לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879718,797 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור היכרות אוגוסט 2012'
שרשור היכרות אוגוסט 2012
<< ההודעה הנוכחית
01/08/2012 | 01:03
89
1622
כי באמת הגיע הזמן להכיר באופן "רשמי" את כולן, גם הסמויות שביניכן!

ולכן יהיה שאלון שיצטרך מכן השקעה אך בתמורה נזכה להציץ מקרוב אל חייכן ולהשתלט עליהם (אם עד עכשיו זה לא קרה)!

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?

*ותודה לאלכס על השאלון שהועתק משרשור קודם
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' אחרי אחרי 6 שנים כסמויה הגיע הזמן'
אחרי אחרי 6 שנים כסמויה הגיע הזמן
01/08/2012 | 03:50
3
739
תמר בת 24, סטודנטית, בזוגיות פלוס חתולה
התחלתי מסלול ארוך וקשה בדרך להיות מה שאני באמת רוצה להיות בחיים, וכיף לי לראות שאני לא שוקלת אפילו לוותר =)
פשוט שתהיה טובה.  
תמיד כדאי להשתפר בהכל
ווי אני כבר לא זוכרת מה זה שעות פנאי... אני זוכרת במעומעם משהו עם איפור, ספרים, טיפול בחיות נטושות ופצועות, וגם חיי חברה (שנעלמו כליל)
עצוב להודות אבל לא היה לי שניה לספרים השנה. מאז תחילת שנת הלימודים קראתי רק 3 ספרים- 2 מתוכם לא שווים התייחסות, ואחד הוא "קיצור תולדות האנושות" חביב אבל מעדיפה את הספרים שלי עם עלילה, רצוי פנטזיה ומד"ב
יש לי זכרון של עז, איך אני אמורה לזכור דברים כאלו?!
8)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
ואי ואי, בלתי אפשרי. נניח שמקדם הגנה טוב לא נחשב איפור, וגם באלם אז 1. קולורסטיי של רבלון לעור שמן, 2. סומק בלאשבייבי של מאק (על תקן סומק שיכול גם לחטב), 3. מסקרה היי אימפקט של קליניק, 4. מברשת סומק של סיגמא (רחוקה מדי ולכן אין מספר), ומוצר אחרון יהיה 5. צללית חומה שעוד לא נפלה לידי, שתהיה טובה גם לגבות וגם לתיחום העין.
9)אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
אני כזאת זונת-טיפוח שנראה לי שבחיים לא קניתי את אותו מוצר טיפוח פעמיים... בעצם יש משהו שקניתי פעמיים (ויותר)- מקדם הגנה 50 SPF של אוון, וBB של מישה
10)משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
מתנות שרציתי לקנות לאנשים שאני אוהבת אבל התקמצנתי בגלל המיתון בחשבון הבנק שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יואו! :-O'
יואו! :-O
01/08/2012 | 20:47
2
250
את מזכירה לי גירסא קולית ומעודנת יותר של טיפאני די!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'הרבה יותר קולית! '
הרבה יותר קולית!
02/08/2012 | 13:24
1
51
לצפיה ב-' '
02/08/2012 | 16:31
20
לצפיה ב-'אני '
אני
01/08/2012 | 12:12
4
575
אלכס בת 31, מתכנתת, נשואה עם ילדון בן חצי שנה.

לידת הפיצי המתוק שלי, כמובן :)

בריאות, רצף של יותר מ-3 שעות שינה בלילה וטיפה יותר זמן פנוי לעצמי ו\או לזוגיות. וגם הצלחה בעבודה.

ללמוד להיות יעילה יותר בניהול זמן.

פילטיס פעמיים בשבוע שומר לי על השפיות, ספר טוב שאני מצליחה לקרוא פה ושם, ימי שבת כשאנחנו יוצאים עם הבייבי לבית קפה.

6)מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
"אלגנטיות של קיפוד" היה מעולה  ומרגש - ממליצה בחום.

מאוד אהבתי את "הערת שוליים".

פרו-לונגוור קונסילר של מאק,
עפרון גבות אוטומטי של מאק או אנסטסיה,
מסקרה מעבה טובה כלשהי (ארמאני\היפנוז\בנפיט\קלארינס),
מייקאפ קולורסטיי של רבלון או אידול של לנקום,
איזשהו ליפסטיק בגוון טבעי.

קרם\ג'ל עיניים של קליניק
ג'ל לחות לפנים של קלארינס בצנצנת בכחולה (לא זוכרת את השם המדויק)
סבון פנים עם שיאה לעור יבש או עדין של קלארינס או סבון פנים של לאוקסיטן מסדרת האורז האדום
מסכת חימר מטהרת של אהבה
מקדם הגנה לפנים 40SPF של קלארינס

מעיל יפה לחורף או יום בספא עם מסאז' מעולה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היייי...איזו חמידות איתך עם המסאז''
היייי...איזו חמידות איתך עם המסאז'
02/08/2012 | 09:11
1
43
לצפיה ב-'אלגנטיות של קיפוד איזה ספר מהמם!!!'
אלגנטיות של קיפוד איזה ספר מהמם!!!
03/08/2012 | 11:13
1
50
קראתי אותו פעמים אחרי שהשאלתי מחברה ואז לא היית ימסוגלת אז קניתי לעצמי עותק
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
06/08/2012 | 21:07
5
בכוונה לא הלכתי לראות את הסרט, כי שמעתי שהוא לא משהו ולא רציתי שיהרוס לי :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' נעים להכיר - טל '
נעים להכיר - טל
01/08/2012 | 12:32
8
2202
1) אני טל, בת 27. אני עוסקת בשני מקצועות שמהראייה שלי משלמים ותורמים אחד לשני: איפור, ותקשורת חזותית (עיצוב גרפי ב"שפת העם"), וכותבת בלוג איפור. השנה סיימתי 4 שנים מפרכות של לימודי תקשורת חזותית, ועכשיו אני בצומת דרכים באיזה כיוון ללכת ואיך לשלב, אבל אני מרגיעה את עצמי שיש אנשים שלא יודעים בכלל במה הם טובים ומה כיף להם לעשות, ולי יש כמה כיוונים כאלה אז אסור לי להתבכיין על זה אלא להגיד תודה ולשתוק
התחתנתי לפני ארבעה חודשים לאהוב נעוריי (אנחנו מגיל 16 יחד)
התמונה מהחתונה, אלא מה.

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? התחתנתי (למרות שאם תשאלו אותי, אין שם שינוי וטוב שכך), סיימתי לימודים ארוכים שלפרקים הוציאו ממני את הרצון לחיות, פתחתי את הבלוג שאני מאד נהנת ממנו ועוד....

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? כמה שזה נדוש - לקום כל יום עם חיוך על הפנים, ואם אפשר גם ללכת לישון עם כזה.

יש לי תכונה שגורמת לי הרבה סבל: רגישות-יתר. כל מילה, לכל פרצוף, שום דבר לא חומק מעיניי והכל משפיע עליי בצורה מאד משמעותית. אני חייבת להשתפר ולהפסיק לקחת דברים קשה מדי, מה שגורם לי הרבה פעמים להסתכל על השלילי בחיים ולא על החיובי, למרות שיש הרבה כזה. עכשיו כל יום לפני השינה אני כותבת במחברת את כל הדברים הטובים שקרו לי באותו יום, גם הכי "שוליים" כביכול כמו מישהו שחייך לי ברחוב או מילה טובה שקיבלתי, כדי להעריך את כל הדברים הטובים שיש לי בחיים, דברים שלרובנו יש נטייה לתת להם להבלע כשמעצימים את הדברים השליליים. ממליצה לכם על השיטה הזו ד"א, היא מסתברת כדיי יעילה ובלי קשר, תמיד, בכל תחום, יש במה להשתפר ומה ללמוד.

לקרוא ספרים ומאמרים באינטרנט , לצייר, להיות עם בעלי ולדבר...סדרות טלוויזיה איכותיות, סרטים, לעצב, לכתוב בבלוג, לעשות ניסיונות איפור על עצמי ועל אחרים, לצאת עם חברות, לאכול טוב (עדיפות לסושי ), לקנות דברים שמשמחים אותי

השנה בגלל לחץ היסטרי לא יצא לי לקרוא הרבה, אבל קראתי ספר מאד מעניין על "קיצור תולדות האנושות", ספר של ד"ר ישראלי להיסטוריה, מעין סקירה על תהליכים ונקודות מפנה בהיסטוריה ומענה שאלות מעניינות על דברים שקרו במהלך ההיסטוריה שאנחנו לוקחים כמובן מעליו. קראתי גם את "תולדות היופי" (שחיכה לי שנה על המדף אצלי בבית, פשוט העטיפה מהממת..), על תפיסת היופי והשינויים בה לאורך ההיסטוריה - מרתק!
וקראתי שוב, שלושה ספרים שאני ממש אוהבת וקראתי מלא פעמים (ספרים שאני אוהבת אני קוראת כמה פעמים), ואני ממליצה על קריאה שלהם לכל אחד כי הם פשוט אפיים לחלוטין וקלאסיקות חובה, כל אחד מהם, ובעלי עומק בלתי יתואר: "תמונתו של דוריאן גריי" של אוסקר ווילד, "עלובי החיים"של ויקטור הוגו, הספר האהוב עליי ביקום. ו"אלה תולדות" של אלזה מורנטה.

"עלייתו של האביר האפל" כמובן! "מחוברים לחיים"...האמת, לא היו הרבה סרטים מאד טובים שיצאו השנה ביחס לשנים קודמות. איכשהו יצא השנה שראיתי יותר סדרות טובות מסרטים טובים. ובימינו, בסדרות האיכותיות משקיעים ברמה של סרט, ואני אוהבת שאפשר להגיע שם לעומק של הדמויות והסיפור יותר מבסרט כי יש יותר זמן לבנות את הכל בצורה אמינה.. העונות האחרונות של "משחקי הכס", "דקסטר", "שובר שורות", "ספרטקוס", "הבורג'ס", "שרלוק" וכו'.

קשה, מה זו השאלה הזו!?! אבל אם אני חייבת:
1. BB קרים של אנה לוטן. הוא ישמש לי גם ככיסוי לא רע בכלל וגם כהגנה בפני השמש.
2. קונסילר פרו לונגוור של מאק.
3. סומק קרם lady blush של מאק.
4. פודרה בלוט של מאק.
5. מסקרה של YSL.
שיט נשארתי בלי שפתון... אני ארמה ואדחוף את הגלוס-סטיין של YSL בלי שאף אחד ישים לב.

זה כבר יותר קל.
1. טריפל בנפיט של אנה לוטן.
2. קרם זהב ליום של אנה לוטן.
3. קרם עיניים של קלרינס שישמש גם בסיס טוב לקונסילר.
4. קרם לילה תפוח של ד"ר כדיר.
5. באלם לשפתיים של וולדה.

רגע רגע... זה צריך להיות בתחום האיפור או בכלל?? אם איפור - ממש בא לי על עוד כמה גלוס-סטיינים ואני כבר אמצא איך להוציא את זה במאק.
אם לא חייב להיות איפור, אני אראה ב-1000 שקל שנחתו עליי סימן משמיים, אצרף אליהם עוד כסף ואסע לאיזה שבוע באירופה, זה יבוא לי בטוב עכשיו.

