזה חחחחח.....עכשיו אני בושה וכלימה שלא קראתי את עלובי החיים-מזל שאחותי מנהלת חנות ספרים הוא כבר בדרך.....

יש לך אחלה בלוג,

את מאפרת מהמם, וחוצמזה שלפי איך שתיארת את עצמך יש לנו המון דברים משתופים. טוב לדעת :)

KC Mussman

New member
מסמויה לאקטיבית מאוד - נעים להכיר :)

היי כולם אני קייסי מוסמן בת 26 מרמת גן - נשואה פלוס חתול שהוא חבר.
אני מתפרנסת מהתחום המרתק של איפור אפקטים לקולנוע ועיצוב אביזרים וארט, לאחר וותק ארוך של 10 שנים במקצוע כמעצבת גרפית. (נכון מאוד מגיל 16)
תוכלו לראות את עבודותי כאן: www.kcmussman.com

התקבלתי לבית הספר היוקרתי ביותר לאיפור לקולנוע שממוקם בלב הוליווד ואולי מוכר לכם מתוכנית הריאלטי FACEOFF

הצלחה בבית הספר החדש, וזינוק במדרגות הקריירה בהוליווד הנוצצת.

להגביר את הקצב- להיות יותר אסרטיבית משאי פעם הייתי ולאכול את L.A בלי מלח.

להמציא לוקים מדליקים ואומנות שפתיים, ולהתפנק עם החתול.

רובין הוב: live ship traders trilogy - ספר פנטזיה מרתק על ימאים ופיראטים בים הפתוח על כל הסכנות ומפלצות ים.
Star Trek Aliens and Artifacts - ספר מקצוע מרתק שמספר את המסע הפורץ דרך של עולם איפור האפקטים ועיצוב אביזרים דרך הסדרת מדע בדיוני הראשונה שהוקרנה על המסך הצבעוני.

"פרומטאוס"- מדע בדיוני, הסרט המקדים לסדרת ALIEN (הנוסע השמיני) של סקוט ריפלי בעיצובו של גייגר. המון אקשן- סרט מדליק
"האביר האפל" הסרט הכי טוב שיצא לבאט-מן עד כה. משחק מפתיע של אן האת'אווי ועלילה גדושה מתח ואקשן.
"
Black Track Eyeliner Gel -MAC
Ruby Woo Lipstick - Mac
Teint Miracle Makeup - Lancome
Biculiqe Poppy Blush - Givenchy
Zoomlash Black Mascara - MAC

קרם ידיים ונילה של ללין
קרם רגליים של scholl
קרם פנים של AHAVA
קרם גוף אקזוטי בריח מלון מלפפון של Thai Spa
מסיר איפור של AHAVA

3 פלטות של LIMECRIME
את כל הרביעיות של Sugerpill
וואולי ישאר מספיק לכמה מוצרים של The Balm

למעלה