שרשור המלצות
/השמצות
, 29.6

iefrat

New member
טוש לומי' מג'יק מבית לוריאל להארות

טוש להארות, תוכלי לקרוא על אופן השימוש ופרטים נוספים בפוסט:

קישור

המחיר 95 שקלים לפני מבצעים והנחות שתמיד יש.

מגבונים להסרת איפור של ד"ר פישר

הייתי קצת סקפטית לגבי המוצר, כי בד"כ אני פשוט שוטפת פנים היטב עם מים וסבון, ונראה היה לי שמגבון לא יספיק.
קניתי כי כשאני הולכת לאימון בערב אני מסיר את האיפור ולא תמיד יש לי כיור לעצור בו קודם.
- אריזה מעולה - נסגרת היטב מחדש והמגבונים בתיק האימון שלי כבר מעל חודשיים ולא מתייבשים.
- מסירים היטב את האיפור. איפור מלא יורד לגמרי באמצעות שני מגבונים. אם האייליינר עקשן - דרוש שלישי.
- מותירים את העור מלוחלח ונעים.
- ריח נעים למדי.

מגבונים להסרת איפור של אנה לוטן

היו לי כמה דוגמיות שלהם שקיבלתי מהקוסמטיקאית.
מסירים את האיפור בצורה יסודית מאוד, שלא מצריכה אפילו שטיפת פנים אח"כ. מגבון אחד מספיק לכל הפנים, מסיר בקלות גם אייליינר עמיד, כמעט בניגוב יחיד.
אלה של ד"ר פישר ממש טובים, אבל הביצועים שלהם מחווירים לעומת אלו של אנה לוטן. סחתיין.

דמי-מייקאפ או לחות עם גוון של הולילנד

מוצר בשם "סנברלה" Sunbrella.
SPF36, מדובר בקרם לחות עם מקדם הגנה גבוה לפנים, שיש לו גוון.
בקיץ הישראלי הלח אני לא מסוגלת לסבול מייקאפ על הפנים שלי כל יום, וזה פתרון די נעים.
הכיסוי הוא די נמוך, אבל מאחד בצורה יפה את גון עור הפנים ונותן גוון יפה וזוהר.
היתרון מבחינתי - כשאני משתמשת בו, זה המוצר היחיד עם הפנים (למעט איפור עיניים), כך שאין לי בעיה לחדש אותו בקלות במשך היום. מגיע גם בשפופרת קטנה יותר שאפשר לשאת בתיק. מושלם למי שחייבת להיות קצת מאופרת גם באימוני ספורט - כי הוא לא מלכלך את הבגדים כשמזיעים.

miriti83

New member
אפשר קצת יותר פרטים בבקשה?

איך העמידות שלו? איזה סוג עור יש לך?
תודה

בבקשה

העור שלי שמן.
לגבי עמידות - אין ממש. מדובר בקרם לחות עם מקדם הגנה גבוה, שיש לו גוון. כשמורחים אותו, הוא נותן לעור מראה יותר אחיד ונעים. אחרי שעתיים-שלוש האפקט שלו די שולי על הפנים שלי. אני לפעמים פשוט שוטפת פנים ומחדשת.

miriti83

New member
הבנתי

כשכתבת שזה לא מלכלך את הבגדים כשמזיעים, חשבתי שמצאתי את מבוקשי, אבל כנראה שלא.
תודה

irisw2

New member
אכן דומה ומעלפת גם לי יש אותה רק חבל שאין

יותר את המוצרים שלהם בארץ, יש להם מוצרים ממש טובים..

FrogyG

New member
מסיר לק ספורה

מגיע במיכל עם ספוג שבו יש חור אליו מכניסים את האצבע, מסובבים וכמו קסם אין לק (ואפילו לא שאריות שנצבעו בטעות על העור)! פשוט, נוח, קל מאוד. החומר מתנדף מהר והאצבעות נשארות עם ריח עדין, כמעט בלתי מורגש (רק אם ממש מסניפים את האצבעות...) ואפילו נעים. המיכל גדול ומספיק להמון שימושים. שווה את המחיר. בהחלט ארכוש שוב

למעלה