יצא ארוך אבל אני מקווה שמעניין
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'וכרגיל את מקסימה וכותבת יפה.'
וכרגיל את מקסימה וכותבת יפה.
01/08/2012 | 15:36
2
197
טעם מעולה בסרטים וסדרות וספרים...
עלובי החיים זה אחד הספרים האהובים עליי וגם אלכסנדר דיומא נכלל לי בקטגוריה הזו (הרוזן ממונטה קריסטו, שלושת המוסקטרים והאיש במסכת הברזל)
לא ראית את הסדרה once upon a time? ממליצה בחום.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
01/08/2012 | 15:57
1
116
אני אכן אוהבת גם את אלכסנדר דיומא (במיוחד את הרוזן ממונטה קריסטו!) אבל לא קראתי אותו שוב השנה

את הסדרה טרם הספקתי לראות, אבל היא ברשימת המתנה! בקרוב...
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ווא את ממש תהני'
ווא את ממש תהני
01/08/2012 | 18:01
96
פקחי עין לכל סגנונות האיפור המטורפים שהולכים שם. סדרה מעולה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מצטרפת למקהלה'
מצטרפת למקהלה
01/08/2012 | 19:23
1
123
את הכי נפלאה בעולם (ואת יודעת את זה - מספיק אנשים חיצוניים ולא משוחדים העידו על כך),
אני בטוחה שתצליחי בכל מה שתעשי,
רק תזכרי להנות בדרך (אני יודעת שלאנשים שלוקחים הכל קשה (כמוני) זה לפעמים קשה ולפעמים צריך להזכיר דברים כאלה בקול רם).

רק אהבה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
01/08/2012 | 21:06
42
תודה את נהדרת
ולגמרי מסכימה לגבי המשפט האחרון.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יה מהממת אחת'
יה מהממת אחת
02/08/2012 | 09:21
1
57
הנה לך משהו לכתוב היום המחברת....את מהממת והתאהבתי בבלוג שלך מהרגע הראשון...שלא תחשבי שלא שמתי לב על הסטיין, גברת יש לך סומק קרם תתפחי קצת על השפתיים ותסתפקי בזה חחחחח.....עכשיו אני בושה וכלימה שלא קראתי את עלובי החיים-מזל שאחותי מנהלת חנות ספרים הוא כבר בדרך.....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
02/08/2012 | 17:37
27
תודה
תהני מהספר, זו יצירת מופת
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יש לך אחלה בלוג,'
יש לך אחלה בלוג,
04/08/2012 | 03:44
31
את מאפרת מהמם, וחוצמזה שלפי איך שתיארת את עצמך יש לנו המון דברים משתופים. טוב לדעת :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מסמויה לאקטיבית מאוד - נעים להכיר :)'
מסמויה לאקטיבית מאוד - נעים להכיר :)
01/08/2012 | 15:24
8
619
היי כולם אני קייסי מוסמן בת 26 מרמת גן - נשואה פלוס חתול שהוא חבר.
אני מתפרנסת מהתחום המרתק של איפור אפקטים לקולנוע ועיצוב אביזרים וארט, לאחר וותק ארוך של 10 שנים במקצוע כמעצבת גרפית.  (נכון מאוד מגיל 16)
תוכלו לראות את עבודותי כאן: www.kcmussman.com

התקבלתי לבית הספר היוקרתי ביותר לאיפור לקולנוע שממוקם בלב הוליווד ואולי מוכר לכם מתוכנית הריאלטי FACEOFF

הצלחה בבית הספר החדש, וזינוק במדרגות הקריירה בהוליווד הנוצצת.

להגביר את הקצב- להיות יותר אסרטיבית משאי פעם הייתי ולאכול את L.A בלי מלח.

להמציא לוקים מדליקים ואומנות שפתיים, ולהתפנק עם החתול.

רובין הוב: live ship traders trilogy - ספר פנטזיה מרתק על ימאים ופיראטים בים הפתוח על כל הסכנות ומפלצות ים.
Star Trek Aliens and Artifacts - ספר מקצוע מרתק שמספר את המסע הפורץ דרך של עולם איפור האפקטים ועיצוב אביזרים דרך הסדרת מדע בדיוני הראשונה שהוקרנה על המסך הצבעוני.

"פרומטאוס"- מדע בדיוני, הסרט המקדים לסדרת ALIEN (הנוסע השמיני) של סקוט ריפלי בעיצובו של גייגר. המון אקשן- סרט מדליק
"האביר האפל" הסרט הכי טוב שיצא לבאט-מן עד כה. משחק מפתיע של אן האת'אווי ועלילה גדושה מתח ואקשן.
"
Black Track Eyeliner Gel -MAC
Ruby Woo Lipstick - Mac
Teint Miracle Makeup - Lancome
Biculiqe Poppy Blush - Givenchy
Zoomlash Black Mascara - MAC

קרם ידיים ונילה של ללין
קרם רגליים של scholl
קרם פנים של AHAVA
קרם גוף אקזוטי בריח מלון מלפפון של Thai Spa
מסיר איפור של AHAVA

3 פלטות של LIMECRIME
את כל הרביעיות של Sugerpill
וואולי ישאר מספיק לכמה מוצרים של The Balm
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'המון בהצלחה'
המון בהצלחה
01/08/2012 | 16:00
159
בלימודים! נשמע חלומי לחלוטין
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בהצלחה בלימודים'
בהצלחה בלימודים
01/08/2012 | 16:02
2
165
נשמע חלומי לחלוטין
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ארור תהיה, תפוז'
ארור תהיה, תפוז
01/08/2012 | 16:03
1
137
ארור תהיה.  

טוב, זכית בשני איחולים בשינוי קל בנוסח.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'חח תודה '
חח תודה
01/08/2012 | 17:44
33
לצפיה ב-'שיהיה המון בהצלחה ב-L.A'
שיהיה המון בהצלחה ב-L.A
01/08/2012 | 21:21
1
75
למרות שאין לי ספק שתצליחי. את מקור השראה עבורי, ללא ספק
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה רבה 3>'
תודה רבה 3>
02/08/2012 | 22:30
26
אני ממש שמחה לשמוע 3>
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מקנאההההה והמון בהצלחה את מהממת'
מקנאההההה והמון בהצלחה את מהממת
02/08/2012 | 09:12
1
25
לצפיה ב-':) תודה רבה '
:) תודה רבה
02/08/2012 | 22:30
7
לצפיה ב-'מצטרפת'
מצטרפת
01/08/2012 | 16:02
3
241
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה - לבנה, בת 40 (כמעט ואחת....), מרפאה בעיסוק, נשואה ללא ילדים, חרדית.

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? עזבתי מקום עבודה שהיה לי בו רע, ועברתי למקום אחר, עם תנאים יותר טובים. בינתיים אני שומעת שמרוצים ממני.

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? להתמקצע בעבודה שלי - שזה כולל להתחיל ללמוד רוסית (זה יעזור לי לתקשר עם מטופלים דוברי רוסית ללא צורך בתרגום).

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? אממ... בהמון דברים. אולי פחות להיות דחיינית.

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לגלוש באינטרנט ובמיוחד לגלוש בפורום הזה ולקרא את הבלוגים של האיפור שמובאים כאן. כמו כן אני אוהבת לקרא בפורום צמחונות וטבעונות ולחפש מתכונים טבעוניים מוצלחים. וכמובן - 2 קומונות לנשים דתיות בהם אני משתתפת בקביעות כבר כמה שנים.

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? אני כמעט לא קוראת ספרות חול לא דתית, למעט ספרים "מקצועיים", כמו ספרי התפתחות אישית, פסיכולוגיה וכו'.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? לא רואה סרטים. מחכים לי על המחשב כמה סרטים מצויירים כמו קונג פו 2, אבל אני לא רואה את עצמי בזמן הקרוב מגיעה אליהם.

1 - מייאקפ של קולורסטיי מספר 250 לעור שמן-מעורב
2 - פודרה כלשהי (פופה ואחרים. פעם היה לי של מאק, אבל החלטתי שאפשר להסתפק בזול יותר עם אותה תוצאה)
3 - פרמייר שקוף של פופה
4 - מברשת המייקאפ שלי - מין מברשת שטוחה שקניתי אי פעם באחת החנויות הזולות, והיא מעולה.
5 - פיינטפוט בצבע פיינטרלי של מאק (בסיס מעולה לאיפור עיניים. מאז שהתחלתי להשתמש בו הצלליות לא זזות כל היום).

1- שמן הידרופילי של מאק - לא משנה אם בבקבוק השקוף או הירוק - מעולה גם לניקוי מברשת מייקאפ.
2 - סבון לפנים ירוק של מאק (עכשיו אני מנסה עוד סוגים לא של מאק, זולים יותר, אבל זה סבון מעולה שמחזיק המון המון זמן)
3 - קרם לחות של קמדיס - סבומדיס
4 - דפי בלוט של לייף
5 - דיאודורנט כלשהו

אה, זה קל. הייתי היום במאק בשביל B2M, ונורא התחשק לי צלליות מהקולקציה החדשה, אבל יכולתי להשקיע רק בצללית אחת (AURORA). אז אני בטח ארוץ לקנות עוד כמה צלליות מהקולקציה, ואם ישאר כסף, אז גם פלאודליין בצבע או שניים נוסף לשחור שיש לי, ואולי גם סומק מהקולקציה החדשה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ומה תעשי עם הפיינטרלי בלי צלליות??'
ומה תעשי עם הפיינטרלי בלי צלליות??
02/08/2012 | 09:23
1
28
לצפיה ב-'אממ...'
אממ...
02/08/2012 | 09:36
78
הבנתי את השאלה על מוצרים קבועים למשך השנה. צלליות מזדמנות לא נכללו כאן, ולמעשה אחרי הפיינטרלי לא משנה מה שמים. זה פשוט לא זז.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בהצלחה עם הרוסית!'
בהצלחה עם הרוסית!
03/08/2012 | 12:06
40
את נשמעת לי בן אדם מאוד ישיר - בהצלחה עם הכל.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נורית'
נורית
01/08/2012 | 17:31
154
לא אענה על כל השאלות כי הבן שלי יושב לידי ועושה רעש תשומת לב
חחח

בת 30
מורה לאנגלית בתיכון

אוהבת איפור מאז י"ב
נושאה+

בדיוק לפני שנה עשיתי הזמנה מחו"ל ומאז אני מכורה לקניות איפור משם

אני הכי אוהבת איפור עיניים ולא מפסיקה לקנות צלליות "ניוד"

עד לפני שבועיים ממש זנחתי את הפנים ובכלל לא היתה שגרת טיפוח

עד שהתחלתי לראות "קווים" וקמטים וכתמים  פה ושם
התחלתי להתעניין האיהרב תודות למרינה חחח

והיום יש לי שגרת טיפוח קפדנית

ואפילו הפנים שלי נראה יפה וזוהר.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נעים להכיר !!!'
נעים להכיר !!!
01/08/2012 | 17:42
3
192
1) שמי הוא חני אני בת 28 לכל מי ששואל (32 לפי תעודת זהות) במיקצועי אני טכנאית תעשיה וניהול וגם מאפרת נכון לעכשיו אני לא עוסקת לא בזה ולא בזה.... אלה בעיקר בטיפול במשפחתי היקרה מה שאומר עקרת בית.
    מצב משפחתי נשואה +3 (שני בנים ובת)

2.) הדברים הטובים והמשמעותיים שקרו לי השנה הם שלמדתי להעריך את מה שיש לי .לפעמים בנאדם צריך לקבל "סטירה" כדי להבין שאיפה שהוא נמצא זה המקום הכי טוב בעולם.

3) אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה להיות אדם יותר טוב .

4)במה כדאי לי להשתפר כמו שכתבתי קודם להיות יותר טובה ,...רגועה וסבלנית ....

5) מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה -חוץ מלצפות בסרטוני איפור ביוטיוב לבזבז כסף ולשוטט בקניונים אני אאוההבבת מוזיקה אוהבת לחבר אוזניות למערכת ויכולה לשמוע שעות על גבי שעות    
   מוזיקה מכל הסיגנונות ובכל השפות.

