שרשור המלצות
/השמצות
, 29.6

אפרסק34

New member
אשמח לדעת איזה סוג עור יש לך :)

משום מה אני כבר שנים רוצה לקנות אותו או לקחת לנסות ולא יוצא לי..
פיתחתי אליו אנטי כשבאתי עם הטיפות האחרונות של הפריימר שלי של סמאשבוקס כדי להשוות למוצרים דומים בפארם, וההרגשה של הפופה לעומת הסמאשבוקס הרבה הרבה פחות נעימה וחלקה... אז יש לי מין אנטי לא מוסבר למרות כל הביקורות הטובות... תשכנעי אותי!!!! אני לא רוצה לשלם עוד פעם 200 שקל על פריימר!!!!

ממישלי

New member
יש לי עור מעורב

ובקיץ ה-t שלי מאוד מבריק ושמן.
את הפריימר של סמשבוקס אני לא מכירה ולכן לא יכולה להשוות, אבל אם הוא טוב לך אז למה להחליף? הוא עולה 200 ש"ח??
על הפריימר שלי שילמתי 50 שקלים כי רכשתי אותו יחד עם פודרה, כמעט תמיד יש בפופה מבצע שקונים מוצר פנים (פודרה/סומק/מייק אפ) והפריימר ב-50 ש"ח, גם אם מוצר הפנים היה במבצע.
מציעה לך לתת לו צ'אנס!

lilo4

New member
יש בעיה עם הטסטרים בחנות

היה לי את הפריימר של פופה, וכשבאתי לנסות אותו בחנות הוא היה סמיך מאוד. פתאום כשניסיתי אותו בבית הוא היה הרבה יותר דליל ונעים. הטסטר בחנות פשוט היה כבר יבש ומסכן.

אני לא מכירה את הפריימר של סמאשבוקס אז אני לא יודעת להשוות אליו.
בכל מקרה לא ממליצה לך לקנות במחיר מלא, תחכי למבצע טוב, אני קניתי אותו אז במשהו כמו 100 שקל, לא יותר מזה. ובכל מקרה אם את לא מרוצה תמיד אפשר למכור, אומנם לא במחיר המלא אבל עדיין ההפסד לא יהיה כזה גדול

ליאתו2

New member
לי יש את הפריימר הירוק של סמאשבוקס

יש לי עור מעורב. שומני באיזור ה T אני מאוד מרוצה ממנו.
יש לי עוד פריימרים (עופרה, גאיה, סטילה, לוראל, אלף). אני מעדיפה אותו.
מבחינת עמידות - בעבודה אני בד"כ בחדרים ממוזגים כך שאין בעיית הזעה יותר מדי.
אאל"ט גם בימים שאני מטיילת ברחובות ת"א המיוזעות - אין בעיה מיוחדת אבל קשה לי לזכור במדוייק מה אני שמתי באותם הימים כי בימים שאיני עובדת פעמים רבות אני לא מתאפרת...

CnY2

New member
אני גם מנסה אותו בשבוע האחרון ולצערי

אני לא יכולה להעיד את אותו דבר.
התוצאה שלו יפה, הוא באמת מחליק את העור וגורם למייקאפ להיות יותר עמיד. אבל מאז שהתחלתי להשתמש בו הופיעו לי כמה פצעים על הפנים, ואני לא מתחצ'קנת בדרך כלל, אז הדבר היחידי שאני יכולה לשייך את הפצעים אליו זה השימוש בפרמייר.
עד עכשיו השתמשתי בפרמייר של גרלן (זה שנראה כמו פנינים, שכחתי את השם שלו) והתוצאה שלו היתה הרבה יותר טובה בעיניי. אבל הטווח מחירים שונה לגמרי, אני מניחה שזו ליגה אחרת.

Ultra marine

New member
אני גם ממש מחבבת אותו

הוא לא ממש מנטרל אדמומיות (לדעתי), אולי ממש ממש ממש מעט, אבל הוא נותן בסיס מצוין למייקאפ ובהחלט תורם לעמידות.

אני חושבת שהוא בעיקר "חוצץ" מעולה בין הקרם פנים עם מקדם ההגנה למייקאפ. אני תמיד עם קרם לחות הכי קליל שאני מוצאת עם SPF גבוה, ובקיץ האחרון (שרק התחיל!!!) כבר התחלתי להרגיש שהמייקאפ לא מספיק מחזיק מעל הקרם לחות. בגדול אני לא ממש מרגישה שאני צריכה קרם לחות בקיץ (עור מעורב).. אבל אני חייבת את מקדם ההגנה... אז זה השילוב שמצאתי - קרם סופר קליל עם SPF ומעליו הפריימר.

ממישלי

New member
שפתון פופה מסדרת JEANS N'ROSES מס'2

שפתון מהקוקציה המוגבלת לאביב/קיץ. צבע ורדרד מהמם, לחותי מאוד, מעט שקפקף.
פשוט להניח ולהרגיש שאת בחופשה בהוואי....

מ צ ד ה

New member
- מסקרה של לוריאל - extra volume collage

- מסקרה של לוריאל - extra volume collagene - מתוארת על גבי האריזה כ"מסקרה לעיבוי הריסים בתוספת קולגן עם מברשת גדולה פי 2 ממברשת רגילה".

המברשת אכן ענקית וחששתי שלא אסתדר איתה כי יחסית יש לי עיניים קטנות ועפעף, כך שהייתי בטוחה שכל שמוש בה יביא למריחת המסקרה על ומסביב לעפעף ותוך כדי גם אפצע עצמי בגלל גודלה.