6)לצערי הרב לא יצא לי לקרוא השנה שום ספר למרות שאני מאוד אוהבת לקרוא יש רק ספר אחד שאני קוראת בו כל יום כמה פעמים וזהו סידור התפילות שלי.

7)אני דתיה ולכן לא רואה סרטים.

8)5 מוצרי איפור שהייתי משתמשת בשנה החדשה הם - מייקאפ לנקום טיינט איידול/אסתי לאודר
                                                                             ברונזר של דיור הניוד
                                                                             איילנר גל של מק השחור
                                                                             מסקרה היפנוז דרמה לנקום
                                                                             ושפתון /ליפ גלוס לא מסוגלת לבחור אין לי

9)5 מוצרי טיפוח שהייתי משתמשת בשנה החדשה הם - סבון של ד"ר פישר קמיל בלו סנסטיב הוורוד של התינוקות הכי אהוב עלי להסרת איפור מהפנים ולרחיצת פנים בבוקר
                                                                             מיי פנים של לנקום כבר שנים שאני נאמנה למוצר הזה .
                                                                             קרם לחות כרגע יש לי של קלרינס אבל אני תמיד מחליפה כשנגמר אז ככה שאין לי קרם פנים מנצח
                                                                             קרם עיניים למרבה ההפתעה של רבלון קטע מטורף היו לי קרמים של החברות הכי יקרות ולא הרגשתי שהם עושים משהו מיוחד למרות שאני לא באמת מאמינה שקרם
                                                                                   עיניים  יכול להעלים קמטים ועיגולים כהים אבל הקרם הזה של רבלון ממש מרווה ומלחח את העור מה שלא קרה לי קודם עם קרמים אחרים.
                                                                             מסיר איפור עיניים דו פאזי של לנקום עדין ומסיר איפור עמיד בלי לשפשפף ולגרות את העור .
10)נניח וקיבלתי 1000 ש"ח לבזבוז אז אם הייתי בנאדם טוב כמו שהייתי רוצה להיות אז הייתי מכניסה את הכסף למינוס או קונה בו מתנות לאהוביי אבל אני מכורה ובמכורים אין אמונה אז הייתי נכנסת לנט ומזמינה את הנייקד את 2 הנייקד וגם נארס אורגזם וגם שאנל וגם רבלון הסטיין באטרס החדשים בקיצור כל מה שהייתי רואה באותו הרגע .

אין אני רעה רעה מאוד

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ותמונה'
ותמונה
01/08/2012 | 17:53
104
לצפיה ב-'היי חני '
היי חני
01/08/2012 | 17:58
1
150
נעים להכיר ...
אהבתי את בחירות האיפור שלך.
הסתקרנתי מאיזו סיבה (מבחינת הדת) את לא רואה סרטים (ולכן אני שואלת נטו מתוך סקרנות)
כי אני חילונית אך משפחתי דתיה והמשפחה המורחבת חרדית אבל אנחנו כן נוטים לצפות בסרטים פה ושם בקולנוע
ואפילו ראינו יחדיו את הסיפור שאינו נגמר באחד החגים (סרט פנטזיה מקסים משנות ה80). מקווה  שההתעניינות שלי לא פוגעת :)

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היי קייסי נעים מאוד .'
היי קייסי נעים מאוד .
01/08/2012 | 18:10
113
תודה רבה .
אנחנו לא רואים סרטים מכיוון שלפני כמה שנים קיבלנו החלטה בעיקבות החזרה בתשובה להוציא את הטלויזייה מהבית (לטובת השלום בית).אבל אנחנו כן הולכים לפעמים בחופשים עם הילדים לראות סרטים בקולנוע ואם אנחנו מתארחים אצל משפחה או חברים (רוב המשפחה וחברים שלנו חילונים.אני לא אוהבת את ההגדרה הזאת חילונים חרדים כולנו יהודים)אז אנחנו כן רואים (אני נגד כפיה דתית)למשל אמא אמא שלי תמיד "משכנעת" אותי לראות איתה כוכב נולד וסופר נני וכאלה...
את לא פוגעת בכלל ואני שמחה על ההתענינות.
נ.ב בהלצחה בLA אין לי ספק שתעשי שם חייל
והסיפור שאינו נגמר היה אחד הסרטים האהובים עלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שוב יוצאת מארון החצי סמויות, וחוזרת חזרה'
שוב יוצאת מארון החצי סמויות, וחוזרת חזרה
01/08/2012 | 18:46
3
236
1) היי, אני נורית, סטודנטית למשפטים בת 27 (28 עוד שבוע אבל יש לי שבוע של חסד ), נשואה, לא מאפרת מקצועית בכלל (רק חובבת, אבל רוכשת איפור מקצועית (בגמילה יחסית מוצלחת כבר כשנתיים כמעט)).
2) האמת, אחד הדברים הטובים שקרו לי זה שאני מתאפרת *פחות* ומרגישה סבבה עם זה (פעם כל יציאה מהבית לוותה במשטר איפור קפדני). בקטע איפורי - סדנה עם טל הנפלאה.
3) רק שיהיה כיף, למצוא התמחות טובה, ולהמשיך לאהוב את החברים שלי ובחזרה.
4) להשתפר בניהול זמן (כן, לחלוטין גנבתי מאלובש גניבה ספרותית), ושיהיה לי פחות אכפת מדברים (אני יכולה להשקיע שעות בשביל לעזור לחברים בדברים ממש מינוריים ולא חשובים - זה לא יעיל!).
5) התחביבים שלי לא כוללים שום דבר מקורי - איפור, אינטרנט, חברים, אופניים.
6) אני לא זוכרת ספר שקראתי השנה והשאיר בי איזשהו חותם, אפילו ברמת ההמלצה למישהו עליו. באופן כללי אני מאוד אוהבת ספרים של סופרים ישראליים, אתגר קרת, אשכול נבו, עמוס עוז וכאלה.
7) באופן כללי אני נהנית מלראות סרטים אידיוטיים ככל האפשר - זאת אומרת שנהניתי מהדיקטטור, ואחד הסרטים האהובים עליי (שלא יצא בשנה האחרונה) זה גנוב על הירח (Dispicable Me).
8) הראשון זה BB קרים (קניתי אתמול את זה של אסתי לאודר, מריח נפלא בעיניי, אני אקווה שנסתדר היטב, אני והוא).
    השני יהיה פלואידליין (השחור או החום)
    השלישי יהיה סומק (אורגזם או spaced out של מאק)
    הרביעי יהיה שפתון כלשהו (האהוב עליי לאחרונה הוא girl about town)
    החמישי הוא מסקרה (ריסים מלאכותיים של YSL)
9) הראשון זה סבון פנים מסדרת אורז אדום של ל'אוקסיטן.
   השני זה מי הפנים מאותה הסדרה.
   השלישי הוא משהו לשפתיים - פרפ אנד פריים של מאק או הקרם של פלקסיטול (הם לא דומים בשום צורה, סתם הגנבתי שני מוצרים בסעיף אחד).
   הרביעי הוא UV+ של קלארינס (קרם הגנה)
   החמישי הוא מסיר איפור דו פאזי (נגיד של גרניה, אבל זה לא באמת משנה לי).0
10) לא קשה: המסקרה של YSL לעיל, גלוסי סטיין של YSL, פרפ אנד פריים ליפ של מאק, מעגל ריסים חדש, מברשת לשפתיים
(הכי אהובה עליי היא 318 של מאק, אבל היא נהרסה לי והמחיר שלה לא מאוד פרופורציונלי למשהו, יש מברשת שפתיים retractable אפילו בסופר פארם ב-13 ש"ח, ובקטע של מברשות שפתיים אני לא רגישה להבדלי איכות גדולים).

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני עדה '
אני עדה
01/08/2012 | 18:52
1
147
שאת בהחלט רוכשת איפור מקצועית

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כן הא?'
כן הא?
01/08/2012 | 19:19
86
אבל רק דברים טובים!
רק השבוע רכשתי את ספוגית האיפור של מדינה ואת ה-BB של אסתי לאודר,
ואני צריכה בקרוב לרכוש את המסקרה.
גמילה גם כן

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ראיתי את גנוב על הירח לפני יומיים והתאהבתי '
ראיתי את גנוב על הירח לפני יומיים והתאהבתי
02/08/2012 | 09:15
74
לצפיה ב-'יאללה, אשנס מותני העצלות לשם שינוי'
יאללה, אשנס מותני העצלות לשם שינוי
01/08/2012 | 19:07
3
513
1) נעמה (דה), בת 23 מכפר-סבא (לעת עתה, כי אם לא אצא מהפרבר הזה בקרוב נשמתי תפרח), רווקה מאוד+כלבה, בקרוב סטודנטית למשהו. לא ברור מה כל-כך, בבאר שבע.

2) מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
השנה הזאת לא נגמרת. לעזאזל. אז ככה: חזרתי לגור בבית אבי אחרי שנתיים בתל אביב.  ניסיתי להתקבל ללימודי רפואה בבאר שבע ונכשלתי. החבר שלי טס לחו"ל לנצח נצחים ונותרתי רווקה להחריד. וזהו, פחות או יותר. גם עברתי תהליך ארוך של קבלה ואהבה עצמית בלה בלה בלה. אני אדם חדש, בקיצור.

שתהייה שנה מעניינת ושונה. שאכיר אנשים מעניינים, שיחלקו איתי את תחומי העניין. לפחות חברה אחת שאוהבת בגדים ואיפור ותשב איתי לפתוח את החבילות שאני מזמינה מהאינטרנט בכסף שאין לי, ונאפר זו את זו כל היום. אולי גם זוגיות אבל יש דברים יותר בוערים. כמו להרגיש שלמה בלי זוגיות.

במה לא. להפסיק להיות ביקורתית כל-כך. להפסיק להיות עצלנית כל-כך. ללמוד להתאמץ בשביל דברי שאני רוצה, כי כשרון זה נחמד אבל בלי עבודה קשה לא משיגים כלום.

להתאפר! כל-כך הרבה ערבים העברתי ביצירת איפור עיניים מלא ומושקע, רק כדי להסיר אותו וללכת לישון. זה פשוט כיף לי. קניות משמחות אותי, זה גנטי. אני אוהבת סרטים, סדרות, קצת ספרים מדי פעם. אוהבת בילוי טוב, אבל לא מוכנה להתפשר על בילוי בינוני.

ספר נוסף של הסופרת האהובה עלי, קרטיס סיטנפלד, בשם american wife. כרגיל אצלה, ספר על חייה של אישה. במקרה האישה הראשונה של ארה"ב, אבל ברוב הספר זה בכלל לא משנה.
ובחיי שאני לא זוכרת כרגע שום דבר אחר.

בדיוק כמו טל: "עלייתו של האביר האפל" שהיה פשוט עוצר נשימה ואני אשמח לראות אותו שוב בקולנוע אם למישהי אין עם מי ללכת :D ומחוברים לחיים, שהיה מקסים ומצחיק. ועוד סרט שאני בכלל לא בטוחה שנחשב בשנה הזאת אבל מילא- easy A! או "קלה להשגה" בעברית, עם אמה סטון המדהימה (שאפילו היא לא מצילה את ספיידרמן החדש). סרט פשוט מקסים לאוהבות סרטי הבנות (ולי יש אוסף).

קשה.
מייקאפ פלאוור פרפקשן של בורז'ואה
סומק קקטוס פלאוור של נארס (מוטיב פרחים חוזר)
איליינר שחור טוב של קרליין
מסקרה היי אימפקט של קליניק (אבל שלא תגמר לעולם, כי אני לא יכולה לקנות אותה שוב אחרי המעבר של אסתי לאודר לרשימה הרעה של פטה)
פודרה של בורזו'אה. ואל תשאלו איך אשים אותה, כי לא נשאר לי מקום למברשת.

קלריסוניק!
סבון פנים אלפא קלין סקין של ד"ר עור (כולן כאן התעלמו מסבון פנים! מטונפות)
קרם לחות של הימאליה
פריימר של סמאשבוקס (שגם אותו אני לא יכולה לקנות שוב :[ )
ליקוויד גולד של אלפא-H

עפה על איזשהו קניון, רמת אביב למשל, וקונה כל מה שאני רוצה. סתם, 1000 שקל זה ממש מעט, היית מפנקת אותנו קצת יותר מרינה!

(לשם הבהרה: המעיל בתמונה הוא סינטטי!)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'האם התמונה תופיע?'
האם התמונה תופיע?
01/08/2012 | 19:14
58
לצפיה ב-'את חמודה ומשעשעת!'
את חמודה ומשעשעת!
04/08/2012 | 03:54
1
37
בהצלחה בהכל :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/08/2012 | 19:25
7
לצפיה ב-''
01/08/2012 | 20:53
3
431

היי אני אנה בת 21, מקצוע- מלצרית בבית מלון . ובעניין המקצוע; בקרוב מסיימת קורס איפור.
ביחסים גרה עם אמא מדהימה וחתולה קשישה ושעירה עד מאוד.

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה

השתחררתי (כמעט לפני שנה) ואמא לקחה אותי לחוף המזרחי של ארה"ב (מדהים, חוויה). שם, לא קניתי איפור בכלל כי זה היה לפני הקורס ולא כ"כ חשבתי על זה.
חוץ מזה, לצערי, שום דבר לא הלך לפי התכנון: לא חסכתי כסף ולא התפקסתי על איזשהו כיוון לימודים או החלטות ומטרות לעתיד *סמיילי מלא צער*.

להתפקס, למצוא כיוון, לתפוס ביטחון, להיות יותר מאושרת, להשיג מטרות, להציב מטרות חדשות, לחסוך לטיול עם האהבה שלי ולנסוע איתו כמובן.

להתחיל לראות את חצי הכוס המלאה ולהיות פחות שלילית, להיות יותר החלטית ואסרטיבית, פחות להפגע, לא להתרגש מכל שטות ואולי קצת להתנתק מהאייפון. להתחיל לשים לב מה קורה מסביבי (אומרים לי שאני הולכת ולא רואה כלום.. לא שמה לב לשום דבר, חולמת ושזה מאוד מסוכן חחחח).

תאכלס חחח אני אוהבת לטפח את עצמי, נתחיל מזה. למרוח לק, לעשות מסיכת פנים, למרוח קרם ריחני... זה כיף ומרגיע.
להתכרבל עם החבר על הספה מול סדרת מתח, פענוח רציחות משום מה מרגיע אותי (קאסל, המפענחת, המנטליסט, בגוף ההוכחה וכן הלאה וכן הלאה- המצב קשה מאוד).
אני אוהבת לקרוא אבל לא קראתי כבר הרבה זמן.
לעשות ספורט, לרקוד, לאפר גם מרגיע אותי מאוד.

נראה לי שלא קראתי, שזה ממש ממש לא טוב. פעם הייתי קוראת המון. בגלל זה אני מרגישה הדרדרות בניסוח ובהרבה דברים אחרים. כבר שלוש שנים שכמעט ולא קראתי

אני חושבת שקראו לסרט פרח המדבר, על האישה שהלכה במדבר (אני לא זוכרת איזה מדינה זאת הייתה) ברחה מהכל והגיעה לאנגליה, וכל הסרט הראו כמה היא מצולקת נפשית בגלל "מסורת" אכזרית נגד נשים במקום שממנו היא באה.
ומראים ש"מכלום" היא הופכת לנואמת, אולי, אפילו באו"ם. וזה סיפור אמיתי! מצטערת יש לי זיכרון לא כל כך טוב.

איילינר טוש של מאק, פיינפוט פיינטרי (?), מסקרה צהובה של מייבלין, סומק ורדרד כלשהו, לובלו נחשב?

טוב זה ממש קשה כי טיפוח מאוד מאוד מאוד חשוב לי. מקרם פנים עד לשמן לציפורניים.
כנראה מה שהכי חשוב- קרם פנים עם הגנה, סבון פנים, מסיכת פנים עם פילינג משהו מטורף (יש כזאת?), קרם עיניים, קרם גוף. מקווה שבחרתי בחוכמה!

קונה מתנות לסבתא, סבא, אמא וחבר שלי.

הייתי מתאפקת לא לקנות את:
איזשהי ערכה של נארס (לא יצא לי עדיין להתנסות)
הבושם קוקו מאדמואזל
שיזוף עצמי של לנקום/שסיידו
לקים של שאנל
צלליות של מאק
בגד גוף שקוף מאמריקן אפרל
חצאית מקסי, גם כן משם
כמה בייסקים נחמדים
וג'ינס גבוה גבוה
(עד עכשיו קניתי בגדים מיוחדים ומיותרים, זורם לי על פשטות).

תדמיינו שזה 1000 שקל כן?
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ממש מקסימה'
ממש מקסימה
02/08/2012 | 09:32
1
65
את צעירה וזה בדיוק הזמן להיות מפוזרים- ממרום שנותי חחחחח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' תודה גם את '
תודה גם את
03/08/2012 | 09:14
16
לצפיה ב-'מצטרפת אלייך לגמילה מאייפון'
מצטרפת אלייך לגמילה מאייפון
06/08/2012 | 15:19
8
לצפיה ב-'ה- Full Disclosure שלי '
ה- Full Disclosure שלי
01/08/2012 | 22:47
3
430
אמנם לא קל להיחשף ככה, אבל אחרי זמן קצר יחסית בפורום הזה אני מרגישה כבר "כמו בבית", אז שנתחיל?

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי
נעים מאוד, אני מור, חוגגת 34 באוקטובר הקרוב, עובדת בתחום משאבי האנוש ונשואה לליאור.

קרו השנה הרבה דברים טובים ומשמעותיים -
למשל אחרי 2 תארים שעשיתי, אחד במשאבי אנוש והשני בהתנהגות ארגונית, כי "חייבים תואר", סופסוף הגשמתי חלומות - נרשמתי ללמוד איפור מקצועי ופתחתי את הבלוג.
בנוסף אני לוקחת גם קורס מרתק (באמת) של יסודות שוק ההון - כי אני אצטרך לדעת איך להשקיע את כל הכסף הרב שארוויח כמאפרת, לא? :)

קודם כל בריאות כי אין מה לעשות - בלי זה כלום לא שווה, להמשיך לעשות דברים שאני אוהבת, לשמור על כל המשקל שכבר הורדתי עד היום ולהצליח להוריד את מה שעוד נשאר.

אם יש משהו שגיליתי בשנות הזוגיות הארוכות שלי (12 אם אתן רוצות שאהיה ספציפית) הן שזוגיות היא דבר צומח שדורש השקעה מתמדת ושכיף לקצור את הפירות, אז מאחלת לעצמי להמשיך ולהשתפר כבת זוג.

לפגוש חברות טובות, לכתוב פוסטים ולעצב את הבלוג, לקרוא ואת זה אני לא אוהבת אבל גורם לי להרגשה נהדרת - לעשות ספורט.

קראתי הרבה ספרים טובים השנה, אמליץ על 3:
* נוילנד של אשכול נבו - רומן מסע נדיר ומרתק שמשלב בתוכו 2 עלילות לסיפור אחד, לא יכולתי להניח אותו עד שסיימתי.
* בשביל הנפש של חנוך דאום ואריאל הרטמן - ספר שמתאר 25 טיפולים בקליניקה של פסיכולוג ונדונים בינו לבין חנוך דאום, מה שמסקרן ויוצא דופן בו הוא שמלבד הסיפור של המטופל הוא גם מציג את התחושות של הפסיכולוג במהלך הטיפול. כחפרנית ידועה מיד התחברתי.
* צופן הישראליות של גד יאיר - ספר ששם מראה מול כל ישראלי באשר הוא, גם אם היא לא הכי נעימה.. אהבתי מאוד.

טוב, אז ברור שבאטמן החדש - אפקטים מדהימים, רק צריך לבוא מוכנים לכמות האלימות שמוצגת בו..
הנוקמים - עוד סרט אקשן עם גיבורי פעולה, מודה שאני אוהבת סרטים כאלה מאוד, אז גם מכניסה את רובוטריקים האחרון. מה לעשות, אף אחד לא מושלם

קשה, קשה , קשה, אבל אפשרי:
* מייק אפ טוב, כרגע Double Wear Stay-in-Place Powder Makeup SPF 10 של אסתי לאודר
* המולטי טאסקר של גרלן Terra Azzurra Bronzing Powder & Blush
* חמישיית הצלליות המדהימה של אסתי לאודר Pure Color Five Color Gelee Powder EyeShadow Palette in Bronze Sands
* מסקרה של לנקום doll eyes
* הסטיין של איב סאן לורן.

* ניקוי פנים Mousse  Eclat של לנקום
* קרם עיניים Time Zone של  אסתי לאודר
* קרם פנים נורמדרם של וישי
* קרם גוף מסידרת  mineral botanic בריח לוטוס ערמונים של אהבה
* פריימר (זה יכול להיחשב כמוצר טיפוח, לא?) that gal של benefit

וואו, יש כל כך הרבה דברים.
אם זה אימפולסיבי אז פשוט נכנסת לאתרים שאני אוהבת כמו ספורה, בנפיט, סטרוברי וחבריהם ומזמינה קוסמטיקה ב- 250$.
אם הייתי חושבת רגע לפני אז הייתי מוסיפה עוד קצת כסף, מזמינה במיידי כרטיס טיסה וקופצת לבקר את החברה הטובה שלי שגרה באמסטרדם (ואם היה עוד כסף בצד אז מזמינה כמובן את בעלי להצטרף ).
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'והתמונה שכבר הוספתי קודם ולא עלתה משום מה..'
והתמונה שכבר הוספתי קודם ולא עלתה משום מה..
01/08/2012 | 22:52
252
לצפיה ב-'נעים מאד! :)'
נעים מאד! :)
04/08/2012 | 03:57
1
16
לצפיה ב-' נעים לגמרי מותק'
נעים לגמרי מותק
04/08/2012 | 14:30
15
לצפיה ב-'שלום לכן, שיר'
שלום לכן, שיר
01/08/2012 | 23:03
2
242
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה - שיר, 21- מכירות- רווקה
2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?השתחררתי מהצבא :]
3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?הצלחה :]
4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?פחות לחץ בכל דבר..ולהפסיק להפגע מכל שטות אני לוקחת קשה כמעט כל דבר!
5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?אינטרנט,מוזיקה, לקרוא איזה ספר טוב...:]
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?-האחרון היה כוחו של התת מודע מאוד אוהבת ספרים רוחנייים
7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? משחקי הרעב!!!!
1. ווליומינוס של לוריאל
2.האיילנר של ג'ייד[ ותודה לקאני!!]
PINCHED 3.שלל ניקס ,
4.הפודרה של ביוטיקר
5.הקונסילר מויסטרקאבר של מאק שהוא הדבר הכי מדהים שישש.. הוא מנטרל ממש את הכהויות שנהיו לי לאחרונה..
לא חזקה בטיפוח

עיזבו איתכם איפור, הייתי טסה לברצלונה.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איתך לברצלונה....'
איתך לברצלונה....
02/08/2012 | 09:33
37
לצפיה ב-'ואם כבר ברצלונה'
ואם כבר ברצלונה
02/08/2012 | 13:08
246
אז תמונה מהמלון מלפני שנה
לא להבהל אני בד"כ יותר חייכנית חחחחחח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יוצאת אל האור'
יוצאת אל האור
02/08/2012 | 01:58
1
397
היי. מפתיע שלא הצגתי את עצמי עד עכשיו...אבל מוטב מאוחר מאשר.....