בפועל - אני מסתדרת איתה מצויין, היא שחורה מאוד, מעברה את הריסים בצורה עדינה, הפורמולה שלה סמיכה ונעימה, ללא רייח, לא יוצרת גושים ועל אף גודל המברשת אני מצליחה למשוח גם את ריסיי התחתונים.

מ צ ד ה

New member
מסקרה איב סן לורן - volume effect faux

מסקרה של איב סן לורן - volume effect faux cils - כנראה המסקרה הכי מדוברת שלהם. נרכשה בסטרוברי במחיר מבצע של 60 ש"ח (וזו הסיבה היחדיה שרכשתי אותה).

בעבר כבר התנסתי בגרסה הסגולה שלה והרייח הטריף אותי לרעה לאורך כל היום ובנוסף יצר גירוי ודמעות בעיניי.

הפעם הלכתי על הגירסה השחורה (בגלל המחיר) ואני שמחה שלא קניתיה במחיר מלא כי אני (שוב) לא מבינה על מה המהומה
.

מסקרה שחורה, סטנדרטית, מברשת שיער, פורמולה סמיכה (מרגישה לי סמיכה מדיי), רייח מורגש פחות מאשר בגרסה הסגולה אך עדיין מציק באף.

לא עושה ניסים ונפלאות, מעבה מעט, מאריכה מעט, לעיתים מדביקה את הריסים. תמיד - תמיד אני מלכלת את העפעף העליון - קו ריסים עליון היכן שאני מניחה אייליינר ולכן משתמשת בה רק אם שמתי אייליינר שחור בלי צלליות, כדי לא לנקות את הבלגן שהיא יוצרת
.

נמרחת ו/או מתפוררת במהלך היום מתחת לריסים (על אף שעובדת במקום ממוזג).

נוח לי יותר להתקלח עם איפור העיניים ולהסירו לאחר המקלחת, המסקרה הזו מתמוססת בצורה זוועתית אל תוך העין כך שאני צריכה לחפור עם מקלוני אוזניים כדי להוציא את שאריות החומר שהצטברו סביב גלגל העין
.

בקיצור - לא
!

מ צ ד ה

New member
מסקרה להקניית עמידות במים של קלרינס

מסקרת ציפוי שקופה של קלרינס המיועדת להנחה מעל מסקרה קיימת כדי להעניק לה עמידות במים - double fix mascara - waterproffing seal lashes & eyebrows -
פטנט שימושי מאוד - במקום לקנות מסקרה עמידה במים, למרוח שכבה ממסקרה שקופה זו, על המסקרה הנוכחית ולהופכה לעמידה במים/זיעה.

החומר הוא שקוף, ללא רייח, מברשת שיער צרה יחסית למברשות אחרות וגם השיערות קצרות יחסית לאחרות.

שרדה התזות ושחייה בבריכה ואף חום ולחות אך תחת זרם המים החמים במקלחת היא מתפוררת
.

לעיתים אני מקבעת איתה גם את הגבות, אני אוהבת שכשהיא מתייבשת היא לא יוצרת תחושת יובש על הגבה או קרום שקוף נראה לעין, לעיתים מתפורר
(כמו שקרה לי עם מוצר של מאק).

מ צ ד ה

New member
בכייף
. הגעתי למוצר הזה בשל חוו"ד חיוביות

בפורום זה ואח"כ חקרתי עליו עוד קצת במייקאפ אלי וראיתי כי טוב
.

happyhappy

New member
eye basics של לאורה מרסייה בגוון buff

זהו פריימר לעיניים עם גוון קל בצבע ורוד-חום שמגיע בטיובה כמו של גלוס.
(מזכיר קצת את הפריימר פושן של אורבן דיקיי בגוון sin עפ"י סווטצ'ים בגוגל)

האמת היא שקניתי אותו יותר כמאחד גוון של העפעף ופחות בגלל תכונותיו כפריימר בגלל הסיבה הפשוטה שאיני זקוקה לפריימר על העפעפיים היבשות שלי...
השתמשתי בו בינתיים מתחת לצללית all that glitters של מאק, שאף פעם לא הצלחתי להפיק ממנה את המקסימום, וראו איזה פלא, זה פשוט הקפיץ לי את הגוון של הצללית בכמה רמות!
בשביל המחיר הפעוט ששילמתי בסטרוברי, 40 ש"ח, זו היתה קניה שווה מבחינתי.

הדבר היחיד שקצת מטריד אותי זה היות והוא עלה כל כך מעט יש לי הרגשה שהמוצר לא כל כך טרי ולא הצלחתי עפ"י הקוד על הטיובה לפענח את תאריך הייצור שלו. (גם מייל לחברת לאורה מרסייה לא הצלחתי משום מה לשלוח...) אבל בינתיים נראה לי שהוא בסדר.

marina4o

New member
המוצר בהחלט לא חדש כי הוא כבר שינה אריזה

ובסטרוברי מוכרים אותו גם באריזתו ישנה (בזול) וגם את החדשה יותר.
כל עוד המרקם והריח נורמליים אין לך מה לדאוג

iefrat

New member
טוש לומי מג'יק להארות

עד לשנה זו לא נהגתי לשים דבר מתחת לעיניים
אין לי כהויות אבל בעייפות/חוסר שינה יש שקיות מעצבנות.

זה פשוט קסם, 2-3 נקודות וטשטוש בטפיחות, מוריד 10 שנים! מהגיל (כן, נראית בת 18) ומצעיר את העיניים.

לבובי בראון יש טוש מוצלח לא פחות אך מחירו 165 שקלים לעומת הלומי שעולה לי כשליש מחיר...

למעלה