אני אורית, בת 35, עיתונאית, נשואה פלוס 2 קטנטנים חמדמדים  שהפכו לי את החיים.

אםםםם... די קלאסי להגיד לידת בני השני וזה היה טוב ורע ומשמעותי ביותר. חוץ מזה הכרתי את הפורום ויעיד בעלי והחשבון בנק שזה אכן דבר משמעותי.

למצוא עוד התחלות חדשות. ולמצוא התמדה שכה חסרה לי. אולי גם לפתוח בלוג מצולם ובלוג רגיל ועבודה חדשה (אולי לחזור לתחום האיפור- הייתי מאפרת לפני כ10 שנים)

בניהול הזמן שלי ובעשיית טוב לעצמי....גם לעצמי.

קודם כל תזכירו לי מה זה??? אוהבת להתאפר ולקרוא ולראות סרטים וטלוויזיה ולצייר ולעשות תכשיטים ולשיר ולקרוע את העיר (וואוו זה דבר שבאמת מזמן לא עשיתי) ולשחות ולדלג בין השלוליות (חורף תחזור מיד) ולאכול ולהתחבק. (וכמעט שכחתי )

טוב לא ממש היה לי זמן (ראה ערך שני ילדים קטנטנים) אבל בכל זאת אני תולעת ספרים: קראתי (לבושתי או שלא) את כל סדרת דמדומים וזה ממש ממכר. "גלנקיל" שזה מותחן כבשים (קונספט משעשע) ואני עוד מעט עוברת להמשך "גארו" והתחלתי את הספר של יו לאוי אהובי ובטח קראתי משהו של ג'ין אוסטן השנה כי אני מכורה כבדה.

סדרת "נערה עם קעקוע דרקון" אהבתי יותר את הספרים אבל כמעט כל קולנוע בשפה זרה עושה לי את זה. "משחקי הרעב" גם פה הספר עשה לי את זה יותר אבל אני הרוסה על לני קרביץ. היו עוד כמה אבל אלו קופצים לי לראש.

ואוווו איזו התקלה

1. אילומינייטור של שאנל- קיבלתי מתנה מחברה וזה מוצר שמרגש אותי- הוא מבהיר אותי עוד יותר מהשלגיה שאני ועושה אותי זוהרת וזה השאנל היחיד שלי באוסף.

2. מסקרה של YSL יצאתי בנאלית אבל היא פשוט הורסת.

3. גלוס כלשהו- אם אני חייבת לבחור אז את הורדרד המתפיח של רימל-אין לי כוח לבדוק שם מדוייק כרגע. רק התחלתי עם אודמים שעד כה שנאתי אבל אני תמיד חוזרת לגלוס ויעידו על כך העשרות שיש לי.

4. נו אני לא יכולה בלי צלליות, זאת באמת מחלה אז אני ארמה קצת ואבחר כאן את פלטת ה-88.

5. מייקאפ- טרו מאטש של לוריאל-עם כל הכבוד לדאבל וור ולקולורסטיי אני אוהבת את הפשטות והקלילות שלו ובמיוחד את העובדה שהגוון שלו באמת מתאים לי פיקס.

*****טוב עשיתי קצת חושבים ואין מצב שאני לא מוסיפה סומק לכל הסיפור-אני אוותר על השאנל שהוא לא באמת הכרחי ואקח את המייבלין קרם מס' 4 שגם לא דורש מברשת חחחח*******אבל איך לעזאזל אני אניח צלליות????? אהההה יש בפלטה את הספוגיות המטופשות אני אסתפק בהן*****

טוב זה נורא פשוט מכיוון שאני טיפוחית מאד גרועה

1.מסיר איפור עיניים של לייף
2.סרום של סבוקלם
3.הטריפל של סבוקלם (בגלל הלחות ומקדם ההגנה)
4.סבון של שביט אובליפיחה לפנים.
5.מי פנים של לייף

****כזאת אני צנועה******

קונה שתי לילות בבית מלון והולכת לישוןןןןןןןןןןןןן********* אם זו לא אופציה אז בגדים כי רזיתי והכל גדול עלי.

***זה ממש על קצה המזלג. מבטיחה להיפתח יותר בפעם הבאה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'את נראית עשר שנים פחות....'
את נראית עשר שנים פחות....
03/08/2012 | 10:33
35
לצפיה ב-'עונה'
עונה
02/08/2012 | 12:56
2
299
)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
אני לא סמויה בפורום, אבל אני לא חושבת שהעלתי אי פעם תמונה... וגם הגעתי למסקנה שפשוט אין לי תמונות לבד! חחחח היתי צריכה לגזור את עצמי

אני אלכסנדרה, תכף בת 21 סטודנטית ובספטמבר מגשימה חלום- לימודי איפור!

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?השתחררתי

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?להצליח בלימודים (של התואר) ולהצליח ובעיקר להנות מלימודי האיפור

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?בלימודים

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?ללכת לסטודיו, או להיפגש עם חברה טובה

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?סדרת "משחקי הרעב" מי שעוד לא קראה מומלץ בחום!

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?לא זכור לי סרט טוב במיוחד

מייקאפ טינט מירקל של לנקום בגוון 010 (עם מברשת 13 של ביוטיקר) ,מסקרה היפנוז דרמה של לנקום, סטודיו פיניש קונסילר של מאק (עם מברשת שטוחה של אקולטולס) ,צללית גבות של ביוטיקר (מברשת אלכסונית קטנה גם כן מביוטיקר) וקז'ואל קולור (מוצר שפתיים ולחיים) בגון קיפ איט לוז .

מסיר איפור לעיינים של גרנייה, מקדם הגנה 50 SPF לפנים של וישי,סבון ניקוי לפנים של סבון של פעם,קרם לחות על בסיס מים של דרמור.

וואלה, הייתי קונה תיק עור איכותי!
במקרה של איפור: הייתי עושה קנייה של צלליות במאק וכמה מברשות פנים.

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה את לומדת ? '
מה את לומדת ?
04/08/2012 | 00:46
1
14
לצפיה ב-'כימיה ומדעי החיים...'
כימיה ומדעי החיים...
04/08/2012 | 14:05
30
לצפיה ב-'אני'
אני
02/08/2012 | 15:04
2
344
1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה אדר בת 23 מתכוונת להתחיל ללמוד קוסמטיקה (איב סנטר או המכללה לקוסמטיקה ברמת גן לא יודעת עדיין) ויש לי חבר שאני אוהבת ומכבדת והוא אותי (איזה יופי)

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? נסעתי עם אחי ללונדון מה שנתן לי הזדמנות להיות קרובה אליו מאד, הזוגיות שלי, ואבא שלי.. אני אוהבת אותו ויודעת כמה הוא אותי ומבחינתי זה משמעותי כי עברנו תקופות לא קלות בגיל ההתבגרות..

3)מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה? לעשות דברים מתוך בחירה ומודעות, בריאות למשפחתי ולי שמחה והתרגשויות

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? שמירת קשר עם הקרובים אלי, לא לדחות דברים, פעילות גופנית קבועה, לאכול מאכלים מזינים ובריאים ולהעשיר את עצמי בידע מכל התחומים

5)מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה? לשתות נס קפה ולקרוא ספר, לשחק עם האיפור שלי ,ללטף חתולים ואת החתול שלי בפרט, להאכיל חתולים, לקרוא בפורום הזה, לראות מלא סרטונים , ואוכל שזאת אהבה אמיתית, ואקסטרים.

6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט? לבד בברלין- זוג גרמנים שמחליטים למרוד בממשל הנאצי ועושים זאת ע"י הנחת גלויות כתובות נגד השלטון והיטלר, מצליחים לבצע זאת כמעט 3 שנים עד שנתפסים ומוצאים להורג. סיפור אמיתי , מרגש ומומלץ.
חשוב על מספר- ספר מתח נוער כזה נחמד על רציחות
ואני באמצע ספר מתח באנגלית (מנסה לשפר אותה כי זה חשוב), נגמר העוף אבל גם הקוסקוס טעים- על הרפתקאות הדיילים באוויר. אני מאוכזבת שזה לא יותר אבל אני חוזרת לזה לאט לאט.

7)מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט? מחוברים לחיים, משחקי רעב, יש המון סרטים אבל אני לא זוכרת כרגע.

1. BB של NO7 לעור מעורב
2. קונסילר- או של מייבילין עם הספוג בקצה בגוון לייט, או קולקשן 2000 מדיום או לומי מג'יק של לוריאל מס' 3 מאוהבת בכולם
3.מסקרה פולסיס סגולה של מיביליין - מעולההה
4.צללית קרם בנפיט BIRTHDAY SUIT - תחזיקו חזק כי אין דברים כאלה
5.סומק שהוא גם לשפתיים של מאק מהחדשים בגוון KEEP IT CASUAL
1. קרם לחות סבוקלם
2.מסנן קרינה 50 SPF קליניק
3. חמאת גוף תות של בודי שופ העולמי
4. ליידי ספיד סטיק
5. בושם קלואי מקורי

ואווו , סומק מדלי של נארס, צלליות נארס, עוד צלליות קרם של שאנל , קלרסוניק ואם היה נשאר לי עוד כסף אז פשוט עוד איפור או טיפוח

תודה היה לי כיף להכיר ולכתוב
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מילים עם תוכן. מחכה שתחזרי לסירטונים.. :)'
מילים עם תוכן. מחכה שתחזרי לסירטונים.. :)
03/08/2012 | 06:59
1
28
לצפיה ב-'קראת את כל הרבעייה של הספרים של זיו כהן?? '
קראת את כל הרבעייה של הספרים של זיו כהן??
03/08/2012 | 13:24
45
אם אהבת את זה את חייבת
כולם ספרי המשך כאלה
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'שלום '
שלום
02/08/2012 | 20:41
297
לאנה, בת 31, מנהלת משרד+סטודנטית לתואר שני, נשואה + +
מצאתי ואימצתי את פאי, ה"תינוק" שלנו (תמונה מצורפת), אח קטן ושובב לצ'רי החתולה.
הדבר הכי משמעותי עוד לפניי- אני באמצע הסמסטר האחרון לתואר! רואה את הסוף בקצה המנהרה
לסיים בהצלחה את התואר, לקנות דירה ולהתגבר על הפחדים, על העצלנות ובעיקר על עצמי כדי לחזור לנהוג.
לא יודעת אם אפשר להשתפר בזה אבל הייתי רוצה להיות אדם קצת יותר אופטימי.
לחרוש על סרטוני איפור ב YOU-TUBE, לראות סדרות אהובות, לשבת עם בעלי באיזה בית קפה או מסעדה נחמדים.
לצערי לא יוצא לקרוא הרבה ספרים מאז תחילת התואר אבל יכולה בכל זאת להמליץ על "הנערה ששיחקה באש", הספר השני בטרילוגיית "מילניום" של סטיג לרסון.
* DRIVE, על שחקן פעלולים שמשלים הכנסה ע"י נהיגה ברכב מילוט משוד ומסתבך קצת עם מאפיונרים, בגלל בחורה כמובן. נשמע נדוש אבל הסרט פשוט מעולה- גם התסריט, גם סגנון הצילום, גם השחקנים וכמובן שגם הפסקול.
* מחוברים לחיים (Intouchables)- קומדיה צרפתית נהדרת על השילוב המוזר בין 2 אנשים שבאים מעולמות הפוכים ומראים שעם קצת חוש הומור עצמי אפשר להתגבר על השוני וליצור חברות מיוחדת. אני יודעת, גם זה נשמע נדוש, אבל מזמן שלא צחקתי ככה בסרט  .
פריימר של MAC עם SPF50
מייק אפ PHYTO TEINT ECLAT של סיסלי
קונסילר סטודיו פיניש של מאק
פודרה בתפזורת של שאנל
קבוקי 182 של מאק
סבון פנים נוזלי של קליניק
מי פנים Aroma Cleanse של דקלאור
קרם פנים ללילה Skin perfecting lotion מסדרת Age reform של MURAD
קרם פנים ליום MATT VEIL של STENHAL.
קרם עיניים Essential-C של MURAD
*רמקולים חדשים, כי החתלתול העבריין שלנו בדיוק שבר את הרמקולים של המחשב
* נעלייים
* פרישייק
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כבר לא סמויה'
כבר לא סמויה
03/08/2012 | 10:00
4
103
1.לילך, בת 30, אמא במשרה מלאה. למדתי אמנות ועכשיו לומדת תדמיתנות באופן פרטי
2.הלידה של הבן שלי
3.מאחלת לעצמי להבין מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ולהצליח לעשות את זה
4.משמעת עצמית
5.לקרוא פורומים ובלוגים על אופנה ויופי, לשוטט סתם ברגל ולראות סדרות.
6. ילדה עם שיער מוזר של דיוויד פוסטר וואלאס, אספלט של מיכל פיטובסקי, כמה טוב להיות פרח קיר של סטיבן צ'בוסקי.
7.בעיקר סדרות. אין זמן וכוח לסרטים עם תינוק בבית. גירלס, דם אמיתי, משחקי הכס,דקסטר ועוד המון.
8.מייק אפ דאבל וור, סומק dame של מאק, מסקרה היי אימפקט של קליניק, איילינר כלשהו בטוש, כרגע של ג'ייד, פודרה בלוט.
9.קרם הגנה בספריי של ד"ר עור, קרם הלחות הצהוב של קליניק, סבון פנים של קליניק, בושם dama של לאורה טונאטו, דאודורנט ללא אלומיניום של לייף
10.הולכת מייד ליריד ready to wear ופושטת על הדוכנים של אווה מנדלבאום, אלף אלף וסיסטר m.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'בדיוק היום'
בדיוק היום
04/08/2012 | 00:26
3
38
הלכתי ליריד ופשטתי על אווה מנדלבאום וסיסטר M.
על אלף אלף רק הסתכלתי בשקיקה (כי אי אפשר הכל, לא?)

איזה כיף!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה קנית?'
מה קנית?
04/08/2012 | 08:09
2
27
אני יצאתי משם עם חולצה של אווה מנדלבאום ושמלה של אלף אלף.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מה לא...'
מה לא...
04/08/2012 | 12:25
1
30
אני ואמא שלי, אנחנו לא יודעות לדחות סיפוקים כשאנחנו יחד.
שמלה של סיסטר M, מדהימה.
שמלה של נפתול (אני מחפשת שמלה לבנה כבר המון זמן והיא הייתה חמודה, שום דבר מדהים)
חולצה וגופיה של אווה מנדלבאום
שרשרת של לילה מיי, שהיא בחורה כחולת שיער ומקסימה עם תכשיטים קיטשיים להחריד ומדהימים.
וזהו
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'כיף לכן'
כיף לכן
04/08/2012 | 12:58
24
התכשיטים של לילה מיי תמיד עושים לי חשק, אבל עוד לא קניתי. יש לה שרשרת מקסימה של לוליינית טרפז שאני תמיד שוקלת לקנות. את נפתול אני לא זוכרת אבל שמלות לבנות זה נחמד
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למרות היותי MIA להרבה זמן ולמרות'
למרות היותי MIA להרבה זמן ולמרות
03/08/2012 | 11:11
1
123
שגם לפני זה לא כתבתי הרבה, משתתפת פה

1)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי
עינב, 30, רווקה, מקצוע? אין ממש הגדרה אבל בתחום הנדל"ן

2)מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה? נכנסתי לתהליך של חיים בריאים וטובים יותר
לקחתי קורס שעניין אותי

להמשיך את סעיף 2 ולהביא את זה למקסימום
להתחיל עסוק בתחום שונה שיותר מעניין אותי

4)במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה? הערכה עצמית פחות בזבוזים מיותרים התפתחות וגדילה עצמית

לשוטט ולחפש בגדים בגדים איפור ולקים לקנות, ללכת לטיול, לתכנן טיולים, מוזיקה

הציירת משנגחאי - ספר מאלף!!!! מומלץ לקריאה
צללים צרובים עוד ספר מאוד מוצלח ומעניין.
התחלתי ועדין לא סיימתי את THE BELL JAR של סילביה פלאת
התחלתי ולא סיימתי את ארבע אמהות
וכמעט התחלתי את מים לפילים אבל הגעתי למסקנה שזה סתם יבלבל אותי (כן יש לי קטע לקרוא כמה ספרים במקביל) וקראתי עוד ספרים השנה אבל אני כבר לא זוכרת :)

עלייתו של האביר האפל - סרט מעולה, הקודם עם הית ז"ל היה יותר טוב אבל גם זה היה מעניין מאוד

מייק אפ מינרלי של BARE ESSENTIL אני מאוד אוהבת להשתמש איתו, נותן חיות/אור לפנים
מסקרה פשוטה של ספוהרה, אחת היחידות שלא גורמת לעיניים שלי לשרוף ולדמוע
ליפסטיק OFFSHOT של מאק, פשוט, טיבעי ומתאים לכל דבר
ליספטיק סטרוברי של איל מקיאג אדום תות חמוד ושובב, לא צעקני מידי, גם מתאים להרבה
צללית אבקה חום כהה/חציל של ביוטיקר

סבון יהלומים מוצק לפנים
קרם יהלומים
קרם יום לפנים של ניחוח טבע
שפורפרת קוקה בטר מאתר אייהרב - יאם איזה ריח...
מעין קרם חלב גוף מריח מגנוליה של בודי שופ

אני קונה אונליין את כל זוגות הנעליים של IRON FIST שמצאתי בPUNK.COM וגם ארנק

איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'ועוד סרטים ששכחתי'
ועוד סרטים ששכחתי
03/08/2012 | 11:19
36
אשת הברזל - היה טוב חביב ולא יותר מזה אבל מריל סטריפ היא ענקית!!!
העזרה עם אמה סטון גם סרט חביב מאוד
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נעים גם לי :))'
נעים גם לי :))
03/08/2012 | 12:52
70
בת-אל בת 26 מראשון לציון, מאפרת, לומדת סטיילינג ועיצוב אופנה וקואצינג... בעתיד ארצה לשלב הכל יחד ולקדם נשים מלאות לאהוב ולקבל את עצמן ולהתמודד עם החברה בצורה בריאה יותר. השנה הגעתי לסט לאפר ומצאתי את עצמי מאופרת, התחלתי לדגמן בכאילו למידות גדולות וזה פתח המון דלתות, שינויים מרעננים בחיים ובעיקר את השכל... מצאתי את הכיוון בחיים ואת ייעודי :) אני מאחלת לעצמי להצליח, להמשיך לפרוח, לחייך כל בוקר ולומר תודה על מה שיש לי... שעה אני כותבת וכל פעם זה מוחק לי סרטים כמעט ולא רואה ספרים, רם אורן רודף העפיפונים ואחרון חוכמת המצוינות של רובין שארמה מוצרי איפור וטיפוח מייקאפ של רבלון קולורסטיי מסקרה של לוריאל לאש ארכיטקט סומק של מאק לא זוכרת את השם צללית שחורה ואודם ראשן רד של מאק אין חובה במברשות הכל יכול להתבצע עם היד מוצרי טיפוח קרם פנים של קרוליין קרם גוף בניחוח סוכר חום שמן גוף ומאסק שמשמש כבושם (אלרגית לריחות חזקים) ספידסטיק מלפפונים ותה ירוק של דאב ושמן מרוקאי לשיער 1000 שקל לקניות עכשיו? שמלות שמלות ועוד קצת שמלות :) סרטים אני כמעט ולא רוא טלוויזיה... ספרים? רובין שארמה חוכמת המצוינות ויש ספר בסגנון של דן אריאלי וכמובן בעיניי כל ספרי רם אורן ורודף העפיפונים :) מוצרי איפור וטיפוח... מייק אפ של א לשפר...? הכל. תמיד לשאוף גבוה מבלי ליפול, ולדעת להחזיק את עצמי. בשעות הפנאי אני אוהבת לראות סרטוני יוטיוב שמעוררים בי השראה, לבלות עם חברים, ים, טיולים בארץ ובחו״ל ובעיקר לצחוק. סרטים אני חלשה, כמעט ולא רואה טלוויזיה... ספרים? חוכמת המצוינות של רובין שארמה אממ עוד ספר באותו סגנון של גן
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'טוב, נו, גם אני אשתתף '
טוב, נו, גם אני אשתתף
03/08/2012 | 21:51
168
עצלנית שכמותי, הגיע הזמן להציג את עצמי..

1)הצגה עצמית קצרה: סשה, בת 24, סטודנטית (עוד שנה זה נגמר!), רווקה

הייתה לי שנה די מזופתת, אז לא קרו הרבה דברים טובים. מה שכן, השנה התחלתי להתעניין יותר לעומק בכל תחום האיפור והטיפוח וזה בהחלט הכניס לי קצת צבע לחיים.

שיפור בבריאות, סיום הלימודים עם ממוצע טוב ומציאת עבודה בתחום לימודיי (אחרת למה אני מבזבזת 4 שנים מחיי על הדבר הזה...)

להתנער מהעצלנות שנפלה עליי, להפסיק לעשות דברים בדקה התשעים ולנהל זמנים כמו שצריך. והכי חשוב, לנסות לפתח חשיבה יותר אופטימית.

קפה. בכל רגע, בכל הזדמנות ובכל מקום-חייבת קפה. זה פשוט מרגיע אותי ועושה לי טוב. וחוץ מזה-ספרים, סדרות (חוק וסדר אהבת חיי) ולשבת על קפה (מן הסתם) עם חברה ולפטפט.

זיכרון של דג, המקסימום שאני זוכרת הוא הספר שאני קוראת עכשיו. קוראת הרבה. מה שכן נחקק בזיכרוני מהשנה האחרונה הוא הספר "חמניות" של שראמי בונדריק, המגולל את סיפור חייו של הצייר ואן גוך מנקודת מבטה של הזונה בה התאהב (זו שהוא הביא לה את האוזן שלו). ציפיתי שיהיה משעמם, אך הספר היה מהמם וישר נשביתי בו.

פעם הייתי פריקית של סרטים, ידעתי מה יצא, מתי יצא, מי הבמאי, המפיק, השחקנים, מה הביקורות וכו' של כל סרט אפשרי. היום בקושי מזהה את השחקנים. לאן כל הידועים והאהובים נעלמו? מה זה כל הילדודס החדשים האלה?

1. מייקאפ קולורסטיי-רבלון
2. פדורה בתפזורת-ביוטיקר
3. מסקרה היי אימפקט-קליניק
4. סומק כלשהו (אין לי אחד אהוב בנתיים)-בנתיים נסתפק בסומק מס' 8 של ביוטיקר (ורוד עם נטייה לקורלי מהמם)
5. מברשת הסומק של סמנתה צ'פמן (בשביל הפודרה והסומק)

1. סבון פנים לעור שמן של צטאפיל
2. קרם פנים כלשהו, כרגע בחיפוש-נסתפק בנתיים בDDMG של קליניק
3. קרם עיניים-קריטי לי לאיזורים שבצידי האף ובצידי הפה שנוטים להתייבש ולהתקלף אצלי
4. קרם הגנה של ד"ר פישר SPF 34
5. ליפ באלם של kiss my face בריח sliced peach. איזה ריח, אין דברים כאלה

לא איפורי- מכונת קפה שתפנק אותי בקפוצ'ינו כל יום כל היום, אבל לא עם הקפסולות, אני רוצה אחת שטוחנת את פולי הקפה במקום! ואז אני אהיה המאושרת שבאדם
איפורי-אשרוף את זה על סדנאות ומוצרים במאק
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
03/08/2012 | 23:28
2
123
היי :)
מי שלא מכיר אותנו (שמנו לב שאנחנו פעילות רק בפייס של המכורים-שזה דיי מוזר) אנחנו צוות גאג.יש לנו בלוג שנקרא GAGBeauty .

דבר ראשון אנחנו בנות 14.כן.לדפוק לכן *שוב* את נאום ה"אנחנו עושות את זה בשביל הכיף ולא הולכות עם איפור לבצפר?"

1)גל,גליה ואמית (בא'!) .בנות 14.לומדות בכפר הירוק :)
ההורים שלנו לא קונים לנו כלום.אנחנו משלמות על האיפור לבד.בכסף שאנחנו מרוויחות לבד.
2)שיט בקרוז.היה ממש מגניב.
3)להצליח,ולהיות מאושרת ;)
4)בלימודים.לא,90 זה לא מספיק.
5)אני אוהבת לקרוא.גליה ואמית לומדות פסנתר.בזמן הלימודים אני גם במועצת תלמידים.אמית גם רוקדת  (בלט וג'ז וכל זה) .ויש את הבלוג :)
6)
-חיי פיי -צריך להסביר ?
-ימי שלישי עם מורי-הוא מדהים ובכיתי.
-סדרת משחקי הרעב -כי מותר לי להיות טיפה שטחית לפעמים ;)
7)-משחקי  הרעב -כבר אמרנו שאני שטחית ?
-ג'אמפ סטריט -(של גליה) "קורע"
זהו.אנחנו אוהבות לראות קומדיות רומנטיות גרועות בדרך כלל^^
8) pure radiant tinted moisturizer spf 30  של נארס
פודרת studio careblend  של מאק
קונסילר skin renew
סופר ליינר של לוריאל
lip shimmer של burt's bees בגוון cherry

יותר קל ממש שחשבתי^^
9)הביודרמה
ultra facial oil free lotion של קילז
ultra facial cleanser גם של קילז
body gal polisher של "סבון"
וקרם הגנה 50SPF  כלשהו

10)אם...המון ליפ טארס של  OCC  ,המברשת האורגונומית (או משו :P) של עפרה שאני רוצה שנים,ועיפרון permaplum של מאק.

נעים להכיר XD
-גל
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
03/08/2012 | 23:34
1
182
כי גל הטיפשה שכחה לשים.
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה חמודות אתן!! '
איזה חמודות אתן!!
04/08/2012 | 20:02
33
שימו קישור לבלוג....
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'היי לכולכן, אני סיון :)'
היי לכולכן, אני סיון :)
04/08/2012 | 03:36
186
טוב זה ממש נחמד כל הקטע הזה :)
אני לא ניסיתי להיות אלמונית, אבל בכל זאת נעים להציג את עצמי--

1) אז קוראים לי סיון, אני בת 30 (לא מאמינה שהגעתי לקידומת הזו...), אני עיתונאית (בפייסבוק שלי אפשר לגלות די בקלות איפה אני עובדת), וגם מאפרת מקצועית. נשואה כמעט שנה.

2) דברים טובים ומשמעותיים השנה: אז קודם כל, כמו שציינתי לפני שניה- התחתנתי, וזה ממש כיף, יש לי את הבעל הכי מפרגן בעולם, סיימתי תואר שני (ובזאת נראה לי שחתמתי את הפרק האקדמאי בחיי), הייתי חודש בירח דבש בסין- יש לי הרבה מה לספר על החוויה, אבל זה נראה לי לפורום אחר :) נכנסתי לעולם האיפור, ופתחתי את הבלוג שלי- Masks Off Masks On, שאני מאד נהנית ממנו, ומקווה שמסווה הנאה גם לאחרים- ובעיקר עוזרת לחסוך כסף! אני רואה בבלוג כתרומה הקטנה שלי למאבק החברתי...

3) אני מאחל לעצמי שיקרו הרבה דברים טובים בדברים שאני אוהבת- במשפחה, בעבודה, מבחינה מקצועית, וגם מקווה שהבלוג ימשיך לגדול, ושהמידע שאני מנסה להעביר יגיע לכמה שיותר אנשים.

4) במה אני צריכה להשתפר: אמממ... בעלי יגיד שאני צריכה להיות פחות עקשנית בויכוחים. אבל מה לעשות שאני תמיד צודקת?  

5) מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי: לכתוב בבלוג! לאפר, להתאפר, לצלם ולהעלות לבלוג! אני אוהבת לצפות בטלוויזיה, בעיקר בסדרות טובות, לקרוא ספרים, חדשות, קניות, מסעדות ובילויים. כל הדברים האלה שהופכים את החיים לכיפים, וחופרים בור בארנק...

6) ספרים טובים: קראתי השנה שני ספרים מאלפים- הראשון "בן החמאס"- שמספר את סיפורו של בנו של אחד ממנהיגי החמאס, שיום אחד הבין שהאידיאולוגיה של החמאס רקובה, התגייס כסוכן בשב"כ, ונלחם נגד הארגון של אביו. סיפור אמיתי שמספר מסעב חסן יוסף בעצמו, שהגלה את עצמו לארה"ב, מסיבות מובנות. ספר חובה!
הספר השני היה "הבעיה עם האסלאם"- ספר שכתבה עיתונאית קנדית מוסלמית, בו היא נוגעת בהמון בעיות עם דת האסלאם- כמו למה הנשים המוסלמיות מדוכאות, למה המדינות המוסלמיות ברובן מפגרות אחר יתר העולם, מה הסיבות לטרור, ועוד. זה ספר מאלף שקראתי בנשימה אחת. מסקרן כל כך ומאיר עיניים. כל כך מעניין לקרוא ספר כזה שעוד נכתב על ידי מישהי שבאה מתוך העולם הזה. אני מאד נמשכת לעולם הזה של המזרחנות, ובזה, אגב, עשיתי את התואר הראשון שלי. גם בעבודה שלי אני כותבת בעיקר על עולם האסלאם- כל כך מעניין!

7) סרטים טובים: ראיתי מלא, ועכשיו לא יעלה לי כלום... חושבת.... אהה דווקא האחרון היה הכי מהנה- הדיקטטור! סרט קורע!!! ממליצה בחום למי שבא לה לצחוק שעה וחצי :) עידן הקרח 3+4- שני סרטים ממש משעשעים גם כן. ראיתי עוד הרבה סרטים, אבל את אלה הכי שווה להזכיר. ראיתי גם סרט אחד לא חדש אבל מעולה- ביום השואה: הפסנתרן- סרט מדהים, שהותיר אותי ממררת בבכי במשך חצי שעה אחר כך, וגם הלכתי לישון עם דמעות. סרט חובה לכל מי שלא ראתה.

8) חמישה מוצרי איפור בלעדיים לשנה החדשה: וואי זה קשה כי אני כל הזמן מחליפה, ובכל זאת-- אייליינר ג'ל שחור של מאד מינרלס- מחזיק שעות, מאד פרקטי+ מברשת אייליינר של איל מקיאג' שאיתה האייליינר יוצא לי הכי טוב..  גלוס של לוריאל - glam shine 6h- הגלוס היחיד שמצאתי שמחזיק שעות באמת- ואפילו השתמשתי בו ביום החתונה (כמובן שבלי אוכל).. מסקרה מיליון לאשז של לוריאל גם כן- ניסיתי הרבה מסקרות וזו הכי טובה שהייתה לי עד כה... והייתי לוקחת גם פריימר- אבל אני לא יודעת איזה עדיין, כי עוד לא מצאתי את האחד שבאמת הרגשתי ש"זה זה".

9) חמישה מוצרי טיפוח: הערכה של ד"ר מיורד לאקנה נחשבת אחד או ארבע?:)- אם לבחור אז הייתי לוקחת משם את הסבון לפנים ואת הג'ל פילינג, קרם גוף וניל של ויקטוריה סיקרט, בושם וניל פצ'ולי של ללין, ו-- דאודורנט קרם של סיקרט, שלמרבה הצער יותר לא נמכר בארץ כבר שנים...

10) אם הייתי מקבלת אלף ש"ח הייתי חורשת על כל אתר קניות באינטרנט שאני מכירה ומזמינה מ-ל-א דברים- בעיקר חדשים שלא ניסיתי אף פעם, כי אני אוהבת מאד לנסות דברים חדשים כל הזמן!

זהו, נראה לי... תרגישו חופשי לבקר אותי בבלוג ובפייסבוק: )

ושוב-- נעים לי מאד :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-' היי '
היי
04/08/2012 | 16:40
3
166
לוסי, בקרוב בת 16, תלמידת תיכון אקסטרני.
תמונה ->

וואו, יש כ"כ הרבה! לקחתי את לימודי היפנית קצת יותר ברצינות, יצא לי להיות נוכחת באירועים של שגרירות קוריאה והכל היה מדהים ומאורגן בצורה מדהימה (היה לי הלם תרבות חיובי)
ואם אמשיך לפרט על עוד דברים - זאת תהיה חפירה ענקית

להתקדם בתחומים שאני מתעניינת בהם, להיבחן במבחן של JLPT ולסיים את רוב הבגרויות תוך מועד אחד

לגוון יותר באיפור - לפעמים אני מאמצת איפור עיניים כלשהו שבמהרה נהיה הקבוע שלי ואני לא מגוונת מספיק, זה מבאס

איפור, צילום, הבלוג שלי, לקרוא, ללמוד יפנית במשך יותר משעה, לשמוע מוזיקה.

נערה עם קעקוע דרקון ובכללי טרילוגיית מילניום, בשורות טובות, וכמה ספרים של דיוויד באלדאצ'י.

דוגוויל, נערה עם קעקוע דרקון (בגרסה השבדית, לא האמריקאית החדשה), Die Welle.

מייק אפ: אסתי לאודר - דאבל וור
מברשת 13 של ביוטיקאר
פודרה: ביוטיקאר
מסקרה: הסגולה השמנמנה של מקס פקטור ששכחתי את שמה
אייליינר: אייליינר ג'ל של מייבלין

מסיר איפור: דו פאזי של גרנייר
מי פנים: לוריאל, לא זוכרת איזה בדיוק
סבון פנים: אקניל ווש
קרם לחות: קרליין יאנג
גרנייר רול און עם חומצה סליצילית (לא הקפאין רול און) נגד "חברים" שמפתיעים.

נייקד, המון צלליות מניקס, מאק סומק (או ברונזר) - SCULPT, פלטת 120 צלליות, פודרה לבנה ממאק. ואם יישאר עודף - מברשות של אקו טולס וריל טכניק :)
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'איזה יפה ומיוחדת את! '
איזה יפה ומיוחדת את!
04/08/2012 | 21:24
1
29
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
05/08/2012 | 07:03
10
לצפיה ב-'על הגרסה השוודית'
על הגרסה השוודית
05/08/2012 | 06:17
20
לצפיה ב-'מתפקדת גם '
מתפקדת גם
04/08/2012 | 19:57
2
157
הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי :
אני רונית, בת 27 (אבל מנטלית בת 22), עובדת בחברת תקשורת, רווקה ודי מרוצה.

מהם הדברים הטובים\משמעותיים ביותר שקרו לי השנה?
סיימתי תואר, קודמתי בעבודה, לראשונה בחיי הכרתי בחור שאני מסוגלת לדמיין את עצמי איתו עד סוף החיים (זה שהוא לא בקטע שלי בכלל זה עניין שולי... )

מה אני מאחלת לעצמי בשנה החדשה?
לשנה הנוכחית נותרו עוד כמה חודשים טובים, ככה שאני מקווה שמה שאני מאחלת לעצמי הולך להתממש בקרוב יותר מהשנה הבאה-
אני מאחלת לעצמי לבקר בניו-יורק, אני מאחלת לעצמי שהבחור בפסקה הקודמת יקלוט שאני הבחורה המושלמת בשבילו, ואני מאחלת לעצמי ולמשפחתי הרבה בריאות ואושר.

במה כדאי לי להשתפר בשנה החדשה?
משמעת עצמית גבוהה יותר! בכל תחום בחיי חסרה לי משמעת עצמית גבוהה יותר. זה הדבר היחיד שמונע ממני להגשים את מלוא הפוטנציאל שלי בחיים.

מה אני אוהבת לעשות בשעות הפנאי שלי שגורם לי הנאה והרגשה טובה?
קניות, גלישה באינטרנט, צפייה בטלוויזיה, ומניקורים עצמיים. בעבר הייתי מנצלת את זמני הפנוי בקריאה או בלמידה, ועכשיו העיסוקים שלי מנוונים לי את המוח בקטע אחר.... חייבת להשתפר גם בזה!

מהם הספרים הטובים שקראתי השנה + פירוט?
לא זוכרת אפילו אחד

מהם הסרטים הטובים שראיתי השנה + פירוט?
הנוקמים!! סרט אדיר. לא זוכרת נוספים, אבל אני זוכרת שהיו כמה....

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי איפור להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים, כולל מברשות)?
1. סטודיו פיקס של מאק
2. עיפרון עיניים טדי של מאק.
3. מסקרה של בורג'וואה  - כולן טובות אז לא משנה לי מדי איזה...
4. סומק 53 של מייבלין ( ליין ישן שאני לא מוכנה לקנות במחיר מופקע, אבל בדמיון מותר הכל )
5. ליפ באלם ROSEY של פאלדיו.

אם הייתי יכולה לבחור רק 5 מוצרי טיפוח להשתמש בהם בשנה החדשה, על מה הייתי הולכת (שמות מוצרים ספציפיים)?
קשה מאוד!
1. סבון פנים של לוריאל להסרת איפור (הידרהפרש הירוק)
2. קרם לחות של רבלון - שכחתי איך קוראים אותו...
3. סבון\מסכה 3 ב1 של ESSENCE
4. קרם TURNAROUND של קליניק.
5. באלם שפתיים 8 שעות של אליזבת ארדן.

משחק דימיון: קיבלתי 1000 ש"ח מתנה ואני חייבת להוציא אותם ע-כ-ש-י-ו, מה אני קונה (בקניון או אונליין, לא משנה)?
את הידית של המושב בטיסה שלי לניו יורק
סתם, מניחה שכמה ג'ינסים בקסטרו....

נעים להכיר!
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'למדיני להיות רווקה מרוצה'
למדיני להיות רווקה מרוצה
05/08/2012 | 02:00
1
55
אני כל-כך גרועה בזה, ומצד שני גרועה באותה מידה עם בחורים לאחרונה.

הלוואי והבחור יקלוט שאת אשת חלומותיו, ואם לא- סתם דביל שעושה רושם טוב :]
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'אני חושבת שזה משהו שקצת קשה ללמד...'
אני חושבת שזה משהו שקצת קשה ללמד...
05/08/2012 | 19:40
32
צריך שילוב בין מיזנטרופיות מוחלטת לבין סביבה מלאה זוגות לא מאושרים. :-\

בסך הכל אני מרגישה שמחה בחלקי יותר מכל הזוגות שאני מכירה, וזה גורם לי להיות די מרוצה ולא לחפש קשר.
(חוץ מהבחור הנ"ל, שהוא כל מה שאי פעם רציתי בבחור, ובשבילו אני מוכנה לזרוק את חיי הרווקות שלי לפח )

כמובן שאם את בחורה שנהנית להיות בקשר, אוהבת את התלות הזו במישהו אחר בחיים, אז בטח ובטח שאין לי איך ללמד אותך
אני תמיד מרגישה חנוקה בקשרים, ושונאת לוותר על החופש האישי שלי בשביל מישהו אחר (מזל דלי, מה אני אעשה...)

ותודה על האיחול, מהפה שלך לקופידון
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-''
04/08/2012 | 20:18
19
לצפיה ב-'די נעלמתי בזמן האחרון, אבל אני מציצה מידי פעם'
די נעלמתי בזמן האחרון, אבל אני מציצה מידי פעם
05/08/2012 | 22:16
41
בר, עוד חודש 23, סטודנטית טו בי (עושה מכינה, ומתחילה ללמוד באוקטובר הקרוב), רווקה ופנויה.
פוטרתי מהעבודה, נפרדתי ממי שהיה החבר ב3 ומשהו שנים האחרונות של חיי, נרשמתי ללימודים.
אהבה חדשה, להצליח בלימודים, להכיר עוד אנשים
להיות לבד קצת
אפיה, תפירה, עריכת קטעי סאונד
6)מהם הספרים הטובים שקאתי השנה + פירוט?חשוב על מספר (מתח), מלכים ג' ("המשך" של מלכים ב' מהתנך), ממ..לא יכולה לחשוב על עוד ספר, כי אנחנו כבר כמעט בסוף השנה..
לא כ"כ רואה סרטים, וגם אם כן לא זוכרת אותם, אז סורי..
239 של מאק, 217 של מאק, אול דאט גליטר, שפתון לאסטרינג, ומסקרה, אם עדיין הייתה לי את של אטוס, אם לא אז מה שזול באותו רגע
סבון פנים קצף של ללין (מעולה!), קרם פנים של סבוקאלם, טריפל של סבוקאלם, מי גוף בריח אושן
מתחילה עם תבניות ומנג'טים מיוחדים לאפיה, ממשיכה במשהו נחמד לאמא, ואם נשאר כסף אז  קונה חומרים ואופה משהו טעים לאבא ולאח
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'נעים להכיר!!! אני מאיה))))'
נעים להכיר!!! אני מאיה))))
05/08/2012 | 22:29
102
אחרי תקופה מסויימת של סמויה אני יוצאת אל האור))))

1. אני מאיה, בת 26, סטודנטית לסיעוד, נשואה + חתול

2. הדבר המשמעותי שקרה לי השנה הוא שסיימית שנה שלישית בלימודים, מה שמקרב אותי סוף סוף לסיום התואר (נארה לי רק עוד שנה ללמוד) .

3. בשנה חדשה אני מאחלת לעצמי לסיים בהצלחה את התואר, לעבור בהצלחה את הבחינה הממשלתית ולהתחיל לעבוד כאחות מרגל ימין.

4. בשנה החדשה כדאי לי להשתפר בהמון המון דברים לצערי))))) בעיקר כדאי לי מאוד להתחיל להיות יותר מסודרת ופחות בלגניסטית))))

5. אין לי כל כך שעות הפנאי, אבל כשיש אז אני מאוד אוהבת לקרוא פוסטים על איפור וטיפוח, להתאפר, לסדר את האיפור שלי, לקורא ספרים, לצאת למסעדות עם בעלי, סתם לכת לטייל עם בעלי, להפגש באיזה בית קפה נחמד עם חברות... בקיצור יש יותר מידי דברים שאני אוהבת ופחות מידי זמן פנוי)))

6. לצערי הרב עקב חוסר זמן לא קראתי כמעט ספרים. בעצם כן קראתי אחד, ואני יכולה להמליץ עליו לדוברות וקוראות בשפה רוסית. זה ספר נהדר ומצחיק שכתב אותו רופא גינקולוג ומדבר בעיקר על המקרים המצחיקים במחלקת יולדות בה הוא עובד. מומלץ בחום!!!! מי שרוצה את השם המלא של הספר, אשמח לענות בפרטי.

7. הסרט הטוב שראיתי השנה הוא בהחלט הדיקטטור עם סשה ברון כהן!!!! מצחיק ביותר!!!!

8. מוצרי איפור שהייתי בוחרת: 1. מייק אפ קולורסטיי של רבלון בגוון 150 2. פיינט פוט של מאק בגוון פיינטרלי 3. פלטת צלליות נייקד של אורבן דיקיי 4. מסקרה של בורז'ואה שמעניקה נפח 5. סומק טנדרלינג של מאק

9. מוצרי טיפוח שהייתי בוחרת: 1. שמן לניקוי פנים והסרת איפור של לנקום 2. ביודרמה 3. קצף לניקוי פנים של לנקום. 4. קרם עיניים ALL ABOUT EYES של קליניק. 5. ג'ל לחות לעור שמן\מעורב משיטת שלושת השלבים של קליניק.

10. 1000 ש"ח זה לא מספיק לכל הדברים שהייתי רוצה)))) אבל אם חייבים לבחור הייתי קונה פלטת צלליות של שאנל, ברנזר פסים של שאנל ואם היה נשאר לי קצת כסף הייתי קונה גם גלוס של דיור מסדרת דיור אדיקט מס' 664...לא נראה לי שהיה מספיק לי לעוד משהו)))))
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'יאייי איזה כיף!'
יאייי איזה כיף!
06/08/2012 | 01:39
1
163
)הצגה עצמית קצרה: שם, גיל, מקצוע, מצב משפחתי  - מומלץ להוסיף תמונה
דניס, 19 (יום שלישי 20), מקצוע... שאלה טובה, יש לי חבר בן 19 חייל מהמם.

השנה בעקרון היה לי קצת נאחס, הרבה לא הסתדר. אבל מה שטוב קרה זה שנפלתי חזק ועכשיו אני מתחזקת אז אני די שמחה שנפלתי.

להצליח בכל דבר שאנסה, לסיים את השירות הצבאי וללמוד איפור מקצועי ומלצוא כיוון ללימודים בנוסף

אממ... לדעת לקבל שלא הכל מתנהל כפי שאני רוצה. אני עקשנית מידי

חברים וחברות, לראות בקולנוע איזה סרט טוב, לשמוע מוזיקה ו-פשוט להרגע וכמובן שלברוח לפינתי הקטנה שהיא האיפור

כשהייתי קטנה נהגתי לקרוא המון ועכשיו זה קצת דעך. קראתי את הספר "מי הזיז את הגבינה שלי?"
ספר שגרם יל לחשוב המון

טיטניק! קלאסיקה

מייקאפ טרו מאטץ' של לוריאל, עפרון שחור של ג'ייד, מסקרה גרייט לאש של מייבלין, פודרה כלשהי ממאק וסומק של רבלון

קרם עיניים של גרנייה, קרם לחות של קרליין לנערות, קרם ידיים של ללין, תחליב רחצה לפנים של DOVE וליפ באלם לא משנה איזה העיקר שיעבוד!

אולי עדיף לי לשמוא על ה1000 שקל חחח.
אבל אם כבר לקנות אז לרכוש את הנייקד פאלט, להזמין מהאינטרנט פלטה של MUA, כמה שפתונים במאק ובגדים!

(:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=754...
זה הבלוג שלי
איפור וציור גוף >>
לצפיה ב-'מההה? למה זה לא השתרשר? O::'
מההה? למה זה לא השתרשר? O::
06/08/2012 | 01:42
24

הודעות אחרונות

11:54 | 15.10.19 אורחים בפורום
12:32 | 18.09.19 אורחים בפורום
14:16 | 23.08.19 ראובן1234
21:17 | 04.08.19 alikoneamn
00:00 | 24.07.19 MALKA0535451096
15:41 | 14.05.19 ששש89
21:52 | 30.04.19 danalevishir
10:08 | 24.04.19 אורחים בפורום
16:10 | 13.04.19 love women1
20:20 | 04.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